Ptačí horoskop 2019 lidem přisuzuje vlastnosti opeřenců! Jste orel, straka, sup nebo jiné znamení?

 ptačí horoskop2019 (2)Ptačí horoskop 2019 - Orel

Klasický horoskop, který je určován podle znamení zvěrokruhu, zná snad každý. Patří mezi nejtypičtější a nejznámější druhy horoskopů. Věděli jste ale, že existuje také ptačí horoskop, který vám místo tradičních znamení jako je Beran nebo Panna přiřadí konkrétního opeřence? Tento horoskop vám pomůže nahlédnout do vašeho nitra a odhalit tak vaše charakteristiky i temperament z ptačího světa. Přinášíme vám ptačí horoskop 2019, díky kterému můžete odhalit svou ptačí duši.

Ptačí horoskop má své kořeny v Asii, konkrétně v Indii. Původní kalendář se samozřejmě zcela plně nekryje s tím naším, ale během času byl pro moderní potřeby přizpůsoben. Nyní máme možnost vám představit indický ptačí horoskop, který vám opět rozšíří vaše obzory a prozradí vám o vás zase něco jiného a zajímavého. Přečtěte si charakteristiku ptačího horoskopu a přečtěte si ptačí horoskop na rok 2020

Ptačí horoskop 2019 - Orel (21.3. - 20.4.)

Lidé narození ve znamení Orla jsou od přírody fyzicky i psychicky silní jedinci, kteří se vyznačují vysokou sebedůvěrou. I když pro vás rok 2019 přichystá někdy těžké překážky, se kterými se budete muset porvat, vaše orlí povaha vám dopomůže všechno překonat levou zadní. Vše budete řešit s nadhledem, což vám pomůže řešit problémy rychle a efektivně.

Svou svobodnou a energickou povahu však kroťte hlavně v partnerském vztahu. Pokud nebudete více ohleduplní a nedáte možnost rozvíjet se i svému protějšku, pak můžete snadno přijít o svou lásku. 

Ptačí horoskop 2019 - Kachna (21.4. - 21.5.)

Zrozenci ve znamení Kachny jsou na rozdíl od Orlů citově založení a obětovali by se nejen pro svou rodinu, ale i přátele. Během celého roku se vám bude dařit udržovat rodinnou harmonii, ovšem dávejte si pozor na to, abyste své blízké svou péčí a láskou neutlačovali.

I když se vám během roku nebude zcela dařit v práci, budete vše brát s úsměvem a udržíte si svůj optimismus. To vám pomůže docílit přátelského pracovního kolektivu. Víte, jak na pozitivní myšlení?

Ptačí horoskop 2019 - Straka (22.5. - 21.6.)

Není divu, že lidé narozeni ve znamení Straky jsou tvrdohlaví a drzí. Ptačí horoskop 2019 ale radí, abyste svou drzost mírnili, jelikož váš může dostat do prekérních situací, ze kterých bude složité vybruslit. Věřte, že v mnohých případech bude přísloví "mlčeti zlato pro vás to ideální".

Pozor si dávejte tedy také na svou upřímnost. I když si ji mnozí budou cenit, některým spíše ublíží. A na to byste si měli vždy pamatovat, abyste si udrželi harmonické vztahy v rodině i s přáteli.

Ptačí horoskop 2019 - Labuť (22.6. - 22.7.)

Labuť patří k nekrásnějším ptákům, je symbolem láskyplnosti a ctnosti. Lidé narozeni v tomto znamení jsou ve společnosti velmi oblíbení, jelikož pro každého mají vlídné slovo. Ptačí horoskop 2019 má pro Labuť přichystáno mnoho šťastných a radostných chvilek. Párkrát se budete sice potýkat s bolestí a smutkem, ale rodina vám pomůže.

V milostném životě se vám bude dařit velmi dobře. Naleznete pravou lásku, bez které si nebudete umět svůj život již nadále představit. Víte, jak vypadá pravá láska?

Ptačí horoskop 2019 - Páv (23.7. - 22.8.)

Ti, kteří jsou narozeni ve znamení Páva, jsou často až příliš hrdí a sebevědomí, což jim může v některých případech spíše škodit. Především pokud se jedná o vztahy. Ptačí horoskop 2019 pro vás bude mít mnoho milostných příležitostí. V cestě za štěstím si ale budete stát jen vy, a to právě kvůli své pyšné povaze.

Jestli se ale dokážete krotit a dáte šanci svému milému a obětavému Já, pak překvapíte mnoho lidí kolem sebe. Otevřou se vám i nové dveře, které byly předtím pevně zamknuty.

ptačí horoskop2019 (1)Ptačí horoskop 2019 - Páv

Ptačí horoskop 2019 - Hrdlička (23.8. - 22.9.)

Lidé narozeni ve znamení Hrdličky se vyznačují především jemnou povahou a nevinností. Právě kvůli tomu však můžete během roku 2019 narazit na mnoho úskalí, jako jsou především falešní přátelé. Buďte ostražití a nevěřte každému. Přečtěte si o emočních upírech.

Ptačí horoskop 2019 vám do pracovního života přinese několik úspěchů. Čeká vás nejen povýšení, ale i příjemná pracovní cesta, ze které budete nadšeni.

Ptačí horoskop 2019 - Kondor (23.9. - 23.10.)

I když jsou Kondoři od přírody spíše introverti, kteří se drží zpátky, ptačí horoskop 2019 jim přinese mnoho zajímavých akcí a příležitostí, které je nenechají sedět v koutě. Chytněte svou šanci za pačesy a začnete si více užívat života. Žijte, jako kdyby byl každý den tím posledním.

Díky nově nabité energii se nebudete už vyhýbat konfliktům a konečně se budete bít za svá práva. Nezapomínejte na to, že byste se neměli od nikoho nechat utlačovat.

Ptačí horoskop 2019 - Vrána (24.10. - 22.11.)

Od jakživa patří Vrányvyhledávaným společníkům, i když mohou na první pohled budit obavy. Jste sice zvyklí dosáhnout všeho, čeho chcete, ale pozor, abyste za svým cílem nešli přes mrtvoly. Ptačí horoskop 2019 radí dobře promyslet své možnosti a brát ohledy i na ostatní.

V následujícím roce si budete užívat jak společnosti, tak i samoty. Ta vám nebude vadit. Dokážete si určit, kdy je potřeba zalézt si pod peřinu, vypnout mobil a soustředit se jen na sebe.

Ptačí horoskop 2019 - Sokol (23.11. - 21.12.)

Lidé ve znamení Sokola si dokáží užívat života plnými doušky, jelikož je velmi zábavný energický a plný života. V následujícím roce si ale dávejte pozor na přemíru alkoholu. Bavit se můžete i s limonádou.

V práci se vám bude dařit celý rok, i když se samozřejmě někdy nevyhnete menším krizím. Vaše osobnost vám však umožní všechny překážky zvládnout na jedničku.

Ptačí horoskop 2019 - Sup (22.12. - 20.1.)

Supové potřebují vždy trochu více času na své rozhodnutí, jelikož patří mezi hloubavé a přemýšlivé jedince. Ptačí horoskop 2019 však doporučuje, abyste v některých chvílích příliš neváhali. Především pokud se bude jednat o zajímavou pracovní nabídku, po které musíte ihned skočit. Nenechte si velkou šanci proklouznout mezi prsty.

Zkuste být na své blízké trochu milejší. I když je samozřejmě milujete, nedáváte jim to dostatečně najevo. Stačí se více usmát anebo projevit zájem o problémy druhých a nabídnout pomoc.

Ptačí horoskop 2019 - Vrabec (21.1. - 20.2.)

Zrozenci ve znamení Vrabce patří mezi rozverné a usměvavé tvory. Je vás všude plno a ostatní lidé mají vaši společnost velmi rádi. I když nemáte rádi samotu, měli byste se si zvykat být občas sami. Nebojte se udělat si čas jen sami na sebe. Zkuste navštívit lázně nebo si dopřejte relaxační ajurvédskou masáž.

Ptačí horoskop 2019 také radí, abyste se více odvázali a navštívili místa, po kterých jste vždy toužili. Vaše pracovní vytížení k tomu bude přímo vybízet.

Ptačí horoskop 2019 - Sova (21.2. - 20.3.)

Není novinkou, že Sova patří mezi nejmoudřejší tvory. Vaše osobnost vám pomáhá nahlédnout do duší ostatních, díky čemuž můžete podat svému okolí v případě nouze vždy patřičnou pomoc. Vaše citlivost a empatie bude tento rok potřeba hlavně u rodiny.

I když vás někdy potkají menší problémy jak doma, tak v práci, nebudete ztrácet naději a optimismus. Díky tomu budete ve svém okolí ještě více cenění a uznávání.

Přečtěte si, jaké další horoskopy na rok 2019 jsme pro vás nachystali

Všechny horoskopy na rok 2019


Stáhnout v PDF

Přečteno: 3312x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte