Panna – Horoskop 2020

panna_1600x900ms

Panny mezi ostatními znameními zvěrokruhu vynikají bystrostí, umějí se rychle rozhodovat a jsou mistry argumentů. Milují diskuze, jsou inteligentní, pracovití, precizní, ale také velmi přísní. Jak po sobě samých, tak hlavně po svém okolí vyžadují perfektně odvedenou práci. Panny bývají často ve vedoucích pozicích, vyjít s nimi ale může být kvůli jejich neústupnosti poměrně těžké. Panny jsou pečlivé nejen v práci, ale i doma. Milují pořádek, rády uklízejí a vyžadují to po druhých. Panny si nejlépe odpočinou v přírodě nebo při fyzicky nenáročné aktivitě, jako je například sauna nebo masáž. Vládcem Panny je planeta Merkur a Panny jsou zemské znamení

Horoskop na rok 2020 Pannám slibuje poměrně vydařený rok, neboť celých 12 měsíců bude Pannám přát paní Štěstěna. I přesto ale budou Panny zakoušet mnohé zkoušky tak, jako jiná znamení zvěrokruhu. Dočkají se však množství splněných snů a přání, kterým ale nejprve budou muset jít naproti. V nejhorších časech se Panny budou moct spolehnout na ochranu tří planet - planety Pluto, planety Saturn a planety Jupiter, které budou pro Panny v roce 2020 příznivé. 

Podívejte se na celou charakteristiku Panny jako znamení zvěrokruhu.

Horoskop Panna – Leden 2020

Začátek roku se pro Panny ponese v neutrálním duchu. Nenastanou žádné velké změny, jak jste možná doufali a Silvestr a Nový rok vám nepřinesou nic nového, ani překvapivého. Využijte proto klidných stojatých vod k odpočinku, meditaci a utřídění si myšlenek. 

Povánoční čas také využijte k návštěvě příbuzných nebo přátel, které jste dlouho neviděli a jejichž návštěvu dlouhodobě odkládáte. Začněte nový rok s čistým štítem, radí horoskop na rok 2020. 

Chcete vědět, co dalšího o vás prozradí hvězdy na rok 2020? Přečtěte si lunární kalendář

Horoskop Panna – Únor 2020

Od začátku ledna do 16. února se bude planeta Mars nacházet ve znamení Střelce, což bude pro Panny znamenat jediné. Úbytek energie a fyzickou slabost. V tyto dny snadno podlehnete případným nemocem. Zvyšte proto preventivně dávku vitaminů, dobře se oblékejte, sportujte a pokud můžete, otužujte se. Prospěje vám to. 

Horoskop na rok 2020 Pannám v únoru také přinese možné spory. Jindy stabilní partnerské i pracovní vztahy budou ohroženy, proto dbejte zvýšení opatrnosti na to, co a komu řeknete. 

Horoskop Panna – Březen 2020

Ani začátek března nebude pro Panny příznivější, ať už se to týká vztahů nebo zdraví. Dávejte si pozor na energetické upíry, kteří z vás dlouhodobě vysávají energii. Nemáte náhodou v okolí někoho, kdo se tváří jako váš dobrý přítel, ale ve skutečnosti jen využívá vaší pohostinnosti a laskavé povahy?

Březen je vhodný měsíc k uspořádání financí. Zamyslete se, za co utrácíte peníze. Opravdu potřebujete každý měsíc nový kousek oblečení do šatníku? Na čem můžete jako rodina ušetřit? Zajímavé postřehy si sepište, aplikujte a třeba se letos vydáte na dovolenou více než jednou.

Horoskop Panna – Duben 2020

První jarní sluneční paprsky vám dodají elán a chybějící energii. Zatoužíte po nových riskantních aktivitách a okolí bude mít pocit, že vás nepoznává. Nenechte se však negativními hlasy odradit a dělejte to, po čem toužíte vy sami

Na konci měsíce vám bude chybět soustředění a v práci proto můžete dělat zbytečné chyby, varuje horoskop na rok 2020

Horoskop Panna – Květen 2020

V květnu zatoužíte po zpestření milostného života. Nezadané Panny si po sérii seznámení budou moci vybírat z mnoha partnerů. Pozor ale, ať pro samou pýchu nepřeberete, jinak budete trávit měsíc lásky sami

Panny, které mají malé děti, budou mít pocit, že je toho v květnu na ně příliš. Pokud můžete, řekněte si o pomoc. Takové hlídání na víkend nebo alespoň na jeden večer už zachránilo mnoho zhroucených matek

Horoskop Panna – Červen 2020

Váháte, kam letos vyrazit na dovolenou? Pannám by se mohlo nejvíce líbit ve Skandinávii, v Portugalsku nebo na řeckých ostrovech. Vybírejte místo nikoliv podle ceny, ale podle toho, kolik na danou lokaci jezdí lidí. V přeplněném hotelu nebo na stejně přelidněné pláži si, milé Panny, vůbec neodpočinete, radí horoskop na rok 2020. Raději vsaďte na dobrodružnou výpravu pod vlastní taktovkou nebo pokud se bojíte vyrazit na vlastní pěst, zkuste pobytový zájezd

Horoskop Panna – Červenec 2020

V červenci si dávejte pozor na finance, teď není vhodný čas pro investování nebo pro nákup nemovitostí. Hypotéku odložte alespoň na další měsíc a dobře si hlídejte komu a za co dáváte své těžce vydělané peníze. 

Na konci července využijte své schopnosti reprezentovat - ať už na blížící se svatbě jako moderátor, na firemní akci nebo na oslavě s přáteli. 

Horoskop Panna – Srpen 2020

Do konce roku se bude planeta Mars pohybovat ve znamení Berana, což vám nepřinese žádnou zvláštní pozitivní energii, na druhou stranu vás ale nečekají ani žádné velké katastrofy. Srpen využijte k dohánění restů a udělejte si pořádek doma i na pracovním stole. Jakmile vám skončí dovolená, pusťte se konečně už do hubnutí. Stačí začít s málem a změny budou rychle vidět, slibuje horoskop na rok 2020

Horoskop Panna – Září 2020

V září vás horoskop na rok 2020 varuje, abyste si dávali pozor na zákeřnost, lži a podvody. Může se jednat o maličkost, ale také o poměrně velký podvod, proto mějte oči na stopkách a všímejte si sebe i svého okolí. 

Babí léto využijte aktivním způsobem. Vytáhněte kamarádku či rodinu na výlet a pokud s vámi nikdo nebude chtít jít, jednoduše vyrazte sami. Dopřejte si nějakou typickou podzimní pochoutku, jako je burčák, jablečný koláč z mladých jablek nebo dýňovou polévku. 

Horoskop Panna – Říjen 2020

Hlídejte si, abyste kromě práce také věnovali dostatečný čas odpočinku. Relaxujte a čas od času si dopřejte jen čas sami pro sebe. Pannám nejvíce prospěje klidný pohyb, jakým je jóga, jednoduchá meditace nebo procházka v přírodě. Naopak se vyvarujte bojovým sportům, silovým sportům, kolektivním míčovým hrám a jakémukoliv násilí. 

Na konci října si dávejte pozor na zbytečné konflikty. Tak zní jednoduchá rada. Nezapomínejte, že slova umí pořádně zabolet, proto je vždy volte citlivě podle toho, s kým a o jakém tématu mluvíte, radí horoskop na rok 2020

Horoskop Panna – Listopad 2020

V listopadu se vám bude lepit smůla na patu. Nebojte se, je to jenom období, které rychle přejde. Ikdyž budete mít už drobných nehod, rozbitých věcí a ztracených maličkostí pravděpodobně plné zuby. 

Sychravé podvečery využijte k rodinným aktivitám, můžete si například společně zahrát karty, deskové hry nebo se podívat na film. 

Horoskop Panna – Prosinec 2020

Přípravy na Vánoce vás letos konečně nechají chladnými. Nákupy dárků, pečení cukroví ani vánoční úklid vám tentokrát rozhodně nepocuchá s nervy. Vyhýbejte se obchodním centrům, reklamám a negativním lidem. 

Konec roku si užijte v obklopení blízkých přátel a rodiny. V žádném případě nezůstávejte sami, propadli byste špatné náladě, varuje horoskop na rok 2020. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 8872x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte