Význam čísla 7 podle numerologie: Vnitřní síla a intuice

Význam čísla 7 podle numerologieŽivotní číslo sedm v sobě skrývá vnitřní sílu a intuici.Číslo sedm je číslem změny, emocí, touhy po poznání, duchovna a sebezkušenosti. Sedmička má obrovskou vnitřní sílu a vůli k překonávání překážek, jejich životní cesta obvykle nebývá právě lehká. Nositelé čísla sedm bývají silně emotivní, obdaření přirozenými schopnostmi vhledu a intuice. Jsou to senzitivní lidé se vztahem k duchovním naukám a náboženstvím.

Životní číslo 7

Sedmička bývá vnímána nejen jako šťastné číslo, ale také jako číslo léčení. Mnozí nositelé sedmičky mívají léčitelské schopnosti. Lidé s číslem sedm jsou obvykle uhlazení, rezervovaní a mohou mít i introvertní sklony. Ne, že by neměli rádi společnost, ale při hloubání a přicházení věcem na kloub mají raději svůj klid a pohodlí. Mívají vrozenou přirozenou radost z poznávání všeho nového, bádání a rozšiřování si svých obzorů. Jejich bystrá mysl bývá povznesena nad maloměšťáctví a pomluvy a důležitější hodnotou než hmotné statky, je pro ně poznávání nového a sebevzdělávání.

Sedmička dodává svým nositelům něhu a krásu, na druhou stranu však i zahledění do svých vlastních emocí, které někdy nezvládají.

Číslo sedm je karmické, není nejtěžší karmou, ale tam, kde se objeví, přináší obvykle do života lidí velké změny, zvraty a ztráty. Sedmička je atributem důležitosti pokory a učí projít životem s klidem. Veškeré změny, které způsobuje, se nakonec ukazují jako správné řešení a přináší spokojenost. Pro sedmičku platí nic nedělat nátlakem a silou. Sedmičky se nerady přizpůsobují a žijí si život podle vlastních pravidel.

Nevíte, jak vypočítat své životní číslo?

Čtěte náš návod: Životní číslo - jak na jeho výpočet?

Význam čísla 7 podle numerologie dle umístění

Jedna sedmička v datu narození

Lidé, kteří jsou nositeli jedné sedmičky v datu narození, se rádi vměšují do života druhých. Ve snaze pomáhat, ale vidí jenom svoje řešení jako to jediné správné, jsou však mnohdy přímo fanatičtí v prosazování svého názoru, díky čemuž pak narážejí. Mají silné sociální cítění a jsou schopni hlubokých a oddaných citů. Po lásce ve svém životě velice touží a dostává-li se jí jim, jsou spokojení a šťastní. Jsou citlivými a ohleduplnými milenci. Někteří nositelé jedné sedmičky se věnují umění, psaní knih nebo skládání hudby.

Více sedmiček v datu narození

Osoby, které mají v datu narození více sedmiček, bývají velice emotivní až se sklony k přehánění a dramatu. Velice touží po uznání okolí, a pokud se jim ho nedostává, sklouzávají až k negativitě a zahořklosti. Když je urazíte, pak si pamatujte, že vám to zřejmě nikdy neodpustí. Pocity křivdy a nečestnosti druhých si až hýčkají. Vše si berou velmi k srdci. Pro jejich citlivost a neschopnost držet si odstup jsou zároveň velmi zranitelní. Čím více sedmiček, tím více se jich týká karmická zátěž pokory a hledání rovnováhy mezi dáváním a přijímáním.

Jejich vysoká míra mentální energie se nejlépe vybíjí tancem, pohybem a pomocí hudby. Láska nositelů vícero sedmiček je intenzivní, ale velmi závratná, zamilovávají se plně a cele a nemohou pochopit, když jejich láska není opětována. Potřebují vedle sebe partnery nadmíru opatrné a citlivé.

Chybějící sedmička v datu narození

Lidé, kterým sedmička v datu narození úplně chybí, bývají zdrženliví, nenechají se do ničeho zlákat a nemají rádi samotu. Obvykle neradi vystupují a mluví na veřejnosti, komunikace a vyjadřování většinou není jejich právě silnou stránkou. Tito lidé se v životě učí větší rozhodnosti a vnímání potřeb druhých, zkušenostmi si vytyčovat své vlastní meze, ujasňovat si míru vlastní zodpovědnosti.

Slavné osobnosti s životním číslem sedm

Sedmičky bývají zdánlivě nenápadné, ale umějí zaujmout, najdeme mezi nimi charakterové herce, například Marka Ebena, Stanislava Zindulku, ze zahraničních je to Al Pacino nebo Mel Gibson. Svéráznost sedmiček představuje ve své tvorbě hudebnice Iva Bittová. Typickým příkladem života sedmičky, která nezvládá střídání propadů a na druhou stranu velkých úspěchů je například americká herečka Marilyn Monroe, ale i česká zpěvačka Iveta Bartošová. Sedmičkový jsou i zpěváci Karel Gott, Eric Clapton a Johny Cash. Sedmičky jsou známé svojí hloubavostí a touhou po poznání, není tedy divu, že mezi nimi najdeme slavné vědce a badatele, za všechny jmenujme například Louise Pateura, Pierra Curie nebo i současnou hvězdu kvantové fyziky Stephena Hawkinga.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 6977x

array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Numerologie od A do Z

Poznejte tajemství a moc čísel Název: Numerologie od A do ZAutor: Mooreyová…

Cena: 359 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte