Vodnář - Horoskop 2019

 vodnar_200xHoroskop Vodnář 2019

Vodnář je v pořadí třetím vzdušným znamením. Podle hvězd znamená Vodnář zřeknutí se vlastní identity, představuje vše nové, moderní. Lidé ve znamení Vodnáře se často věnují dobročinným projektům, pracují v komunitě, neziskových organizacích nebo prostě jen rádi vykonávají dobré skutky.

Přestože Vodnář pro druhé obětuje mnohé, na jeho životě se to nijak neodrazí, první část roku 2019 totiž pro Vodnáře nebude jednoduchá. Vodnáři budou muset řešit některé problémy a trable. Karty se však definitivně obrátí v polovině roku 2019, kdy dojde k napravení dlouhodobých problémů a strastí. Od této chvíle se Vodnáři mohou těšit na pozitivní energie a víceméně pohodové prožití druhé poloviny roku. 

Vládcem Vodnářů je Uran, spoluvládcem je Saturn. Vodnář proto miluje svobodu, nezávislost, rád tvoří, boří standarty a často se vymyká konvenčnímu pohledu na svět. Jsou to lidé plní protikladů, kteří mohou mít sklony k melancholii a nevyrovnanosti. A právě s vlastními problémy se bude muset Vodnář potýkat v roce 2019.

Čtěte také:

Horoskopy

Horoskop na rok 2019 dále varuje před možným podceněním nebezpečí. Pozor si dávejte hlavně na majetkové poměry a buďte ostražití v tom, co komu slibujete. 

Jupiter ve Střelci dále Vodnářům pomůže udělat si pořádek v některých záležitostech. Změny mohou nastat v oblasti lásky, a ač Vodnáři neradi projevují city, v roce 2019 se mohou bláznivě zamilovat. 

V oblasti zdraví pozor na problémy s páteří, krví a klouby. Zaujala vás charakteristika Vodnáře a chcete se dozvědět víc? Přečtěte si o Vodnářích více! Ač bude první polovina roku 2019 náročná, druhá polovina roku to Vodnářům vynahradí!

Horoskop Vodnář - Leden 2019

Postavení Uranu Vodnáře začátkem roku varuje před možnými nástrahami a nebezpečím. To se může objevit v nové a nečekané formě a Vodnáře náhle zaskočit. 

Budete si proto muset bránit a zuby nehty držet své pozice. Vaše postavení doma, v práci nebo v soukromém životě může být v ohrožení. 

Horoskop Vodnář - Únor 2019

Měsíc únor přinese Vodnářům příznivý obrat k lepšímu. Zaplaví vás vlna pozitivní energie, ze které budete čerpat celé dny. Horoskop na rok 2019 slibuje, že dojde k vyřešení některých problémů nebo dlouhodobých potíží. 

Zároveň se ale naučte poslouchat své tělo. Pokud se cítíte přepracovaní, vysílení nebo nejistí, odpočiňte si. Jinak hrozí nervový kolaps. Vyrovnat se s takovými následky by bylo o moc těžší, než řešit příčiny a symptomy včas.

Horoskop Vodnář - Březen 2019

Začátkem března si dávejte pozor na možná nebezpečí, partnerské kolize nebo jiné potíže. Po bouřce se ale vždy vyjasní, proto vytrvejte a nepropadejte panice nebo smutku. Nic není tak horké, jak se může na první pohled zdát. 

Jarní vánek vám přivane chuť provokovat a pobuřovat vaše okolí. Vaše touhy ukojí nový kousek oblečení, změna zaměstnání, případně partnera. 

Horoskop Vodnář - Duben 2019

Ideální zaměstnání je pro Vodnáře takové, ve kterém mohou naplno využít svou originalitu a nápady. Jen neradi se podřizují a vyjít s autoritami pro ně je problém. Pokud v práci nejste dlouhodobě spokojení, co takhle přemýšlet o změně místa?

ideální pozice je pro Vodnáře taková práce, ve které je svým vlastním pánem. Šťastnými vás proto možná udělá vlastní podnikání, buďte ale obezřetní na majetek

Horoskop Vodnář - Květen 2019

I v květnu si zachovejte obezřetnost v oblasti majetkových poměrů. Horoskop na rok 2019 varuje před manipulátory a lidmi, kteří se mohou pokusit zneužít vaši důvěru. Důvěřuj, ale prověřuj, tedy v květnu bude platit více, než kdy dříve. 

Nejste-li spokojení se svým vzhledem, zapracujte na sobě. Koncem května bude čas na napravení zlozvyků nebo vlastností, které se vám osobně protiví. Bude ale třeba vytrvalost, trpělivost a houževnatost. 

Horoskop Vodnář - Červen 2019

Vodnář je znamení zvěrokruhu, které potřebuje objevovat. Miluje vše nové, neprobádané a neokoukané. Pokud přemýšlíte, kam na dovolenou, horoskop na rok 2019 radí vyrazit na takové místo, kde jste ještě nikdy nebyli. 

Zkuste zkombinovat zdravou míru dobrodružství, adrenalinu a poznání a budete v sedmém nebi.

Horoskop Vodnář - Červenec 2019

V polovině léta dojde ke zlepšení dlouhodobých záležitostí u Vodnáře. Veškeré déletrvající potíže se vyřeší a Vodnáři budou mít pocit klidného, spokojeného a radostného života.  

Přesto se ale červenec neobejde bez některých rozporů. Tentokrát se ale budou odehrávat v samotném Vodnáři. Toto vzdušné znamení je totiž plné protikladů. A tak zatímco v jednu chvíli miluje davy, za okamžik potřebuje být sám. Okolí ale na vaše "neurotické" stavy nemusí být připraveno. 

Horoskop Vodnář - Srpen 2019

Vodnáři jsou třetí vzdušné znamení, a proto milují vzdušnost a otevřené prostory. V srpnu si udělejte radost a splňte si sen vyzkoušet horolezení, rogalo, seskok padákem nebo let balónem. A pokud jsou na vás tyto aktivity příliš adrenalinové, vsaďte na obyčejnou túru po horách. 

Horké léto ve vás probují nečekané choutky na zálety. Ty by se vám mohly ale brzy vymstít. Rozmyslete si proto dobře, co děláte a za své činy buďte připravení nést zodpovědnost

Horoskop Vodnář - Září 2019

Smyslná letní atmosféra bude u Vodnářů přetrvávat i do první části září. Vodnáře čekají nová seznámení, která mohou vyústit i v milostný románek. Přestože jste s novým vztahem už nepočítali, nebojte se mu poddat. 

Kdo tvrdě pracuje, měl by se taky náležitě odměnit. Ač Vodnář patří k šetřivějším znamením zvěrokruhu a nemusí mít nutně vždy vše, po čem touží, nebojte se čas od času odměnit. 

Horoskop Vodnář - Říjen 2019

Podzimní špatnou náladu spolehlivě zažene nová aktivita. Činorodý Vodnář rád zkouší nové věci, proto se nebojte si v říjnu vyzkoušet právě takovou aktivitu, po které už dlouho toužíte. Bojové sporty typu capoeira, jízda na koni nebo jiná práce se zvířaty nebo paličkování či jiná ruční práce, pohladí vaši duši.

Udělejte si v životě pořádek. Pokud máte pocit chaosu a neuspořádanosti doma, v práci nebo v rodině, pokuste se tyto záležitosti dát během října do pořádku. 

Horoskop Vodnář - Listopad 2019

Pozor na sliby, které dáváte a závazky, které přijímáte. Horoskop na rok 2019 v listopadu varuje před množstvím práce a přeceněním vlastních sil. Nedopusťte, aby práce zastínila váš osobní život. Naopak si ho chraňte jako oko v hlavě.  

Volného času nebude v listopadu příliš, proto si aktivity pečlivě vybírejte. Větší radost než nové aktivity vám udělá pobyt doma. Zabalte se do deky, do ruky vezměte hrnek oblíbeného čaje a začtěte se do oblíbené detektivky

Horoskop Vodnář - Prosinec 2019

V zaměstnání se konečně dočkáte ocenění vaší práce. Ať už bude pochvala slovní nebo peněžní, potěší vás a zpříjemní vám konec roku. 

Konec roku 2019 využijte k rekapitulaci vztahů, práce i osobního rozvoje. Co jste v roce 2019 udělali dobře - a co jste naopak udělali špatně? Pokud si jste vědomi nějakých chyb, napravte je. Jen tak budete moci do roku 2020 vykročit s čistým štítem


Stáhnout v PDF

Přečteno: 13512x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte