Kozoroh - Horoskop 2019

kozoroh_1_200xHoroskop Kozoroh 2019 

Vládcem Kozorohů je Saturn, který tomuto znamení propůjčuje odměřenost a chlad, ale také vytrvalost a houževnatost. Postavení Saturnu se projeví v roce 2019, kdy Saturn a Pluto v Kozorohu tomuto znamení pořádně zavaří.

Hlavně začátek roku může být pro třetí zemské znamení náročný. Kozorohové budou muset řešit nenadálé potíže, srovnat se s některými změnami a přijmout je jako hotovou věc.

O co náročnější bude pro Kozorohy začátek roku, o to lepší budou následující měsíce. Horoskop na rok 2019 slibuje vyřešení dlouhodobých problémů a zlepšení vztahů. Pokud vás v dlouhodobém vztahu postihla krize, v roce 2019 by mělo přijít zlepšení. Podle hvězd je možné, že se navíc problémy úplně vyřeší a do vztahu pronikne nová, silná energie

Čtěte také:

Horoskopy

Nezadaní Kozorohové by měli zapracovat na svých možnostech ohledně navázání nových vztahů. Přistupujte k novým partnerům s čistou a otevřenou myslí a nezavírejte si hned dveře. Horoskop na rok 2019 slibuje, že ten pravý se určitě objeví!

V druhé polovině roku bude čas na to, zabojovat o vaše štěstí. Splňte si vše, po čem toužíte - ať už se to týká oblasti pracovní, partnerské, majetkové nebo osobní. Podle horoskopu bude čas na vylepšení života i životních návyků a změnu všeho nevyhovujícího k lepšímu.

Pokud na některé záležitosti přestanete sami stačit, nechte si poradit nebo pomoci od přátel. Od toho je máte, a přestože je Kozoroh velmi schopný, ve dvou se to lépe táhne. Zaujala vás charakteristika znamení? Přečtěte si o Kozorohovi více!

Horoskop Kozoroh - Leden 2019

Horoskop na rok 2019 říká, že Kozorohové by měli využít své povahy a vsadit na dlouhodobé cíle. Pro Kozorohy totiž překážky nejsou bariérou v dosahování cílů, ale naopak motivací. Kozoroh je nesmírně pracovité znamení zvěrokruhu a na svá přání vždy vynaloží maximální úsilí

Proto se nebojte si začátkem roku 2019 stanovit cíle - klidně i bláznivé nebo podle vás nereálné, a těch se po celý rok držte. 

Horoskop Kozoroh - Únor 2019

V únoru bude vhodný čas k napravení zlozvyků. Přesnost a organizovanost Kozorohům příliš nedovoluje hřešit. Po náročném dni ale i oni rádi upustí páru a odfrknou si. Pokud ve svém životě tolerujete nějaký osobní zlozvyk, který vám pije krev, zkuste se ho zbavit. 

V únoru si také dávejte pozor na zdraví. Dlouhodobé ignorování některých zdravotních záležitostí se v únoru může negativně projevit. Zapracujte na své duševní i fyzické kondici a nastavte si správnou životosprávu včetně pravidelného pohybu. 

Horoskop Kozoroh - Březen 2019

Kozoroh by se v březnu měl obrnit trpělivostí až flegmatismem. Čekají ho totiž potíže, se kterými nepočítal a které s jeho emocemi mohou pořádně zamávat!

Vašim druhým jménem se v březnu stane vytrvalost. Pod svoje křídla si vezmete dlouhodobé projekty a cíle, jejichž splnění by pro vás neměl být problém. 

Horoskop Kozoroh - Duben 2019

Změny. Jedno slovo, které dokonale charakterizuje duben tak, jak ho prožije Kozoroh. Horoskop na rok 2019 slibuje velké změny, které by měly být spíše pozitivního rázu. 

Aby došlo k napravení vztahů, bude na sobě Kozoroh muset zapracovat. Přísnost a odměřenost směrem k přátelům, kolegům, rodině a partnerovi nahraďte za otevřenost a vřelé city

Horoskop Kozoroh - Květen 2019

Ač je teprve květen, vy už budete myšlenkami na dovolené! Horoskop na rok 2019 radí vydat se lůna přírody. Dobře vám bude v horách i v dolině - kdekoliv, kde se budete moct aktivně vyřádit. Dovolenou by proto Kozorohové měli volit takovou, aby na ní mohli sportovat. Kolo, pěší túry, plavání i netradiční jachting nebo horolezení vám vykouzlí úsměv na tváři. 

Květen by měl být provázen dobrými majetkovými poměry a finančním zlepšení. O pozitivní změny se Kozoroh sám zaslouží svou pílí, pracovitostí a svědomitostí. 

Horoskop Kozoroh - Červen 2019

Sdělený problém, je poloviční problém. Znáte tohle přísloví? Pro Kozorohy to platí dvojnásob. Tohle znamení zvěrokruhu je sice chladnější povahy, přítomnost přátel ale pomůže každému. Pokud vám v životě chybí přátelé, zapracujte na tom, abyste se seznámili s novou spřízněnou duší. 

V červnu se můžete těšit na vlnu pozitivní energie. Vše se vám bude dařit a vy budete překypovat štěstím. 

Horoskop Kozoroh - Červenec 2019

Konfliktům se vyhnete, pokud vaší rodině, přátelům nebo partnerovi přestanete mluvit do života. Váš životní styl, který vyznáváte, není žádné dogma. A jen proto, že vy milujete aktivní sport nebo určitý druh zábavy, nemusí ho nutně vyhledávat i všichni ve vašem okolí. Zkuste být víc tolerantní a pracujte na sobě

V červenci také pozor na rozbouřené emoce a vyhrocené konflikty. V práci nebo doma nemusíte mít vždy pravdu. Raději někdy couvněte a z konfliktu odejděte středem. 

Horoskop Kozoroh - Srpen 2019

Přebytečnou energii Kozorohové nejlépe vybijí v přírodě. Masivní hory, skály nebo velké hřebeny pro ně budou skvělou výzvou. Pokud můžete, sbalte v pátek odpoledne batoh a vydejte se do hor. Vrátíte se odpočatí a s čistou hlavou. 

Kozorohové, jakožto ryze praktické znamení zvěrokruhu, neradi sní. Naopak žijí přítomností a daným okamžikem. Někdy ale není špatné se zasnít a zkusit si představit, co skutečně chcete od budoucnosti. 

Horoskop Kozoroh - Září 2019

Kozorohové mají sklony k workoholismu, proto se často mohou cítit přepracovaní a unavení. Z dlouhé práce vsedě nebo vestoje si můžete zadělat na s páteří nebo s klouby. 

Važte si proto svého zdraví a těla dopřejte mu vše, co potřebuje. Zdravá strava, pravidelný režim, dostatečný spánek, pitný režim a pohyb je pětice, která udělá váš život lepším. 

Horoskop Kozoroh - Říjen 2019

V říjnu Kozorohové zatouží po zábavě. Ta však nemůže být ledajaká, ale musí Kozoroha obohacovat duševně nebo intelektuálně. Vhodným místem proto budou výstavy, koncerty nebo divadelní představení. 

I přes velkou snahu nedopadnou některé záležitosti podle vašeho očekávání. Budete se cítit rozmrzelí a smutní. Špatná nálada ale naštěstí brzy pomine. 

Horoskop Kozoroh - Listopad 2019

Kozorohové milují pořádek nade vše! Toto v pořadí třetí zemské znamení je velmi organizované, pilné a systematické. V poslední době ale budete mít pocit, že "je něco ve vašem životě špatně". V duši si uklidíte tak, že uděláte čistku všeho, co už vám nepřináší radost.

Rozloučit byste se měli také s "přáteli", kteří vás jen využívají. Kdo umí brát, měl by také umět dávat

Horoskop Kozoroh - Prosinec 2019

Znamení Kozoroha symbolizuje čas, který řídí vše kolem nás. To ale neznamená, že i vy musíte řídit všechny ve vašem okolí. Nezneužívejte vašeho postavení v práci a komunikujte s okolím asertivně. Pracujte na sobě, aby vás všichni měli rádi.

Konec roku využijte k tomu, abyste se více věnovali rodině. Práce vám neuteče, vaši rodina a nejbližší ale může. Neochuďte se proto o čas strávený s nimi jen kvůli majetku, práci nebo jiným povinnostem.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 14066x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte