Cyklický horoskop - charakteristika znamení

 cyklický horoskop_charakteristika2Cyklický horoskop a jeho charakteristika.

Podle data narození a hvězdné konstelace lze poznat mnoho, především to, jaká je lidská povaha, charakter a vlastnosti. Matka příroda má vše dokonale promyšlené a její síla je obrovská, na což mnohdy zapomínáme. Máme pro vás cyklický horoskop, který vám přiřazuje období během roku. Pokud vás zajímá, jaký je stav přírody v době vašeho narození a jaké jste na základě toho získali vlastnosti, cyklický horoskop vám vše prozradí. Možná se budete divit, jaký vliv na vás má samotná příroda.

Cyklický horoskop - Doba ticha

20. ledna - 18. února

Moudří a přemýšliví. To jsou všichni lidé narození v Době ticha. Rádi se vzděláváte a zkoušíte neustále nové a nové věci, abyste si mohli rozšířit své obzory. Neradi usínáte na vavřínech, jelikož chcete jít s dobou.

Mezi vaše silné stránky patří originalita, dynamičnost a pozitivní přístup k životu. Dokážete být obětaví, hlavně pro svou rodinu a blízké přátele. Nikdy se neohlížíte zpět, hledíte pouze dopředu. Pro cyklický horoskop je nesmírně důležitý Měsíc a jeho vliv. Přečtěte si proto lunární kalendář.

Cyklický horoskop  - Doba obnovy

19. února - 20. března

Lidé narozeni v Době obnovy patří mezi silné optimisty. Neustále hledáte světlo z temnoty a příroda vám k tomu značně napomáhá. Jste vřelí, obětaví, soucitní a vnímaví. Když někdo potřebuje pomocnou ruku, jste tu pro něj.

Špatně ale snášíte kritiku na svou osobu, proto dokážete být někdy nedůvěřiví. Z toho taktéž pramení vaše neochota svěřovat se ostatním. Bojíte se, že budete zrazeni a tomu se snažíte vyhnout, jak jen to jde.

Cyklický horoskop - Doba probuzení

21. března - 19. dubna

Cyklický horoskop přináší lidem v Době probuzení obrovskou energii, kterou přijímáte od Slunce. Vše se v této době probouzí k životu, jste velice aktivní, podnikaví a vitální.  Rádi trávíte čas ve společnosti a ona zase s vámi. Nemůžete chybět na žádném večírku.

Vaše okolí vás miluje pro všechny zmíněné vlastnosti, jelikož i jim do života přinášíte radost a energii. Někdy ale dokážete být ješitní a egoističtí. Na tom byste měli zapracovat, pokud nechcete zůstat sami.  

Cyklický horoskop - Doba růstu

20. dubna - 20. května

Zrozenci v Době růstu se mohou pyšnit vynalézavostí, ctižádostivostí i vytrvalostí. Pokud si něco usmyslíte, jdete si tvrdě za tím. Neradi se vzdáváte, to berete jako osobní prohru. Dokážete být ale trpěliví a vyčkat si na správný okamžik. Víte přece, že strom nevyroste přes noc.

V lásce jste oddaní a věrní, a to stejné očekáváte od protějšku. Jestli vás zklame, těžko hledáte odpuštění. Milujete totiž celým srdcem a když se zamilujete, je to na věčné časy. Pro druhého snesete i modré z nebe.

Cyklický horoskop - Doba rozkvětu

21. května - 20. června

Doba rozkvětu je čas, kdy je vše kolem voňavé, svěží, tudíž lidé narození v této době jsou převážně vitální, inteligentní a mají všestranné nadání. Dokážete být ale také sobečtí a dosti ironičtí ke svému okolí, které vás za to někdy nemá rádo.

Mezi vaše charakteristiky patří i to, že nevydržíte na jednom místě příliš dlouho. Proto často měníte zaměstnání, ale i partnery. Mnohdy tak máte problém s navázáním trvalého vztahu a trvá vám delší dobu, než se usadíte.

 cyklický horoskop_charakteristika3Doba rozkvětu trvá od 21. května do 20. června.

Cyklický horoskop - Doba dlouhých dní

21. června - 21. července

Doba dlouhých dní značí příchod léta, které je symbolem plodnosti, vnímavosti, ale také stesku v duši. Mezi vaše silné stránky patří praktičnost a starostlivost. Máte vyvinutý smysl pro rodinu a po emocionální stránce jste velmi otevření.

Pyšnit se můžete velkou fantazií, která snad nemá žádné hranice. Mnohdy vás ale fantazie zanese až příliš do oblak a vy potřebujete někoho, kdo vás opět snese na zem. Vaším protějškem by měl být realista.

Cyklický horoskop - Doba zrání

22. července - 21. srpna

Činorodost, aktivitu, dobrodružství a sebevědomí vám propůjčuje Slunce. Neodkážete sedět v koutě a nic nedělat, neustále potřebujete být něčím zaměstnání, ať již hlavu nebo ruce. Ke svému životu potřebujete jako zrozenci v Době zrání vytyčené vysoké cíle a úspěch.

Cyklický horoskop vám do vínku dal ještě silnou vášeň, věrnost, ale také žárlivost. Pokud partnera z něčeho podezříváte, nenecháte si to pro sebe a mnohdy se dostanete do konfliktu. Zkuste být více důvěřiví, tím si ulehčíte život.

Cyklický horoskop - Doba žní

22. srpna - 21. září

Odstup, talent, píle, ohleduplnost nebo samota. To vše jsou hlavní charakteristiky lidí narozených v Době žní. Vaše velkorysé srdce vás někdy dokáže dostat do nesnází, jelikož mnozí lidé vaší laskavosti zneužívají.

V životě potřebujete finanční jistotu, proto se nebojíte žádné práce. Vaše druhá polovičky by měla být spíše nekonfliktní, jelikož někdy máte tendence k moralizování, což není zrovna oblíbená vlastnost.

Cyklický horoskop - Doba padajícího listí

22. září - 22. října

Svou vitalitu čerpáte z vlastních myšlenek, jste rozvážní, houževnatí a dobrosrdeční. Zrozenci v Době padajícího listí  z celého srdce nesnáší nespravedlnost a bezpráví, za což se dokážete bít velice dlouho. Tím jste ve svém okolí pověstní.

Ke svému životu potřebujete lidi okolo sebe, nezvládáte samotu a ticho. Dlouho proto nevydržíte bez partnera, který by vás doplňoval a posouval v životě dál.

cyklický horoskop_charakteristika1Doba padajícího listí - jak výstižné pro podzim.  

Cyklický horoskop - Doba prvních mrazů

23. října - 22. listopadu

Vaše bujná představivost a tvořivost jsou hlavní charakteristiky, které jsou oblíbené především u zaměstnavatelů. Lidé zrození v Době prvních mrazů svým jednáním často inspirují lidi kolem sebe. Patříte mezi vůdčí typy, ale pokud ale nevynikáte, okolí by se vám mělo stranit. Dokážete být žárliví a trochu také mstiví.

Cyklický horoskop varuje hlavně vaše partnery před občasnou nestálostí a umíněností. Někdy s vámi není zrovna snadné vyjít, což vy moc dobře víte.

Cyklický horoskop - Doba dlouhých nocí

23. listopadu - 21. prosince

Zrozenci dlouhých nocí jsou hlavně přemýšliví, citliví, mají skvělý smysl pro humor, díky čemuž jsou oblíbená ve společnosti. Máte velké plán do budoucnosti a pokud se vám nedaří, nemáte problém překážku přeskočit a pokračovat směle dál.

Váš pohled na svět je černobílý, máte v něm jasný systém a pořádek. Svou pílí a pracovitostí dokážete dosáhnout velkých cílů, kterých se nebojíte. Jít si za svým je vaším heslem.

Cyklický horoskop  - Doba dlouhého spánku

22. prosince - 19. ledna

Pro Dobu dlouhého spánku je typická vytrvalost, praktičnost a tvrdohlavost. Díky tomu snadno zvládáte dojít do vytyčeného cíle a získat to, co chcete. Když něco slíbíte, vždy své slovo dodržíte a nikdy nezklamete, i kdybyste se měli rozkrájet. Vaše spolehlivost je mezi rodinou i přáteli vysoce ceněná.

V lásce jste stálí a věrní, nesnášíte flirtování a nevěru. Když vás někdo zklame, dokážete sice odpustit, ale jen jednou. Nejste naivní a s nespolehlivým partnerem se umíte rychle rozloučit.

Charakteristiky znamení zvěrokruhu - seriál

Egyptský horoskop - charakteristika znamení

Arabský horoskop - charakteristika znamení

Indiánský horoskop - charakteristika znamení

Čínský horoskop - charakteristika znamení

Indický horoskop - charakteristika znamení

Ptačí horoskop - charakteristika


Stáhnout v PDF


array(1) { [0]=> object(stdClass)#1206 (1) { ["value"]=> string(5) "71505" } } array(0) { } array(0) { }

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Svíčka levandulová Beránek

Svíčka z palmového vosku s jemnou vůní levandule s motivem beránka. Levandule…

Cena: 65 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte