Rak - Horoskop 2020

rak_200x

Raci jsou známí svým rodinným založením. Rodina, děti a blízcí přátelé jsou pro ně vše. Typický Rak nepotřebuje drahé dovolené, dárky nebo hmotné statky, ale ke spokojenému životu mu stačí zdravá, spokojená a šťastná rodina. Vztahy jsou pro Raka velmi důležité a touží po harmonii, lásce, toleranci a citlivosti. Pokud se Raci necítí ve vztazích šťastně, velmi často to odnáší jejich zdraví. Raci trpí na problémy se žaludkem, bolesti hlavy nebo bolesti zad. Raci jsou vodní znamení a jejich spoluvládcem je planeta Jupiter. 

Horoskop na rok 2020 rozhodně neslibuje Rakům žádné vzdušné zámky. Naopak to vypadá, že rok 2020 se s vámi nebude příliš mazat. Proti vám budou totiž stát hned tři planety s nejistou budoucností - planeta Pluto, Jupiter a samozřejmě Mars. Nebojte se ale! Rok 2020 berte jako výzvu a jednu velkou zkoušku, na jejímž konci budou splněné sny a naplněné potřeby. Důležité je nikdy se nevzdávat. 

Pokud vás zajímá blíže vliv Měsíce, přečtěte si lunární kalendář

Horoskop Rak – Leden 2020

První lednové dny budou pro Raky i přes nepříliš příznivou předpověď velmi šťastné. Na vaší straně totiž bude stát planeta Mars ve znamení Štíra, který vás bude spolehlivě chránit. Jeho ochranná ruka ale bude panovat pouhé tři dny, nemyslete si... Poté už budete vrženi do běžných dní plných problémů tak, jak to ostatně v lednu všichni známe. 

Horoskop na rok 2020 varuje, že od 3. ledna se mohou objevit ve vašem vztahu mráčky. Neřešte je tím, že vybuchnete nebo se uzavřete do sebe jako vždy. Naopak si zkuste s partnerem v klidu promluvit a najít společné řešení. 

Podívejte se na celou charakteristiku Raků jako znamení zvěrokruhu.

Horoskop Rak – Únor 2020

Neutrální postavení Marsu ve Střelci vám nepřinese v únoru žádné zázraky. Dny budou plynout a vy možná budete mít pocit, že je život pořád stejný. Snažte se oddělit dobré rutiny a nudný stereotyp a věci, které vás štvou, jednoduše změňte. Vadí vám, že každé ráno nestíháte? Pak si nastavte budík o 20 minut dřív. Vadí vám, že v práci končíte, až když je venku tma? Pokuste se vyjednat si dřívější příchody. Vadí vám, že tloustnete? Začněte cvičit. Chopte se zkrátka změny s račím instinktem. 

Horoskop Rak – Březen 2020

První jarní paprsky vám vlijou do žil novou energii. Ty tam budou nemoci, oslabení a špatné nálady. Naopak vás jarní rovnodennost nabije neskutečnou energií a budete mít pocit, že můžete snad i létat. Pusťte se do nových projektů a ukliďte si doma i v duši. Zajděte si na masáž nebo na jógu a doma umyjte okna, vyměňte povlečení a protřiďte oblečení. Po každém úklidu zapalte svíčku a budete si doma rázem připadat jako na dovolené. 

Úbytek energie zaznamenáte 31. března, kdy se bude Mars nacházet ve znamení Vodnáře. Horoskop na rok 2020 varuje, abyste se nijak nepřepínali. 

Horoskop Rak – Duben 2020

V lásce se vám dubnu sice bude dařit, nezapomínejte ale pro společné partnerské chvilky na vaše přátele a blízké. Zároveň si dávejte pozor na to, zda o svém protějšku nemluvíte příliš. Každý si rád poslechne, kde jste spolu byli a co jste viděli, ale čeho je moc, toho je příliš. Přeci nechcete být jeden z těch otravných párů, který se jeden bez druhého ani pořádně nevyspí?

Dávejte si pozor na finanční transakce. Jedna zapomenutá nezaplacená složenka dokáže udělat pořádnou neplechu. 

Horoskop Rak – Květen 2020

Měsíc lásky si jako nezadaní příliš neužijete. Neházejte flintu do žita a raději se pořádně koukejte kolem sebe. Však ten pravý na vás někde čeká, stačí jen nezavírat oči a pokud se na vás někdo usměje, oplatit mu to. 

Koncem května si dávejte pozor na zvýšené množství stresu, který vám může až přivodit zdravotní problémy. Pokud stres sami nezvládáte, vyhledejte odbornou pomoc, radí horoskop na rok 2020.

Horoskop Rak – Červen 2020

Jen co začalo léto, máte sto chutí sbalit se a odjet na pořádně dlouhou dovolenou. Zvolte klasiku a pokud máte chuť se týden jen tak povalovat na pláži, dopřejte si to. Je to vaše dovolená, kterou jste si zasloužili. Vhodnými destinacemi jsou Itálie, Bulharsko, Řecko nebo Chorvatsko. Držte se ale dál od lidí, v červnu hrozí konflikty, spory a zbytečná nedorozumění. Proto vám bude lépe někde v ústraní, jen tak s rodinou nebo sami. 

Horoskop Rak – Červenec 2020

V červenci bude nejvyšší čas na to splnit úkoly, které jste dlouhodobě odkládali. Může to být návštěva zubního lékaře, přesazení květin, návštěva tetičky nebo prodej nepoužívaného domácího vybavení. Vyhraďte si jeden volný víkend a během dvou dní se snažte zbavit co nejvíce kostlivců ve skříni. 

Míří vaše kroky po práci automaticky hned domů? Neseďte celé dny jen doma, ale vrhněte se na nějakou novou aktivitu. Raky nejvíce potěší jemné sporty nebo umění. Zapište se do kurzů keramiky, malování nebo tance. Žijete jen jednou, tak proč nezkusit něco nového?

Horoskop Rak – Srpen 2020

Horoskop na rok 2020 varuje Raky před nepříliš příznivým srpnem. Mars bude procházet  znamením Berana, který vám může přinést fyzickou nepohodu, úbytek sil a nepříznivé změny. Pokud se vám chce plakat, plakejte. Slzy léčí a není dobré držet v sobě emoce. 

Pokud vám bude hodně zle, neváhejte říct o pomoc blízké kamarádce, rodině nebo někomu, komu věříte. Sama od sebe žádná pomoc nepřijde, čekali byste marně. 

Horoskop Rak – Září 2020

Po trpkém srpnu nastane v září zlepšení. Nebojte se zkoušet nové věci a na nové příležitosti odpovídejte ANO. Zajímavé zkušenosti vás čekají také v milostném životě. Nezadané Raky navíc čeká schůzka se zajímavým člověkem, na kterého nebudete dlouho moci zapomenout. 

Pokud žijete každý měsíc od výplaty k výplatě, měli byste buď snížit vaše náklady nebo zvýšit příjmy. Opravdu je nutné kupovat drahé potraviny? A není možné bydlet v levnějším bytě? Zkuste se zamyslet, kde ušetřit nebo jak vydělat víc peněz

Horoskop Rak – Říjen 2020

Horoskop na rok 2020 přinese Rakům na konci října odvahu říkat NE. Budete mít dost nátlaku ze strany svých blízkých a může se stát, že jednoduše vybuchnete. Krátkodobě vám sice vlna emocí přinese úlevu, z dlouhodobého hlediska si ale svým výlevem zaděláte na problém. Pokud můžete, omluvte se. 

Důvod vaší nespokojenosti pomůže rozluštit deník. Pište si každý den ve stručnosti, co jste zažili a jak se cítíte. Po 20 dnech deník vyhodnoťte a třeba najdete důvod vaší nespokojenosti

Horoskop Rak – Listopad 2020

Podzimní sychravé dny využijte k aktivnímu tvoření. Upečte si jablečný koláč a ozdobte ho pořádným kopcem poctivé domácí šlehačky. Do vázy si natrhejte podzimní větvičky a zapalte si doma vonné svíčky. Teplo domova, které tím vytvoříte, potěší vás i vaši rodinu.

Dlouhá léta v manželství přinášejí kromě radosti samozřejmě také spoustu problémů. Nevěrou se ale nic nevyřeší. Poslechnete horoskop na rok 2020, nebo své nemravné představy?

Horoskop Rak – Prosinec 2020

V práci dostanete v prosinci pořádně naloženo, ale na výplatě to přesto nebude poznat. Pokud už máte mizerného zacházení ve firmě plné zuby, zkuste se do roku 2021 poohlédnout po nové práci. Horoskop na rok 2020 slibuje v prosinci pozitivní změny. Mějte otevřenou mysl a buďte pozitivní

Ke konci roku se o vás bude pokoušet nachlazení, rýma a kašel. Vyzkoušejte jitrocelový sirup, uvařte si čaj ze šalvěje a odpočívejte. Nachlazení brzy odezní. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 9101x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte