Ryby – Horoskop 2020

ryby_1_200x 

Vládcem Ryb je planeta Neptun, která Rybám propůjčuje velkou citlivost, někdy až přecitlivost. Ryby jsou starostlivé, empatické a dokáží se rychle vcítit do problémů druhých. Zároveň ale mají sklony k náladovosti, melancholii a úzkostem. Proto by se tito jedinci měli věnovat duševní hygieně a měli by si udržovat pozitivní nastavení mysli. Ryby patří mezi vodní znamení zvěrokruhu

Horoskop na rok 2020 Rybám slibuje obrat v lepší zítřky. Na rozdíl od roku 2019 bude teď paní Štěstěna stát na jejich straně a Ryby budou mít pocit, že se jim konečně daří. Bude vhodný čas na změny, ale také na vyřizování si účtů. Ryby by zároveň měli vyrovnat všechny dluhy a splatit dluh společnosti. Tito jedinci by se měli dlouhodobě zaměřovat na pomoc blízkým a planetě. Na nezadané Ryby se usměje štěstí ze strany člověka, od kterého by to nečekali, předpovídá horoskop na rok 2020.

Podívejte se na celou charakteristiku Ryb jako znamení zvěrokruhu.

Horoskop Ryby – Leden 2020

Ačkoliv se bude planeta Mars nacházet ve znamení Štíra, vám první lednové dny přinesou pozitivní energii. Přestože byste to v první lednové dny nečekali, budete se cítit nabytí energií a optimismus z vás bude sálat. Budete se těšit zpátky do práce a kdybyste mohli, tak snad i bouráte zdi, kolik energie budete mít v žilách

V první lednové dny budete vtipnými a veselými společníky. Vyhledávejte proto společnost, nezůstávejte sami a neseďte doma, byla by to škoda. 

Chcete vědět, co dalšího o vás prozradí hvězdy na rok 2020? Přečtěte si lunární kalendář

Horoskop Ryby – Únor 2020

Horoskop na rok 2020 předpovídá Rybám v únoru obrovský pokles fyzické síly. Tak jak jste se v lednu cítili svěží, odpočatí a nabytí energií, budete se v únoru cítit pod psa. Bude nejlepší utéct před všemi problémy a odložit jejich řešení na později. Zalezte si pod peřinu a věnujte se vlastní psychohygieně. Čtěte knihy, koukejte na seriály a sbírejte síly na další dny

Mars ve znamení Střelce může zavařit i vašemu zdraví. Dávejte si pozor zejména na psychosomatické problémy. Špatná nálada se může projevit bolestí hlavy, zad nebo břicha. Postihnout vás také může zácpa nebo křeče v nohou. 

Horoskop Ryby – Březen 2020

Mars bude procházet znamením Kozoroha, které vašemu znamení bude přát. Štěstěna vám bude nakloněna, proto neváhejte riskovat a experimentovat. Buďte odvážní, stateční a nebojte se nových výzev. Risk se vám vyplatí

Horoskop na rok 2020 varuje všechny Ryby, aby byly obezřetné v oblasti financí. Hlídejte si své peníze, pokud si od vás někdo půjčí, zapište si to a splátky tvrdě požadujte. Jinak se už peněz nedočkáte. 

Horoskop Ryby – Duben 2020

Kolik nových lidí jste v novém roce 2020 už stihli poznat? Pokud je odpověď žádné, nebo jen velmi málo, pravděpodobně děláte něco špatně. Nejenže vás mohou nové kontakty obohatit, ale mohou vám také přinést novou práci. Proto se před lidmi nezavírejte. Nebuďte samotářští, ale naopak choďte do společnosti a bavte se - radí horoskop na rok 2020. 

Nezahazujte svůj talent nekreativními činnostmi. Pokud máte pocit, že máte v práci na víc, řekněte to. Nejste cvičená opice ani robot. Využijte svůj potenciál naplno. 

Horoskop Ryby – Květen 2020

Dávno zapomenutí křivda se vám připomene v květnu a vás pohltí hněv, nenávist a negativní energie. Jeden den vzteku je v pořádku, ale nenechte se negativními emocemi dlouhodobě sžírat. Odrazí se to na vašem zdraví, což jistě nechcete.

Volný čas věnujte výhradně rodině, radí horoskop na rok 2020. Utužujte rodinné vztahy společnými aktivitami, smějte se, hrajte deskové hry, vyrazte ven na vzduch. Rodina je nejvíc, tak si jí važte. 

Horoskop Ryby – Červen 2020

Na nečekané osudové setkání se můžete těšit v červnu. Zadaným Rybám pomotá hlavu neznámý muž či žena. Zatoužíte po milostném dobrodružství a pokud se posilníte alkoholem, dost pravděpodobně to uděláte. Nebudete toho ale později litovat? Pokud ano, držte se raději zpátky. 

Nebezpečí číhá pro Ryby v červnu ve vodních sportech. Při rekreaci u vody buďte opatrní a nepouštějte se do zbytečného hazardu. Hlídejte také své blízké. 

Horoskop Ryby – Červenec 2020

Nejvhodnějším místem pro odpočinek budou toto léto místa, která dobře znáte. Vyrazte na chalupu, do českých luhů a hájů nebo jen k sousedům do Tater či do rakouských Alp. Velké dobrodružství na vzdálených místech si schovejte na později. Ušetřená dovolená se vám bude hodit na podzim, až vám dojdou síly. 

Dopřejte si v červenci dobré jídlo a pití. Grilujte, hodujte a bavte se. Pro jednou zapomeňte na dietu a dopřejte si to, na co máte chuť, radí Rybám horoskop na rok 2020

Horoskop Ryby – Srpen 2020

V srpnu vás potrápí mezilidské vztahy, které vám v životě pořádně zavaří. Může se jednat o spor se sousedem, s kolegou nebo náhodným kolemjdoucím. Tento konflikt vám ale nedá spát a budete na něj myslet ještě dlouho poté, co už vychladnete, předpovídá horoskop na rok 2020

Horké počasí vám bude brát energii. Pokud můžete, odjeďte se o víkendu zchladit k vodě nebo na chalupu na venkov. 

Horoskop Ryby – Září 2020

Letošní dovolená pěkně zamávala s vaší váhou a kde se vzala, tu se vzala, váha ukazuje číslo, kterému ani sami nevěříte. Je tedy načase s se sebou začít něco dělat. Zapište se na kurzy kruhového tréninku nebo TRX cvičení a začněte si doma zdravě vařit. Pokud to neumíte, objednejte si krabičkové diety. Taková dieta vás sice vyjde draho, pokud ale opravdu toužíte po změně, budete muset tentokrát sáhnout hlouběji do kapes. 

Na konci září budete překypovat kreativními nápady, využijte je užitečným způsobem a neschovávejte je tzv. do šuplíku

Horoskop Ryby – Říjen 2020

V říjnu budou mít Ryby pocit, že se proti nim spikl celý svět. Bude za to moct Mars ve znamení Berana, který Rybám tentokrát nepřinese nic dobrého. O své životní štěstí budete muset zabojovat a aktivovat v sobě poslední zbytky energie. Jinak hrozí, že přijdete o to, co máte tak rádi. 

Při důležitém rozhodnutí dejte na radu vašich blízkých. Horoskop na rok 2020 varuje, že tentokrát se může vaše jindy bezchybná intuice, mýlit. 

Horoskop Ryby – Listopad 2020

Listopadové dny využijte k odpočinku. Upečte jablečný koláč, ozdobte ho pořádným kopcem sladké smetany a doneste ho na návštěvu přátelům, rodině nebo jen tak do práce. Uvidíte, že radost kterou tím uděláte ostatním, se odrazí i na vaší psychice.

Mějte se na pozoru před úbytkem peněz. Vždy byste měli mít raději něco stranou a do zásoby, jinak vás může sebemenší finanční rozdíl dokonal rozhodit. 

Horoskop Ryby – Prosinec 2020

Typické Ryby jsou dobrosrdečné a laskavé bytosti. Nezneužívají ale někteří lidé vaší dobré povahy? Zkuste se zamyslet, zda vám ti, kteří jen berou, také něco dávají. Nemusí to být vždy jen peníze, ale také podpora, náklonnost nebo jen společný čas

Vánoční čas si užijete v poklidu se svými blízkými tak, jak jste si to přáli, slibuje horoskop na rok 2020. Konec roku věnujte zhodnocení celého roku a plánování roku dalšího. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 11176x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte