Rak - Horoskop 2019

 rak_200xHoroskop Rak 2019

Horoskop na rok 2019 slibuje zrozencům ve znamení Raka pohodu, harmonii a radost. Rok 2019 se pro vás ponese ve znamení úlevy. Během dvanácti měsíců se vyřeší letité spory i dlouhotrvající potíže - ať už v oblasti vztahů, práce, rodiny nebo osobního rozvoje. Těšit se tak můžete na pocit úlevy, který se nepochybně dostaví. 

V polovině roku vám svou bojovnost propůjčí Saturn a Neptun v Kozorohu. Naučíte se říkat věci přímo, nekroutit se a chodit s hlavou pevně vztyčenou. Konečně si uvědomíte vlastní cenu a nenecháte sebou zametat. Těšit se proto můžete na velké změny v oblasti vztahů a lásky. 

V oblasti osobního rozvoje bude v roce 2019 čas na to, zkoušet nové věci. Horoskop na rok 2019 slibuje činorodé aktivity, nové začátky a vlnu energie, která vás zaplaví. Raci pocítí touhu zkoušet nové věci. Budou velmi aktivní a práce je bude nabíjet k dalším činnostem.

Čtěte také:

Horoskopy

Tak jako pro všechna znamení i pro Raky platí, že rok 2019 bude ideálním časem na to, zbavit se zlozvyků a začít dělat věci jinak a lépe.  

V lásce se Raci mohou těšit na nové známosti a životní šance. Bude ideální čas na to usadit se a naplnit úděl většiny Raků - starat se o rodinu a budovat rodinné zázemí. Zaujala vás předpověď pro rok 2019? Podívejte se také na to, jaká je obecná charakteristika Raků jako znamení

Horoskop Rak - Leden 2019

Hned zkraje roku by si Raci měli dávat pozor na životosprávu. Alkohol, cigarety a přejídání se, mohou Rakům značně zkomplikovat život. Postihnout vás mohou problémy se žaludkem, slezinou nebo jiné trávicí problémy.

V případě nejasností a problémů si nehrajte na hrdiny, ale raději vyhledejte odbornou pomoc. Sdělený problém, je poloviční problém. A v oblasti zdraví to platí dvojnásobně. Neberte své zdraví jako samozřejmost, nemuselo by se vám to vyplatit!

Horoskop Rak - Únor 2019

Pochroumané zdraví, způsobené vaším životním stylem, se bude napravovat postupně. Nečekejte zlepšení ze dne na den. Zdravotní komplikace vás mohou zaskočit a omezit v práci, doma nebo v lásce.

Nedívejte se na svět černě, ale berte věci tak, jak jsou. V únoru se totiž setkáte s nečestným chováním ze strany blízkého člověka, které budete považovat za zradu. Čas ale vše zahojí.

Horoskop Rak - Březen 2019

V březnu vám láska a vztahy obecně přinesou poměrně dost starostí. Nebojte se proto udělat změnu - klidně razantní. Zprvu bude sice změna náročná, s pomocí vašich přátel se vám ale podaří se s novou situací srovnat. 

V druhé polovině března ucítíte ve vzduchu jaro a projeví se u vás vnímavost, touha po romantice a velká představivost. Sněte, představujte si a vnímejte svět okolo. Naplánujte si letní dovolenou, vyrazte na prodloužený víkend do hor nebo se konečně odhodlejte - a začněte běžkovat. 

Horoskop Rak - Duben 2019

Vašemu životu chybí nadhled a vyrovnanost. Nedělejte z komára velblouda. Naučte se namísto toho nad drobnými problémy mávnout rukou. Uleví se vám, když o problémech řeknete někomu druhému. Sejděte se proto s kamarádkou nebo s jiným blízkým člověkem. 

Vaši potřebu starat se o všechny kolem sebe, nemusí okolí ocenit. Raději se proto držte v práci i doma stranou. Ušetříte si nejedny nervy!

Horoskop Rak - Květen 2019

Rak patří mezi vodní znamení. Proto nejlépe načerpá chybějící energii z vody. Letos v létě vám nejlépe udělá kombinace fyzické aktivity a odpočinku v pěkném prostředí. 

Vydejte se na dovolenou do Bulharska nebo Chorvatska. Jen si dávejte pozor na davy a větší skupiny lidí. Dobře vám neudělají ani uzavřené prostory, takže se vyhněte jeskyním nebo dlouhým tunelům. 

Horoskop Rak - Červen 2019

Nikdy není pozdě na to, pracovat na svém zdraví a zdokonalování těla. Pořiďte si permanentku do fitness centra, zapište se na jógu nebo si kupte in-line brusle. Na peníze tentokrát nehleďte, vždyť peníze utratíte za větší zbytečnosti! 

Dávejte si ale raději malé cíle a běžte za svými sny postupně. Jinak byste mohli být zklamaní. 

Horoskop Rak - Červenec 2019

Znamení Raka je ovládané Lunou, jeho symbolem je proto rodina. V letošním roce bude ten správný čas na založení rodiny. Někteří Raci se usadí, ženy se dočkají vytouženého těhotenství

V druhé polovině července si dávejte pozor na rozbouřené emoce. Neklidnou mysl můžete zchladit ve vodě. Jako vodnímu znamení vám voda jen prospěje. 

Horoskop Rak - Srpen 2019

Naučte se radovat z běžných dní. I rutinní činnosti mohou být zábavné, stačí se na ně dívat jinýma očima. Zkuste si ze zdánlivě běžných aktivit udělat oblíbenou činnost. K žehlení si pusťte oblíbený seriál a místo umývání nádobí v ruce - si pořiďte myčku. 

V srpnu budete vy i vaše rodina v úplné pohodě. Horoskop na rok 2019 v srpnu také slibuje snadné rozmnožování vašich peněz i majetku. Nebojte se jít i do takových činností, které budou vypadat riskantně. 

Horoskop Rak - Září 2019

V září říkejte lidem pravdu do očí a neuchylujte se ke lžím. Zejména jiní Raci to na vás ocení. Říkejte ANO novým příležitostem a naučte se je sami vyhledávat. Slovo NE by pro vás mělo být tabu. 

Těšit se můžete na shledání se starým známým. Možná to bude na školním srazu, venku na ulici nebo na sociální síti. Bude se ale jednat o setkání příjemné a vzájemně obohacující. 

Horoskop Rak - Říjen 2019

Na podzimní chmury a plískanice vyzrajete hudbou a tancem. Jako duševní terapie budou skvěle fungovat také nejrůznější ruční práce. Upleťte si barevnou šálu, ušijte patchworkovou deku nebo se dejte na výrobu domácích svíček. 

V duši si zametete tím, že poklidíte doma. Ze skříní vyházejte oblečení, co nenosíte a zbavte se věcí, na které jen padá prach. Do úklidu můžete zapojit celou rodinu, bude to legrace!

Horoskop Rak - Listopad 2019

Horoskop na rok 2019 varuje v listopadu před hádkami a spory. Raci se svou citlivou  povahou navíc mohou nést spory velmi těžce. Důsledkem pak mohou být psychosomatické problémy - jako jsou žaludeční vředy nebo migrény. Svůj spánek zlepšíte tím, když vyřešíte právě ony trvající spory a neshody. 

Rak je velmi rodinně založené znamení zvěrokruhu, proto budete před Vánoci cítit silnou potřebu "hnízdění". Dárky budete mít nakoupené už s prvním adventem a budete se těšit na čas s rodinou a pečení cukroví. 

Horoskop Rak - Prosinec 2019

Stejně jako předchozí měsíc - i v prosinci si dávejte pozor na vyhrocené emoce. Mohou se projevit například v komunikaci s kolegy v práci i nadřízenými. Pokud nechcete přijít o vánoční odměny, nepouštějte se do větších sporů. 

Před Vánocemi buďte pilní a pracovití. Zrekapitulujte rok 2019 a udělejte si plány pro rok následující. Nebojte se snít a plánovat i dlouho dopředu. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 16762x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte