Ptačí horoskop - charakteristika znamení

 ptačí horokop_charakteristika1Ptačí horoskop a jeho charakteristika.

Všichni známe klasický horoskop, který nám určuje vlastnosti a charakteristiku podle znamení zvěrokruhu jako je třeba Střelec nebo Panna. Existuje však celá řada dalších horoskopů, které o vás mnohé prozradí. Ptačí horoskop, jehož kořeny sahají do Asie, přiřazuje lidem charakteristiky opeřenců a odhalí ve vás kousek ptačího světa. Nahlédněte s námi do tajů ptačího horoskopu a zjistěte, jakému ptactvu můžete vděčit za svůj temperament nebo charakter.

Své dlouholeté kořeny má ptačí horoskop v Indii. Během času byl přizpůsoben tomu našemu kalendáři, se kterým se před tím příliš neshodoval. Rozšiřte si s námi vlastní obzory a zjistěte, zda jste silní jako Orel anebo energičtí jako Sokol. Možná vás nová zjištění překvapí.

Ptačí horoskop - Orel

21. března - 20. dubna

Orel je mocný dravec a král veškerého ptactva, který propůjčuje lidem narozených v tomto znamení psychickou i fyzickou sílu. Lidé narození ve znamení Orla se od přírody vyznačují vysokou sebedůvěrou

Dokážete se nadchnout pro mnoho úkolů a poté máte problémy je všechny splnit. Ovšem nemáte problém splnit veškeré úkoly, které vás čekají. Nepatříte totiž mezi ty, co něco jen tak vzdají.

Ptačí horoskop - Kachna

21. dubna - 21. května

Na rozdíl od Orlů jsou lidé narozeni ve znamení Kachny jsou velice citově založení a obětovali by se nejen pro svou rodinu, ale i přátele. Mezi vaše kladné vlastnosti patří jemnost, empatie a smysl pro rodinu, kterou opečováváte s největší láskou.

Pro své děti jste vždy oporou a dáváte jim vždy přednost i před prací. Kariéristu Kachnu tedy rozhodně nenajdete. Raději pomáháte rodině a přátelům, práci doháníte později.

Ptačí horoskop - Straka

22. května - 21. června

Tvrdohlavost a drzost jsou dvě základní vlastnosti, které můžeme nalézt u zrozenců ve znamení Straky. Někdy jste dokonce tak tvrdohlaví, že se snadno dostanete do nepříjemného a zdlouhavého konfliktu.

Často se dostáváte do problémů i kvůli tomu, že jste až příliš upřímní. Lidé vás ale ve společnosti mají rádi, protože jste zábavní a přátelští. Dokážete rozvířit zábavu kdykoliv a s kýmkoliv.

Ptačí horoskop - Labuť

22. června - 22. července

Labuť jakožto symbol láskyplnosti a ctnosti pro své zrozence přichystala oblibu ve společnosti, a to především díky dobrému srdci a vlídnému slovu, které máte pro každého okolo vás.

Ptačí horoskop vám do vínku dal mnoho energie a pozitivního myšlení, čímž se stáváte pro mnohé lidi velkou inspirací. Mezi negativní vlastnosti však patří vaše neprůbojnost a plachost, na které byste měli zapracovat.

ptačí horokop_charakteristika2Labuť a její charakteristika jakožto znamení.  

Ptačí horoskop - Páv

23. července - 22. srpna

Život Páva je plný hrdosti a sebevědomí. Své přednosti umíte velmi dobře prodat ve svůj prospěch, což z vás dělá výborné pracanty. Jste pohodoví a nic vás jen tak nerozhodí. I když jste občas pyšní, mezi lidmi jste oblíbení.

Pracovat byste měli na empatii, ve které máte občas mezery. Stejně tak je potřeba se občas pozastavit nad životy druhých a nabídnout jim pomocnou ruku. Nemyslete jen na sebe a rozdávejte více radosti kolem sebe.

Ptačí horoskop - Hrdlička

23. srpna - 22. září

Lidé narozeni ve znamení Hrdličky jsou především jemné a nevinné bytosti plné lásky a pokory a čestnosti. Řídíte se podle svého vlastního svědomí a snažíte se lidem okolo sebe pomáhat, nikoliv jim ubližovat.

Lidé ve vašem okolí se na vás mohou vždy spolehnout. Vědí totiž, že jste věrní, obětaví, ale i odvážní. Plníte své sliby i slova, a proto jste velice uznáváni. Nikdo od vás nebude určitě očekávat podraz nebo kudlu v zádech.

Ptačí horoskop - Kondor

23. září - 23. října

Nepotřebujete být zrovna středem pozornosti, abyste se dobře bavili. Lidé narozeni ve znamení Kondora jsou spíše introverti, kteří si rádi hledí svého. Občas ale příliš splýváte s celkem a neukazujete svou skvělou osobnost plnou výborných nápadů.

Otevřít se dokážete jen rodině nebo blízkým přátelům, k ostatním jste nedůvěřiví. To vám někdy brání navazovat kontakty, které by pro vás mohly být přínosem. V kolektivu patříte ale mezi oblíbené společníky, se kterými je zábava.

Ptačí horoskop - Vrána

24. října - 22. listopadu

I když někdy budíte strach a velký respekt, lidé vás mají rádi a nedokáží si bez vás představit zábavu. Zrozenci ve znamení Vrány svým chováním i zjevem dokáží dosáhnout téměř čehokoliv, čeho chtějí. Vaše chytrost vás dokáže dostat daleko, vaše cíle nejsou v žádném případě malé.

Občas jste tvrdohlaví a to, co chcete udělat a máte v plánu prostě musí vyjít. Tím někdy obtěžujete své okolí, především rodinu, která by od vás vyžadovala více trpělivosti.

Ptačí horoskop - Sokol

23. listopadu - 21. prosince

Pokud si chcete užít den, tak si jako společníka vezměte někoho, kdo je narozený ve znamení Sokola. Tito zrozenci totiž vědí, jak si užít života plnými doušky. Dokáží z jednoho dne vytřískat maximum zážitků, na což jen ta oni nebo jejich společnost nezapomenou.

Rádi experimentujete a nebojíte se žádného dobrodružství. Zábava a pocit svobody je pro vás to pravé. Kvůli tomu často zakládáte rodinu v pozdějším věku, až se takzvaně kompletně vyblbnete.

Ptačí horoskop - Sup

22. prosince - 20. ledna

Dlouze přemýšlí a od ostatních si drží spíše odstup. To jsou hlavní charakteristiky lidí narozených ve znamení Supa. Pokud ale otevřete své srdce, tak pak jste plní lásky a přátelství. Ptačí horoskop vám také propůjčuje pracovitost a cílevědomost, proto jste velmi oblíbená zaměstnanci.

I když mnohdy nepatříte mezi nejoblíbenější ve společnosti, tak se dokážete odvázat a ukázat ostatním, že nejste zas tak nepřístupní, jak často působíte. Překvapit okolí tedy pro vás není mnohdy problém.

Ptačí horoskop - Vrabec

21. ledna - 20. února

Lidé narození ve znamení Vrabce jsou nenápadní a velice šikovní, tudíž jim nic neunikne a dostanou se všude, kam chtějí. Jste bystří, přátelští i tolerantní a je vás všude plno. Nejvíce se bojíte samoty, a proto neustále vyhledáváte společnost.

Dokážete skvěle mapovat terén okolo sebe a vyčkat na dobrou příležitost. Vytáhnout triumf z rukávu neumí nikdo tak dobře, jako právě vy. Ptačí horoskop vyzdvihuje vaši soustředěnost a chladnou hlavu.

Ptačí horoskop - Sova

21. února - 20. března

Sova jakožto nejmoudřejší zvíře propůjčuje svým zrozencům inteligenci, důvtip, empatii, ale také odvahu a chladnou hlavu. Mezi silné stránky patří vaše vcítění do ostatních lidí, kteří si k vám chodí pro cenné rady a pomoc.

Ptačí horoskop vám dává ale i negativní stránky, a to je vaše komplikovaná povaha, se kterou je někdy těžké vyjít. To může být důvod, proč nepatříte zrovna mezi vyhledávané společníky. Hlavu si tím ale nelámete.

Charakteristiky znamení zvěrokruhu - seriál

Egyptský horoskop - charakteristika znamení

Arabský horoskop - charakteristika znamení

Indiánský horoskop - charakteristika znamení

Čínský horoskop - charakteristika znamení

Indický horoskop - charakteristika znamení

Cyklický horoskop - charakteristika


Stáhnout v PDF
array(1) { [0]=> object(stdClass)#1219 (1) { ["value"]=> string(5) "71505" } } array(0) { } array(0) { }

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Svíčka levandulová Beránek

Svíčka z palmového vosku s jemnou vůní levandule s motivem beránka. Levandule…

Cena: 65 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte