Panna - Horoskop 2019

panna_1600x900msHoroskop Panna 2019

Rok 2019 nebude pro Panny tak jednoduchý, jak by očekávaly. Začátek roku bude poklidný a Panny si budou užívat příchodu nového roku a času, který budou trávit společně s rodinou.

Jakmile se ale vlády nad tímto znamením ujme Saturn v Kozorohu, Pannám nastanou krušné časy. Aby rok 2019 zvládly s přehledem, budou se Panny muset naučit trpělivosti, diplomacii a větší životní harmonii

Horoskop na rok 2019 totiž varuje před nečekanými změnami. Ty mohou být pozitivní i negativní a mohou Panny potkat v jakékoliv životní oblasti, ať už to bude láska, kariéra, zdraví nebo majetek. Právě proto by Panny měly odložit veškerá důležitá rozhodnutí a riskantní podniky na dobu neurčitou. Hazard se jim totiž v roce 2019 nemusí vyplatit. 

Čtěte také:

Horoskopy

Klid a pohodu v roce 2019 Panny získají tehdy, když se naučí mávnout nad některými problémy rukou a nechat věci jednoduše běžet. Větší harmonie a klid v jejich životě však nepřijde sama od sebe, ale bude třeba jejich vlastní přičinění. 

Panny by se měly v roce 2019 věnovat více samy sobě. Do svého života by měly začlenit pravidelný pohyb, měly by správně jíst a dostatečně spát. Duševní rovnováha je půl zdraví, a pokud budou spokojené Panny, bude spokojená i celá jejich rodina. Podívejte se taky na kompletní charakteristiku pro znamení Panny

Horoskop Panna - Leden 2019

Pozitivní lednovou atmosféru využijte k vlastnímu zlepšení se. Všichni kolem vás budou mluvit o novoročních předsevzetích - pusťte se do nich taky. Už po 30 dnech si člověk vytváří návyk - dejte si proto za cíl vydržet předsevzetí celý 1 měsíc. 

Ve vztahu nezapomeňte ocenit partnerovu práci a zásluhy. Jen tak bude měsíc leden naplněný láskou a vzájemným porozuměním, po kterém tak toužíte.  

Horoskop Panna - Únor 2019

Pokud si nejste svým vztahem jistí, v únoru je vhodný čas zastavit se a rozmyslet si, zda chcete ve stávajícím vztahu ještě pokračovat. Únor bude nakloněný změnám, proto se nebojte opustit dobré pro lepší. Než uděláte velký krok, zeptejte se ale sami sebe, zda neopouštíte partnera, který má 90 % toho, co chcete, pro partnera, který má jen zbylých 10 %. 

Nudu zaženete poznáním, cestováním a novými zážitky. Chtěli jste se vždycky podívat do sousední země? Tak to udělejte. I dva dny v cizině jsou lepší, než jen sedět doma. 

Horoskop Panna - Březen 2019

Panny jsou od přírody velmi pracovité a milují mít svůj život zorganizovaný. Každodenní podávání výkonů ale může vést k workoholismu. Nezapomínejte proto na sebe a věnujte svůj čas rodině i sami sobě. Přepracování by se mohlo negativně odrazit na vašem zdraví. 

V druhé polovině března si dávejte pozor na přehnanou kritičnost k okolí. Ne každý nutně potřebuje slyšet váš názor, tak na to myslete. Nenuťte své nejbližší k určitým věcem jen proto, že vy je tak cítíte. 

Horoskop Panna - Duben 2019

Nečekané změny vyvedou Panny z míry. Poklidný čtvrt rok je za vámi a namísto prvních jarních slunečních paprsků budete muset řešit nečekané potíže. Nelamte si z drobných problémů příliš hlavu. Pamatujte, že dokud nejde o zdraví, nejde o nic. 

Pokud uděláte v dubnu chybu, pracujte na svém zlepšení. Jen tak budete u druhých oblíbení. Za chybu se nebojte omluvit a druhé straně vyhovte ve všem, co si bude přát. 

Horoskop Panna - Květen 2019

Horoskop na rok 2019 slibuje v květnu finanční zisky! Nebojte se přijmout výzvu a opusťte svou komfortní zónu. Jen tak můžete hodně získat! V květnu se určitě vyplatí zariskovat a jít i do zdánlivého rizika. 

Vaše představy o pořádku se nemusí shodovat s představami vašich nejbližších. Nedělejte si pro "ponožky válející se na zemi" přílišné konflikty. Nestojí to za to. Raději danou věc, která vám vadí, sami napravte. 

Horoskop Panna - Červen 2019

Horoskop na rok 2019 radí, kam vyrazit na dovolenou! Panny milují objevování. Davy a hlučná místa jim nedělají dobře, zato si maximálně vychutnají přírodu a tajemná městská zákoutí.

Rozdělte si proto dovolenou na půl - a vyrazte objevovat české hory i zahraniční moře. Vhodná je Francie, Itálie i Chorvatsko. Dovolenou si užijete ve dvou, s celou rodinou i partou přátel. Dávejte si ale pozor na možná nebezpečí a buďte ostražití. 

Horoskop Panna - Červenec 2019

Červenec bude pro Panny ve znamení emocí. Zamávat s vámi může nečekané setkání, milostné vzplanutí nebo příjemné překvapení. Stejně tak mohou ale přijít negativní pocity. V červenci s vámi budou zkrátka emoce mlátit o sto šest. 

Nečekané nabídky na konci července neodmítejte. Právě naopak - vyplatí se vám. Ať už se bude jednat o pozvání na kávu, společný víkend s přáteli nebo netradiční aktivitu, naučte se říkat novým výzvám ANO.

Horoskop Panna - Srpen 2019

V srpnu mohou Panny bojovat s autoritou ve svém okolí. Pořádně nadzvednout mandle vám může nadřízený i kolega v práci. Při konfliktu napočítejte nejprve do tří. Předčasně vyřčená slova by vás později mohla mrzet a vyčítali byste si je ještě dlouho po hádce. 

Jinak poklidný srpen vám znepříjemní finanční trable. Naučte se neutrácet peníze za zbytečnosti a pokud ho nemáte, založte si spořící účet, kam si každý měsíc odkládejte peníze pro strýčka Příhodu. 

Horoskop Panna - Září 2019

Na nervozitu vyzrajete aromaterapií, dlouhou procházkou nebo velkým úklidem. Pokud máte pocit, že váš život je jeden velký chaos, zkuste si nejprve uklidit v duši. Pomůže razantní úklid domácnosti, skříně i kosmetické poličky. 

Vše co nepoužíváte, dejte na charitu, věnujte přátelům nebo vyhoďte. Můžete také postupovat metodou, kdy se u každé věci zeptáte, zda vám přináší radost, či ne. 

Horoskop Panna - Říjen 2019

Panny jsou od přírody kritické, uzavřené a konzervativní. Vaše tendence odsoudit lidi dřív než je poznáte, vás může připravit o zajímavou známost. Zkuste v říjnu nepodlehnout prvnímu dojmu.

Pozor také na přehnanou posedlost vlastní hygienou a sklony k narcismu. Nemluvte jen o sobě, ale aktivně se zajímejte o ostatní. Na obzoru je totiž nové přátelství!

Horoskop Panna - Listopad 2019

V listopadu se mohou objevit nečekané zdravotní problémy. Dlouhodobý stres může mít za následek žaludeční potíže, neurózu i vředyHoroskop na rok 2019 radí, že na stres vyzrajete meditací před spaním nebo ranní jógou. 

Na svém zdraví byste měli zapracovat. Následky si jinak ponese ještě dlouho v roce 2020. Pokud vám pravidelná strava, režim a pohyb nic neříkají, právě teď je ten pravý čas začít!

Horoskop Panna - Prosinec 2019

Konec roku využijte pro rekapitulaci vlastního života. Splnily se vám sny - a jaké? Dosáhli jste v roce 2019 toho, co jste chtěli? Co byste si přáli do roku 2020?

Sepište si vlastní myšlenky na papír a zkuste se jimi v následujícím roce řídit. Jen tak se budete moci zlepšit a pracovat na sobě. Horoskop na rok 2019 radí, abyste se vědomě snažili zlepšit ve všem, co vás v tomto roce brzdilo v rozletu. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 16952x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte