Sex podle znamení: Zjistěte, s kým si v posteli nejvíc porozumíte

Sex podle znameníBlíženci si budou rozumět se Štírem.

Hvězdy prozradí mnohé. Podle temperamentu jednotlivých znamení zvěrokruhu dokážou odhadnout, která znamení se k sobě hodí více a která méně. Kde půjde o romantiku, vášeň, nebo to nepůjde vůbec. Pokud se jimi při výběru partnerů budete řídit, pak sex podle znamení může být rozhodně zajímavou zkušeností.

Sex podle znamení přehledně:

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

I když je Kozoroh nespoutaný a vášnivý milovník, je pro něj důležité potěšení jeho partnera. Sex pro něj není jen vášeň, ale i spousta citu a pokud partnera nemiluje, nemá ze sexu ten správný požitek. Dokáže být ale také až nesnesitelně žárlivý.

S kým si rozumí:

Kozoroh zažije spoustu vášně i něhy s Býkem anebo Pannou, u které dokáže prolomit ledový obal a dostat z ní pořádnou dávku smyslnosti. Ve svém oddělování prostého tělesného potěšení a skutečného citu si bude vyhovovat i se Střelcem.

Čtěte také:

Sex podle ájurvédy

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Spontánní a přímočarý Vodnář si nepotrpí na průtahy a rád jde přímo na věc. Nechce se mu ani dlouho zpovídat parnera, co se mu líbí. Dává přednost tomu, aby si sám řekl, co má rád a Vodnář pak jeho přání velice rád splní. Líbí se mu také, když má o všem přehled. Tma není nic pro něj.

S kým si rozumí:

Vodnáři bude skvěle vyhovovat Beran anebo Štír, který nezná hranice a bourá tabu. Společně si řeknou, co by se jim líbilo a vrhnou se naplnit svá přání. Rozhodně se při tom zatřese zem! Potěšení najde v peřinách i s Blížencem.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

I když mají Ryby vášeň doslova v krvi a rády flirtují, navzdory signálům a nonverbální komunikaci musí iniciativu převzít jejich partner. V posteli se dočká překvapení. Dosud mlčenlivé a tajuplné Ryby si řeknou, co chtějí. A co chtějí, to ví opravdu dobře!

S kým si rozumí:

Zájem Ryb polichotí Lvům i Beranům, kteří se budou snažit udělat svým partnerům ze společných chvil nezapomenutelné okamžiky. Romantiku mohou Ryby zažít ve vztahu s Býkem, který se jim bude snažit věnovat naplno a se Štírem, který patří mezi znamení zvěrokruhu, které dávají do milování vše.

Beran (21.3.-20.4)

Beran uplatňuje svou touhu vyniknout a být tím nejlepším i v sexuální oblasti. Rád experimentuje a objevuje. Stereotyp ho ubíjí a nuda je pro něj vulgární slovo. Při intimních chvílích ho těší překvapovat, v oblibě má různé pomůcky i netradiční místa. Občas může jeho partnery otrávit jeho spěch. Ve chvíli, kdy objeví svou spřízněnou duši, zůstává Beran věrným a spolehlivým partnerem.

S kým si rozumí:

Beranovi samozřejmě nejlépe vyhovuje další Beran, který bude ochotně akceptovat všechny jeho návrhy. Dalším vhodným znamením jsou Váhy, Lev anebo Býk. Chvíle plné vášně zažije i se Štírem.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Smyslnější znamení, než je Býk, snad ve zvěrokruhu neexistuje. I když jsou divocí, dost je krotí jejich zemitá, konzervativní povaha. Nemají proto příliš rádi rychlovky, baví je pomalejší, ale zato vášnivý a intenzivní sex. Ten považují v životě za důležitý a případný neúspěch je dokáže poznamenat podle závažnosti na celý den nebo i měsíc.

S kým si rozumí:

Vhodným partnerem je pro Býka Štír, který je stejně vášnivým budou se proto skvěle doplňovat. Mírnou těžkopádnost v nápadech vyrovnají Váhy a intimní okamžiky pořádně oživí Střelec. Pokud Býk touží po něžných okamžicích, pak by si měl vybrat Raka.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Blíženec, který se jako dva v jednom projevuje i v běžném životě, nezklame v tomto ohledu ani v posteli. Je buď jako „mouchy, snězte si mě", nebo doslova jako uragán vášně. Svého partnera nechává obvykle čekat, až se dostane do toho správného rozpoložení, ale potom to stojí za to.

S kým si rozumí:

Ideálním partnerem je Střelec díky jeho smyslu pro nejrůznější zpestření intimních chvil. Partner stejného znamení zvěrokruhu je jako u jiných sázkou na jistotu, u Blížence ale může nastat chvíle, kdy každý z dvojice bude právě v jiném rozpoložení. Se Štírem zažije spolehlivě vzrušující okamžiky.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Rak je submisivní partner a má rád, když iniciativu stejně jako v životě také v sexu převezme někdo druhý. Rád a s chutí pak přistoupí na jeho hru. Umí být vášnivým milencem a pro partnera se snaží udělat vše, co mu vidí na očích.

S kým si rozumí:

Pro Raky jsou nejlepšími partnery Lvi, kteří je povedou a bude se jim to náramně líbit. Váhy nebo Štíři zase splní i nejtajnější sny a žhavé chvíle připraví Rakům Kozoroh. I když se někdy neshodnou v komunikaci, intimní chvilky obrousí všechny tyto hrany.

Lev (23. 7.–23. 8.)

Lvi jsou nenasytní milenci. Jsou dynamičtí, energičtí, neunavitelní a dokonalí. Doslova jako králové. V jejich podání je vášeň žhavá a neutuchající, rádi jsou dominantní a určují, kudy se budou společné chvíle ubírat. Zároveň dokážou být velkorysými a něžnými partnery.

S kým si rozumí:

Doslova spalující vášeň mohou zažít se Štírem. S tím si ale nebudou rozumět jinde, než právě v posteli. S Býkem to bude jiskřit, ale tak, že se zatřese svět. A Raky dostane Lev přesně tam, kde bude chtít. Sex podle znamení s Lvem bude zkrátka stát za to!

Panna (24. 8.–22. 9.)

Panna si hned tak někoho k tělu nepustí. Nejenom v posteli, ale i v životě působí občas chladně a nepřístupně. Není tím, kdo by vyvíjel iniciativy, vedoucí ke společné cestě do postele a sex pro ni není hlavní prioritou. Když však potká toho pravého, vše se rázem změní.

S kým si rozumí:

Pannu překvapivě rozpálí Kozoroh, který v ní dokáže vzbudit touhy a převést s ní do reality i ta nejtajnější přání, o kterých se Panna bojí mluvit. Jako u dalších znamení zažehne plamen vášně i u Panny Štír a Ryby ji přinutí odhodit tvář ledové královny.

Sex podle znameníKaždé znamení má v sexu jiné předpoklady.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Elegantní Váhy nejsou jen tak pro každého. Rozhodně u nich nepochodí nikdo, kdo se je pokouší sbalit na jednu noc, i když v sobě skrývají silný pramen vášně. Váhy mají jasno v tom, co se jim líbí. Jejich partner musí být inteligentní i vynalézavý a připravit Váhám romantické okamžiky.

S kým si rozumí:

Váha nejlépe porozumí komplikované povaze jiné Váhy a mohou tak společně objevit spoustu nových věcí. Sex podle znamení říká, že Váhám bude vyhovovat i Beran nebo Střelec, který dokáže Váhy rozpálit a rád si počká, než Váhy přijdou na chuť jeho tempu.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Štíři patří k těm nejvášnivějším znamením zvěrokruhu. Neznají tabu a prakticky není nic, co by je znejistělo, přivedlo do rozpaků nebo šokovalo. Mají chuť vyzkoušet naprosto vše. Neznají překážky a když to není v realitě, tak aspoň v jejich fantazii, která neustále pracuje na plné obrátky.

S kým si rozumí:

Nejlepším milostným partnerem pro Štíra je samozřejmě opět Štír. Rozumět si bude i s Rybami, které potěší svou chutí experimentovat i bezbřehou fantazií anebo Rakem, kterého převálcuje svým temperamentem.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Střelec dokáže přesně rozeznat skutečnou lásku a pouhý sex. Ten pro něj znamená vynikající zábavu, ale dokud nepotká toho pravého, není to nic, než ukrácení dlouhé chvíle. Střelci vynikají spontánností a šarmem, který k nim přitahuje všechna znamení zvěrokruhu.

S kým si rozumí:

Vodnář se skvěle přizpůsobí milostnému tempu Střelce, zatímco Ryby budou nakloněny nejrůznějšímu experimentování. Ideální ale je, samozřejmě, opět další Střelec. Zažijí spolu ohňostroj vášně, jakému se hned tak něco nevyrovná.

SERIÁL

Přečtěte si také další články z našeho seriálu.

Dieta podle znamení zvěrokruhu

Dovolená podle znamení zvěrokruhu

Sex podle znamení zvěrokruhu

Erotogenní zóny podle znamení zvěrokruhu

Připravte si zapečenou cuketu podle znamení zvěrokruhu

Vajíčková pomazánka podle znamení zvěrokruhu 13x jinak


Stáhnout v PDF

Přečteno: 19599x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Zdravím, jen tak ze zvědavosti.. Proč žádné znamení nenajde uspokojení ve vodnáři? Vše se tak nějak proplétá a vodnáři, jak píšete, vyhovují Berani, Štíři nebo Blíženci, ale jiné se o Vodnářích nezmiňují.

Proč to tak je?

Těším se na brzkou odpověď

MS


Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pískavice celá 50g DNM

Pískavice, je též nazývána fenugreek nebo řecké seno Používá se při…

Cena: 29 Kč

Chilli mleté 50g DNM

Indické koření  Složení: mleté chilli papričky (Capsicum frutescens)  Pro…

Cena: 34 Kč

Partnerské vztahy a sexualita

V této knížce najdete spoustu užitečných a praktických informací z oblasti…

Cena: 150 Kč

Ajurvédské kafe Šatavari 50g

Ajurvédské kafe Šatavari Instantní kávovina z čekanky s himalájskou bylinou…

Cena: 89 Kč

VIGOR FORTE 60kps. EV

Bylinný přípravek pro muže - libido Složení: extrakt Kotvičník zemní –…

Cena: 279 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte