Střelec - Horoskop 2019

strelec_200xHoroskop Střelec 2019

Horoskop na rok 2019 pro znamení Střelce, znamení ovládané Jupiterem - vládcem všech Bohů, předpovídá pohodový a vydařený rok. Ten se ale neobejde bez aktivního zapojení Střelců. Ti by měli činorodě pracovat na všem, co by ve svém životě chtěli vylepšit - ať už se to týká vztahů, osobního rozvoje, práce, majetku nebo dětí

Kromě toho budou muset Střelci v roce 2019 zapracovat také na vlastním zdraví, které je může potrápit. Během roku 2019 bude ideální čas na změny. Pokud se tedy necítíte ve svém těle dobře, bude vhodný čas na hubnutí, změnu vizáže nebo třeba nový účes. Otevřete se experimentům a vyzkoušejte něco nového, ať už to bude menší velikost oblečení, nový sport nebo netradiční parfém.

Horoskop na rok 2019 také předpovídá, že Uran v Beranu bude nad tímto ohnivým znamením držet ochrannou ruku. Střelci se díky tomu zbaví starých, letitých problémů, které jim dělaly starosti. Jejich pohled na život v roce 2019 bude víceméně šťastný a radostný, budou se cítit svobodně a budou myslet optimisticky. 

Čtěte také:

Horoskopy

Pozor si ale Střelci budou v roce 2019 muset dávat na majetek. Rozhodně by neměli rozhazovat, spíše by měli šetřit na horší časy. A na zváženou jsou také dlouhodobé investice nebo půjčky, které si Střelci budou brát. Rok 2019 totiž nebude nakloněn neuváženým vkladům, půjčkám nebo finančním transakcím. 

V neposlední řadě bude nejvyšší čas na to, zabezpečit vše, co Střelci mají rádi a čeho si cení. Chybí vám něco v charakteristice Střelce? Přečtěte si o Střelcích více!

Horoskop Střelec - Leden 2019

Začátkem roku 2019 bude vhodný čas na důležitá rozhodnutí. Pokud váháte nad pokračováním v krátkém či dlouhodobém vztahu, přemýšlíte nad změnou zaměstnání nebo vás trápí jiné důležité rozhodnutí, v lednu 2019 bude ideální čas na to, vaše trable rozlousknout

S tím souvisí to, že se Střelci v lednu zbaví starých problémů, které jim dlouhé měsíce dělaly starosti. 

Horoskop Střelec - Únor 2019

V únoru se můžete těšit na nové příležitosti a šance, které vás potkají. Mějte proto oči otevřené a dívejte se na svět jako ne jednu velkou příležitost. Ta může být schovaná v nečekaném seznámení, společenských akcích nebo novém zaměstnání. 

Dobrá nálada a optimismus. Přesně tak se budete v únoru cítit. Vaše dobrá nálada navíc nakazí každého, a tak budete oblíbeným a vyhledávaným společníkem

Horoskop Střelec - Březen 2019

Střelci patří mezi ohnivá znamení. Proto jen velmi těžko snášejí autority, kterým se nechtějí podřizovat. Pokud v zaměstnání dlouhodobě bojujete s autoritami, možná bude čas na změnu. A nebo není vhodný čas konečně poslechnout vaše srdce a vrhnout se do podnikání nebo vysněného oboru?

Na konci března pozor na přecenění vašich sil.

Horoskop Střelec - Duben 2019

Horoskop na rok 2019 slibuje, že v dubnu se vylepší dlouhodobé vztahy. Čekají vás velké změny, které by podle horoskopu měly být pozitivní. Možná se tedy konečně dočkáte vytoužených potomků, svatby, společného bydlení nebo jiného příjemného závazku

Jarní počasí využijte k načerpání nových sil. Ve volném čase sedněte na kolo, jděte se proběhnout nebo se zapište na kurzy tance. 

Horoskop Střelec - Květen 2019

Dlouho zanedbávané zdraví se může nepříjemně projevit v květnu. Pokud jste poslední měsíce jen seděli doma a nevěnovali se aktivnímu odpočinku, nemůžete se divit momentální bolesti zad, břicha nebo jiné části těla. Řešení je jednoduché - začněte na svém zdraví pracovat! Zapište se na kolektivní sport nebo se s kamarádkou domluvte na pravidelném společném běhání

Střelci milují zvířata. Vaši kondici by proto mohl pomoci vyřešit i pes. Pokud byste začali žít "psí život", se psem byste každý den museli vyrazit alespoň na hodinovou procházku. A taková svižná procházka je určitě lepší než přeplněné fitness centrum. 

Horoskop Střelec - Červen 2019

Pokud přemýšlíte, kam vyrazit na dovolenou, pak můžete poslechnout horoskop na rok 2019 a jeho rady. Podle něj bude pro Střelce ideální spojení dovolené, která by kombinovala přírodu, zvířata a společnost. Můžete se vydat na farmu v přírodě, která bude poblíž nějakého většího města, kam se vydáte večer na koktejl. Naopak se vyvarujte opuštěným místům, která by na vás mohla působit depresivně. 

Na dovolené buďte obezřetní a dávejte si pozor na možná nebezpečí.

Horoskop Střelec - Červenec 2019

Uprostřed léta budou Střelci sršet dobrou náladu a pozitivním myšlením. Vašemu okolí budete velkou inspirací a trávit s vámi čas bude pohádka. Pryč budou negativní emoce nebo vztek z minulých měsíců. 

Díky pozitivní auře budete tvořiví, činorodí a budete mít kupu nápadů. Vaše nápady využijte a vrhněte se vstříc aktivitám, které jste vždycky chtěli zkusit. 

Horoskop Střelec - Srpen 2019

V práci budete muset v srpnu zabrat. Zatímco kamarádi budou postovat fotky z dovolené, vy budete převážnou část srpna trávit v práci. Nic si z toho nedělejte a berte věci tak, jak jsou. Odměna vás nemine

V druhé polovině srpna bude vhodný čas na změny - v lásce, kariéře, doma nebo v osobním rozvoji. 

Horoskop Střelec - Září 2019

Na podzimní splín nasaďte terapii přírodou. Zaručeným receptem bude zvířecí obora, houbaření nebo procházka podzimní krajinou. Volné chvíle využijte ke sběru bylinek, podzimního barevného listí nebo třeba kaštanů.  

V září by sei také Střelci měli dávat pozor na vztek pramenící z nedokonalosti, neúspěchů nebo vlastních omylů. Za své vlastní chyby se omluvte, uleví se vám. 

Horoskop Střelec - Říjen 2019

V říjnu se ve svém těle nebudete cítit dobře. Trápit vás budou kila navíc, zdravotní problémy nebo bolesti. Řešením bude změna životosprávy. Zkuste se každé ráno po zazvonění budíku protáhnout, začít pravidelně snídat nebo zařadit do týdenního plánu 3x pohyb. Vaše tělo vám poděkuje.

Vhodný čas bude pro Střelce v říjnu na změny, které by se měly projevit pozitivně. 

Horoskop Střelec - Listopad 2019

Dlouho neřešené zdravotní obtíže se mohou projevit také v listopadu. Nad Střelci drží nadvládu planeta Jupiter, které přísluší játra, jakožto nejtěžší orgán v těle. Pozor tedy na správné fungování trávicí soustavy. 

V listopadu neseďte doma, ale vyrazte do společnosti. Střelec patří mezi společenská znamení zvěrokruhu, která se ráda baví. Proto nemáte jediný důvod, trávit sobotní večery doma u televize. 

Horoskop Střelec - Prosinec 2019

V prosinci bude vhodný čas na rekapitulaci a zhodnocení roku 2019. Nebuďte k sobě zbytečně přísní a dejte si v některých záležitostech ještě druhou šanci. 

Koncem roku bude také vhodný čas na zbavení se zlozvyků. Kousání nehtů, pozdní příchody, nadbytečné užívání sociálních sítí nebo přejídání se - to všechno zkuste do dalšího roku 2020 eliminovat


Stáhnout v PDF

Přečteno: 11049x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte