Hlavička

Poradna

Potřebujete poradit? Obraťte se na odborníky z širokého spektra oblastí. Ať už potřebujete psychologa, výživového experta, odborníka na finance nebo lunární kalendář, v naší poradně si přijdete na své.

Jak použít poradnu krok za krokem

  1. Vyberte si jednu z kategorií poradny. Ať se vás zajímá téma Zdraví, Homeopatie a homeoterapie, Psychologie a osobní rozvoj, Sex a vztahy, Výživové poradenství, Lunární kalendář, Zvířata, Výchova dětí nebo Marketing, naši poradci vám budou k dispozici.
  2. Jakmile máte vybranou kategorii, můžete oslovit přímo jednoho z poradců NEBO se zeptat všech najednou - stačí jen položit nový dotaz přímo zde a brzy vám někdo z poradců odpoví.
  3. Pokud se chcete trochu seznámit s našimi poradci a prostudovat si, čím se zabývají, stačí kliknout na kteréhokoliv z nich a otevře se vám krátký popis jejich specializace.
  4. V detailu poradce mu můžete rovnou položit dotaz, který pošlete jen a pouze jemu.
  5. Pokud by vám informace o poradci nestačily, můžete si zobrazit jeho celý profil, kde mu opět můžete položit dotaz.

Poslední dotazy poradny :Lunární kalendář

Dobrý den, je dnes 24.3.2020 vhodné odstranění znamének na tváři a ruce?
Děkuji moc,
Fidlerová

Lunární kalendář

Dobrý den, lepší by byly dny v ubývajícím Měsíci, než přímo novoluní, ale můžete i dnes. Jinak opět až za 14 dní.

Sex a vztahy

Dobrý den, s partnerem nyní řešíme datum naší svatby a stále se nemůžeme dohodnout. Partner se narodil 22.8. 1976 a já 5.8. 1979. V astrologii a numerologii se moc nevyznám a přesto mi z tohoto hlediska na datumu svatby velice záleží. Nejvhodnější by byl srpen nebo září 2020. Prosím o radu a nějaký návrh vhodného datumu pro naši svatbu. Velice děkuji předem Dáša

Marta Němečková

Dobry den kde sydlite v Brne jrsi muzu informaci uz nevim jak dal mohu se zeptat mam potvrzení od me doktorky jako návštěvu psychologovi muzu se zeptat to platí pojišťovna nebo ja osobne dekuji moc haman

Lunární kalendář

Dobry den, 11.1.2020 jdu na zavedeni implantatu zubu. Je to sice ubyvajici faze mesice, ale trosku jsem nejista, jelikoz se do tela vlastne neco pridava, co ma telo prijmout, ale na druhou stranu je to operacni zakrok, coz telo oslabuje. Prosim poradte, zda je tedy vhodnejsi ubyvajici faze mesiceci naopak pribyvajici. Dekuj. Marketa

Lunární kalendář

Dobrý den, v tomto případě se volí ubývající měsíc, týká se to i plomb, vyplní apod.

Dagmar Borešová

Dobrý den, mám opustit své dosavadní zaměstnání a jít případně za jinou pracovní nabídkou? Můj datum narození 28.2.1976
Děkuji Vám Jan

Dagmar Borešová

Dobrý den, váš dotaz je určen spíše pro astrologa, lunární kalendář se zabývá aktuálními vlivy Měsíce na život dle jednotlivých dnů. Samozřejmě existují vhodné i méně vhodné dny pro změny. Nedoporučuji úplněk ani novoluní. Datum narození s lunárním kalendářem nesouvisí. Více v našich tabulkách: www.spektrumzdravi.cz/lunarni-kalendar/2020/leden

Zdraví - MUDr. Petra Uríková

Již čtyři měsíce mám bolest na konci močové trubice. Doktorka na urologii mě po veškerém vyšetření sdělila, že je to způsobeno vysycháním sliznice v důsledku mého věku (67) a pokud nechci hormonální léky, tak se s tím mám naučit žít. To se mi však nedaří - je to velni nepříjemné a tak hledám jinou pomoc. Došla jsem k názoru, že by mi mohly pomoci nějaké přírodní ženské hormony(estrogeny). Prosím o vaši radu. Děkuji. Jarka

Zdraví

PROSÍM O RADU -UŽ 2,5 ROKA MÁM ZDRAV.PROBLÉM-PÁLENIE JAZYKA,PODNEBIA ,PIER ZVNÚTRA-NA KONCI JAZYKA MÁM PLUZGIERIKY K VEĆERU SA TO ZOSILŃUJE A BOLÍ -CELEJ ÚSTNEJ DUTINY ĆO MI MOŽETE PORADIT´ -´DAKUJEM VÁM VELMI PEKNE.DOVIDENIA.

Lunární kalendář

Prosím Vás jsou vhodné dny k zákroku ošetření žil laserem i termíny 10.2.,13.2.,17.2.,21.2. 2020? Byl by vhodný termín 24.1 v 9:30?-tento konkrétní mi nabídli. Prosím které dny by byli vhodné(ubývající měsíc),a které vynechat? Děkuji Iva

Lunární kalendář

Dobrý den, z těchto datumů mohu doporučit 10. a 13.2. Další dva nejsou pro tento zákrok vhodné. Více zde: www.spektrumzdravi.cz/lunarni-kalendar/2020/unor

Lunární kalendář

Děkuji

Dagmar Borešová

dobrý den-tento dotaz spěchá....jdu 5.11.na operaci kolene...celková výměna kloubu-moc se bojím a tak se chci zeptat jak to dopadne....jsem rozená 4.6.1953 blíženec. děkuji moc za odpověd na e-mail Eva

Dagmar Borešová

Dobrý den, 5.11. Měsíc přibývá a není to vhodné období pro operace. Hledejte termín v ubývajícím měsíci s výjimkou dnů Kozoroha.

Dagmar Borešová

moc děkuji a pokusím se tento termín zvrátit a dohodnout se na jiném....snad to půjde

Ing. Iva Vladíková

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda byste mi doporučila nějaká homeopatika na zlepšení činnosti jater a žlučníku. Jsem ve 24 týdnu těhotenství a bohužel mi zjistili zvýšené jaterní hodnoty, na žlučové ještě čekám. Bohužel to není dobré ani pro mě ani pro mimčo, mám nasazené podpůrné přípravky Essential a Ursosan a také dietu. Problém je v tom, že recepty pro dietu víceméně obsahují maso a to bohužel od 10 týdne nemohu ani vidět natož sníst.
Prosím o radu. Moc děkuji a přeji hezký den

Ing. Iva Vladíková

Dobrý den,
pokud jde o homeopatika na podporu jaterní činnosti, není možné předepsat něco bez osobní konzultace. Homeopatik, která mají vliv na játra, je více a vybrat dobře je možné jen na základě dalších symptomů a celkového naladění. Na dálku bez osobního setkání by to byla jen metoda pokus omyl. Pokud budete chtít, můžete mne, nebo jiného homeopata ve Vašem okolí navštívit.
S pozdravem a přáním všeho dobrého
Ing. Iva Vladíková.

Zdraví

Dobrý den, teď 24.září jdu na operaci-TEP kyčle. Nelíbí se mi na velké operace pozimní měsíce. Musím ale na termín přistoupit, i když bych raději šla na jaře. Chci se zeptat, jestli ten den je aspoň něčím příznivý a na co si dát pozor. Děkuji.

Zdraví

Dobrý den,
syn (věk 16 měsíců) se posledních pár měsíců v noci budí přibližně na cca 2 hodiny, kdy se mu nedaří hned usnout. Stává se to tak 2-3x do týdne. Jinak v noci spí dobře, když se probudí, hned zase dudáním u prsu usne (stále je kojený).

Nemohu vypozorovat souvislost např. s fází měsíce (tím, že to je tak 2x do týdne, vždy v jiné dny). Nevidím ani souvislost s tím, co se dělo během dne (někdy je to po běžném dni, někdy po dni s většími zážitky). Jedině mě napadlo se podívat na orgánové hodiny - protože nejčastěji má problém spát v čase cca 1:00-3:00 nebo 2:00-4:00. Znamená to skutečně, že by mohl mít něco se slinivkou či játry? Na co si mám dát pozor, případně máme zajít na nějaká vyšetření?

Moc děkuji za odpověď.

Zdraví

Dobrý den, paní Švábenská,
ano, z hlediska čínské medicíny takové buzení znamená, že by mohl mít problém s Játry, ale ne hned ve smyslu nemoci. Kdybyste si nechali udělat odběry, nejspíš bude všechno v pořádku. Mohou to být jen energetické změny a k těm mají děti tendenci. Celý dětský věk je z hlediska tcm spojen s Játry a více se takové obtíže mohou projevovat u dětí, které jsou impulzivnější, vzteklejší. Může pomoct více zelené stravy, kyselkavé potraviny, dávat co "nejčistší" stravu - vařenou ze surovin. Trochu více k tomu najdete na mém youtube kanálu pod názvem 5 prvků.
S pozdravem PU

Zdraví

Moc děkuji za odpověď. Můžete mi prosím napsal odkaz na to Vaše video - na YouTube ho nemůžu najít.
Děkuji.

Zdraví
… všechny příspěvky
Zdraví

Dobrý den,
prosím o vyjádření, jaké má účinky kalisie vonná při Parkinsonově nemoci.Co a jak případně užívat, aby byly výsledky co nejlepší.
Děkuji za odpověď.

Výživové poradenství - MUDr. Petra Uríková

pani doktorko mohu zazvorem lecit rakovinu prostaty 2mm dekuji kriz ps. nebo operace ktera me ceka.

Výživové poradenství - MUDr. Petra Uríková

Dobrý den, pane Kříži, s léčbou rakoviny zázvorem nemám žádné zkušenosti, takže za sebe nemohu doporučit jako účinnou léčbu. Obecně je ale u každého nádoru nejdůležitější typ, rozsah a "nebezpečnost". Může se stát, že i 2mm nádor může být potencionálně hodně nebezpečný a naopak i 10cm nádor nemusí být někdy tak velkým problémem. Tady je potřeba konzultovat nutnost a termín operace s ošetřujícím lékařem. Alternativní léčba se u nádorů nejčastěji doporučuje jako doplněk k západní léčbě, ale samozřejmě každý se může rozhodnout sám za sebe, jakou cestu zvolí.
S pozdravem PU

Lunární kalendář

Dobrý den, kolegyně má jít na operaci kotníku 5.6.2019, neměla by se přeobjednat, když tento den není vhodný na lékařský zákrok? Mockrát děkuji za odpověď.

Lunární kalendář

Dobrý den, přeobjednání na termín v ubývajícím Měsíci by bylo lepší, jelikož tento termín je v přibývajícím Měsíci a to není pro lékařský zákrok ideální.

Lunární kalendář

Dobrý den, moc děkuji za odpověď, kolegyně byla nakonec přesunuta na operaci kotníku na dnešek - 3.6.2019, tak nevím, dnes je novoluní... Je to lepší termín než zítřek?

Lunární kalendář

Novoluní také není pro operace vhodné, ale pokud už je objednaná na dnešek tak s tím stejně už asi nelze nic dělat.. Příště raději vybírat termín rovnou v ubývajícím Měsíci co nejdál od úplňku.

Lunární kalendář

Moc děkuji za odpověď.

Výchova dětí - Ing. Iva Vladíková

Dobrý den,
kdy je nejlepší doba dle lunárního kalendáře přestat s kojením?(chlapec 26 měsíců)
Děkuji

 

 

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte