Panna

HOROSKOPY - PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Vládnoucí planeta: Merkur

Živel: země

Povaha: melancholik

Barva: hnědá

Kameny: beryl, onyx, peridot, opál, achát, safír, smaragd

Šťastná čísla: 5, 8, 15, 33, 64

Šťastný den: úterý

  • Jak se pozná Panna

Typickým znakem lidí ve znamení Panny je mladický a i u mužů trochu zženštilý vzhled. Bývají střední souměrné postavy se svěšenými rameny. Vždy jsou skvěle upraveni, na pohled však nejsou příliš výrazní a spíše splynou s davem.

  • Panna – charakteristika

Lidé narození ve znamení Panny jsou šikovní a velmi bystří, ovšem málokdy těchto svých předností dokážou využít tak, jak by měli. Jsou vesměs velmi pohodlní a raději se starají o sebe než o druhé. Mají rádi pořádek a řád, ze kterého neradi vybočují. Nechají se lehce ovlivnit ve svých názorech na základě jejich pozorovacích schopností. Na své okolí působí jako flegmatici bez jiskry a radosti ze života, což je v podstatě pravda, neboť máloco zrozence Panny dokáže opravdu spontánně nadchnout. Mají rádi svůj klid, střízlivý pohled na svět a obklopují se pouze praktickými věcmi. Žijí s rozvahou a bez většího dobrodružství a vyhovuje jim to.

  • Panna – muž

Muž narozený ve znamení Panny je gentleman a nikdy nedává své city najevo dřív, než si je jimi naprosto jistý. Rozhodně nepatří mezi oslnivé seladony, sympatie dává najevo nenápadnými gesty. Jeho zženštilost působí na ženy spíše jemné a citlivé, ovšem musí v sobě mít i dávku odvahy udělat první krok, což muž v tomto znamení bez stoprocentní jistoty zájmu neudělá.

Panna – muž dokáže překvapit svou galantností, ale potřebuje objekt, který jeho gesta vnímá a reaguje na ně, jinak ztratí brzy zájem.

  • Panna – žena

Má vybrané způsoby a dokonalý, pěstěný zevnějšek. už proto upoutává jen určitou kategorii mužů, udržuje však tak jako tak odstup a podvědomě dává najevo, s kým by se ráda dala do hovoru a s kým ne. Při zábavě se většinou chová zdrženlivě, vážně a důstojně. Je skromná a zdrženlivá.

Má zdravý a přirozený vztah k sexu a prostě nechápe, proč se toho s ním tolik nadělá. Nemá ráda, když ji někdo překvapí. A pokud by se jí mělo stát, že byl šla s téměř cizím mužem ještě týž večer do postele, nemusí se o tom nijak moc mluvit. Žena v Panně jinak obvykle vyčkává, jak se vztah vyvine, pak lze myslet i na sex. Partnerovi bude vykládat, že i duševní stránka je ve vztahu mezi mužem a ženou důležitá, a že ten, kdo vidí jen čistě fyzické aspekty, nechápe správný význam milování.

  • Panna – dítě

Tyto děti jsou tiché, poslušné a pořádné. Učení jim jde skoro samo, neboť mají obdivuhodnou paměť. Zdálo by se to jako rodinná idylka, ale již v útlém věku se začnou projevovat sklony k sobectví a sebelásce, které je třeba potlačit, jak nejlépe to půjde, nikdy však nezmizí úplně.

  • Sex

Člověk narozený ve znamení Panny potřebuje k sexu lásku, aby pro něj byl uspokojivý. Nevyžaduje každodenní fyzické projevování citů, dává spíše přednost kvalitě před kvantitou a dokáže si sex užít jen v případě, že jsou oba partneři naladění stejně.

  • Zdraví

Lidé ve znamení Panny často podléhají chorobám trávicího traktu a pohybového ústrojí, ale okolí se musí připravit i na to, že jsou tak trochu hypochondři a o informace o svém „podlomeném zdraví“ se rádi podělí.

Podřízené části těla: trávící ústrojí, slezina, nehty, páteř

  • Uplatnění Panny

- umění, literatura, média, motorismus, ruční práce, obchod

- Vedoucí pozice je v případě Panny vhodná jen u menších firem, jako šéf bude tento člověk spravedlivý a bude vyžadovat praktičnost a efektivitu práce.

- Jako zaměstnanec bude člověk ve znamení Panny pracovitý, pečlivý a dochvilný.

  • Jak se hodí Panny k ostatním znamením?

Panny vychází dobře s Býkem, jinou Pannou a Kozorohem. Opačné vztahy mívají Panny s Vodnářem nebo Střelcem.

  • Významné osobnosti narozené ve znamení Panny

Sean Connery, Greta Garbo, Michael Jackson, Sophia Lorenová, Emil Zátopek, Lída Baarová, Radoslav Brzobohatý, Freddie Mercury, Milan Kňažko, Ingrid Bergman, Hana Zagorová, Goethe, Ljuba Skořepová, Princ Albert, Alžběta I., Marta Vančurová, Lev Nikolajevič Tolstoj, Zora Jandová


Stáhnout v PDF

Přečteno: 26342x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte