Partnerský horoskop 2018: Září

Horoskop lásky 2018Horoskop lásky 2018 prozradí, jak se vám bude dařit v lásce v měsíci září.

Hvězdy prozradí mnohé. Podle temperamentu jednotlivých znamení zvěrokruhu dokážou odhadnout, která znamení se k sobě hodí více a která méně. Kde půjde o romantiku, vášeň, nebo to nepůjde vůbec. Připravili jsme proto pro vás partnerský horoskop na rok 2018, který vám prozradí, jak se vám bude v tomto roce v lásce dařit. Tentokrát nás čeká měsíc září. 

Partnerský horoskop na rok 2018 - Září

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Zatímco v srpnu zaznamenali Kozorohové v lásce mírné problémy, v září se na vás konečně usměje štěstí. Nezadaní Kozorohové budou mít plno příležitostí k seznámení se zajímavými novými lidmi. Nebojte se dát cizímu člověku na sebe kontakt. 

Tip na září:

Čtěte také:

Horoskop 2018

Domácí násilí byste neměli za žádnou cenu a nikdy trpět. Ať už u sebe nebo u jiných. Pokud budete mít na domácí násilí podezření, neváhejte se obrátit na jednu z neziskových organizací, které se věnují tomuto tématu nebo na policii. 

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Možná chodí s vámi, nemyslí si ale potají ještě na svou bývalou? Pokud si nejste jistá, že je jeho minulý vztah dořešený, zeptejte se ho na to. To, že si s ex-přítelkyní sem tam napíše nebo zajde na kávu, nemusí nutně znamenat, že jejich poměr pokračuje. Důvěra ve vztahu je základ

Tip na září:

O vztah se musí pravidelně pečovat, jinak zevšední. Věnujte proto září jeden druhému a rozmazlujte se. Romantické večeře, společné výlety nebo koupele udělají svoje. 

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Partnerský horoskop na září říká, že by si ženy - Ryby měly dávat dobrý pozor na sokyně v lásce. Pozdní návraty domů, neustálé pípání esemesek nebo jiné podezřelé chování vám může naznačit, že je něco v nepořádku. Pokud má muž přeci jen milenku, chcete to ale skutečně vědět? Přeci jenom, nevědomost je sladká. 

Tip na září:

Rybám se v září bude dařit v sexu, kde se ukáží jako skutečné jedničky a mistři oboru. Nebojte se partnera nebo partnerku překvapit něčím novým, jistě to ocení. 

Beran (21.3.-20.4)

Berani budou celé září bojovat se svou neústupností. Hlavním gró vztahů je ale tolerance. Zkuste následující metodu, která by vám mohla pomoci - něco za něco. Tedy například - když se mnou půjdeš na rodinnou oslavu, půjdu s tebou na firemní večírek. Nová metoda vám možná pomůže odlehčit napětí ve vztahu. 

Tip na září:

Některé Blížence čeká v září oslava výročí svatby. Nečekejte od partnera příliš velké dary a překvapení, a pokud se chcete uchránit od citového kolapsu, datum výročí mu raději sama zaznačte do diáře. 

Býk (21. 4.–21. 5.)

Kamarád taky rád. Pro mnohé ženy je to sice jen otřepaná fráze, v září se ale ukáže jako pravdivá. Do cesty se vám postaví starý kamarád, který se ale rozhodne, že by rád kamarádství přetavil v něco víc. Jak se s tím poperete, je už na vás. 

Tip na září:

Býci si v září užijí rande jako vystřižené z romantického filmu. Nebude chybět stylová večeře, procházka v zářijové noci, držení za ruku, vášnivé polibky a krásná noc, na kterou budete dlouho vzpomínat. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Blížence v září potrápí nespokojenost ve vztahu. Nebude se tentokrát jednat o potíže citové, nýbrž čistě fyzické, tělesné. O sexuálních problémech se s partnerem nezdráhejte mluvit. V případě přetrvávajících problémů pak navštivte odborníka. Jen tak můžete váš vztah zachránit. 

Tip na září:

Fakt, že se vaše kamarádky vdávají jako na běžícím páse, nemusí nutně znamenat, že vy se musíte okamžitě vdát taky. Pokud si svatbu moc přejete, s partnerem si promluvte, případně buďte ještě nějakou dobu trpělivá. Však on se partner jistě brzy vysloví. 

Rak (22. 6.–22. 7.)

Pokud si letos konečně chcete najít partnera, se kterým budete spokojená, pak byste měla dodržovat následující pravidla. V první řadě se poučte z chyb, které jste dělala dříve a snažte se je už neopakovat. Dále se vypořádejte s minulostí a do třetice všeho dobrého na sobě pracujte. Pokud budete v životě dělat to, co vás baví a naplňuje, bude vaše srdce do široka otevřené i novým partnerským příležitostem. 

Tip na září:

Pokud mě miluješ, uděláš to. Zvykli jste si ve vztahu používat tuto kouzelnou formuli? Pak si možná zaděláváte na problém. Dlouhodobé citové vydírání totiž nikdy žádnou ženu před oltář s vyvoleným nepřivedlo. 

Lev (23. 7.–23. 8.)

Partnerský horoskop na září říká, že pokud se vaše komunikace s partnerem v posledních dnech stáhla jen na hádky, je na čase s tím začít něco dělat. Hádky z nedorozumění, jen tak nebo jen aby řeč nestála, jsou na nic a dovedou vás jedině k rychlému konci všeho. 

Tip na září:

Buďte k partnerovi vždy upřímná. Komunikace je totiž základ každého dobrého vztahu. Pokud se vám něco nelíbí, řekněte to. Stejně tak ale partnera nezapomínejte průběžně chválit. 

Panna (24. 8.–22. 9.)

Milé ženy ve znamení Panny, víte, co je to mikronevěra? S tímto termínem přišli vědci v posledních letech a značí jednání, kterého se partner dopouští, a které sice není pravá nevěra, ale nevěru připomíná. V praxi se jedná například o takovou situaci, kdy váš partner sice nemá s danou ženou milostný poměr, ale zaujímá k ní takovou citovou náklonnost, která může nevěru připomínat. Například na ni denně myslí a mluví o ní, sleduje její profily na sociálních sítích nebo si s ní často píše. Takové jednání může být podle vědců mikronevěrou a ženy - Panny, by si na ni v září měly dávat dobrý pozor. 

Tip na září:

Pokud se vám déle jak rok nedaří otěhotnět, možná je na čase navštívit specializovanou kliniku, kde vám poradí. 

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Neustálé příkazy typu musíš a udělej, už vašeho partnera nebaví. Není proto divu, že v posledních dnech se hádky stupňují a partner je nespokojený. Pokuste se být méně dominantní a více naslouchat. Když partnerovi dáte dostatečný prostor, nakonec všechny domácí práce třeba udělá sám a rád. 

Tip na září:

Váš vztah nutně potřebuje svěží vítr. Vyrazte proto spolu na romantickou dovolenou, na road trip nebo jen tak pod stan. Udělejte něco bláznivého a užívejte si vědomý čas s partnerem

Štír (24. 10.–22. 11.)

Změna patří k životu, a pokud jste s partnerem už déle jak pět let, je naprosto logické, že se časem změnil. Neberte změnu jako něco, co vám dělá partner na truc nebo jako projev toho, že už vás nemiluje. Naopak se pokuste změny v jeho chování respektovat a partnera pochopit. 

Tip na září:

Podle partnerského horoskopu se Štíři v září mohou těšit na pořádnou dávku vášně. Zda to bude se stávajícím partnerem, nebo s někým zcela novým, už ale partnerský horoskop neříká. 

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Aby vás muž navždy miloval, musíte přijmout jeho kamarády a rodinu. Neustálé podrývání jeho party nebo rodiny může mít fatální následky pro váš vztah. Pokud nevyjdete s partnerovou maminkou nebo jeho nejlepším kamarádem, pokuste se omezit styky s nimi na minimum. Nikdy se ale před partnerem nesnižujte k pomluvám nebo jiným zlým řečem

Tip na září:

Střelci, pokud chcete, aby si vás partner vážil, musíte v první řadě respektovat sami sebe. Mít svou cenu a zdravé sebevědomí je základem každého psychicky zdravého a úspěšného člověka. 

Partnerský horoskop na celý rok 2018

Přečtěte si také ostatní díly našeho seriálu. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1313x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Ženšen 1000mg 90tbl.

Kořeni dlouhověkosti - energie, vitalita Ženšen pravý, latinsky Panax ginseng,…

Cena: 285 Kč

ŽENŠEN prášek 50g

Ojedinělý adaptogen zvyšující fyzickou a duševní odolnost vůči škodlivým…

Cena: 349 Kč

Pískavice celá 50g DNM

Pískavice, je též nazývána fenugreek nebo řecké seno Používá se při…

Cena: 29 Kč

Chilli mleté 50g DNM

Indické koření  Složení: mleté chilli papričky (Capsicum frutescens)  Pro…

Cena: 34 Kč

Maca 500mg - 250kapslí, XXL economy VH

Pro potenci a životní vitalitu  Maca je prastará rostlina z peruánských And se…

Cena: 530 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte