Beran – Horoskop 2020

beran_200xHoroskop Beran - 2019

Lidé narození ve znamení Beran jsou živelní, energičtí a aktivní jedinci, kteří patří mezi ohnivá znamení. Obvykle si vybírají povolání, ve kterých mohou zužitkovat své vůdčí schopnosti a podávat výkony. Energii nejlépe doplní aktivním odpočinkem, jako jsou kolektivní sporty, běhání, fitness nebo zvedání zátěže. Podívejte se na celou charakteristiku Beranů jako znamení zvěrokruhu.

Horoskop na rok 2020 varuje Berany před náročnými prvními třemi měsíci roku 2020, které Beranům mohou přinést zdravotní potíže, problémy v práci nebo psychické strasti. Stejně jako první jarní paprsky, se ale i v dubnu Berani nadechnou a vykročí do roku 2020 konečně s čistým štítem. Dávejte si pozor zejména na nešťastné náhody a poslouchejte své nitro a šestý smysl, který vám napoví, jak se chovat a kterým aktivitám se raději vyhnout. 

Horoskop Beran – Leden 2020

Začátek roku 2020 nebude pro Berany snadný. Silvestrovské oslavy vám přinesou namísto splněných přání fyzické obtíže. Jindy banální nemoc, jako je nachlazení nebo rýma, se s vámi v lednu 2020 bude vléct nekonečně dlouhé dny. Kvůli tomu budete mít špatnou náladu a budete otrávení

Co ale bude úspěšné je dieta, na kterou bude pro Berany vhodný čas. 

Horoskop Beran – Únor 2020

Od 17. února do 30. března prochází planeta Mars znamením Kozoroha, což pro Berany znamená kritický stav. Proto budete mít v únoru pocit, že se věci zadrhly. Nic nepůjde podle plánu a chvílemi vám bude připadat, že se vaše sny rozpadly jako domeček z karet. Nezůstávejte sami a i přes špatnou náladu se pokuste obklopit přáteli nebo rodinou. Jinak se může dostavit deprese, panika nebo úzkostné stavy

Horoskop Beran – Březen 2020

Po dvou měsících plných útrap vám v březnu začne docházet trpělivost. Myslete ale na to, že vaše problémy jsou pouze krátkodobou záležitostí. Místo černých myšlenek se v mysli raději upněte na druhou polovinu roku, ve které se planeta Saturn na rozhraní Kozoroha a Vodnáře postará o vaši ochranu

Špatnou náladu rozptýlí návštěva kina, výstavy nebo divadla. Chcete vědět, co dalšího o vás prozradí hvězdy na rok 2020? Přečtěte si lunární kalendář

Horoskop Beran – Duben 2020

Od začátku dubna až do 13. května bude planeta Mars procházet znamením Ryb. Beranům to přinese pozitivní vztah ke sportu, budete se cítit mladí a plní energie a budete mít chuť zkoušet nové věci. Někdy není špatné zapomenout slovíčko NE a stát se na chvíli tzv. YES manem, který na vše odpoví ANO. 

Horoskop na rok 2020 v dubnu Beranům přinese mírné otřesení v rozpočtu. Dávejte si pozor na nečekané výdaje a vždy mějte, po vzoru našich babiček, raději něco stranou. 

Horoskop Beran – Květen 2020

Lásky čas využijte k aktivnímu odpočinku s partnerem. Pozor ale na přehnané fantazie. Z pozvání na víkend se s největší pravděpodobností vyklube noc pod stanem, nikoliv na zámku, jak jste si to vysnili. 

Nezadaní Berani mají nejvyšší čas vyrazit na lov. Obvolejte svobodné kamarády a vyrazte na společný víkend, malou dovolenou nebo třeba jen do baru. 

Horoskop Beran – Červen 2020

V druhé polovině roku se do popředí dostane Černá Luna, která vám přinese řadu zajímavých náhod a setkání, která budou mít až magický charakter. Přízeň osudu můžete pošťouchnout také vlastními kouzly, například kouzly bílé magie nebo alespoň afirmacemi pro každý den, díky kterým se naladíte na optimistickou vlnu.

Červen bude ideální měsíc pro urovnávání partnerských krizí nebo neshod. Zajděte si s partnerem na piknik a otevřete si dobré víno, vašim návrhům partner tentokrát nedokáže říct NE.  

Horoskop Beran – Červenec 2020

Saturn na rozhraní Kozoroha a Vodnáře vás odmění za veškerou píli, kterou jste v uplynulých měsících investovali do vašich aktivit – povede se vám skvostná bábovka, konečně přijdete na kloub angličtině, dokončíte dlouho rozdělanou práci nebo konečně zhubnete několik centimetrů na břiše. Píle se zkrátka vyplácí

Horoskop na rok 2020 ale zároveň v červenci varuje před unáhlenými rozhodnutími

Horoskop Beran – Srpen 2020

Všichni jsou u vody, jen vy trčíte v kanceláři. Nebojte, věřte, že tento pocit zažívá v srpnu nejeden Beran. Pokud máte pocit, že vám čas utíká před nosem, zkuste si říct o neplacené volno a využijte ho časem stráveným s rodinou. 

V srpnu 2020 dostanete od hvězd šanci vypořádat se s dlouhodobými problémy. Vrhněte se do všeho, co dlouho odkládáte. Návštěva zubaře, nevyřízené účty, nezaplacené složenky, nezodpovězené maily. Vyřešte jednou pro vždy vše, co vám v noci bere sny

Horoskop Beran – Září 2020

Do příznivého postavení se na podzim dostane Jupiter, který Beranům přinese velkou dávku štěstí. Mladší Berani se mohou těšit na svatební veselku, na založení rodiny nebo na jiná splněná přání týkající se rodiny. Starší Berani se naopak dočkají vnoučat nebo jiných milých rodinných událostí. 

Horoskop na rok 2020 varuje, že někteří Berani mohou namísto veselých událostí řešit partnerské krize. Udělejte vše pro to, abyste krizi s partnerem překonali – buďte otevření a naslouchejte. 

Horoskop Beran – Říjen 2020

V říjnu bude ideální čas na upevnění vaší pozice v práci. Řekněte si o vyšší plat, dobrovolně se chopte nepříjemného úkolu nebo sami navrhněte nové postupy zlepšení. 

Nebojte se pustit se do výzvy, které se bojíte. Strachu zabráníte tak, že si vždycky představíte, co nejhoršího se vám může stát. Vidíte... není to tak hrozné!

Horoskop Beran – Listopad 2020

Buďte milí, otevření novým věcem a nabídněte druhým pomocnou ruku, když to bude potřeba. Paní Štěstěna se vám odvděčí nečekaně milým překvapením, kterým může být pozvání na večeři od dávného kamaráda, výherní los nebo vyhraná sázka. 

Horoskop na rok 2020 dává zelenou lékařským zákrokům, které se Berani v listopadu chystají podstoupit. Ničeho se nebojte a vše dopadne dobře

Horoskop Beran – Prosinec 2020

Saturn s Jupiterem se v prosinci 2020 přesunují do pozice Vodnáře, což Beranům přinese jediné – naprosto pozitivní a vyladěný start do nového roku 2021. 

Udělejte si hezké odpoledne, uvařte si oblíbený čaj a zamyslete se, co od roku 2021 očekáváte. Všechny sny a cíle si přehledně napište na papír. Jen tak je budete mít každý den na očích. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 11193x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Pro Berana to vypadá jako fajn rok, děkuji!!


Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte