Ryby - Horoskop 2019

ryby_1_200xHoroskop Ryby 2019 

Vodní znamení Ryby je, jakožto poslední znamení zvěrokruhu, ovládané planetou Neptun. Pod vládou této planety jsou Ryby citlivým, empatickým a křehkým znamením zvěrokruhu. Ryby si mohou vybrat dvě životní roviny. Buď mají bezstarostný život, ve kterém snadno podlehnou každému pokušení nebo naopak svůj život zasvětí blahu, pomoci a dobrým skutkům.

Dobré skutky vlastně předurčují Ryby k tomu, že je toto znamení zvěrokruhu empatické a umí se dobře vcítit do lidí. Ryby jsou podobné Rakům, se kterými sdílí náklonnost ke zvířatům a rodinnému zázemí. 

Stejně jako Ryby pomáhají druhým, ale občas samy potřebují, aby někdo pomohl jim. Ryby mají totiž sklony k tomu být přecitlivělé, křehké a romantické duše. 

Čtěte také:

Horoskopy

Horoskop na rok 2019 Rybám předurčuje poměrně stabilní rok - zejména od jara do podzimu. Naopak na konci roku 2019 mohou přijít nečekané překážky, úskalí a potíže. 

Jupiter ve Střelci může Rybám v roce 2019 také přinést problémy v lásce. Je dost možné, že Ryby vlastní vinou přijdou o těžce vybojované pozice ve vztazích a lásce. V roce 2019 vás může postihnout nevěra nebo jiné trable v lásce.

Horoskop na rok 2019 také říká, že bude ideální čas na přehodnocení vlastního života. Během dvanácti měsíců se pro Ryby odehraje řada změn. Některé budou pozitivní, jiné negativní. Se všemi překážkami se ale Ryby budou muset srovnat. 

Velký pozor by si také Ryby měly v roce 2019 dávat na stres a vypětí. Rozhodně by zrozenci ve vodním znamení měli pečovat o svou tělesnou i duševní schránku. Ryby totiž špatně snášejí stres a psychickou nepohodu, proto musí se svým nitrem nakládat jen opravdu opatrně. 

V práci, oblasti majetku, rodiny nebo bydlení bude čas na opuštění všeho, co Rybám nevyhovuje a Ryby budou muset přehodnotit a zrekapitulovat svůj život tak, aby byly spokojené. Přečtěte si o Rybách více!

Horoskop Ryby - Leden 2019

Začátek roku se pro Ryby ponese v poklidném duchu. Ryby si budou užívat společně strávený čas s rodinou a nový rok se pro ně poveze na vlně pozitivní energie. 

V lednu bude také vhodný čas pro první vlaštovky změn ve vašem životě. 

Horoskop Ryby - Únor 2019

Představy jsou zrádná věc a ve chvíli, kdy už si o nějaké situaci uděláte obrázek, jak má dopadnout, můžete být snadno zklamaní. Proto na to pamatujte a k věcem přistupujte s naivitou a nulovým očekáváním

Únor přeje milostným románkům. Je dost možné, že se setkáte se starým známým nebo naopak potkáte někoho úplně nového, kdo poblázní vaši mysl. 

Horoskop Ryby - Březen 2019

Lidé narození ve znamení Ryb jsou vystavení vlivu dvou planet, proto se někdy mohou cítit rozpolcení a melancholičtí. Naučte se vnímat své tělo a pocity a dopřejte si to, co vám udělá dobře. Na každou Rybu platí něco jiného. Někoho uklidní romantická hudba, jiného tanec, meditace nebo třeba jóga či klidná procházka. 

Na konci března nebude ideální čas na změny a riskantní podniky. Neuvážené činy by se vám nemusely vyplatit. 

Horoskop Ryby - Duben 2019

Duben znamená jediné - propuknutí pylové sezóny. Ryby jsou velmi citlivé znamení zvěrokruhu, a jako takové, inklinují k nejrůznějším zdravotním neduhům včetně alergií. Přestože nepatříte mezi alergiky, dávejte si na jaře pozor na zvýšené množství pylu ve vzduchu.

Když už je řeč o zdraví, dbáte na přísnou životosprávu a denní režim? Pokud ne, pak je duben ideálním měsícem k tomu, abyste na sebe začali více dbát. 

Horoskop Ryby - Květen 2019

Květen je měsíc lásky a vy se konečně dočkáte romantiky, něhy a vášně. Na obzoru je milostný románek, případně posílení vztahu se stávajícím partnerem a znovu zažehnutí vaší společné vášně. 

Zároveň by si ale Ryby měly dát pozor na přílišnou přecitlivělost a emoční nestabilitu. Ne každý vaše nevyrovnané chování vezme sportovně. 

Horoskop Ryby - Červen 2019

Červen bude pro Ryby kritickým měsícem. Není vhodná doba pro změny, přílišný risk nebo nadměrnou fyzickou aktivitu. Spíše platí, že byste se měli držet dále.

Stranou ale nebude možné se držet v práci, kde po vás v červnu budou vyžadovat velké výkony

Horoskop Ryby - Červenec 2019

Váháte, kam vyrazit na dovolenou? Rozhodně se nepouštějte do ničeho příliš adrenalinového nebo nebezpečného, riziko by se vám v červenci nemuselo vyplatit. 

Ryby se jakožto vodní znamení budou cítit skvěle kdekoliv poblíž vody. Vyrazit proto můžete k moři, ale postačí vám i český rybník. Volte taková místa, která nebudou příliš přeplněná. Dobře vám udělají tajemná, historická, romantická města, kterých je plná Francie i severní Španělsko

Horoskop Ryby - Srpen 2019

Dlouhodobé problémy se vyřeší a Ryby zažijí pocit štěstí. Záležitosti, které vás trápily, se jako mávnutím kouzelného proutku vyřeší a vy budete sršet energií, důvtipem a šarmem.

Využijte pozitivní srpnovou konstelaci k tvoření. Nápady hned realizujte nebo si je aspoň pište, ať o vlnu kreativity nepřijdete. 

Horoskop Ryby - Září 2019

V září pozor na velké fyzické přepětí. Ryby jsou křehké, citlivé a něžné znamení, pro které není vhodné podávat velké fyzické výkony. Pokud se cítíte unavení, uberte v práci a zařaďte do svého života více odpočinku.

Pokoušejí se o vás podzimní deprese? Pohlaďte svou rozbolavělou duši něčím romantickým. Využijte podzimní otevírací doby zámků, kde se budete cítit jako v pohádce. 

Horoskop Ryby - Říjen 2019

Vaše silná empatie a potřeba pomáhat druhým nadělá v říjnu více neplechy, než užitku. Horoskop na rok 2019 varuje před tím, abyste svému okolí příliš zasahovali do života. Pomáhejte jen tam, kde o to lidé stojí. Jen tak budete všichni spokojení.

Naopak velmi úspěšní budete v pracovní oblasti. Bude se vám dařit plnit všechny úkoly, které si sami vytyčíte - ať už v práci nebo doma. Vaše energie bude nakažlivá a vy si budete připadat jako superženy nebo supermuži. 

Horoskop Ryby - Listopad 2019

V listopadu na vás dopadne únava. Všední povinnosti, kupa práce, blížící se Vánoce. Pokud můžete, uprchněte ze všeho toho zmatku někam do klidu. Romanticky strávený víkend ve dvou, lázně pro jednoho nebo krátká dovolená v zahraničí vás postaví na nohy. Ryby potřebují hodně odpočívat, tak byste na to měli myslet.  

Na konci listopadu si dávejte pozor na vyhrocené konflikty, hádky a manipulátory ve vašem okolí. 

Horoskop Ryby - Prosinec 2019

Konec roku vás může zlomit a dostavit se mohou nečekané zdravotní problémy. Na podlomené zdraví vyzrajete vitamíny, odpočinkem a správnou životosprávou. Pamatujte také na to, že stres do života Ryb nepatří.

Jupiter ve Střelci ale nedovolí, aby vás zdravotní problémy skolily - Vánoce tedy strávíte v poklidu v rodinném kruhu. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 15976x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte