Indiánský horoskop 2019 - co vás čeká podle staré indiánské moudrosti

Indiánský horoskop 2019 - co vás čeká podle staré indiánské moudrosti

Indiáni vždy uctívali přírodu, která je pro ně posvátná. Proto se nelze čemu divit, že také indiánská astrologie člověku přisuzuje vlastnosti zvířat, která nás obklopují. Dvanáct znamení vzešlo ze zvířecích symbolů, které zdobily indiánské totemy. Tak vyjadřovali lidé, k jakému kmeni patří a jaká je jeho povaha. Připravili jsme si pro vás indiánský horoskop na celý rok 2019. Prozradí o vás nejen, co vás bude čekat, ale také se dozvíte, jaké zvíře vám podle horoskopu přísluší. 

Čtěte také:

Indiánský horoskop 2020: Co vám předpovídá stará indiánská moudrost?

Indiánský horoskop uctívá přírodu a zvířata

Mýty a legendy o severoamerických indiánech praví, že nejprve byli na naší zemi zvířata a poté lidé. Zvířata lidem pomáhala s příchodem na svět, naučila je třeba i lovit nebo rozdělávat oheň. Říká se také, že část lidí nejprve byla zvířaty a později získala lidskou podobu. Legendy a mýty se liší kmen od kmene, ovšem jednu věc mají všichni indiáni společnou. Je tím úcta k přírodě a obzvláště ke zvířatům. Baví vás také předpověď podle hvězd a Měsíce? Podívejte se na náš LUNÁRNÍ KALENDÁŘ. Přečtěte si také indiánský horoskop na rok 2020

Pojďme se tedy podívat na to, jaké zvíře vám přísluší. Nalezneme mezi nimi Vydru, Havrana, Vlka, ale i Husu nebo Hada. Přečtěte si celou charakteristiku znamení indiánského zvěrokruhu

Indiánský horoskop - Vydra (21.1 - 19.2)

Celý rok budete mít dostatek energie

Lidé narození ve znamení Vydry jsou obdařeni aktivitou, pracovitostí a všude roznáší optimismus. Elán a dostatek energie vás bude provázet celý rok 2019. Pokud budete mít pocit samoty a nebo na vás polezou chmury,obraťte se na vaše přátele.

Ve společnosti budete sršet humorem a každý s vámi bude chtít trávit čas. Stejně tak i v práci budete patřit mezi vyhledávanou společnost. Dejte si ale pozor na falešné lidi, kteří vás budou chtít využít.

Indiánský horoskop - Vlk (20.2 - 20.3)

Přestaňte si vše tak idealizovat

Vlci patří mezi citlivé bytosti a často utíkají před problémy do světa fantazie, kde hledají oporu. Věřte ale, že vše nemůže být dokonalé, jak byste si přáli a jak si idealizujete. Následující rok vám přinese do života mnoho nového. Nebojte se a bojujte se svou plachostí. Pokud hledáte novou lásku, nemůžete se schovávat doma na židli.

Vaše štědrost je občas příliš veliká, proto se někdy zamyslete nad tím, komu chcete pomoci. Ne každý, kdo se jeví jako přítel, je váš opravdový přítel. Ke konci roku vás čekají trable v práci, ale s tím si poradíte levou zadní.

Indiánský horoskop - Sokol (21.3 - 20.4)

Zkuste dělat kompromisy

Sokol přináší na svých křídlech svobodu. Lidé narozeni v tomto znamení jsou velmi bystří a pohotoví, nic jim neunikne. Dokážete prokouknout lež a faleš, což vás mnohdy zachrání od špatného rozhodnutí. Vaše vůdčí schopnosti budou ceněny především v práci. Doma ale dejte možnost projevit se i někomu jinému. Pokud budete vést i ve vztahu, může se vám snadno stát, že nebude již koho vést.

Zkuste se pro tento rok zamyslet nad tím, že ne vše musí být po vašem. Je dobré dělat občas kompromisy a dívat se na věci z jiného úhlu pohledu. Pomůže vám to hlavně v partnerském životě.

Indiánský horoskop - Bobr (21.4 - 21.5)

Čeká vás povýšení v práci

Indiáni věří, že Bobr vládne kouzelnou silou, díky které dokáže stavět úchvatné stavby. Proto se bobrům připisuje pracovitost, preciznost a spolehlivost. To vás v práci dovede na výsluní, protože si vaší píle a oddanosti všimnou ti správní lidé. Čeká vás povýšení nebo hezká finanční odměna. Díky tomu budete moci vyjet a dlouho plánovaný výlet nebo dovolenou.

Dávejte si ale pozor, aby se vaše pracovitost neproměnila ve workoholismus. Sice byste tím potěšili ještě více zaměstnavatele, ale rozhodně ne rodinu a blízké. I oni s vámi chtějí trávit čas a mít vás pro sebe.

Indiánský horoskop - Jelen (22.5 - 21.6)

V lásce váš čeká překvapení

Jeleni patří ke skvělým pozorovatelům, jsou klidní a moudří. Dokáží skvěle vyčkávat a mají velký dar stmelovat lidi a usmiřovat hádky. Čekají vás menší šarvátky v rodině, vy však budete působit jako prostředník, který situaci zachrání a tím předejdete katastrofě. Udržujte ale nestrannost a buďte spravedliví, protože jinak se dostanete do konfliktu i vy.

Jestli hledáte lásku, tento rok pro vás přichystal velké překvapení. Díky vaší milé povaze a osobnímu kouzlu potkáte spoustu zajímavých lidí, ze kterých se může vyklubat pravá láska - jak vypadá pravá láska? Proto se nebojte navazovat kontakty a zkuste se odvázat.

Indiánský horoskop - Datel (22.6 - 22.7)

Lidé budou potřebovat vaší pomoc

Datel je podle indického horoskopu symbolem pokory, trpělivosti, lásky a obětavosti. Díky vaší empatii a schopnosti porozumění se na vás bude obracet mnoho lidí, kteří budou potřebovat vaši pomoc. Nikdy je neodmítnete a budete trpělivě naslouchat.

Dávejte si ale pozor, abyste nebyli až příliš starostliví. Přehnaná péče o partnera nebo blízké se vám může vymstít. Spíše vyčkávejte, až k vám někdo přijde o pomoc. Ne vždy bude totiž potřeba, abyste se proměnili ve vrbu.

indiánský horoskop (2)

Indiánský horoskop - Losos (23.7 - 22.8)

Získáte obdiv v práci i doma

Ve vašem úsilí o dosažení cíle se vám sice připlete do cesty několik překážek, ale vy je hravě zvládnete. Pokud se do něčeho pustíte, jdete si za svým. Především v práci vás za to budou vaši kolegové obdivovat a pro mnohé z rodiny se stanete vzorem. Pozor ale na to, abyste se neproměnili v namyšlenou osobu, která vše ví a všude byla.

Celý rok si budete užívat naplno. Čekají vás výlety plné skvělých a nezapomenutelných zážitků. Nebudete se bát experimentovat. Vždy ale budete vědět, na co vaše síly stačí a kdy máte dost.

Indiánský horoskop - Medvěd (23.8 - 22.9)

I to špatné vás posílí

Podle indiánského horoskopu patří medvěd mezi nejposvátnější zvířata. Je symbolem bezedné síly a neohroženosti. I když se vám nebude během roku dařit vždy vše, rozhodně se z toho nebudete hroutit. Vaše vnitřní síla vás provede i špatným obdobím, a to vás ještě více posílí.

I když máte na sebe i na ostatní vysoké nároky, jste laskaví a štědří. Jedna osoba ve vaší blízkosti bude potřebovat vaše rámě. Opět jí pomůžete na nohy a ona vám za to bude velmi vděčná.  

Indiánský horoskop - Havran (23.9 - 21.10)

Neztrácejte optimismus

Havrani dokáží lidi prokouknout a zjistit, co je trápí. To se vám bude hodit hlavně v osobním životě v partnerském vztahu. Vaši druhou polovičku bude něco velmi trápit, ale bude se obávat vaší reakce. Vy ale vše odhalíte a veškeré obavy se jako mávnutím proutku rozplynou.

Celý rok se budete těšit na jednu událost, která se ale nakonec špatně vyvrbí. Místo toho, abyste se z toho složili, věnujte energii na něco jiného. Není všem dnům konec a vždy je tu nový a lepší den.

Indiánský horoskop - Had (22.10 - 21.11)

Dávejte si pozor na jazyk

Nejvíce vás bude tento rok zlobit pracovní prostředí a atmosféra, která nebude ideální. Budete dokonce přemýšlet o změně práce. Chyba ale nebude ve vás, takže i když se budete snažit sebevíc, vy nejste ti správní, kteří mohou s touto situací něco udělat. Snažte se promluvit si otevřeně o problému a uvidíte, že se vše k lepšímu obrátí.

Pozor byste si měli dávat občas na svůj jazyk. Vaše upřímnost je sice ceněná, ale někdy dokáže pořádně zabolet. Málokdy si to ale uvědomujete. Zkuste si nejprve napočítat do deseti, než něco řeknete.

Indiánský horoskop - Sova (22.11 - 21.12)

Čeká vás mnoho pracovních nabídek

K sově se tradičně pojí moudrost. Podle indiánských mýtů a legend má Sova také tendence k vyhledávání rizikových situací. To se vám může vymstít na dovolené, kde vám hrozí úraz. Proto nepřeceňujte svoje síly a vždy si dobře rozmyslete, co bude pro vás to pravé ořechové.

V práci se vám bude celý rok velmi dobře dařit, jen občas se nad vaší hlavou přežene menší mrak, který ale rychle odpluje. Čeká vás spousta skvělých pracovních nabídek, a to díky vaší pracovitosti a aktivitě.

Indiánský horoskop - Husa (22.12 - 20.1)

Budete se potýkat se změnou

Vaše energie vás bude provázet po celý rok 2019, díky čemuž se vám bude dobře dařit ve všem, na co pomyslíte. Když se pro něco rozhodnete, půjdete si tvrdě za svým, ale nikdy na úkor někoho nebo něčeho jiného. Pokud budete dostatečně trpěliví, dosáhnete toho, oč usilujete již delší dobu.

Menší trápení vás čeká asi uprostřed roku, kdy se budete muset potýkat se změnou, která vás rozhodí. Bude sice těžké se s tím vyrovnat, ale po čase se vše zase vrátí do starých kolejí.

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

STŘEDA 27. 10. 2021
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
ČTVRTEK 28. 10. 2021
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
PÁTEK 29. 10. 2021
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v ubývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
SOBOTA 30. 10. 2021
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v ubývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
NEDĚLE 31. 10. 2021
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 01. 11. 2021
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
ÚTERÝ 02. 11. 2021
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni

Sonický kartáček vám usnadní péči o dutinu ústní

Technologie mohou usnadnit všechny aspekty života, včetně péče o ústní dutinu. I zubní lékaři používají k preventivní péči a čištění různé přístroje, jako jsou rentgeny a rotační kartáčky. Moderní pomocníci se ...

Manželská krize se může dostavit kdykoliv. Jak ji společně zvládnout?

Manželská krize přichází z čista jasna a ohrožuje soužití dvou lidí. Může ji způsobit náhlý a aktuální problém anebo i ten, který se táhne po několik let. Podle odborníků nelze očekávat, že bude manželství vždy...

Sonický kartáček vám usnadní péči o dutinu ústní

Technologie mohou usnadnit všechny aspekty života, včetně péče o ústní dutinu. I zubní lékaři používají k preventivní péči a čištění různé přístroje, jako jsou rentgeny a rotační kartáčky. Moderní pomocníci se ...

Odpočinek a znamení zvěrokruhu: Jak relaxujete podle hvězd?

Odpočinek je nedílnou součástí života. Díky němu lidé nabírají novou energii a síly, které jsou nezbytné pro jakoukoliv mentální i fyzickou činnost. Relaxujete často anebo se v tomto ohledu zanedbáváte? Více mo...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Domácí hydratační koupel dodá vaší pokožce opět zdravý vzhled

Domácí hydratační koupel se v podzimních a zimních měsících stává čím dál více aktuální. Pokožka má totiž v chladném počasí tendence k značnému vysušování. Avšak i přesto, že použijete do celotělové lázně vyživ...

Je cvičení během menstruace prospěšné nebo byste měla zůstat spíše v klidu?

Známe to všechny velmi dobře. Jakmile přijde menstruace, do ničeho se nám nechce, jsme unavené a často i bez energie. I když to bude znít zvláště, tak správný a vhodný pohyb během menstruace napomůže vyplavován...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Psí plemena, která jsou ideální k malým dětem

Ne všechna psí plemena jsou vhodná do rodiny s malými dětmi. Někteří psi totiž mohou mít sklony k větší nervozitě, která se nezřídka kdy projeví agresivním chováním. Dobrou zprávou ale je, že klidných a přátels...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nepečený koláč v pěti skvostných variacích. Zamlsejte si!

Nepečený koláč budete mít připravený během několika málo minut. Pohostíte jím přímo královsky nejen vzácnou návštěvu, ale také svou milovanou rodinu. Pustit se do jeho výroby může i cukrář amatér. Není na tom n...

Když se zastavíš...

Zamejšleli jste se někdy nad tim, proč tu na světě vlastně jste? Dumali jste nad tim, co tu chcete dokázat, kam chcete směřovat? Je to o zastavení se a uvědomění si těchto věcí... V dnešní uspěchaný době tohle málokdo umí. Jede se v jednom módu řadu let a najednou je mu jasný, že čas už nevrátí. Vrásky přibydou, tělo zchřadne a vy začnete bilancovat.