Úplňky 2020 podrobně! Jaké úplňky nás čekají?

 úplňky 20203Úplňky 2020.

Úplňkové noci, kdy je Měsíc plně osvětlený bývají magické a intenzivní. Úplněk je vždy ovlivněn astrologickým znamením, ve kterém se nachází. Úplňky jsou obdobím, kdy jsou lidé citlivější a mají sklony k intenzivnějším emocím uvnitř i navenek. Je to období, kdy je vhodné odlehčit stravu a abstinovat. Úplněk v roce 2020 zazáří na noční obloze 12krát.


Pokud vás zajímají úplňky, přečtěte se také lunární kalendář 2020 nebo si přečtěte, jaké máme druhy úplňků. A pokud vás zajímá, co bude, začtěte se také do horoskopu na rok 2020 nebo do čínského horoskopu na rok 2020


Úplněk 2020 Leden - Úplněk v Raku 

10. leden 2020 20:23

Úplněk v roce 2020 ve znamení Raka může vyvolávat melancholii, smutek a lítost. Dovolte si být sentimentální a hloubaví, toto období je k těmto náladám docela vhodné. Za úplňku v Raku máme obvykle potřebu cítit blízkost našich partnerů, dětí nebo přátel. Zvýšená citlivost může být pro naše okolí ale i celkem náročná. Citová stránka nyní převládá nad rozumovým úsudkem, proto je lepší se v této době spíše uchýlit do prostředí svého domova, krášlit jej a zvelebovat. Lednový úplněk 2020 není příliš vhodný k závažným životním nebo obchodním rozhodnutím. V indiánské kultuře se tento úplněk nazývá vlčí, podle vytí vlčích smeček v okolí indiánských vesnic.

Úplněk 2020 Únor - Úplněk ve Lvu

9. únor 2020 8:34 

Lví úplněk 2020 přináší energii vášně a sebevědomí. Je to ten pravý čas vyrazit do společnosti a užívat si, protože i ostýchavější lidé jsou v tomto čase průbojnější. Obvykle v období kolem úplňku ve Lvu toužíme po uznání a obdivu našeho okolí. Nic by se však nemělo příliš přehánět, proto si dávejte pozor, abyste nesklouzli k ješitnosti a marnotratnosti. Úplněk 2020 ve Lvu bude plný energie lásky a vášně, přeje milostným dobrodružstvím. Únorový úplněk se v indiánské kultuře jmenuje hladový nebo sněžný. Podívejte se na lunární magie a kouzla

Úplněk 2020 Březen - Úplněk v Panně 

9. březen 2020 18:48

Úplněk v roce 2020 v Panně je vhodným obdobím pro rozumová rozhodnutí, analýzu a úklid. Nebuďte k sobě příliš kritičtí, energie Panny je puntičkářská až přespříliš a mohla by vás v tomto období zasáhnout. Úplněk 2020 v Panně přináší pocity neklidu a touhy dát věci do pořádku. Je skvělým časem pro zbavení se toho, co nás tíží a počátkem nových, déle plánovaných akcí. Březnový úplněk se jmenuje podle indiánů červí nebo vraní úplněk.  

Úplněk 2020 Duben - Úplněk ve Vahách

 8. duben 2020 04:35

Úplněk 2020 ve Vahách představuje harmonii a rovnováhu a dává nám možnost udělat si pořádek v mezilidských vztazích. V tomto období máme šanci zharmonizovat vše, co vnímáme ve svém životě jako neuspořádané a chaotické. Pokud v tomto období dokážeme zpomalit a dosáhnout kompromisu, pak máme vyhráno. V období úplňku ve Vahách si dovolte být sami sebou a dopřejte to i druhým. Oslavujte život. Indiánské jméno pro dubnový úplněk je úplněk rybí, někdy také úplněk rašící trávy.

úplňky 20201Jaké úplňky 2020 nás čekají?

Úplněk 2020 Květen - Úplněk ve Štíru

7.květen 2020 12:45

Energie úplňku ve Štíru může přinášet silné víry emocí a vzruchů, přesto může být velice očišťující a duševně obohacující. Plně osvětlený Měsíc ve Štíru nás vždy ponoří do hloubek prožívání, do pocitů, do intenzity a přímosti. Štír je znamení vášnivé, jen tělesná láska mu však nestačí, k životu bytostně potřebuje i hluboký citový vztah. Při úplňku ve Štíru se otevírají třinácté komnaty pocitů, které může tento tajemný úplněk léčit, ale i bořit. Štíří úplněk v roce 2020 se nese také ve znamení sporu mezi tělem a duší. Květnovému úplňku říkali Indiáni květný a ohlašoval jaro v rozpuku.

Úplněk 2020 Červen - Úplněk ve Střelci 

5. červen 2020 21:12

Úplněk ve Střelci je obdařen schopností veselosti a víry ve vše dobré. Jeho energie vyvolává touhu po toulkách, dobrodružství, nezávislosti a cestování. Je to vhodný čas pro detoxikaci organismu a celkové zaměření se na sebe sama. Zkuste se napojit na svoje niterné já a objevovat pravdy o svém životě i plánech do budoucna. Objevené si však v tuto chvíli ponechte pro sebe. Vnitřně ve svojí mysli se však zaměřte na svůj budoucí cíl. Reálně však v tyto dny kolem úplňku neřešte nic závažného, počkejte na příhodnější čas. Červnový úplněk nese v indiánské tradici jméno jahodový. Přečtěte si o vlivu úplňku víc!

Úplněk 2020 Červenec - Úplněk v Kozorohu

5. červenec 2020 6:44

Při úplňku v Kozorohu bývají lidé více orientováni sami na sebe a na materiální cíle než na emoce nebo vztahy s okolím. V tomto čase je vhodné upřednostnit práci před zábavou a věnovat se praktickým věcem. Kozoroh vládne přesnosti a disciplíně. V napjatých situacích zachovejte klid a trpělivost. Racionality a odstup druhých lidí by vás v těchto dnech mohli nepříjemně zaskočit. Do sporů se v tomto období raději nepouštějte. Vyvarujte se bezohlednosti a vypočítavosti. Červencový úplněk se nazývá v indiánském názvosloví bouřkový.   

Úplněk 2020 Srpen - Úplněk ve Vodnáři

3. srpna 2020 17:59 

Úplněk 2020 ve Vodnáři je magický, moudrý a vzpouzí se falešným autoritám nebo ustrnulým konvencím. Při úplňku ve Vodnáři je třeba dávat si pozor na všechna neuvážená rozhodnutí, budete možná trochu lehkomyslnější než obvykle, proto si dávejte pozor na finanční rozhodnutí a neuvážené sliby. Energie Úplňku ve Vodnáři přináší volnost a touhu bavit se. Je to skvělý čas pro nová seznámení, vyrazit s partnerem za zábavou nebo i počít potomka. Indiáni srpnový úplněk nazývají jeseteří nebo červený. 

úplňky 20202Úplňky 2020 budou magické.

Úplněk 2020 Září - Úplněk v Rybách

2. září 2020 7:21 

Když je úplněk v Rybách, pak je třeba mít na paměti, že naše emoce a prožívání bude zostřené. Úplněk 2020 v Rybách nahrává komunikaci a porozumění. Intuice nás dobře vede a tento úplněk mnohým lidem doslova změní život. Nahlédneme některé věci a situace v jejich celistvosti a opravdovosti, čímž se nám otevřou oči. Úplněk v roce 2020 v Rybách bude citový, intuitivní a mírumilovný. Jsou to dny, vhodné pro tvoření a tvořivost. Tento úplněk končícího léta nazývají indiáni kukuřičný. Přečtěte si o úplňku více! 

Úplněk 2020 Říjen - Úplněk v Beranu

1. října 2020 23:05

Tyto dny kolem úplňku v Beranu bývají nabité aktivitou, silou a energií. Pod vlivem těchto energií je potřeba zachovat klid a čistou hlavu. Je to období, kdy se lidé většinou cítí sebevědomě a rozhodují samostatně. Úplněk 2020 v Beranu je vhodné období pro zahájení nových projektů, podnikání, jakékoliv nové práce. V tomto období můžete začít pracovat na čemkoliv novém, co se vám líbí. Podpořte svoje sny, aktivitu a sebedůvěru. Ukažte světu, co se ve vás skrývá. Říjnový úplněk nazývají indiáni dožínkový.

Úplněk 2020 Říjen - Úplněk v Býku

31. října 2020 15:49

Druhý říjnový úplněk v Býku nás nabádá, abychom si užívali všemi smysly, nechali se opečovávat a hýčkat, aby bylo naše tělo spokojené. Také duše ale potřebuje pozornost, v klidu a bezpečí můžete naslouchat jejím vzkazům. Úplněk v Býku garantuje stabilitu, prosperitu a energii pro finanční přínosy. Přesto však buďte ve finančních záležitostech opatrní. Úplněk v Býku také přináší chuť na sex a vášeň

Úplněk 2020 Listopad - Úplněk v Blížencích

30. listopad 10:29

Blíženci jsou mistři komunikace, jsou zvídaví a rádi se vzdělávají. Úplněk 2020 v Blížencích se tedy nese obvykle v jejich energiích. Tento úplněk je o dokončování a uskutečňování našich záměrů. Formulujte si svoje sny nebo si je rovnou začněte plnit. Je to ideální čas pro nejrůznější změny a cestování, poznávání nových míst nebo lidí. V tomto období indiáni kladli pasti na bobry a tak tomuto úplňku říkali bobří nebo také mrazivý. 

Úplněk 2020 Prosinec - Úplněk v Raku

30. prosinec 4:28 

Račí úplněk je hodně emotivní až náladový. V tomto období se otevírají témata rodiny a rodinných kořenů a tradic. Prosincový úplněk v roce 2020 může být zádumčivý a zamyšlený nebo naopak citlivý s touhou po intimní blízkosti. V tomto období můžete být emocionálně citlivější, vztahovační a náladoví. V těchto dnech je nejlépe udělat si rodinnou pohodu, zútulnit domácnost a věnovat se něčemu, co máte rádi. Tento úplněk nazývají indiáni úplňkem dlouhých nocí.   


Stáhnout v PDF

Přečteno: 23575xChcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Sú dátumy posledných dvoch splnov správne?

ano, jsou podle mě

Chybí úplněk 31. října.


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte