Váhy – Horoskop 2020

vahy_200x

Váhy nejsou jen váhavé znamení, jak si je nejspíš každý představuje, ale jsou také znamení harmonické, společenské, laskavé a přátelské. Váhy milují společnost, umí bavit a rádi se baví. Jejich vůdčí planetou je planeta Venuše, která jim dává ženský element, jenž vyniká právě laskavostí a jemností. Váhy jsou zároveň vzdušné znamení a životem velmi často proplouvají s lehkostí a potěšením. 

Horoskop na rok 2020 Váhám předpovídá rok plný změn, převratů a otřesů - doslova nezůstane kámen na kameni. Váhy ale veškeré problémy ustojí a zvládnou s lehkostí pro ně typickou. Největší potíže bude pro Váhy představovat planeta Jupiter a planeta Saturn v postavení Kozoroha, který Váhám nepěkně zatočí s jejich plány. To se ale bude týkat výhradně první poloviny roku, v druhé polovině roku už bude vše lepší, předpovídá horoskop na rok 2020. 

Podívejte se na celou charakteristiku znamení Váhy.

Horoskop Váhy – Leden 2020

První lednové dny se bude planeta Mars nacházet ve znamení Štíra, což může pro Váhy znamenat mírné obtíže. Ať už to bude dotěrná silvestrovská kocovina, noční nepříjemný telefonát nebo slabost a nevolnost, dávejte si na Nový rok pozor na to, co vás čeká. Pomocnou ruku v tyto nepříjemné chvíle vám ale nabídne člověk, od kterého byste to možná nečekali - neboli v nouzi potkáš přítele.

Dávejte si pozor, ať se drobné nachlazení nepřehoupne ve vážnější problém. Nepodceňujte prevenci a důvěřujte intuici

Chcete vědět, co dalšího o vás prozradí hvězdy na rok 2020? Přečtěte si lunární kalendář

Horoskop Váhy – Únor 2020

První polovina února bude pro Váhy poměrně šťastným obdobím, neboť se Mars bude nacházet ve znamení Střelce. Cestu vám zkříží starý známý, kterého jste dlouho neviděli. Neodmítejte pozvání na schůzku - ani kvůli pracovnímu, ani kvůli rodinnému vytížení. Snažte se udělat si čas, vyplatí se vám to. 

V druhé polovině únoru si dávejte pozor na finance. Pamatujte, že byste neměli žít na dluh a hlavně ne od výplaty k výplatě. Pokud dlouhodobě nevycházíte s penězi, popřemýšlejte, jak zvýšit svůj příjem

Horoskop Váhy – Březen 2020

Horoskop na rok 2020 varuje Váhy, aby si v březnu dávali dobrý pozor na nemoci. Život vám zkomplikuje Mars ve znamení Kozoroha, který na vás bude působit nepříznivým vlivem. Pokud máte pocit, že na své problémy nestačíte, řekněte si o pomoc blízkému člověku

Nepotěší vás ani vyhlídky na konec března. V práci se vám nebude dařit a budete mít pocit, že na co sáhnete, to pokazíte. Myslete ale na to, že s prvním dubnovým dnem se vše otočí k lepšímu.

Horoskop Váhy – Duben 2020

Nezadané Váhy si s prvními dubnovými paprsky přijdou na své. Těšit se můžete na nečekané seznámení, které vám do života přinese nového spolehlivého partnera. Nemusí být ale přesně takový, jak jste si ho vysnili. Přesto to s ním zkuste, důležitější, než vzhled je charakter, předpovídá vám horoskop na rok 2020

Na konci dubna bude vhodný čas na změnu životosprávy. Hubnutí se vám bude dařit, proto se s chutí pusťte do toho. Nebudete litovat, až se za další měsíc oblečete do džínů, které už jste měli za pasé. 

Horoskop Váhy – Květen 2020

V květnu si dávejte pozor na konflikty s opačným pohlavím. Může se jednat o partnera, nadřízeného, náhodného kolemjdoucího i cestujícího v tramvaji. Nepouštějte se do zbytečných konfliktů a raději včas odejděte. Pokud to bude nutné, tak i utečte, radí vám horoskop na rok 2020. 

Využijte krásné květnové dny k aktivnímu odpočinku. Vezměte rodinu na piknik, naplánujte si výlet na kolech nebo zajděte jen tak do parku. Nastřádejte si vitamíny na horší časy a připravte si domácí bezovou šťávu do zásoby. 

Horoskop Váhy – Červen 2020

Plánujte dovolenou na místa, kde se nebudete cítit sami. Nejlépe vám bude v obklopení jiných lidí na místech, kde to pulzuje. Podívejte se na letenky na Kanárské ostrovy. Zejména se vám bude líbit na ostrovech Ibiza nebo Tenerife, kde na plážích nachytáte vitamín D do zásoby. Užijete si také dovolenou na Mallorce, Krétě nebo na Kypru. 

V druhé polovině června buďte obezřetní. Mohou se dostavit problémy s krční páteří a zády. Na bolest vyzkoušejte jógu nebo vyhledejte fyzioterapeuta, radí horoskop na rok 2020

Horoskop Váhy – Červenec 2020

V poslední době se zabýváte až příliš negativními vjemy. Zkuste se více než na negativní energii, soustředit na pozitivní energii. Zkuste na všem špatném najít něco dobrého. Pokud nejde o zdraví, nejde totiž v životě o nic. Žádný problém není tak velký, jak se zpočátku zdá a všechno zlé je k něčemu dobré. Ze dna totiž vede jen jedna cesta - a to nahoru. 

Horoskop Váhy – Srpen 2020

Celý srpen bude Mars procházet znamením Berana, což Vahám nepřinese nic pěkného. Budete se cítit slabí, bez energie a dny vám budou protékat mezi prsty. Budete mít pocit, že jste v jednom kole a nemáte čas na nic podstatné. Vše se ale zlepší úderem prvního zářijového dne. 

V novoluní na konci měsíce se můžete těšit na zajímavé setkání. Mějte oči otevřené, obzvlášť - pokud jste ve fázi hledání životního partnera. 

Horoskop Váhy – Září 2020

Horoskop na rok 2020 radí, abyste si v září nedělali starosti s tím, co bude. Stejně to nezměníte, proto se nestresujte a zaměřte se jen na to, co je teď a tady. Žijte přítomným okamžikem

Pokud můžete, vyrazte ještě na jednu dovolenou. Stačí prodloužený víkend na pěkném místě a rázem se budete cítit jako znovuzrození. 

Horoskop Váhy – Říjen 2020

S ubývajícím sluníčkem vám začne docházet energie. Nejlépe ji načerpáte tam, kde se budete cítit luxusně. Dopřejte si pobyt ve wellness, i kdyby jen na pouhou hodinu. Zaplaťte si masáž nebo si zajděte na pedikúru, budete si cítit výjimečně.

Radost vám udělají také nové kousky v šatníku. Udělejte si s dcerou, kamarádkou nebo maminkou pěkný podzimní den a vydejte se na nákupy společně, radí horoskop na rok 2020

Horoskop Váhy – Listopad 2020

Sychravé dny využijte k aktivnímu času strávenému s vaší rodinou. Dejte si za cíl navštívit během listopadu alespoň dva lidi, které jste dlouho neviděli nebo jejichž návštěvu jste dlouho odkládali. Vašim dalším úkolem je vyzkoušet alespoň jednu aktivitu, na kterou už dlouho sbíráte odvahu. 

Pokud hubnete, nepolevujte. Dejte si cíl, který se snažte za každou cenu dodržet. S každým neúspěchem se totiž vaše sebevědomí ještě sníží. 

Horoskop Váhy – Prosinec 2020

Vánoce by neměly být primárně o majetku, proto letos kupte polovinu dárků, které jste zakoupili loni. S dospělými si dejte buď jen jeden dárek nebo si nedávejte dárky vůbec. Jakmile vám odpadne běhání po obchodech, zažijete konečně pravou vánoční atmosféru. 

Neodmítejte zajímavé pozvání na společně stráveného Silvestra. Čeká vás na něm milé překvapení, slibuje horoskop na rok 2020


Stáhnout v PDF

Přečteno: 8985x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte