Rak

HOROSKOPY - RAK (22. 6. – 22. 7.)

Vládce: Měsíc

Živel: voda

Povaha: flegmatik

Barva: bílá, stříbrná

Kameny: topaz, opál, diamant, křemen, karneol, smaragd, selenit

Šťastná čísla: 2, 9, 18, 72, 81

Šťastný den: pondělí

  • Jak se pozná Rak

Postava Raka je zavalitější se štíhlejšími končetinami, na pohled působí trochu nemotorně, ale opak je pravdou. V obličeji bývají Raci bledí a vypadají trochu starší, než je jejich skutečný věk. Většina představitelů tohoto znamení má světlé vlasy a modré oči a nevýrazný obličej.

 

  • Rak – charakteristika

Člověk ve znamení Raka má mimořádný vztah k rodině, se kterou se cítí nejlépe. Pro své nejbližší dokáže obětovat vše s maximálním odhodláním a oddaností. Ve společnosti bývá Rak spíše tichý a nenápadný, neboť lidem moc nedůvěřuje a staví se spíše do role pozorovatele, kterému nic neunikne. Na základě svého pozorování dovede člověka odhadnout téměř dokonale. Rak je rozený diplomat a nerad řeší konflikty, kterým se rád vyhne. Je s každým rád zadobře, proto může působit jako vypočítavý a bez vlastního názoru. Obvykle se více přátelí s opačným pohlavím, neboť jej těší obdiv a dobývání.

  • Rak – muž

Tento muž bude pravděpodobně pohodlný až lenivý, pokud k aktivitě nebude mít dostatečnou motivaci. Muži ve znamení Raka nebývají pro opačné pohlaví atraktivní vzhledem, ale vyvažují to osobním kouzlem, kterému nelze nepodlehnout. Většinu svého života jsou nestálí, ale pokud se objeví někdo opravdu výjimečný, dokážou skončit se životem proutníka ze dne na den a oddat se navždy jedné ženě.

Rak – muž je pro své okolí téměř nečitelný, chrání si své soukromí i před blízkými přáteli, ale i přes svou zdrženlivost bývá ve společnosti oblíbený, zvláště u opačného pohlaví.

 

  • Rak – žena

Tyto ženy jsou zpravidla velmi zábavné a citlivé k potřebám druhých. Svou zvídavostí a diplomacií dokážou z lidí dostat nejhlubší tajemství, ovšem to své si vždy nechá pro sebe. Rády se oblékají podle poslední módy a experimentují se svým vzhledem.

Rak – žena není příliš ambiciózní, neboť její hlavní cíl je rodina a děti, o které se stará až do jejich dospělosti s až úzkostlivou péčí. Její domov je její vizitkou, a tak bývá čistý a vkusně zařízený.

 

  • Rak – dítě

Dítě narozené ve znamení Raka je velmi citlivé a potřebuje zvláštní péči rodičů, bez kterých neudělá ani krok. Je stydlivé a dlouho se odhodlává, než promluví před cizími lidmi. Má ohromnou představivost a je zpravidla tiché se zájmem o přírodu, vesmír a cizí země.

 

  • Sex

I když si Rak zakládá na pestrém sexuálním životě, jeho pestrost většinou spočívá jen v počtu sexuálních partnerů. Není příliš vynalézavý, spíše se nechá vést. Potřebuje aktivnější protějšek, který mu ukáže, že sex nemusí být jen prostředkem k uvolnění.

 

  • Zdraví

Dodržuje-li Rak pravidelný odpočinek a relaxaci, bývá obvykle zdravý, ale v opačném případě propadá depresím a apatii, s čímž souvisí také další zdravotní problémy především psychického rázu. Nejsou výjimkou žaludeční vředy a zažívací potíže.

  • Uplatnění Raka

- média, informační technologie, výzkum, vyšší gastronomie, obchod, poradenství, psychologie, politika

- Jako nadřízený bude Rak liberální, ale zároveň bude očekávat loajalitu podřízených a tvrdou práci, kterou dokáže ocenit.

- Zaměstnanec ve znamení Raka potřebuje pro svou práci trochu volnosti a adekvátní ohodnocení, za které se odvděčí precizně vykonanou prací.

  • Jak se hodí Rak k ostatním znamením

Harmonický vztah mívá RakVáhou, Beranem a Kozorohem, nerozumí si s Vodnářem a Střelcem. Přes občasné rozpory může být spokojený s druhým Rakem, Pannou, Štírem, Rybou, Býkem, Lvem a Blížencem.

  • Významné osobnosti narozené ve znamení Raka

Rudolf II., Erich Maria Remarque, William Kelvin, Leoš Janáček, Franz Kafka, Louis Amstrong, Giuseppe Garibaldi, Jan Neruda, Jan Kalvín, Karel Gott, Roald Amundsen, Josef Jungmann, Francesco Petrarca, Ernest Hemingway, Ringo Starr, Meryl Streep, Olga Havlová, Josef Myslbek, Ota Pavel, Harrison Ford


Stáhnout v PDF

Přečteno: 22750x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte