Lev - Horoskop 2020

lev_200x 

Lidé ve znamení Lvů jsou věrnou kopií svých zvířecích kamarádů. Lvi jsou hrdí, draví, silní, jistí a svéhlaví. Často se spoléhají sami na sebe a dokážou strhnout davy. Lvi jsou velmi často úspěšní v kariéře, ale mívají problémy v lásce. Ne každý totiž na jejich silnou ambiciózní povahu stačí. Lvi se v životě zpravidla přidávají buď na stranu temna nebo dobra, nic mezi tím. V životě se rádi nechávají obdivovat - jak ženy, tak muži rádi dobývají srdce opačného pohlaví a jsou rádi obletováni. Lvi patří mezi ohnivá znamení

Horoskop na rok 2020 předurčuje Lvům poměrně klidný a vyrovnaný rok. Jediné dvě oblasti, na které by Lvi měli upnout svůj zrak a dbát zvýšené opatrnosti, jsou zdraví a peníze. Lvy může v roce 2020 postihnout nepříjemná zdravotní komplikace, proto je třeba, aby Lvi mysleli hlavně na prevenci. S penězi zacházejte opatrně, myslete na horší časy a dávejte si každý měsíc něco stranou

Podívejte se na celou charakteristiku Lvů jako znamení zvěrokruhu

Horoskop Lev – Leden 2020

V prvních třech lednových dnech se bude Mars nacházet na konci znamení Štíra, což Lvům přinese pozitivní a stabilní dny nového roku 2020. Silvestrovská kocovina, nachlazení nebo slabost se vám tentokrát vyhnou a první dny nového roku si budete užívat v plné síle. Nehrozí vám žádné fyzické či psychické obtíže. Budete mít dobrou náladu, chuť zkoušet nové věci a svým optimismem rychle nakazíte ostatní, říká horoskop na rok 2020

Pokud vás zajímá blíže vliv Měsíce, přečtěte si lunární kalendář

Horoskop Lev – Únor 2020

Stejně jako první dny měsíce leden, i únorové dny se pro Lvy ponesou ve znamení fyzické síly, dobré nálady a optimismu. I přes nepříliš dobré počasí budete sršet energií. S chutí se pustíte do nových výzev, jako jsou hubnutí, nový sport nebo dlouho odkládané úkoly. Využijte své nově nabyté energie dosyta, neboť bude trvat jen do 17. února. Poté se Mars dostane do vlivu Kozoroha a vaše energie se dostane na nulu. 

V práci se budete snažit, co vám budou síly stačit, abyste vyhověli požadavkům vedení. Neočekávejte za svou práci ale vděk, je dost možné, že se ho ani přes dobře odvedenou práci, nedočkáte. 

Horoskop Lev – Březen 2020

První jarní paprsky prosvítí váš vztah, na který pomalu ale jistě začaly dosedat stíny pavučin. Vašemu partnerovi jste se totiž v poslední době kvůli množství osobních zájmů příliš nevěnovali. Teď je ten pravý čas to napravit. Vezměte partnera na jarní procházku, zajděte na dobrou kávu, podívejte se doma na pěkný film nebo si společně připravte večeři. I z maličkostí je možné se radovat, radí horoskop na rok 2020

Buďte partnerovi silnou oporou ve chvílích, kdy to bude nejvíc potřebovat. 

Horoskop Lev – Duben 2020

Dávejte si pozor na zdravotní obtíže, které vás mohou začít trápit od 31. března, kdy se planeta Mars dostane pod nadvládu Vodnáře. Chraňte si své zdraví, choďte pravidelně na preventivní prohlídky, posilujte imunitu a v případě nějakého problému ho ihned řešte. 

Kromě zdravotních obtíží se vám v dubnu nebude příliš dařit ani ve vztazích. Vyčerpání a špatnou náladu z fyzických obtížích přenesete na své okolí, které vám bude váš pesimismus vyčítat. 

Horoskop Lev – Květen 2020

V květnu zatoužíte po tom, aby se vaše rodina rozrostla. Na dítě není podle psychologů nikdy ten správný čas, mozek si totiž vždy najde pár důvodů, proč by ještě člověk měl počkat. Mám dost peněz na účtu? Dokážu své dítě zajistit? A je můj partner opravdu ten pravý? Možná vás trápí právě tyto otázky. Zkuste je hodit za hlavu a poslouchejte hlavně své srdce a intuici, radí horoskop na rok 2020

Horoskop Lev – Červen 2020

Musíte krásné letní dny trávit v práci, ale místo toho se už vidíte někde na dovolené? Využijte volný po-pracovní čas k plánování dovolené. Horoskop na rok 2020 radí, abyste letos rozhodně vyrazili k moři, a to nejlépe hned na 14 dní. Lev je nejšťastnější, když se může pořádně slunit a čerpat vitamíny ze sluníčka. No a když se k tomu přidají zábavné vodní sporty, dobré jídlo a pití, budete v ráji.

S sebou na dovolenou si přibalte pěkné prádlo nebo milostné pomůcky, budete mít chuť v posteli zkoušet nové věci

Horoskop Lev – Červenec 2020

Červenec a srpen slibuje Lvům parádní hvězdné nastavení. Od 30. června bude Mars procházet znamením Berana, který Lvům zajistí pohodové, energetické a pozitivní letní měsíce. Pro samé křepčení, užívání si a utrácení vás ale může postihnout finanční problém. Pravidelně kontrolujte váš účetní zůstatek, hlídejte si své peníze a dávejte pozor na zloděje.

Při cestování do nebezpečných zemí raději používejte skryté kapsy na peníze nebo mějte bankovky rozdělené na více míst

Horoskop Lev – Srpen 2020

Romantický víkend na samotě nemusí být pro Lvy to pravé. Pokud si po pracovním týdnu chcete užít ruchu velkoměsta nebo alespoň společnosti přátel, řekněte do vašemu partnerovi včas, ještě než pobyt pro dva objedná. Snažte si vždy najít kompromis, abyste byli spokojení nejen vy, ale i váš partner. 

Na konci srpna si dávejte pozor na partnerské hádky. Neshody vyvolá vaše nebo partnerovo ego. Nad malichernými problémy raději mávněte rukou a včas uznejte svou vinu

Horoskop Lev – Září 2020

Září bude pro Lvy velmi hektické. Čekají vás totiž mnohé změny. Ať už to budou nové projekty v práci, nový školní rok nebo ztráta některých hmotných věcí. Lvi by se zkrátka měli připravit na to, že v září možná nezůstane na kameni kámen. Buďte otevření novým věcem, a změny hravě zvládnete. 

Udělejte něco pro svůj vzhled. Zajděte si konečně na manikúru, masáž nebo alespoň zacvičit. 

Horoskop Lev – Říjen 2020

Chybí vám doma společnost a cítíte se sami? Je načase si konečně pořídit pejska. Díky každodenním procházkám se navíc konečně dostanete do kondice a zhubnete pár přebytečných kilo. Díky pejskovi se navíc dostanete mezi nové lidi. Zajděte při nejbližší příležitosti do psího útulku a poohlédněte se po psím kamarádovi. 

Přehnaná citlivost a emoce vás potrápí v druhé polovině října. Dejte emocím volný průchod. Za slzy se nemusíte stydět.  

Horoskop Lev – Listopad 2020

Úbytek slunných dní ve vás vyvolá vlnu pesimismu a přistihnete sami sebe, že sníte s otevřenýma očima o moři, dovolené a teplých večerech. Pokud můžete, vyrazte alespoň na část týdne k moři. Do Itálie je to kousek a pokud slevíte ze svých nároků, dovolená nemusí být nijak drahá. Lvům se bude líbit také na Kanárských ostrovech, kde je celou zimu teplo. 

Vaše charizma využijte pro dobrou věc. Připojte se k dobročinným programům a staňte se dobrovolníkem

Horoskop Lev – Prosinec 2020

V prosinci si opět dávejte pozor, aby se vám peníze nerozutekly podobně, jako v létě. Rodina nepotřebuje drahé dárky, lepší je strávit společně vědomý čas. Pusťte se s celou rodinou do přípravy vánočního cukroví, pusťte si jako kulisu koledy nebo vánoční pohádky a užívejte přítomné okamžiky. 

Na Silvestra pozor na vyhrocené spory. Raději se včas stáhněte do ústraní. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 7707x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte