Býk - horoskop 2017

Býk - horoskop 2016bykPočátek roku 2017 bude pro Býky podle horoskopu spíše náročnější a krušnější, jejich pohodový čas nastane spíše až v druhé polovině roku.

Zrozencům ve znamení Býka by se v roce 2017 mělo podle horoskopu dařit především v oblasti lidských vztahů. Na vztahy a osobní rozvoj by se měli Býci hlavně zaměřit, zároveň by si však měli dávat pozor ve svém okolí na podvodníky a podrazáky.

Horoskop pro rok 2017 praví, že v polovině roku mohou přijít v rodině Býků drobné potíže. Je třeba je řešit aktivně, ale zároveň nezabíhat do zbytečných detailů. Otevřená komunikace je nejlepším lékem na potíže, není dobré se uzavírat do sebe. Vše se pak jistě brzy napraví do pozitivna.

Rovněž nezadaní jedinci - Býci - budou v roce 2017 podle horoskopu obzvláště snadno navazovat kontakty s možnými budoucími partnery a šance na nalezení vhodného protějšku budou také docela velké.

Zdraví a kariéra by měly být pro Býky přímo na jedničku. V práci se Býkům bude dařit a ti aktivní jedinci se dočkají i kariérního postupu.

Ke konci roku 2017 by si každý Býk měl dopřát dovolenou a neměl by nezapomínat na pravidelný odpočinek i v průběhu roku.

Horoskop Býk - Leden 2017

První měsíc v roce si pro Býky připravil menší problémy, obzvláště v oblasti kariéry. Nedostatek pozitivní energie v lednu ale nijak neovlivníte  a není proto nutné ho nijak řešit.

S lednem přichází čas zhodnotit, jaké chyby jste udělali za minulý rok a poučit se z nich. Začněte více využívat své silné stránky, mezi které patří pracovitost, píle a věrnost.

Plno věcí vás možná nyní stresuje, ale je třeba se nad to povznést. Agrese nic nevyřeší, mějte všechno pod kontrolou.

Horoskop Býk - Únor 2017

V února vás čeká řešení dilematu, které už dlouho odkládáte. Pokud se na to sami necítíte, vyhledejte pomoc odborníka. Věřte, že se vám uleví a budete hned nabití pozitivní energií.

Ve vztazích si stejně jako v zaměstnání nechte raději odstup. Uvažujte racionálně, nyní není čas se řídit pouze emocemi. Pokud jste si minulý rok ve vztahu užívali zaslouženého klidu, v únoru ho rozhodně nečekejte.

Horoskop Býk - Březen 2017

Březen by pro vás měl být ve znamení upevňování nebo naopak hledání nových vztahů. Věnujte se své polovičce nebo vyrazte do společnosti oprášit kontakty. Dost možná vás okolí překvapí.

V profesním životě se vám konečně začne dařit. Nadřízení začnou oceňovat vaši pracovitost a píli, začnete vynikat nad ostatní. Nenechte si však úspěch stoupnout do hlavy. Ještě nemáte vyhráno a nepřátele na pracovišti nechcete.

Horoskop Býk - Duben 2017

V práci se vyplatí v dubnu držet zpátky a vyčkat na vhodnější situaci v příštích měsících.Pro Býky teď přesně platí přísloví: kdo nic nedělá, nic nezkazí. Váš čas přijde, až se situace na pracovišti poněkud zklidní.

Zbytek dubna bude ve znamení osobnostního posunu. Poté, co se dostanete do hádky či rozepře, se vám konečně otevřou oči. Přílišná tvrdohlavost vaše okolí ubíjí. Vše si ale Býk musí uvědomit sám, aby to mělo nějaký efekt a posunul se v mezilidských vztazích o krok dál.

Horoskop Býk - Květen 2017

Květen bude pro Býkovu kariéru velmi stabilní, můžete se proto vrhnout na dlouhodobé plány. Můžete počítat s tím, že už brzy přinesou kýžený výsledek.

Je stále třeba vaše osobní problémy řešit racionálně. Neberte zbytečně rozepře jako svou osobní prohru, s každé situace si berte ponaučení. Pokud to zvládnete, konečně se vám dostane pohody v osobním životě.

Horoskop Býk - Červen 2017

Situace v rodině se v červnu poněkud změní. Kvůli ostatním okolnostem již nebudete mít tolik času a energie na své blízké. Takový přístup by ale některé členy vaší rodiny mohl urazit. Býci by si měli dávat pozor na volbu slov a provádět ji obezřetně.

V kariéře ale bude situace lepší. Mezi vámi a vašimi spolupracovníky to sice může drhnout, zkuste ale jen zjistit, co mají za problém a promluvit si. Řešení dost možná bude na dosah ruky.

Horoskop Býk - Červenec 2017

Vaše chuť do života a radost jsou prudce nakažlivé pro vaše okolí. Všem kolem sebe budete v červenci dělat radost. Konečně si můžete užít vše, co jste kdy chtěli. Nic vás nemůže porazit a žádná překážka pro vás není nepřekonatelná.

Nově získanou energii je třeba využít i ve vztazích. Konečně můžete pozitivně zapůsobit na svou lásku a ukázat jí, jak moc si jí vážíte. V červenci vám jistě hned padne do náruče.

Horoskop Býk - Srpen 2017

V srpnu si promluvte s lidmi, které jste už dlouho neviděli. Určitě vás překvapí novinkami, které vám změní náhled na vaše okolí. Nebojte se od nich dozvědět co nejvíce, je možné, že je jen tak zase neuvidíte.

Novinky vám otevřou oči při řešení situace v profesním životě. Vzpomeňte si na rady svých blízkých a hlavně nebuďte tvrdohlaví. Udělejte však jen to, co cítíte jako správné.

Horoskop Býk - Září 2017

Práce vás v září bude bavit. Každý jinak složitý pracovní úkol pro vás bude hračka a všichni ve vašem okolí budou chtít vědět, jak to děláte. Spolu se štěstím v práci se zlepší i váš zdravotní stav. Užívejte si to.

V září máte šanci si dost vydělat, tak ji využijete. Nakupte si poté vše, po čem jste tak dlouho toužili. Občas je nutné se trochu odreagovat, můžete si pro jednou konec měsíce jen užít.

Horoskop Býk - Říjen 2017

Na začátku října je potřeba dotahovat věci, které jste odložili minulý měsíc. Dost na jejich výsledku záleží, tak byste se měli pořádně snažit. Poté je potřeba se zaměřit na váš osobní život. Snažte se co nejvíce úkolů předat ostatním a buďte více času se svou rodinou.

Nezadaní Býci mají v říjnu možnost poznat svou pravou lásku. Nevzdávejte proto své snažení, vyrazte do společnosti a počkejte na svou příležitost.

Horoskop Býk - Listopad 2017

V listopadu se zaměřte na studium věcí, které vás baví. Nemáte čas ztrácet zbytek měsíce s něčím, co vás nikam neposune. Pořádně se nadechněte a vstřebejte každý nový poznatek.

Jakmile pocítíte jakékoliv zdravotní potíže, ihned běžte k lékaři. Možná se jedná o něco vážnějšího. Pokud ale včas zajdete na kontrolu, nemusíte se příliš bát.

Horoskop Býk - Prosinec 2017

Prosinec pro vás bude ve znamení romantiky a lásky. Využijte tento krásný zimní čas, abyste se sblížili se svou rodinou. Dárky, které jim dáte, nemusí být drahé, ale musí přijít od srdce. Věřte tomu, že to ocení a vaši lásku opětují.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 18344x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte