Andělská čísla od 0 do 9 a jejich významy v životě

andelska cisla vyznamyAndělská čísla a jejich významy vás překvapí.  

Padá vám často zrak na hodiny, když je 11:11 hod, nebo 22:22 hod? Jsou pro vás důležitá některá data, nebo si všímáte stále se opakujících čísel na poznávacích značkách aut před vámi? Andělská čísla jsou tu prý od toho, aby nám poradila, kudy kam nebo upozornila na životní události, které nás čekají. Není od věci vědět, co znamenají jedničky, dvojky nebo třeba sedmičky, jsou to skutečně andělská čísla pro štěstí?

Andělská čísla v čase jsou těmi nejnápadnějšími. Zejména, kdy se v noci budíme ve stejný čas. Nebo číslo potkáváme na každém kroku. Andělé se tak prý snaží upoutat pozornost a něco nám sdělit. Přečtěte si více o andělských číslech nebo si přečtěte o andělech. Přečtěte si také charakteristiku znamení andělského horoskopu.

Chcete vědět o andělech více? Přečtěte si, co vám andělé předpovídají na další rok - andělský horoskop na rok 2020

Andělská čísla (nejen) na hodinách

Nejen na hodinách! Každé číslo má obecně symbolický význam. Nad čím zbystřit, když se vám v životě začne nějaké nápadně opakovat:

Andělské číslo 1 a jeho kombinace

Když vás něco neustále ponoukne podívat se na hodiny jedenáct minut po jedenácté, je na čase si v životě udělat pořádek. V myšlenkách a ve svém životním nastavení. Naplno pracuje zákon přitažlivosti, jednička je číslem nových začátků, ztělesněním toho, co si přejete, nač myslíte. V dobrém i zlém. Jednoduše – přejte si a bude vám dáno. A naopak, vykažte ze života špatné myšlenky a negaci, protože si ji v tento citlivý zhmotňující se čas, můžete přitáhnout i do reality. Přečtěte si o významu čísla 1

Andělské číslo 2 a jeho kombinace

Dvacet dva minut po druhé v noci, nebo stejné minuty po desáté večer? Jste pět minut před zázrakem, myšlenky k sobě začínají přitahovat to druhé do páru. Rozhlížejte se pečlivě kolem sebe, tato andělská čísla na hodinách dávají znát, že zázrak je na cestě! Nepromeškejte ho!

Andělské číslo 3 a jeho kombinace

Trojka dodává stabilitu, nabízí pomocnou ruku. Pronásleduje-lí vás andělská čísla 3, pak někde kolem vás je někdo nebo něco, co vám chce pomoci, podpořit vás. Na obzoru je spolupracovník, skvělá pracovní nabídka, nebo cokoliv, co potřebujete k tomu, abyste se cítili jisti a celiství v materiálním světě.

Andělské číslo 4 a jeho kombinace

Čas, kdy je dobré se zastavit a oslavit to, co máte. Čas uvědomění si cennosti svého života a dosaženého. Pro někoho to může být předzvěst odměny, která je za dveřmi. Čas uvědomit si, že za něco ve vašem životě je třeba poděkovat. Přečtěte si o významu čísla 4

Andělské číslo 5 a jeho kombinace

Velká životní změna! Často naznačuje odpovědi na vaše modlitby, splněná přání nebo životní osudové události, které vás navedou na správnou cestu. Nelze ale říct, jestli ta změna bude pozitivní nebo v tuto chvíli vnímána negativně. Má nám jen v životě něco spravedlivě vyrovnat.

Andělské číslo 6 a jeho kombinace

Příliš velká vázanost na hmotný svět, na starosti všedního dne. Toto andělské číslo upozorňuje na nerovnováhu, příliš velký stres, sklon k závislosti. Potřebujete odpočinek pro tělo i duši.

Andělské číslo 7 a jeho kombinace

Toto číslo ukazuje na trpělivou práci, do které je třeba se opřít. Nepřestávejte v tom, co děláte – má to smysl a semínka vašeho činění začínají klíčit. Možná to ještě bude trvat, protože sedmička je o vytrvalosti.

Andělské číslo 8 a jeho kombinace

Něco končí a něco začíná. Osmička jako andělské číslo znamená často emocionální událost, při které se musíme s něčím rozloučit, nebo něco do svého života přivítat. Přidat plyn, ještě něco drobného dodělat, aby byl výsledek viditelný. Pobídka k nastoupení ke zkoušcez čehokoliv… co je pro vás v tu chvíli důležité.

Andělské číslo 9 a jeho kombinace

A tady již něco opravdu končí, je ve finále. Překračujeme hranici dospělosti, zralosti, nové životní fáze. Něco je naučeno, složena zkouška– jdeme dál… Andělská čísla devět jsou ale také o tom, že si je dobré nyní vychutnat vstup do nového životní fáze i s obavami a strachem z nového.

Andělské číslo 0 a jeho kombinace

Nula, prázdno, všechno i nic v jednom. Potkáváte-li často nulu, zamyslete se nad tím, jestli nemáte v životě něco skutečně začít, k něčemu se skutečně rozhodnout. Něco uvést v život a začít nad tím minimálně přemýšlet. Přečtěte si o významu čísla 0

Jakápak čísla potkáváte nejčastěji a fungují vám?


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1984x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

  • profil
    Renata PetříčkováOsobní rozvoj s podporou tarotových výkladů, lunárního kalendáře a cyklu celého roku
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Anděl se srdíčkem keramický

Keramický romantický andílek se srdíčkem, na kterém je napsán text. …

Cena: 240 Kč

Anděl letící keramický

Letící andílek na zeď v bílo-šedém provedení V ruce nese stužku s jedním…

Cena: 260 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte