Kozoroh – Horoskop 2020

kozoroh_1_200x 

Lidé ve znamení Kozoroha nepatří ke snílkům, raději, než snům se věnují činům. Jsou činorodí, aktivní a stojí vždy nohama pevně na zemi. Rádi se v životě zdokonalují, což rádi plánují také svému okolí. Ne každý ale může chtít být měněn a takové snahy mohou vést ke zbytečným konfliktům. Vhodné povolání pro Kozorohy je taková práce, ve které mohou kombinovat všechny své přednosti. Kozoroh bude skvělý vedoucí, organizátor, koordinátor, vizážista, kadeřník nebo mediátor či psycholog.  

Horoskop na rok 2020 Kozorohům předpovídá poměrně vyrovnaný a pohodový rok. Z poklidu ale Kozorohy vytrhnou planeta Pluto a Jupiter, které se spojí na Slunci Kozoroha a pořádně zacvičí s psychikou Kozoroha. Ten si bude muset obhájit své životní cíle a postoje. Horoskop na rok 2020 předpovídá příznivou konstelaci na změny - pracovní, vztahové, životní i fyzické. Kozoroh patří mezi zemská znamení zvěrokruhu, přečtěte si o nich víc. 

Chcete vědět, co dalšího o vás prozradí hvězdy na rok 2020? Přečtěte si lunární kalendář

Horoskop Kozoroh – Leden 2020

Kozoroh bude mít v první lednové dny štěstí, neboť Mars ve znamení Štíra mu bude přát a držet nad ním ochrannou ruku. Vyhnou se vám tedy všechny fyzické slabosti spojené se začátkem nového roku a budete se cítit silní, optimističtí a vyrovnaní. V nastávající složité životní situaci si navíc zachováte chladnou hlavu, což vás samotné překvapí. Možná byste se neměli tak podceňovat a měli byste si víc věřit. 

Podívejte se na celou charakteristiku Kozoroha jako znamení zvěrokruhu.

Horoskop Kozoroh – Únor 2020

Únorové dny využijte pro tvoření. Zútulňujte domov, vrhněte se na šití, vaření, pletení nebo jiné domácí aktivity. Volný čas pak věnujte svým blízkým. Zejména se soustřeďte na blízké, jejichž návštěvu dlouhodobě odkládáte. Staré lidi trápí samota, proto jim věnujte váš čas. Budou šťastní a vděční. 

Hora úkolů, které se na vás navalily v práci, vám nedají spát. Řekněte si o pomoc nebo v práci uznejte, že situaci nezvládáte, radí horoskop na rok 2020. 

Horoskop Kozoroh – Březen 2020

Jarní rovnodennost Kozorohům do života přinese novou lásku, porozumění a toleranci. Nezadaní Kozorohové by měli mít oči otevřené, jelikož se na ně konečně usměje štěstí. Do života vám vstoupí muž nebo žena vašich snů.

Dobrý pozor si dávejte na neověřené finanční transakce. V dnešní době se krade především na internetu, proto buďte v internetovém bankovnictví obezřetní a nedůvěřujte cizím lidem. 

Horoskop Kozoroh – Duben 2020

Vaši blízcí zoufale volají po vaší pomoci, vy je ale kvůli vlastnímu vytížení dlouhodobě ignorujete. Jak chcete, aby se ostatní chovali k vám? Právě tak se chovejte vy k nim a vesmír bude v rovnováze

Nepodceňujte nedostatek vitamínů, může vás skolit slabost a upoutat na lůžko na dlouhé dny, varuje horoskop na rok 2020

Horoskop Kozoroh – Květen 2020

Květnové dny vám přinesou štěstí. Na co sáhnete, to vám půjde od ruky. Právě teď je vhodný čas na diety, cvičení a nové začátky. Změňte životní styl - začněte jíst zdravě a pravidelně cvičit. Začínejte s málem a postupně přidávejte. Jen tak u aktivit skutečně vydržíte. Na konci vašeho snažení bude obdiv vašeho okolí a blízkých přátel. Užívejte si ho, zasloužíte si to. 

Horoskop Kozoroh – Červen 2020

Pokud přemýšlíte o vhodné letní destinaci, nejvhodnějším místem pro Kozorohy budou Alpy, Dolomity, Gruzie nebo alespoň Krkonoše. Kozorohové budou nejspokojenější, pokud si budou moci dát pořádně do těla. Šťastné vás udělá fyzické vypětí na pokraji sil. Pořádnou dávku euforie, která se dostaví po výkonu, si užijete. 

Váš milostný život bude stagnovat. Vezměte iniciativu do vlastních rukou, jinak se nic nezmění, radí vám horoskop na rok 2020

Horoskop Kozoroh – Červenec 2020

Kozoroh mezi ostatními znameními vyniká určitou sveřepostí a tím, že své úkoly vždy dotáhne do konce. Tak proč se vám do poslední dobou nedaří a vše co započnete, hned skončíte? Hledejte chybu u sebe, nikoliv u jiných. Popřemýšlejte, kde je zakopaný kámen ve vaší slabosti a nedostatečné vůli. 

Horoskop Kozoroh – Srpen 2020

Srpen přeje profesním změnám. Pokud dlouhodobě toužíte po změně práce nebo dokonce profese, právě teď bude ten pravý čas. Veškerá energie, kterou do změny investujete, se vám vrátí dvakrát. Navíc budete se změnou spokojení nejen vy, ale také vaše okolí, pro které se stanete vzorem a budou se vás snažit následovat.

Vykašlete se na to, co se o vás myslí ostatní a následujte své sny.  Jen vy víte nejlíp, co vás v životě udělá šťastnými. 

Horoskop Kozoroh – Září 2020

Zářijové dny využijte pro rozjímání a předčasnou rekapitulaci roku. Určitě je něco, co chcete celý rok zkusit, ale zatím na to nebyl vhodný čas. Vrhněte se na to teď. Risk je zisk a odvážným štěstí přeje, radí horoskop na rok 2020

Planeta Mars se pohybuje znamením Berana, což Kozorohům přinese úbytek fyzických sil. Pozor na nachlazení, chřipky a rýmu. Pokud můžete, držte se dál od kolektivů a cizích lidí

Horoskop Kozoroh – Říjen 2020

Na milostnou neaktivitu partnera si Kozorohové v říjnu rozhodně nebudou moct stěžovat. Naopak... zatímco váš partner bude vaši přítomnost v posteli vyžadovat, vy nebudete mít o milostné hrátky zájem. Pokud nezájem bude trvat dlouhodobě, může se přehoupnout až ve frigiditu, pozor na to.

Psychické problémy sportem nevyřešíte. Fyzické vypětí vám sice přinese krátkodobou úlevou, psychickou bolest ale neodstraní.  

Horoskop Kozoroh – Listopad 2020

Listopadové dny věnujte vašim blízkým. Snažte se trávit maximum času s vaší rodinou, s kamarády a s partnerem. Zajděte si na společný výlet nebo procházku, uvařte si něco dobrého nebo jen tak relaxujte. 

Dejte si za cíl udělat každý den jeden dobrý skutek. Je jedno, zda to bude úsměv, věnovaná dvacetikoruna nebo podržené dveře. Někdy stačí málo, abyste jiným zlepšili den, doporučuje horoskop na rok 2020. 

Horoskop Kozoroh – Prosinec 2020

Prosincové dny vám zkomplikuje nečekaná zpráva, která vám nedá spát. Tím že se budete trápit, na tom ale nic nezměníte. Raději než smutku se věnujte vánočním přípravám. Upečte si voňavé perníčky, připravte vánoční punč nebo si vyrobte vlastnoruční adventní věnec. 

Na konci roku se nepouštějte do žádných riskantních aktivit, nevyplatily by se vám a mohli byste to odnést zdravím. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 7110x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte