Ryby

HOROSKOPY - RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Vládnoucí planeta: Jupiter a Neptun

Živel: voda

Povaha: flegmatická

Barva: tyrkysová

Kameny: safír, topaz, jaspis, akvamarín, korál

Šťastná čísla: 2, 4, 11, 16, 34, 136

Šťastný den: pátek

  • Jak se poznají Ryby

Lidé ve znamení Ryb mají zpravidla menší hubenou postavu, typická je pro ně bledá pleť, která vypadá až nezdravě. Jejich oči jsou velmi světlé, většinou působí zasněně a lhostejně. Mají jemné řídké vlasy a obyčejně to jsou na pohled nenápadní lidé, ženy tohoto znamení působí velmi jemně a zranitelně.

  • Ryby – charakteristika

Zrozenci Ryb jsou velmi talentovaní v mnoha odvětvích a jsou tedy předurčeni k úspěchu. Ovšem aby jej dosáhli, potřebují pevné a láskyplné zázemí, bez něhož nemohou existovat. Ryby jsou téměř závislé na vztazích se svými blízkými, pro které jsou schopné se obětovat, a kterým ve všem bezmezně důvěřují. Jejich představa o světě je až naivní, a tak se často stává, že naráží na tvrdou realitu a dlouho se z nárazu vzpamatovávají. Sebelítost a deprese není pro znamení Ryb ničím nevšedním.

  • Ryby – muž

Muži narození ve znamení Ryb jsou nevyléčitelní snílci. Mají svou představu o světě a životě, která je obvykle hodně daleko od reality, což jim působí nemalé psychické újmy. Neumí hospodařit s penězi a mají tendence důvěřovat lidem, kteří využívají jejich slabin. Tito muži se zkrátka narodili do špatné doby, která nepřeje jejich čisté duši. I v lásce mají dlouhou dobu nasazeny růžové brýle, přes které nevidí partnerčiny chyby, dokud na ně sami nedoplatí. 

  • Ryby – žena

Pro tyto ženy je typické mít „srdce na dlani“, což se mnohdy nesetkává s porozuměním okolí. Na venek působí až mysteriózně a cituplným projevem tuto vizáž jen umocňují. Ženy ve znamení Ryb nejsou ambiciózní, raději pracují pro někoho, než aby samy rozdávaly úkoly. Mají tendence utrácet, i když nemají žádné finanční rezervy.

  • Ryby – dítě

Děti ve znamení Ryb jsou nesmírně krásné. Jejich roztomilost dostane každého na kolena, a tak si rychle zvyknou na to, že stačí úsměv a dostanou všechno, co chtějí. Ostatní rodiče mohou jen závidět, protože mezi znameními snad neexistují hodnější děti. Křik a pláč je jim cizí a díky až neuvěřitelné fantazii mívají Ryby pestré a šťastné dětství.

  • Sex

Lidé ve znamení Ryb jsou romantičtí a mají rádi dlouhé předehry, nejlépe i s luxusní večeří při svíčkách s příjemnou hudbou. Aby se dostali do správné nálady, musí být prostředí dokonalé. Jsou to věrní a oddaní partneři, v sexu však nemají rádi žádné větší změny.

  • Zdraví

Většina zdravotních problémů Ryb pramení z jejich psychické nepohody. Není-li jejich život šťastný, mohou velice rychle spadnout do závislostí, ze kterých se jen těžko dostávají. Často trpí depresemi a stresem i ze situací, které jsou pro ostatní běžnou rutinou.

Podřízené části těla: trávicí ústrojí, lymfatický systém, nohy

  • Uplatnění Ryb

- umění, cestovní ruch, charita, zdravotnictví, reklama

- Vzhledem k tomu, že se člověk ve znamení Ryb nechá snadno ovlivnit, nebývá nadřízeným, ke kterému by měli zaměstnanci respekt.

- Jako zaměstnanec je Ryba spokojená tam, kde nebude vystavena žádnému stresu. Bude-li mít na práci patřičný klid, nebude důvod k nespokojenosti nadřízeného. V opačném případě od ní nečekejte valné výsledky.

  • Jak se hodí Ryby k ostatním znamením

Ryba vychází dobře s druhou Rybou, Beranem, Býkem, Rakem, Štírem, Kozorohem a Vodnářem, naopak špatné vztahy mívá s Blížencem, Pannou, Střelcem, Lvem a Váhou, kteří Rybě a jejímu světu nerozumí.

  • Významné osobnosti narozené ve znamení Ryb

George Washington, Elizabeth Taylor, Albert Einstein, Bedřich Smetana, Karolína Světlá, Ema Destinová, Victor Hugo, Jiří Menzel, Ornella Muti, Viktor Preiss, Sharon Stone, Bruce Willis, Chuck Norris, Simona Stašová, Eva Holubová


Stáhnout v PDF

Přečteno: 18297x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Éterický olej HŘEBÍČEK 10ml Dr.Popov

Přírodní aromatický esenciální olej, prohřívá a posiluje Esenciální olej…

Cena: 73 Kč

Shatavari prášek v dóze 100g Hesh

Hormonální rovnováha, regenerační přípravek pro ženy Šatavari pomáhá…

Cena: 277 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte