Rekonektivní léčení: Vraťte svému tělu ztracenou rovnováhu

Trpíte zdravotními problémy, neustálou bolestí nebo jen stresem? Klasická medicína nemůže najít řešení pro potíže, které každý den prožíváte? Zkuste rekonektivní léčení - návrat k optimální rovnováze. Propojte svoje tělo s energií, světlem a informací z vesmíru.

Co je rekonektivní léčení

Interakce komplexního spektra léčivých frekvencí, které se skládají ze světla, energie a informací. I tak by se dalo definovat rekonektivní léčení, které je však ve skutečnosti mnohem víc. Znovunapojení (rekonekce) je spíše evoluční proces, který nás může dostat do stavu úplné přirozené harmonie, zdraví a rovnováhy ve všech oblastech lidského žití.

U každého se tak výsledek může projevit jinak. Někomu se zlepší zdravotní stav, jinému zase vztahy v rodině. Další si konečně najde práci, kterou vždy chtěl zkusit nebo získá znalosti, které předtím nebyl schopen uchopit. Rekonekce každému nabízí řešení jeho problémů, nový směr, kterým se vždy chtěl ubírat. Rekonekci můžete samozřejmě doplnit využitím metody rodinných konstelací, která vám zajistí dobré vztahy v rodině, nebo techniky emoční svobody, zaměřené na odbourávání stresu.

Jak rekonekce funguje

Oproti standardním léčebným procedurám, které mohou trvat dny, týdny, roky nebo třeba i celý život, má rekonektivní léčení obrovskou výhodu. Stačí ji provést jednou a celý proces se už nemusí opakovat. Stačí jednou provést interakci energie, světla a informace a vaše problémy se vytratí.

Základním prvkem procesu rekonekce je energie. Stavební jednotka všeho, co tvoří náš organismus i okolní svět. Světlo je rezonance a komunikace v rámci těchto frekvencí mezi vesmírem a námi. Informace prochází přes tyto interakce s energií a světlem. Je to hmatatelné, měřitelné, můžete je skutečně cítit. Když léčivé frekvence působí na energii v našem těle, naše tělo vysílá a vibruje na vyšší úrovni světla.

Při procesu rekonekce dochází k propojení energetických drah ve vašem těle s energetickými dráhami v okolí, kde je energie všudypřítomná. Vaše tělo tak získá zpět svou celistvost a rovnováhu. Okamžité zlepšení tak budete moci sledovat ve fyzické, psychické, mentální, emocionální i duchovní rovině. Díky rekonektivnímu léčení objevíte frekvence, na které se budete moci napojit a uvědomit si, jaký s nimi máte léčebný vztah.

Rekonektivní léčba je dále než věda

Zatímco klasická léčba vyžaduje velké množství prášků a bolestivých procedur, rekonektivní léčení všechny tyto překážky jednoduše překonává. Umožňuje nám všechny zastaralé a dávno překonané techniky vypustit a soustředit se jen na léčbu samotnou. Při rekonektivním léčení  nedostanete diagnózu nebo předpis do lékárny. Jednoduše se napojíte na léčivé frekvence, kterými dosáhnete uzdravení, které je často okamžité a má dlouhodobý účinek.

Věda stále zkoumá účinky rekonektivního léčení, už nyní jsou ale jeho účinky potvrzeny ve více než tuctu mezinárodních studií. Bylo prokázáno, že restrukturalizuje naši DNA, což vede k emisi měřitelné vyšší úrovně bio-fotonického světla. Emeritní profesor Stanfordské univerzity Dr. William Tiller říká, že informace přenášené prostřednictvím léčivých frekvencí vytvářejí soudržnost a pořádek.

Průběh rekonektivního léčení

V našem těle se nacházejí akupunkturní dráhy, tzv. meridiány, které byly původně spojeny s liniemi, které obepínají naši planetu. Kromě ní jsou však tyto energetické dráhy napojeny přímo na centrální energetickou a informační síť - Vesmír.

Každé tělo v sobě má větší množství meridiánů, které propojují energetické body. Bohužel je v dnešní jejich napojení na vesmír jen velmi slabé. I tak nám však poskytují přenos energie, světla a informace mezi mikrokosmem a makrokosmem, mezi námi - lidstvem a Vesmírem.

V rámci lidského vývoje jsme toto propojení téměř ztratili, což nám brání v dalším stupni fyzického i psychického rozvoje. Rekonekce přichází s obnovou spojení s Vesmírem, přináší nové dráhy - axiatonální linie. S nimi budete mít k dispozici napojení na mocnější a rozvinutější síť sít inteligence, Získáte přístup k pararelnímu vícerozměrnému systému. který poskytuje základní energii k obnoveným funkcím lidského těla.

Rekonekce funguje

Rekonektivní léčení má zatím prokazatelné účinky hned v několika oblastech:

  • zpomaluje nebo zcela zastavuje proces stárnutí našeho fyzického těla
  • zklidňuje a reorganizuje váš život směrem k harmonii s Vesmírem
  • prohlubuje spokojenost a efektivitu
  • zkvalitňuje a harmonizuje vztahy s vašimi blízkými i lidmi v okolí
  • snižuje hladinu vnitřního stresu, vrací organismu rovnováhu a zdraví a navyšuje energii v našem těle.
  • umožňuje razantní změny v lidském životě směrem k harmonizaci a navýšení vědomí.

NÁŠ TIP:

Vyzkoušejte také metodu RUŠ - rychlé, účinné a šetrné řešení vašich osobních problémů.

Léčbu si můžete zkusit i u nás

Jakkoliv exoticky rekonektivní léčení a jeho účinky mohou znít, tuto zázračnou proceduru si můžete objednat i u nás. Existuje celá řada certifikovaných léčitelů, kteří vám poskytnout své služby.

Podle oficiální metodiky se celý proces rekonekce provádí ve dvou sezeních. První den se jedná o 30 – 40 minut a druhý den 35 - 45 minut. Léčení je zapotřebí zakončit v rozsahu tří nocí. V Česku si však můžete zaplatit i výrazně kratší sezení, se samozřejmě mnohem nižší cenou. Zatímco za celou proceduru v zahraničí dáte 333 dolarů (8 400 Kč), u českých léčitelů se za jednu hodinu působení dostanete pod cenu jednoho tísíce korun.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1423x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Dobrý den, prosím, máte s rekonekcí někdo praktické zkušenosti? Vyzkoušel ji někdo na vlastní kůži a v ČR?
Děkuji
J.Fialová

Ano. Je to skvělé

Doporučujeme k tématu

Propolisový nosní sprej PROPOLAID 20ml

Nosní sprej Složení: čištěná voda, chlorid sodný, dihydrogenfosforečnan…

Cena: 96 Kč  129 Kč 

RIGENFORTE kapsle pro růst vlasů 30ks

Doplněk stravy na vlasy, výživu pokožky a nehty s Biotinaxem, vitamíny,…

Cena: 172 Kč  212 Kč 

Glycerin čistý přírodní 150ml Ayumi

100% čistá a přírodní hydratace těla Kožní výhody glycerinu: hluboce…

Cena: 180 Kč  239 Kč 

C-KOMPLEX Formula 1000, 60tbl. VH

Postupné uvolňování, se šípky a echinaceou Vitamin C pro přirozenou imunitu,…

Cena: 109 Kč  159 Kč 

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte