Partnerský horoskop 2018: Srpen

Horoskop lásky rok 2018 (3)Horoskop lásky prozradí, jak se vám bude dařit v srpnu.  

Hvězdy prozradí mnohé. Podle temperamentu jednotlivých znamení zvěrokruhu dokážou odhadnout, která znamení se k sobě hodí více a která méně. Kde půjde o romantiku, vášeň, nebo to nepůjde vůbec. Připravili jsme proto pro vás partnerský horoskop na rok 2018, který vám prozradí, jak se vám bude v tomto roce v lásce dařit. 

Partnerský horoskop na rok 2018 - Srpen

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Rozchod nebo dočasné odloučení není nic příjemného, ale s troškou kázně a sebelásky se dá i toto nepříjemné období překonat. Pokuste se nově získaný čas využít k vlastním koníčkům. Možná jste vždycky chtěli vyzkoušet jízdu na koni nebo šplhání po skalách? Tak teď je ta pravá chvíle. 

Tip na srpen

Čtěte také:

Horoskop 2018

Srpen je jako stvořený pro společné koupání, beach-volejbal nebo povalování se na dece s novou známostí. Dejte svým letním emocím průchod

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

V srpnu budete mít podezření na nevěru z partnerovy strany. Obvinění se ale nakonec ukáže jako předčasné a vám nezbude, než se omluvit. Příště je lepší si své jednání lépe promyslet do důsledků.

Tip na srpen

Na partnera nebude v srpnu příliš spoleh. Nevyvozujte ale z jedné situace přílišné závěry. 

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Zatímco váš partner bude v srpnu velmi aktivní, vy budete v energetickém útlumu. Netlačte jeden druhého do situací, které se vám nelíbí, a respektujte navzájem svá rozhodnutí. 

Tip na srpen

Partnerský horoskop na rok 2018 říká, že pokud chcete v srpnu zažít uragán vášně a milostného napětí, měli byste se ve svém okolí poohlédnout po protějšku ve znamení Štírů. Tohle smyslné a vášnivé znamení zvěrokruhu vám učaruje. 

Beran (21.3.-20.4)

Nezadaní Berani by v srpnu měli vsadit všechny karty na intuici. Právě ta vás dovede k vysněnému spolehlivému partnerovi. K Beranům se nejvíce hodí jiní Berani, Lvi, Střelci, Blíženci, Vodnáři nebo Ryby. Vztah bude naopak komplikovaný s Kozorohem nebo s Pannou. 

Tip na srpen

Ženy Berani jsou o přírody parádivé v dobrém slova smyslu a dbají na svůj vzhled. V posledních měsících jste ale pro hodně práce na tuto svoji vlastnost poněkud zapomněla. Objednejte se ke kadeřníkovi, běžte na masáž nebo na pedikúru. 

Býk (21. 4.–21. 5.)

Problémy ve vztahu není příliš chytré řešit přejídáním. Raději vyzkoušejte zničit se v posilovně nebo se vypovídejte u kávy s kamarádkou. Cvičení vám vyplaví potřebné endorfiny a kamarádka zase zafunguje jako psycholog - amatér. 

Tip na srpen

Zatímco vy ve vztahu neustále jen dáváte, partner pouze přijímá. Aby byl vztah vyvážený, je ale třeba, aby byla rovnice lásky vyrovnaná. Odhoďte veškerý stud a popovídejte si otevřeně s partnerem o tom, co vás trápí. Uleví se vám.  

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Společné podnikání nemusí být pro každého. Pokud s partnerem provozujete společný byznys, měly byste se naučit oddělovat pracovní a soukromou oblast. Každodenní dohadování a večerní pracovní diskuze místo milování vašemu vztahu neprospějí. 

Tip na srpen

Zdravotní problémy v ženských nebo mužských pohlavních orgánech neřešte opakovanými léky. Důvod je pravděpodobně psychický. Zkuste celostní medicínu nebo psychologa

Rak (22. 6.–22. 7.)

Prvního rande se nebojte. Buďte přirozené a na nic si nehrajte. Předstírání, lži a neúplné pravdy na první schůzku taky nepatří, přece nechcete začít nový vztah nečestně. Na první rande se připravte tak, abyste se cítily co nejlépe. Nový parfém, blůza nebo lodičky tomu pomohou. 

Tip na srpen

Nikdy nechoďte spát naštvaní, ale konflikty řešte vždy přímo. Společná deka vyřeší více problémů, než několikatýdenní sezení u psychologa. 

Lev (23. 7.–23. 8.)

Možná s partnerem trávíte hodně času, ale je ten společně strávený čas opravdu vědomý? Nebo se jedná jen o chvíle, kdy kolem sebe procházíte a zatímco jeden si čte noviny, další se dívá na televizi. Dopřejte si více opravdu společného času, pomoci vám mohou pravidelné rituály. 

Tip na srpen

V srpnu s vámi budou cloumat podivné nálady. Emocím i slzám dejte průchod, uleví se vám. 

Panna (24. 8.–22. 9.)

Stereotyp ve vztahu nemusí být ukazatelem nudného soužití. Mluvíme-li o rituálech, pak je stereotyp vhodný a užitečný. Pokud je pro vás ale stereotyp především nudou a nezábavnými společnými chvílemi, pak je třeba si o celé situaci promluvit, a pokud možno, ji také změnit. 

Tip na srpen

Vyzkoušejte na prvním rande jeden trik, který se týká řeči těla. Postavte během večeře na stůj nějakou čistě dámskou věc (zrcátko, rtěnka). Pokud si s ní partner začne hrát, líbíte se mu a má o vás velký zájem. 

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Partnerský horoskop na rok 2018 říká, že vás ve vztahu s partnerem čeká poměrně velká hádka. Zahoďte ješitnost stranou a nabídněte partnerovi nápomocnou ruku pro usmíření jako první. 

Tip na srpen

„Milovat někoho, znamená pochopit i to, že Vás nemiluje," řekl francouzský spisovatel Romain Rolland. 

Štír (24. 10.–22. 11.)

Domácí násilí byste neměli za žádnou cenu respektovat. U sebe, ani u jiných lidí. Možná se v nejbližší době s takovým chováním setkáte, nezdráhejte se zavolat policii. 

Tip na srpen

Neříkejte, miluji tě ze zvyku, ale z opravdových citů. Těmito slovy se snažte partnerovi vyjádřit, jak moc je pro vás v životě důležitý. 

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Nezadaní Střelci by měli hledat mezi Kozorohy, Berany, Vodnáři a Lvi. Poklidné soužití a porozumění je čeká také s Váhami a dalšími Štíry. Nečestného zacházení se jim naopak může dostat od Býků a Raků. A sexuální energie nebude ve většině případů fungovat s Pannami, které jsou pro Štíra příliš submisivní a klidné.

Tip na srpen

Podle partnerského horoskopu si Střelci v srpnu přestanou být jistí svou sexuální energií. Na nic nespěchejte a nechte všemu volný průběh. 

Partnerský horoskop na celý rok 2018

Přečtěte si také ostatní díly našeho seriálu. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1689x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Ženšen 1000mg 90tbl.

Kořeni dlouhověkosti - energie, vitalita Ženšen pravý, latinsky Panax ginseng,…

Cena: 285 Kč

ŽENŠEN prášek 50g

Ojedinělý adaptogen zvyšující fyzickou a duševní odolnost vůči škodlivým…

Cena: 349 Kč

Pískavice celá 50g DNM

Pískavice, je též nazývána fenugreek nebo řecké seno Používá se při…

Cena: 29 Kč

Chilli mleté 50g DNM

Indické koření  Složení: mleté chilli papričky (Capsicum frutescens)  Pro…

Cena: 34 Kč

Maca 500mg - 250kapslí, XXL economy VH

Pro potenci a životní vitalitu  Maca je prastará rostlina z peruánských And se…

Cena: 530 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte