Květinový horoskop na rok 2019: Růže, levandule, narcis. Která květina vás symbolizuje?

Květinový horoskop 20194Květinový horoskop na rok 2019.  

Věděli jste, že ke každému z nás patří květina, která symbolizuje to, jací jsme, naše vlastnosti a naše schopnosti? Může to být pro vás novinka, ale kromě klasického horoskopu, existuje i květinový horoskop, který nám prozrazuje zajímavé věci o naší osobnosti. Jaká květina tedy jste a co na vás prozradí květinový horoskop 2019?

Květinový horoskop na rok 2019 pro všechna znamení

Narcis (21.1. – 19.2.)

Stejně jako narcis stojí sebevědomě mezi ostatními květinami, i ti, kteří se narodili ve znamení Narcise, jsou sebevědomí a nepochybují o sobě. Ti, kteří mají za svůj symbol Narcis, jsou lidé klidní, vytrvalí a soustředění. Jsou také samostatní a nechtějí se spoléhat na nikoho kromě sebe. Tito lidé jsou individualisté, kteří se spíše uzavírají do sebe, ovšem jsou velmi inteligentní a intelektuální. Jejich pozornost směruje ke všemu novému a nevšednímu, často se také zajímají o mystiku a duševno. Člověk narozený ve znamení Narcise má plnou hlavu nápadů, které hned realizuje.

Co váš čeká v roce 2019?

Možná ale v poslední době, vy Narcisové, hledáte smysl svého života a stahujete se ještě víc do sebe. Květinový horoskop 2019 radí, že by vám určitě mohla pomoci spolupráce, která by vás posunula dál.

Pomněnka (20. 2. - 20. 3)

Lidé narození ve znamení Pomněnky jsou snílkové, mají vnitřní svět, moc si nevěří, ale za to jsou moc milí, skromní a citliví. Často trpí výkyvy nálad, jsou melancholičtí a můžou se cítit nešťastní. Pokud se jim něco nepodaří, hned se sesypou, a proto moc netíhnou ke kariérnímu růstu. Jsou ale milujícími a starostlivými rodiči i přáteli. Také jsou obětaví a často soucítí s druhými, stává se také ale, že se snadno a rychle zamilovávají, a to může být kámen úrazu.

Co váš čeká v roce 2019?

Možná se teď vy, co jste se narodili do znamení Pomněnky, potýkáte s něčím, z čeho vám není nejlépe. Nesete na bedrech mnoho starostí a s partnerem zažíváte tichou domácnost. Zkuste se oprostit od svých melancholických nálad a komunikujte. Květinový horoskop předpovídá, že brzy bude lépe!

Květinový horoskop 20193Pomněnka

Levandule (21. 3. - 20. 4.)

Levandule, to je přísun nekonečné energie. Lidé se symbolem Levandule jsou nebojácní a jdou kupředu plní energie. Lidé narození v tomto znamení jsou odvážní a ve většině situací života rozhodní. Potřebují kolem sebe volnost a svobodu, nemají rádi, když je někdo omezuje. Umí si prosadit svou a klidně se bít za svůj názor. Tím, jak jsou nabití energií, vyhledávají nebezpečí a rádi překonávají překážky. Jsou věrní partneři, ale občas mají sklony k romantickým dobrodružstvím.

Co váš čeká v roce 2019?

Milé Levandule, možná se ve vašem životě objeví nový člověk. Buďte ale opatrní, aby vám neuškodil. Pokud v těchto dnech pracujete na nových projektech, květinový horoskop 2019 varuje, abyste se nesvěřovali novým kolegům o svém soukromí. Nemuseli by toho využít ve váš prospěch.

Vlčí mák (21. 4. - 21. 5)

Lidi narozené v tomto znamení charakterizuje dobrosrdečnosti a radost. Mají neustále veselou náladu, rádi baví okolí, a tak jsou často vyhledávanými společníky. Snadno se díky své povaze seznamují, pro ostatní působí sympaticky a zvláště silně přitahují opačné pohlaví, protože se starají o svůj vzhled. Jsou bohémové, rádi si užívají dobrého jídla a pití. Můžou být občas ale tvrdohlaví a zlomyslní. Lidé ve znamení Vlčího máku se neradi dělí o svůj majetek, trpí vůči ostatním nedůvěrou.

Co váš čeká v roce 2019?

V nejbližších měsících byste mohli narazit na příjemného člověka, který ale nemusí mít všechny úmysly čisté. Květinový horoskop proto varuje - dávejte si na něj pozor. Tohle může prohloubit ještě více vaší nedůvěru. V práci vás čeká ocenění a dobré hodnocení.

Tulipán (22. 5. - 21. 6.)

Lidé ve znamení Tulipánu mají rádi změny, jsou dynamičtí a rychle jednají. Nechybí jim silná vůle a věci rádi dotahují do konce. Aby dosáhli svého cíle, nebojí se využít i znalosti ostatních. Vyznačují se také dobrou pamětí a dobrým orientačním smyslem. Osoby narozené v Tulipánu nemají rádi, když je někdo omezuje, naopak mají rádi svobodu. Jsou zvídaví, ale někdy až přehnaně zvědaví, často jsou nerozhodní a neupřímní. Ubíjí je stereotyp a monotónní práce, všechno je hned přestane bavit a potřebují nové podněty.

Co váš čeká v roce 2019?

Vás Tulipány čeká nějaký nový projekt, do kterého se vám ale nechce. Snažíte se zaměstnat něčím jiným, ale nejlepší by bylo, kdybyste se překonali a ten krok udělali. Možná se také srovnáváte s ostatními kolem sebe - jste nejistí. Zaměřte se spíše na sebe a oceňte svoje kvality.

Květinový horoskop 20195Tulipány 

Kopretina (22. 6. - 22. 7.)

Osoby narozené ve znamení Kopretiny jsou přehnaně sebekritičtí a málo si věří. Proto vedle sebe potřebují někoho, kdo je bude povzbuzovat a dodávat jim odvahu a ujišťovat je, že mají dobré kvality. Tak jako nevěří sami v sebe, často nedůvěřují ani ostatním, a tak je těžké k nim najít cestu a spřátelit se s nimi. Tito lidé jsou ale také velmi inteligentní, mají intuici a vnímají, co se děje kolem nich. Rádi pomáhají, jsou milí a slušní. Lidé ve znamení Kopretiny také často podléhají stresu, protože nesnesou, když je na ně vyvíjen nátlak.

Co váš čeká v roce 2019?

Nejspíše se ve vašem životě něco stane jinak, než jste si představovali. Ale nemusí to být špatné, nemusíte být hned naštvaní a agresivní. Možná se vám bude zdát, že je vše proti vám. Květinový horoskop 2019 ale radí, abyste to raději brali jako zkoušku, kterou musíte překonat.

Slunečnice (23. 7. - 23. 8)

Stejně jako Slunečnice vyhledává Slunce a jeho svit, i lidé v tomto znamení se snaží být neustále na výsluní a potřebují pozornost druhých. S tím se pojí odvaha a hrdost, což se ale může někdy vyznívat arogantně. Také občas svoje potřeby prosazují na úkor druhých a jsou panovační. Nicméně Slunečnice mají optimistický pohled na svět a stále veselou náladu, čímž mohou nakazit ostatní ve svém okolí.  Také ostatní zaujmou úsměvem a hezkým chováním. Lidí v tomto znamení o sobě nemají žádné pochybnosti a věří, že budou jen úspěšní. Podle toho také posuzují své okolí, proto všem v okolí důvěřují.

Co váš čeká v roce 2019?

Čeká vás nějaký důležitý obrat v životě. Na svého partnera už se nedíváte očima druhých. Najednou budete vědět, proč jste spolu, a proč se máte rádi. Neposlouchejte ostatní, co si myslí o vašem životě, ale poslouchejte srdce. Chcete vědět, co vás čeká v lásce? Přečtěte si partnerský horoskop na rok 2019

Květinový horoskop 20192Slunečnice 

Lilie (24. 8. - 23. 9.)

Zrozenci Lilie jsou často velcí snílci, kteří se rádi zabývají duchovním životem a otázkami, kteří ostatní příliš neřeší. Promýšlejí každý svůj krok, každou práci i následky svých rozhodnutí. Někdy jejich čistota a elegance může působit chladně. Lidé ze znamení Lilie ale nejsou bezcitní, jen ovládají svoje city a jsou opatrní. Mají vysoké nároky na poctivost a nesnášejí lež a pokrytectví. V lásce se jim tedy nemusí moc dařit, protože chtějí dokonalé jedince, kteří neexistují. Často pak zůstávají sami.

Co váš čeká v roce 2019?

Připravte se na překvapení, které vás potká s protějškem. Pokud jste v nové práci, soustřeďte se jen na to, co máte dělat a nenechte se rozptylovat ničím jiným. Realizovat se podle sebe můžete ve svém volném čase.

Chryzantéma (24. 9. - 23. 10)

Tito lidé mají rádi spravedlnost, jsou soucitní a rádi mluví pravdu. Zrozenci ve znamení Chryzantémy jsou ale také plní rozporů, nemají v duši klid a někdy můžou vyvolat i hádku. Na druhou stranu mají vysoký intelekt a jsou bystří, málokdo se s nimi může měřit. Tím, jak jsou rozporuplní, může docházet k situacím, kdy jsou příjemní a z ničeho nic jsou najednou naštvaní a uražení. Jdou si tvrdě za svým a jsou horliví, což se jim může vyplatit v kariérním životě. Neúspěch nesou špatně, to se pak stáhnout do sebe. Potřebují vedle sebe někoho, kdo bude vyrovnaný a klidný.

Co váš čeká v roce 2019?

Květinový horoskop říká, že všechno ve vašem životě vypadá růžově. Nic vás netrápí, máte ze sebe dobrý pocit. Všechno vám vychází a ustoupí i nemoci, které vás trápily.

Leknín (24. 10. - 22. 11.)

Jako si leknín klidně pluje na vodní hladině, i lidé ve znamení Leknínu jsou klidní, vyrovnaní a majestátní. Lidé v tomto znamení jsou velmi svůdní a sebejistí. Jsou nezávislí a energičtí, často se se z nich stávají umělci. Mezi jejich vlastností také patří výřečnost a jsou tedy výbornými vypravěči a společníky. Okolí se s nimi nenudí, protože mají v rukávu plno zábavných historek. Také si době pamatují a pozorují své okolí. Někdy se ale uvnitř trápí a nesvěřují se o tom ostatním, proto můžou na první pohled působit bezstarostně. Všechno, co začnou, chtějí dotáhnout do zdárného konce, nevzdávají se.

Co váš čeká v roce 2019?

Možná vám připadá, že jste se zastavili. Že partner, který tu s vámi byl, už tu není a vy nevíte, kam dál. Bojíte se přiznat, že je konec. Nevzdávejte se ale! Květinový horoskop na rok 2019 slibuje, že čas všechno vyřeší.

Růže (23. 11. - 21. 12)

Stejně jako je růže TA květina mezi květinami, i lidí v ní narození se cítí neobyčejní. Chtějí vynikat, být ve všem nejlepší a v životě mít jen to nejlepší, proto jsou velmi aktivní. Jsou také společenští a veselí. Tím, jak do všeho rychle jdou, možná někdy rychleji mluví a jednají, a až pak se starají o následky. Osoby ve znamení růže jsou upřímní, což někdy může být na škodu, zvlášť pokud se jejich pravdomluvnost dotkne druhých. Mezi jejich slabé stránky patří panovačnost a marnivost. Ovšem tím, jakou auru kolem sebe vyzařují, dokážou na sebe upoutat pozornost ostatních, proto mohou často střídat partnery.

Co váš čeká v roce 2019?

Možná jste měli dosud dojem, že se vám nic nedaří a všechno je špatně. Teď by se to mělo obrátit k lepšímu. I v práci vám začnou vycházet projekty, na kterých jste tvrdě dřeli.

 Květinový horoskop 20191Růže

Hořec (22. 12. - 20. 1.)

Zrozenci znamení Hořce, stejně jako tato květina rostoucí ve vysokých horách, odolají téměř čemukoliv. Jsou silní a často dosahují toto, co si zamanou. Je to hlavně díky jejich zodpovědnosti, silné vůli a tím, že si vše dopředu plánují a nic je nevyvede z míry. Lidé, jejichž symbolem je Hořec jsou často veselí a radostní, a také je na ně spoleh, to znamená, že mají stálé přátelé, kteří jim věří. Tajemství je u nich v dobrých rukou. K negativním vlastnostem těchto osob patří přehnaná kritičnost všech okolo, ovšem kritičtí jsou i sami k sobě.

Co váš čeká v roce 2019?

S partnerem zažíváte skvělé období a možná chcete udělat další krok ve svém vztahu. Směle do toho, vy víte, proč jste spolu, nedávejte na závistné řeči okolí. Jen vy dva víte, co se mezi vámi děje a nejdůležitější je, co žijete vy dva.

Přečtěte si, jaké další horoskopy na rok 2019 jsme pro vás nachystali

Všechny horoskopy na rok 2019


Stáhnout v PDF

Přečteno: 4457x

array(1) { [0]=> object(stdClass)#1129 (1) { ["value"]=> string(5) "71505" } } array(0) { } array(0) { }

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Tarika ajurvédský noční olej s růží…

ÁJURVÉDSKÝ KRÁLOVSKÝ NOČNÍ OLEJ S RŮŽÍ pro obličej, krk a dekolt Pro…

Cena: 488 Kč

Ájurvédské mýdlo SWATI 100g

Ručně dělané ajurvédské mýdlo Pro péči o pokožku celého těla, včetně…

Cena: 98 Kč

Mýdlo ylang-ylang s kozím mlékem

Ručně vyráběné glycerinové přírodní mýdlo s éterickým olejem Ylang-Ylang…

Cena: 49 Kč

Bio Deodorant Divoká růže 50ml Lavera

Roll-On deodorant bez hliníku s květinovou vůní. Zbavte se stresu a všech…

Cena: 186 Kč

Vonné tyčinky 20ks - různé druhy

Indické vonné tyčinky - různé vůně Požadovanou vůni prosím vyberte nad…

Cena: 42 Kč

Mýdlo citrusové s kozím mlékem

Ručně vyráběné přírodní glycerinové mýdlo s éterickým olejem Litsea…

Cena: 49 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte