Váhy - Horoskop 2019

vahy_200xHoroskop Váhy 2019

Horoskop na rok 2019 slibuje Váhám razantní změny. Ty budou víceméně pozitivní a v celém roce bude platit pravidlo “jaké si to uděláš, takové to máš”. Žádná změna se proto neobejde bez vlastního přičinění Váhy.

Rok 2019 bude také ideální na to, udělat si v životě pořádek. Bude vhodný čas, vyměnit vše, co už nemáte rádi za lepší! Příznivý čas bude na nové vztahy, kariéru, bydlení i poznávání nových lidí.  

Jelikož bude Váhám v roce 2019 štěstí nakloněno, nemusí se bát jít do riskantních podniků a plnit si sny. Cokoliv, co si přejete, se v roce 2019 může stát skutečností. 

Čtěte také:

Horoskopy

V roce 2019 by mělo přijít také finanční zlepšení. Váhy totiž budou pracovně velmi aktivní a činorodé. Cokoliv, na čem se v práci budou podílet, se jim bude dařit. 

Horoskop na rok 2019 dále slibuje, že ani v oblasti zdraví si Váhy nemusí dělat starosti. Čeká je pohodový rok bez větších stresových období. Zapracovat by ale Váhy měly na své fyzické a duševní očistě. Vhodný čas bude také pro celkové zlepšení kondice. Podívejte se na celkovou charakteristiku pro znamení Váhy

Horoskop Váhy - Leden 2019

Začátek roku využijte k tomu, abyste si v životě udělali pořádek. Zbavte se chaosu ve svém životě, ať už se týká vztahů, domova, práce nebo bydlení. Využijte svěží lednový vítr k průvanu ve vašem životě. 

S partnerem vám prospějí společné taneční lekce, při kterých budete trávit pravidelně čas jen spolu. Při prvních konfliktech se ukáže, zda skutečně tvoříte tak dobrý a sehraný tým.  

Horoskop Váhy - Únor 2019

Jupiter ve Střelci zaručí, že veškeré nové aktivity, o které se pokusíte, vám půjdou od ruky. Ruční práce, nový sport nebo jiná záliba vám udělají radost. Typické Váhy mají rády, když je při sportu může někdo obdivovat. Proto si vyberte spíše kolektivní sport, při kterém zužitkujete přebytečnou energii a zbavíte se agrese. 

Mějte se na pozoru před možným nebezpečím, které na vás bude číhat v práci. Nástrahy přijdou ze strany, ze které byste to vůbec nečekali. 

Horoskop Váhy - Březen 2019

V březnu vás čeká důležité rozhodnutí. Nátlak vašeho okolí a partnera vám situaci neulehčí, ale zkomplikuje. Nebojte se proto všem říct, co si skutečně myslíte

Trpělivost vám v březnu přinese růže. Ve vztahu i v práci. Ženy i muži Váhy se dočkají společné budoucnosti typu hypotéka, dítě nebo svatba. Horoskop na rok 2019 předpovídá dlouhodobé vztahy plné lásky. 

Horoskop Váhy - Duben 2019

Vládnoucí planetou tohoto znamení je laskavá Venuše. Váhy proto cítí silnou potřebu žít v harmonii a lásce. Horoskop na rok 2019 Váhy v dubnu ale varuje před zvýšenou negativitou z jejich okolí.

Braňte se negativním myšlenkám, jak jen můžete. Jen tak si zachováte duševní rovnováhu a vlastní mentální pohodlí. Při konfliktu raději napočítejte do tří nebo odříkejte oblíbenou mantru

Horoskop Váhy - Květen 2019

Novoluní v květnu bude ideálním časem ke změnám. Cokoliv, s čím nejste dlouhodobě spokojení, změňte. Můžete si jen polepšit. Ať už se bude jednat o oblast práce, lásky, zdraví nebo osobní image. 

Typické Váhy mají vytříbený vkus a to stejné vyžadují od svého okolí. Někdy je ale lepší držet jazyk za zuby, než si dělat zbytečně nepřátele. 

Horoskop Váhy - Červen 2019

Horoskop na rok 2019 říká, že v červnu bude ideální čas k prosazení vlastních zájmů. Zkuste sami sebe dát alespoň na chvíli na první místo. Jen tak získáte potřebný čas pro přátele, koníčky i sami sebe. 

V druhé polovině měsíce se nenechte vysávat od lidí, kteří se tváří jako vaši přátelé. Ve skutečnosti ale jen zneužívají vaši lásku a pohostinnost. 

Horoskop Váhy - Červenec 2019

Váhy jsou společenské znamení, které vyhledává společnost. Bary, diskotéky a pulzující města - to vše je pro Váhy jako stvořené a v centru dění se bude toto živé znamení cítit jako doma. 

Až budete přemýšlet nad ideální letní dovolenou, vydejte se do velkoměsta, které leží u moře. Spokojení budete v Barceloně, v Nice i na daleké Floridě.  

Horoskop Váhy - Srpen 2019

V milostném životě si dávejte pozor na hádky. Jedna nevinná věta dokáže rozpoutat smršť dlouho nastřádaných emocí. Proto v srpnu važte každé slovo a předtím než uděláte důležité rozhodnutí, dobře si ho promyslete. 

Štěstěna vám bude nakloněna. Nebojte se jít do riskantních podniků - přinesou vám úspěch. Na nové příležitosti reagujte kladně a vystupujte ze své komfortní zóny, kde je sice pohodlně, ale nic nového tam na vás nečeká.  

Horoskop Váhy - Září 2019

Úplněk bude příznivým obdobím k prosazení vašich zájmů. V práci si řekněte o dovolenou navíc nebo o zvýšení platu. Vyjednávat se vyplatí. Zároveň se načíte znát svou vlastní cenu. 

Nezadaným Váhám vánek babího léta přivane novou známost. Buďte sebevědomí, nepodceňujte se a hlavně buďte přirození. Tím, že si nebudete na nic hrát, na druhého zapůsobíte úplně nejvíc. 

Horoskop Váhy - Říjen 2019

Začátkem října vám budou komplikovat život nečekané nástrahy ze strany okolí. Vypočítavý soused, naštvaná kolegyně i věčně protivná tchýně by vás ale neměly rozhodit. 

Uklidní vás aromatická koupel a náladu vám zvedne návštěva nového baru nebo víkend s kamarádkami. Pokud nemáte nikoho, kdo by s vámi vyrazil, vydejte se za dobrodružstvím sami. 

Horoskop Váhy - Listopad 2019

Váhy jsou znamení zvěrokruhu, které je citlivé na chlad. Snadno proto prochladnou a zejména ženy může potrápit zánět ledvin nebo močového měchýře. V zimním období proto nezapomínejte na dostatečné oblečení. Pokud můžete, zimním plískanicím se vyhněte.

V listopadu důvěřujte intuici a vnitřnímu hlasu. Zavede vás na správnou cestu, po které tak dlouho toužíte. 

Horoskop Váhy - Prosinec 2019

Konec roku využijte k odstranění vlastních zlozvyků. Kousání nehtů, přejídání nebo ponocování zkuste vyřešit jednou pro vždy! Dejte si nějaký cíl, který se pokuste splnit. Může se jednat o to, že se budete snažit snížit příjem kávy, čokolády nebo cukru. 

Horoskop na rok 2019 slibuje, že koncem roku se můžete těšit na zajímavá setkání a nečekané překvapení. V lásce budou Váhy bodovat. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 17234x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Dobrý den,
mám velmi náročnou práci, kolegyně odešla na mateřskou a již 7-mý měsíc jsem na práci sama. Již nemám energii a není to jen o penězích, ale cítím, že nemůžu víc. Stále je mně slibovaná posila, ale letos to již určitě nebude. Přemýšlím i o odchodu.
Je mně z toho smutno, protože v jiných krajích jsou na této pozici 3 až 7 pracovníků. Mám… celý příspěvek

Dobrý den Dano,

s dotazem se můžete obrátit na naší Poradnu, kde fungují dvě zkušené koučky a poradkyně - paní Veronika Blížkovská a Marta Němečková, obě jsou velmi zkušené v oblasti poradenství osobního rozvoje.

Každá z nich Vám s Vaším problémem… celý příspěvek

Dobrý den,
mám velmi náročnou práci, kolegyně odešla na mateřskou a již 7-mý měsíc jsem na práci sama. Již nemám energii a není to jen o penězích, ale cítím, že nemůžu víc. Stále je mně slibovaná posila, ale letos to již určitě nebude. Přemýšlím i o odchodu.
Je mně z toho smutno, protože v jiných krajích jsou na této pozici 3 až 7 pracovníků. Mám… celý příspěvek


Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte