Střelec – Horoskop 2020

strelec_200x

Ohnivé znamení Střelci jsou inteligentní, veselí a optimističtí jedinci se svérázným humorem i pohledem na život. Jejich hlavním vládcem je planeta Jupiter, která Střelcům předává prozíravost, statečnost i touhu po vědění. Proto se Střelci nejlépe uplatní jako lektoři, učitelé, koučové, moderátoři, novináři nebo baviči. Dobře Střelcům udělají procházky v přírodě, kulturní akce nebo posezení s přáteli. Dál by se Střelci měli držet od vodních ploch, které pro ně mohou znamenat nebezpečí. 

Horoskop na rok 2020 Střelcům předpovídá veselé, ale i smutné zážitky a měsíce v následujícím roce. Vše pěkné Střelcům přinese planeta Jupiter v jejich znamení, potrápit je naopak může planeta Mars ve znamení Ryb. Rok 2020 využijte pro plánování vlastního života, zaměřte se sami na sebe a snažte se myslet pozitivně. Chybí vám něco v charakteristice Střelce? Přečtěte si o Střelcích více!

Pokud vás zajímá blíže vliv Měsíce, přečtěte si lunární kalendář

Horoskop Střelec – Leden 2020

Začátek roku nebude pro Střelce ničím výjimečný, myslí si horoskop na rok 2020. Pozitivní ale je, že partnerské krize se konečně ustálí a začne se blýskat na lepší časy. Dočkáte se harmonie, spokojenosti a šťastných dnů. 

Výzvu, které budete čelit, neodmítejte. Naopak řekněte ANO a snažte se zvítězit sami nad sebou i nad svým nízkým sebevědomím. 

Podívejte se na celou charakteristiku Střelců jako znamení zvěrokruhu.

Horoskop Střelec – Únor 2020

V únoru už budete mít chladného počasí plné zuby. A co si takhle dopřát dovolenou namísto léta už teď? Co by se tím změnilo? Není lepší k moři vyrazit teď a v létě si užít krásné české počasí? Vhodnými destinacemi pro Střelce jsou Kanárské ostrovy, Maroko nebo Florida

Vaše okolí vám úspěch nebude přát. Vykašlete se na všechny závistivce a dělejte v životě to, co dělá radost vám. 

Horoskop Střelec – Březen 2020

V březnu budete čelit následkům svých chyb, které jste napáchali v minulosti. Dávné křivdy vyplujou na povrch a vy se v životě neobejdete bez toho, aniž byste je vyřešili.

Snažte se trávit více času se svými blízkými. Nic není důležitější, než lidské vztahy, prorokuje horoskop na rok 2020

Horoskop Střelec – Duben 2020

V dubnu Střelci zatouží po špetce romantiky a vaše milostná energie bude doslova jiskřit. Budete mít chuť zkoušet nové věci a budete se cítit smyslní jako nikdy. Využijte toho a odjeďte s partnerem na romantický víkend

Pozor na konflikty s blízkým člověkem. Ego hoďte stranou a pro jednou uznejte, že jste neměli pravdu. 

Horoskop Střelec – Květen 2020

V polovině května se do vlivu dostane Mars ve znamení Ryb, který Střelcům pořádně zavaří. Budete pociťovat slabost, nedostatek energie a úbytek sil. Vše se zlepší až na konci června, kdy se vám viditelně uleví, a to díky Marsu v Beranu, který vám vlije novou energii do žil.

Nedostatek sil využijte k času sami pro sebe. Plánuje, uklízejte, tvořte, zkrátka jen tak buďte a snažte se překlenout neveselé období

Horoskop Střelec – Červen 2020

Jak už jsme zmínili, celý červen se ještě, podobně jako květen, ponese ve znamení nedostatečného množství energie. Celkové oslabení organismu si vybere svou daň a Střelce mohou potrápit nepříjemné nemoci, varuje horoskop na rok 2020. Buďte obezřetní zejména na dýchací a trávicí soustavu. Pokud budete mít vážnější problém, nečekejte a vyhledejte hned lékaře. 

Vašemu zdravotnímu stavu nepřidá ani pracovní kolektiv, který se změní, což pro Střelce bude znamenat jediné, a to stres. 

Horoskop Střelec – Červenec 2020

Ani v červenci se nezlepší nevyvážené pracovní vztahy a vy zatoužíte po změně zaměstnání. V červenci na to ale není vhodná doba, radí horoskop na rok 2020. Raději počkejte až budete mít nové pracovní místo a teprve potom práci měňte. Jinak byste mohli přijít o vše. 

Teplé červencové dny využijte k aktivnímu času strávenému s rodinou. Vyrazte na koupaliště, k rybníku nebo k jezeru. Vyvarujte se ale nebezpečným vodním sportům, které pro Střelce nejsou vhodné, varuje horoskop na rok 2020

Horoskop Střelec – Srpen 2020

Horké červencové dny vám do života přinesou novou lásku. Láska si ale nevybírá, a tak přinese nové vzrušení jak nezadaným, tak zadaným Střelcům, což vám pěkně zavaří. Románek s novým objevem sice zní lákavě, kvůli jednomu povyražení ale můžete přijít o vše. Váš partner by totiž nevěru z vaší strany nikdy nezvládl

Nevěrné choutky zaženete fyzickým odreagováním. Zajděte se vybít na kick-box, zaskákejte si na trampolíně nebo se dejte na silový cross-fit. 

Horoskop Střelec – Září 2020

První podzimní dny neudělají dobře vašemu zdraví. Dávejte si pozor na ofouknutí. Zvyšte příjem vitamínů, otužujte se a myslete pozitivně, jinak můžete strávit půlku září v posteli. 

Dlouhodobé nevyspání může způsobit nervový kolaps. Přestože se doma snažíte zvládat vše sami, myslete víc na sebe. Vaše psychické i fyzické zdraví je na prvním místě. 

Horoskop Střelec – Říjen 2020

Krátkodobou slávu zažijete v říjnu. Může se jednat o povýšení v práci, výhru v soutěži nebo uznání ze strany člověka, ke kterému vzhlížíte. Co to bude přesně, horoskop na rok 2020 nespecifikuje. Máte se ale na co těšit. 

Ve finančních záležitostech se vám bude dařit. Je vhodný čas na investování, soutěžení a riskování. Čekají vás nové příjmy

Horoskop Střelec – Listopad 2020

Nedostatek sluníčka, pošmourné dny a nadbytek starostí způsobí, že vaše nálada bude na bodu mrazu. Náladu vám zlepší horká čokoláda s pořádným kopcem sladké šlehačky, předpovídá horoskop na rok 2020

Pochmurný listopadový čas využijte k aktivnímu vzdělávání. Zajděte na výstavu do muzea (může být i zdarma), podívejte se na cestopisný dokument, přečtěte si knížku nebo si nechte od dětí povykládat, co se učí ve škole. 

Horoskop Střelec – Prosinec 2020

Na Vánoce si dávejte pozor na rodinné konflikty. Ne vše, co si myslíte, musí být nutně vyřčeno. Zvlášť ve vzdálenějším kruhu rodiny byste si upřímností mohli pěkně zavařit. 

Konec roku 2020 využijte k rekapitulaci toho, co se vám za uplynulý rok povedlo a nepovedlo. Zaměřte se hlavně na úspěchy a z chyb se snažte poučit. Konec roku bude poklidný a veselý. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 6643x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte