Cikánský horoskop na rok 2019 - tajuplná a málo známá magie

 cikánský horoskopCo se v roce 2019 stane podle cikánského horoskopu?

Slyšeli jste někdy o cikánském horoskopu? Možná ne, pravdou ale je, že cikánský horoskop má velmi dlouhou tradici a podle všeho by charakteristika znamení cikánského horoskopu měla na daná znamení sedět téměř stoprocentně. My vám dnes cikánský horoskop představíme a nabídneme také výhled na rok 2019. 

Cikánský horoskop rozlišuje dvanáct znamení, přičemž každé z nich trvá měsíc - podobně jako u tradičního evropského horoskopu. Předmětem cikánského horoskopu jsou předměty, které tyto kočovníky dříve obklopovaly běžně na jejich cestách. Zajímají vás horoskopy? Pak se podívejte na velký přehled horoskopů na rok 2019

Podkova (22.12 - 20.1)

Lidé narozeni ve znamení Podkovy jsou ambiciózní a velmi tvrdě pracují. Nechybí jim úsilí, ale také empatie a intuice. I když mají rádi práci, útěchu před hektickým životem hledají v rodinném kruhu a nejlépe se cítí se svými blízkými. I přesto, že mají velmi vyvinutou empatii a dokážou druhé odhadnout, trvá jim, než se ostatním otevřou. Jste velmi opatrní a obezřetní co se týče citových věcí.

Cikánský horoskop 2019 pro podkovu

Rok 2019 byste měli vést v klidném duchu, i když se vám může zdát, že práce je pro vás všechno a potřebujete materiální zabezpečení, není to v životě to nejdůležitější. Může vás totiž potkat psychické zhroucení. Neuškodí jen tak lenošit nebo vyrazit na procházku.

Přečtěte si kompletní charakteristiku znamení cikánského horoskopu

Kalich (21.1 – 19.2)

Znamení Kalich znamená kreativitu a originálnost, lidé narození v tomto znamení jsou tvořivý, ale také trochu nerozhodní. Dokáží vnímat pocity ostatních a díky své přátelské povaze mají hodně opravdových přátel. Zrozenci Kalichu jsou otevření a snadno navazují nové vztahy a získávají nové kontakty. Jejich slabou stránkou je jejich rozhazovačnost a občasná marnivost.

Cikánský horoskop 2019 pro kalich

Do teď jste si žili nad své poměry a možná utráceli více, než jste si stihli vydělat. V roce 2019 zkuste přehodnotit svůj vztah k financím a zaměřte se spíše na spoření. Nevíte, co se může stát, a pokud budete mít nějaké peníze v rezervě, můžete z nejisté situace dobře vyklouznout.

Kaple (20.2 – 20.3)

Zrozenci Kaple jsou velmi senzitivní a citliví. Provází je vážnost a nedůvěřivost. Málokdy se někomu otevřou a jsou spíše tišší. Žijí v tak trochu jiném světě, chodí s hlavou v oblacích a rádi sní. Jejich intuice a empatie jsou nadprůměrné. Rychle se zamilovávají, což je někdy může srazit na kolena. Někdy jim také dělá špatně přemíra stresu, který lidé narození ve znamení Kaple moc nezvládají.

Cikánský horoskop 2019 pro kapli

Pokud jste se opět spálili ve vztahu a máte zlomené srdce, zkuste si odpočinout od všech milostných záležitostí a načerpejte znovu sílu. Buďte chvíli sami se sebou, objevujte se, dělejte to, co vás baví. Ten pravý partner/partnerka se pak objeví ve chvíli, kdy to nebude čekat.

Dýka (21.3 – 20.4)

Dýka dala lidem v tomto znamení do vínku ambicióznost, praktičnost a impulzivnost. Mají silnou vůli a dokážou vše, co si zamanou. Nezastaví se před žádným problémem a do všeho jdou s chladnou hlavou. Mají také rádi vše pod kontrolou, nejlepší zaměstnání je pro ně na nějaké vrcholné pozici s týmem podřízených. Jejich povaha je vášnivá, nesnášejí stereotypy.

Cikánský horoskop 2019 pro dýku

V práci se vám díky vaší píli a úsilí bude dařit. Nicméně neměli byste zapomínat i na své přátele a rodinu a udělat si na ně chvíli čas. Někdo z vašeho okolí je nešťastný, že se mu tolik nevěnujete. Zavolejte proto svému dobrému kamarádovi či kamarádce a pozvěte je na večeři nebo kávu, uvidíte, že se zase vše vrátí do starých kolejí.

Koruna (21.4 – 20.5)

Stejně jako Koruna, lidé zrození v tomto znamení jsou vznešení a elegantní. Mají velké kouzlo osobnosti, jsou milí a přemýšliví. Nechybí jim důslednost a disciplína, proto často dosahují toho, čeho chtějí. Vyhýbají se hádkám, ve vztahu bývají věrní a mají rádi romantiku. Zrozenci Koruny bývají ale občas arogantní a žárliví. V životě potřebují být obklopeni luxusem, a jsou ochotní kvůli tomu tvrdě pracovat.

Cikánský horoskop 2019 pro korunu

Ve vašem životě se objeví člověk, který vám ukáže, že k životu nepotřebujete drahé šperky a luxusní oblečení. Ukáže vám, že nejlepší věci jsou zadarmo. Nepokazte si to proto svojí zhýčkaností a žárlivostí a dokažte mu, že jste pro něj ti praví.

Svíčka (21.5 – 20.6)

Svíčka symbolizuje inteligenci a bystrost. Lidem narozeným v tomto znamení se přisuzuje moudrost, intelekt a touha po vzdělání. Těmto lidem taky nechybí komunikativnost a přirozená zvídavost, proto jim nedělá problém seznamovat se s novými lidmi a mají kolem sebe spoustu přátel. Nemají rádi stereotyp a chtějí se pořád učit novým věcem. Jejich negativní vlastností ale bývá lakomost a občas bývají smutní až depresivní.

Cikánský horoskop 2019 pro svíčku

Rok 2018 pro vás byl plný zásadních změn a letos vás čeká konečně trocha klidu. Nečekejte tedy žádné velké zvraty, spíše zůstane vše při starém. Užijete si také cestování a poznáte nové země a kultury, což pro vás bude velmi obohacující.

Kolo (21.6 – 21.7)

Pro tyto lidi je typické, že bývají náladoví, emotivní a nestabilní. Zrozenci Kola jsou citliví a velmi empatičtí, proto do sebe často vstřebávají náladu ostatních. Když se zamilují, milují vášnivě a silně, jsou obětaví a někdy bývají i velmi ochranitelští. Jejich nestabilita může ovšem jejich protějšek pěkně potrápit. Jeden den jsou totiž usměvaví a plní dobré nálady a druhý den jsou naštvaní a smutní.

Cikánský horoskop 2019 pro kolo

Vaše pocity budou jako vždy na houpačce, ale tentokrát se tím nenechte vykolejit. V zaměstnání se vám otevřou nové projekty a nové možnosti, chopte se jich. Pokud nepopustíte uzdu svým negativním emocím, můžete dosáhnout velkých úspěchů.

Hvězda (22.7 – 22.8)

Stejně jako hvězda, i tito lidé září. Jsou okouzlující, bezprostřední a středem pozornosti v každé společnosti. Díky svému kouzlu osobnosti a optimismu mají kolem sebe spoustu přátel. Jsou v životě velmi úspěšní a rádi se vnitřně rozvíjejí. Rádi se taky vrhají do nových výzev a nuda je pro ně velkým strašákem. Jejich povaha ale často bývá nezkrotná. Obvykle je najdete mezi herci, tanečníky nebo umělci.

Cikánský horoskop 2019 pro hvězdu

Jste workoholici a v roce 2019 se to na vás může podepsat. Začnete cítit únavu a bude na vás doléhat stres. Proto raději vypněte, zajeďte si do přírody nebo si udělejte túru do hor. Možná to pro vás bude znít nudně, ale uvidíte, jak pak budete plní síly a energie.

Zvon (23.8 – 22.9)

Zrozenci Zvonu jsou typičtí perfekcionisté. Rádi mají všechno přesně a dokonale. Jsou většinou organizovaní a ambiciózní. Milují pravidla a pořádek, jsou kritičtí, jak vůči sobě, tak vůči ostatním. Nikdy neodejdou od nedokončené práce, a toto plné nasazení očekávají i od svého okolí. Problém mají ovšem s empatií, ale vědí, jak si užívat život naplno.

Cikánský horoskop 2019 pro zvon

Dokonalost neexistuje a měli byste si to uvědomit, hlavně při výběru svého partnera. Ve vašem životě se objeví někdo, kdo o vás bude mít zájem, dejte tedy pozor, abyste ho nezahnali svým perfekcionismem. Může z toho být totiž láska na celý život.

Mince (23.9 – 22.10)

Lidé narození v tomto znamení mají cit pro spravedlnost. Jsou také velmi senzitivní emotivní, proto často upadají do depresí a mají sklon k psychickým poruchám. Nechybí jim empatie, rádi pečují o druhé a dokáží vždy nabídnout pomocnou ruku. Obvykle mívají umělecké sklony, milují zábavu, vášeň a smích. Často ale také bývají velmi důvěřiví, a když toho využije nesprávný člověk, můžou skončit zranění.

Cikánský horoskop 2019 pro minci

Dávejte si pozor na kolegy ve své práci. Kvůli vaší povaze budete chtít všem vyhovět a pomoct jim, ale to není ve vašich silách. Soustřeďte se spíše na sebe a na svůj klid. Někdo by totiž vaší dobroty mohl zneužít a přivlastnit si vaše zásluhy.

Meč (23.10 - 21.11)

Pro lidé narozené ve znamení Meče je typická síla a temperamentnost. Najdeme u nich i nadprůměrnou inteligenci, díky tomu bývají vychytralí a dokážou si poradit s každým problémem. Snaží se jít do všeho na sto procent, ve své práci jsou vytrvalí, někdy ale kvůli tomu zapomínají na svoji rodinu a blízké. V lásce jsou vášniví a někdy svou vášeň zneužívají.

Cikánský horoskop 2019 pro meč

Jestli si váš protějšek bude stěžovat na to, že moc pracujete a zanedbáváte ho, tentokrát se neurážejte, ale vyslyšte ho. Někdy je lepší zpomalit a dovolit si nějaký ten neúspěch. Naplánujte si se svou drahou polovičkou výlet a ukažte mu, jak je pro vás důležitý/důležitá.

Sekera (22.11 – 21.12)

Sekera, to je znamení svobody a dobrodružství. Tito lidé mají svobodného ducha, jsou nezávislí a milují nové výzvy. Touží také poznávat nová místa a nové lidi. Díky své neustálé touze po změně a výborné přizpůsobivosti nemají problém zapadnout do jakéhokoliv kolektivu.

Protože svoboda a volnost je pro ně na prvním místě, bývají někdy sobečtí a bezohlední. Snadno se zamilují, ale taky velmi snadno přestanou milovat.

Cikánský horoskop 2019 pro sekeru

Jako každý rok, i tento vás čeká spousta cestování a poznávaní nových kultur. Trošku ale pocítíte odcizení od svého skutečného domova a blízkých. Těm bude vadit, že jste pořád někde na cestách a budou vám to vyčítat.

Přečtěte si, jaké další horoskopy na rok 2019 jsme pro vás nachystali

Všechny horoskopy na rok 2019


Stáhnout v PDF

Přečteno: 3614x

array(1) { [0]=> object(stdClass)#1270 (1) { ["value"]=> string(5) "71505" } } array(0) { } array(0) { }

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Svíčka levandulová Beránek

Svíčka z palmového vosku s jemnou vůní levandule s motivem beránka. Levandule…

Cena: 65 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte