Beran - horoskop 2017

Beran - Horoskop 2016beranPro zrozence v Beranu bude rok 2017 znamenat rok poučný. Díky jejich povaze budou schopni si najít i v těch těžkých chvílích to dobré, a to především cenné zkušenosti, které získají.

Berani by měli být v roce 2017 podle horoskopu féroví a hrát za tým - pokud toto dodrží, mělo by se jim dařit. I v osobních vztazích by mělo být všechno pro Berany na dobré cestě a probíhat v lásce i harmonii.

Podzim a zima roku 2017 by měly být pro Berany poklidné, trochu hektičtější tempo je ale třeba očekávat na jaře a v létě, kdy si možná Berani sáhnou až na samé dno svých sil. Zrozenci v Beranu by však měli mít vždy na paměti, že tento stav je pouze dočasný. Takováto situace Beranům přinese nejen mnoho zajímavých zkušeností, ale také je konečně donutí k tomu, naučit se trochu odpočívat.

Největší radost Beranům v roce 2017 podle horoskopu zřejmě přinese aktivní relaxace. Dosyta si také budou užívat rodinné pohody a koncem roku se mohou těšit na novou energii v oblasti vztahů a lásky.

Berani by si však v roce 2017 měli dát pozor na svoje zdraví, dostatečně se věnovat nějakému sportu a nezapomínat se odměňovat.

Horoskop Beran - Leden 2017

Na začátek roku se můžete těšit. Úspěchy vám však nebudou padat samy k nohám, každý z nich si budete muset tvrdou pílí zasloužit. Soustřeďte se proto na úkoly, které zvládnete a radujte se z výsledků.

Zbytek ledna bude nekončící řadou zmatených událostí, které nebudete moci ovlivnit. Čekají vás změny jak v profesním, tak v osobním životě. Snažte se ze vzniklé situace co nejvíce vytěžit - máte dostatek zkušeností, abyste všem ukázali své silné stránky.

Horoskop Beran - Únor 2017

Vaše snahy z ledna by měly pokračovat i v únoru. Přichází nejlepší čas na to, abyste vynikli v zaměstnání. Díky vašemu svědomitému přístupu a nasazení všem dokážete svou důležitost. Nesmíte se však spoléhat na samozřejmost svého postavení - pýcha předchází pád. Snažte se být nesobečtí a vstřícní ke svému okolí.

Obyčejně nudná a zdlouhavá vám půjde tento měsíc dobře od ruky, neodkládejte ji proto dále.

Horoskop Beran - Březen 2017

V březnu se vám bude dařit, pokud na chvíli zapomenete na své ego a budete pracovat v týmu. Kolegové vaši pomoc a radu jistě ocení a do budoucna vám budou oporou. Ze své nové popularity můžete těžit po celý zbytek roku.

Tento měsíc se vám bude dařit i v osobním životě. Nebojte se riskovat. Štěstí přeje odvážným a vám v únoru dvojnásob.

Horoskop Beran - Duben 2017

Ve své úspěšné profesionální dráze můžete v dubnu pokračovat. Vaše nově získané zkušenosti a kontakty se vám budou každý den vyplácet a vaši nadřízení si toho jistě všimnou. Nebojte se v profesním životě riskovat, hvězdy vám přejí.

Někdo ve vašem okolí bude pravděpodobně potřebovat pomoc. Pokud mu s řešením zdánlivě neřešitelného pomůžete, jeho vděčnost brzy poznáte.

Horoskop Beran - Květen 2017

Kvůli předchozím událostem bude květen poněkud hektický. Vaše Práce si možná vyžádá větší část vašeho volného času. Musíte ovšem vytrvat, vaše odměna je na dosah. Prokažte pevnou vůli, ale nechte si poradit. Pokud se dostanete do rozepře, raději ustupte. To platí hlavně na pracovišti.

V květnu se začnou projevovat vaše potřeby mezilidského kontaktu. Nezadaní se více začnou rozhlížet kolem sebe a hledat spřízněnou duši. Hvězdy ukazují, že se jim bude v navazování kontaktů velmi dařit. Zadaní Berani se mohou těšit z nové harmonie ve vztahu.

Horoskop Beran - Červen 2017

V červnu se vaše pracovní vypětí vystupňuje přes únosnou míru, nenechte se však zlomit. S novou zodpovědností přichází nové povinnosti a je třeba si zvykat, brzy toho období pomine. Lidé ve vašem okolí vám se stresovou situací pomohou, rodina i kolegové vám rádi budou k dispozici.

Všichni Berani by se měli těšit na další milostná dobrodružství, která by si neměli nechat uniknout. Ať už s pravou láskou nebo letmou známostí se jistě dočkají nezapomenutelných zážitků.

Horoskop Beran - Červenec 2017

Přišel čas si uvědomit, že se vám vlastně daří mnohem lépe, než jste čekali. V červenci oceňte své přátelé a blízké za pomoc, kterou vám doposud poskytovali. Věřte tomu, že jim uděláte velkou radost.

Zaměřte se na to, co vás baví a v čem se vám daří. Není třeba se zabývat podružnými detaily, které vás ve skutečnosti jen zdržují. Každý problém pro vás bude jen výzvou, kterou je zábavné překonat.

Horoskop Beran - Srpen 2017

V srpnu se poptejte ve svém okolí na radu, možná vás překvapí, jaké cenné poznatky získáte. Všechna pomoc se vám tento měsíc bude hodit, čeká vás velká pracovní příležitost, na kterou ale sami nebudete stačit.

Snažte se samovzdělávat. Zajděte si do knihovny nebo jen brouzdejte na internetu. S každou novou informací získáte větší sebejistotu, které si všimne okolí i kolegové v zaměstnání.

Horoskop Beran - Září 2017

Máte jedinečnou schopnost pomoci svému partnerovi v časech nouze a v září ji využijete. Cítíte, co ho trápí a víte přesně, co mu zlepší náladu. Snažte se co nejvíce, pozitivní výsledek potřebuje a jistě se vám odvděčí.

Pozitivní náladu si udržujte i v zaměstnání. Nenechte se strhnout negativní náladou svého okolí. Situace se brzy otočí a vy na ní jen vyděláte.

Horoskop Beran - Říjen 2017

V říjnu na Berany přichází kreativita. Můžete začít malovat, skládat básně nebo si jen zazpívat. Máte skvělé nápady, zapište si je, do budoucna se vám budou hodit. Možná na nich jednou vyděláte.

V profesním životě záříte. Na každé poradě hýříte nápady a vedení si toho začíná všímat. Snažte se nadšení udržet, vyplatí se to.

Horoskop Beran - Listopad 2017

Čeká vás velké rozhodnutí. Není však třeba se bát. Pokud jste minulý měsíc udělali dostatečně dobrý dojem, všechno dobře dopadne. Nemusíte si však zoufat, pokud vše nedopadne, jak má. Příležitostí ještě budete mít dost.

Listopad možná bude trochu vážnější a smutnější, než byste čekali. Nepřestávejte se však usmívat a těšte se na konec měsíce.

Horoskop Beran - Prosinec 2017

Prosinec si pro vás nachystal nejedno překvapení, ať už dobré nebo špatné. Můžete se těšit na plno dobrodružství, na které jste se možná ani nechtěli vydat. Vše ale dobře dopadne.

Všichni budou mít radost z vašich dárků, navíc budete myslet i na ty nejpotřebnější. Vaše dobročinnost a dobrosrdečnost vykouzlí vašemu okolí úsměv na tváři.

 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 19061x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte