Erotogenní zóny podle znamení zvěrokruhu: Horoskop lásky pro milence

Erotogenní zónyErotogenní zóny lze odhalit pomocí znamení zvěrokruhu.  

Hvězdy nám dokáži předpovědět naši budoucnost, ale také říci, na kterých místech těla je náš partner citlivý na dotyky a polibky. Znáte erotogenní zóny, jejichž stimulací přivedete vašeho partnera k nekonečné slasti? Přinášíme vám horoskop lásky – menší nápovědu, díky níž se každý může stát expertem na erotogenní zóny. Díky hvězdám se můžete proměnit v dokonalé milence, po kterých bude každý prahnout.

Erotogenní zóny jasně a přehledně pro Berana, Býka, Blížence a Raka

 • BERAN (21.3.-20.4.)

Lidé narození ve znamení Berana si podle horoskopu lásky rádi vychutnávají sex, kdekoliv to jde. Erotogenní zónou je ve své podstatě jeho celé tělo, především však ušní lalůčky. Berani mají velmi rádi hlazení po vlasech, vášnivé polibky ho dokáží pořádně rozpálit. Nejprve začněte letmými polibky a postupně vnikejte do úst. Partnera tím v posteli dokonale dostanete na lopatky.

Horoskop lásky říká, že k Beranu se nejvíce po sexuální stránce hodí Lev a Střelec, naopak vůbec si nebude Beran rozumět s Váhou či Kozorohem.

 • BÝK (21.4.-21.5.)

Býk patří mezi nejsmyslnější znamení zvěrokruhu. Býk je vášnivý a velmi temperamentní. Uspokojit jej ale není úplná hračka. Pokud se však zaměříte na krk, šíji, břicho a boky, máte z půlky vyhráno. Pro ženu je nejlepší poloha na zádech se zakloněnou hlavou, muži milují polibky na krku, bradě a uších lalůčcích.

Ideálním partnerem pro Býka jsou Blíženci, Raci, Panny, Ryby a Kozorohové. Naopak se Lvem a Štírem se bude dostávat do menších konfliktů. S vodnářem může být Býk velmi nešťastný.

 • BLÍŽENEC (22.5.-21.6.)

Horoskop lásky pro znamení Blíženců odhaluje, že ruce a paže jsou nejcitlivější erotogenní zónou. Pokud si budete chtít omotat Blížence v posteli kolem prstu, pomalu mu líbejte prsty jeden po druhém, hlaďte jej po paži i ramenech a nešetřete polibky na vnitřní straně paže. Tak přivedete ženu i muže do extáze.

Blíženci si v posteli budou rozumět s Raky, Lvi, Vodnáři, Berany i Býky. Nepříliš vhodným sexuálním partnerem jsou panny, střelci a ryby.

 • RAK (22.6.-21.7)

Erotogenní zónou u Raků jsou především prsa. Pokud během sexu budete svého partnera ve znamení Raka dráždit na bradavkách, ohňostroj rozkoše je téměř jistě zaručen. Do extáze přivede Raka i hlazení na vnitřní straně stehen, polibky a něžné kousání ušního lalůčku. Jsou velmi citliví a násilný sex nevyhledávají. Proto Raka dokonale odzbrojíte něžnými dotyky a hlazením.

Horoskop lásky naznačuje, že nejvhodnějším partnerem pro Raka jsou Lvi, Panny, Štíři, Býci a Raci. Rozumět si v posteli nebudou asi s Váhou, Kozorohem či Beranem.

Erotogenní zóny podle znamení zvěrokruhu pro Lva, Pannu, Váhy a Štíra

 • LEV (22.7.-21.8.)

Záda jsou u Lva podle horoskopu lásky nejcitlivější erotogenní zónou, především oblast kříže. Lehké doteky nebo škrábání na zádech při sexu dovede Lva ještě k lepšímu výkonu. Hlazení a laskání na vnitřní straně stehen nebo po bocích udělají s vaším partnerem divy. Lvi také ještě milují líbání uší, hrdla i tváře. Jakožto král zvířat je dominantní a potřebuje hodně pozornosti. Pokud si partnera ve znamení zvěrokruhu Lva budete hýčkat masáží, rozhodně vám nikam neuteče.

Horoskop lásky trvdí, že nejideálnějším partnerem je Střelec, se kterým si rozumí nejen při sexu, ale i v běžném životě. Raci, Váhy, Blíženci i Berani jsou také vhodnou kořistí. Nevhodné spojení je s Býkem nebo Vodnářem.

 • PANNA (23.8.-22.9.)

Lidé narození ve znamení Panny vzrušuje hlavně lehounké hlazení po hrudi a břiše. Erotogenní zóna od rozkroku až k oblasti hrudi je citlivá na sebemenší dotyk a polibek. Pokud si pohrajete se šlehačkou nebo čokoládou, můžete pozorovat, jaké slastné pocity v partnerovi vyvoláte. Panny potřebují dlouhou předehru, a hlavně klasické polohy, kdy se mohou plně oddat svému milenci.

V posteli si budou Panny nejvíce rozumět s Váhami, Kozorohy, Býky, Raky, Lvy a Štíry. Méně si budou rozumět s lidmi ve znamení Ryby, Střelce nebo Blížence.

 • VÁHY(23.9.-23.10)

Erotogenní zónou Váhy je především dolní část zad a zadeček. Pokud se budete těchto míst jemně dotýkat, probudíte v nich obrovské množství vášně a chtíče. Masírujte dolní část zad a postupně se prolíbejte až k zadečku, který něžně hlaďte a laskejte. Při sexu neváhejte zadeček více zmáčknout. Zapomínat byste neměli ani na hlazení a líbání bradavek - hlavní erotogenní zóny Váhy. Váhy si chtějí užít sex až do posledního doušku.

Horoskop lásky říká, že Váhy nejlépe vycházejí se Střelci, Lvy, Pannami, Blíženci i Vodnáři. V posteli jim to nebude zřejmě podle horoskopu lásky klapat s Kozorohy a Berany.

 • ŠTÍR (24.10-22.11)

Partneři ve znamení Štíra mají jen jednu erotogenní zónu, a tou jsou jejich genitálie. V předehře milují laskání, polibky a masírování intimních partií, čímž se dokonale uvolní a úplně se druhému poddají. Při sexu rádi používají mnohé hračky pro oživení. Nepotřebuje ani předehry, ba naopak. Vášnivá rychlovka, pevné a rychlé přirážení je pro Štíra to pravé ořechové.

Horoskop lásky říká, že Štíři si skvěle padnou do náruče se Střelci, Kozorohy, Pannami, Váhami i Raky. Naopak jisté konflikty se moou objevovat se soužití s lidmi ve znamení Býka.

Erotogenní zóny podle znamení zvěrokruhu (1)Každé znamení zvěrokruhu si získáte jinými doteky.

Horoskop lásky pro Střelce, Kozoroha, Vodnáře a Ryby

 • STŘELEC (23.11-21.12)

Erotogenní zónou Střelce je především hruď, krk a vnitřní strana stehen. Polibky na vnitřní stranu stehen Střelce dokonale nažhaví. Dalším citlivým místem na dotyk je zadeček. Pořádné plácnutí, kousnutí i stisknutí zadečku vašeho partnera zcela rozpálí. Střelci často ocení pouhé mazlení a při sexu rádi zkouší nová místa a pozice. Sex s nimi tedy není nikdy nudný.

Horoskop lásky ukazuje jako nejvhodnějšího partnera Lva, Kozoroha, Berana, Vodnáře, Váhy nebo Štíra. S Rybou, Pannou nebo Blížencem si Střelec do oka zrovna dvakrát nepadne.

 • KOZOROH (22.12.-20.1.)

Do extáze přivedou Kozoroha hlavně jemné doteky a masáž kolen a ramen. Kolena jsou často opomíjená erotogenní zóna, a to je u Kozoroha veliká chyba. Díky masáži kloubů na loktech a kolenou vonnými olejíčky si Kozoroha dozajista získáte. I hlazení ve vlasech nebo erotická masáž celého těla Kozoroha potěší a uvolní.

Lidé narozeni ve znamení Kozoroha vycházejí nejlépe s Vodnáři, Rybami, Štíry, Střelci, Býky a Pannami. Vzájemnou přitažlivost asi nebudou hledat u Beranů, Raků nebo Vah.

 • VODNÁŘ (21.1.-18.2)

Vodnáře si získáte masáží lýtek a kotníků. Něžné polibky a hlazení na těchto částech těla Vodnáře ihned vzruší. Při sexu s Vodnářem zvolte polohu, kdy leží na zádech a své nohy vám položí na ramena. Tak můžete lýtka při sexu masírovat, líbat i něžně kousat. Z toho bude Vodnář u vytržení a sex s vámi si užije na maximum.

Jako nejvhodnějšího partnera ukazuje horoskop lásky Rybu, Berana, Blížence, Váhy, Střelce nebo Kozoroha. Nevhodní se poté jeví Býci, Lvi a Štíři.

 • RYBY (19.2.-20.3.)

Nohy a prsty na nohou jsou nejcitlivější erotogenní zónou Ryb. Masírování a něžné líbání chodidla Ryby naplní chtíčem a vzrušením. Pokud si pilně nastudujete masáž nohou, Ryba vám okamžitě v posteli podlehne a nehne se od vás ani na krok.

Horoskop lásky trvdí, že vhodným partnerem je Ryba, Býk, Beran, Rak, Štír, Vodnář i Kozoroh. Ovšem porozumění nenajde Ryba asi u Panny, Blížence či Střelce.

Podívejte se také, jak je to s Hadonošem, třináctým znamením zvěrokruhu.

SERIÁL

Přečtěte si také další články z našeho seriálu.

Dieta podle znamení zvěrokruhu

Dovolená podle znamení zvěrokruhu

Sex podle znamení zvěrokruhu

Erotogenní zóny podle znamení zvěrokruhu

Připravte si zapečenou cuketu podle znamení zvěrokruhu

Vajíčková pomazánka podle znamení zvěrokruhu 13x jinak


Stáhnout v PDF

Přečteno: 15145x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte