Keltský horoskop 2018 pro všechna znamení

Keltský horoskop 2018 pro všechna znamení

Staří Keltové věřili v léčebnou sílu a magickou moc stromů, které využívali pro své duchovní rituály. Postupem času pak vznikl horoskop rozdělený na 21 základních stromů - znamení.

Čtěte také:

Stromoskop aneb keltský horoskop

My vám přinášíme horokop na celý rok 2018 pro všechna znamení. Dozvíte se v něm, jak se vám povede v oblasti lásky, práce, rodiny, zdraví nebo přátelství. Nevíte, jaké jste znamení podle keltského horoskopu. Charakteristiku a typologii znamení najdete TADY

Keltský horoskop 2018 pro všechna znamení

Topol

Pro zrozence v Topolu bude tento rok výzvou, ale ničeho se jim nedostane bez vynaložené snahy a zájmu. V lásce keltský horoskop 2018 věští žárlivost partnera. Unáhlené soudy by mohly způsobit vážné problémy a hádky ve vztahu. Novým známostem pravděpodobně nebude příliš přáno. Hledáte novou práci či uplatnění? Tento rok bohužel není vhodný pro hledání nového zaměstnání nebo podnikatelské riskování. Spíše se zaměřte na to, co již máte a rozvíjejte již započaté projekty. Nedůvěřujte lákadlům snadného výdělku, letos si zkrátka budete muset vše zasloužit a vybudovat v poklidu.   

Javor

V letošním roce si tito zrozenci budou muset dávat pozor především na hádky, ať už doma nebo v práci. Zbytečné neshody by je mohly dostat do nemalých potíží. Pro udržení stávajícího vztahu bude potřeba především udržení klidné domácnosti a porozumění mezi partnery. Toužíte po novém vztahu nebo lásce? Keltský horoskop 2018 říká, že nezadaní mohou objevit nový vztah především v průběhu zimních nebo naopak letních měsíců. Co se týká práce, je tento rok vhodný ke studiu i větším investicím. Skvělé nabídky se objeví na zcela nových a neočekávaných místech.

Bříza

Keltský horoskop 2018 prorokuje Bříze celkem náročný začátek roku. V lásce a ve vztazích buďte obezřetní, v tomto období hrozí, že budete v těchto otázkách hodně nervózní a předráždění. Tento rok je vhodný pro podnikání a pracovní cesty. Nebojíte se změny a novinek? Pak můžete získat i novou zajímavou pracovní nabídku a skvělé spolupráce. Zásadní zdravotní obtíže by se vám snad měly vyhýbat, nepodceňujte však cvičení a péči o tělesnou schránku celkově.

Habr

Tento rok přeje v první půlce těm, kteří chtějí ustálit nějaký svůj již probíhající vztah. Ti, kteří spřízněnou duši hledají, mají velké šance v druhé polovině roku. Cítíte se osaměle? Pak rozhodně nerezignujte a pokuste se najít nějakou novou zábavu nebo dobrodružství, které vás aktivizují. V tomto roce vás možná zaskočí nečekané výdaje, vše však s klidem zvládnete. V pracovní oblasti by se vám mělo dařit, čeká vás hodně schůzek a možná i cesta do zahraničí. Pozor si dejte pouze na hazardní a neuvážené investice.

Keltský horoskop 2018 (1)

Kaštan

Keltský horoskop 2018 říká, že v tomto roce bude muset zrozenec ve znamení kaštan udělat zásadní rozhodnutí ve svém stávajícím vztahu. Pokud jste již v minulosti nějaký důležitý vztah ukončili, pak je nyní ten pravý čas staré křivdy definitivně opustit a začít žít. V první polovině roku budete možná nuceni změnit svoji dosavadní práci a zvážit životní styl. Máte nyní více výdajů, než si můžete dovolit? Doba není vhodná ani pro nové investice, proto se raději na chvíli uskromněte. Situaci hravě překonáte, zůstanete-li optimistou.

Cypřiš

Můžete si gratulovat, tento rok má všechny předpoklady k tomu, že bude skvělý. V lásce bude těmto zrozencům přáno, již stávající vztahy by měly jen pozitivně růst. Pokud vztah hledáte, pak se možná objeví někdo z minulosti, kdo se nyní stane vaším partnerem v lásce. Párovému soužití je přáno, je to ten pravý čas změnit bydlení nebo si pořídit dítě. Hledáte novou práci? V tomto roce by pro cypřiše neměl být problém sehnat zajímavé uplatnění, pokud po něm touží. Můžete si troufnout i do větších plánů nebo investicí. Štěstí a intuice stojí právě teď na vaší straně.

Buk

V tomto roce bude přáno Bukům v ohledu již stávajících vztahů, které je možné dále úspěšně rozvíjet nebo korunovat vstupem do manželství. Naopak novým romancím a vztahům keltský horoskop 2018 úplně nepřeje. Zejména v první polovině roku může přijít zklamání, druhá polovina roku již bude klidnější. V minulém roce se vám v práci nedařilo? Kariérní život a pracovní úspěchy nyní budou větší než v roce předešlém. Možná byla původní očekávání vyšší, ale pokud v klidu a rozmyslem vyhodnotíte dosažené cíle, pak jistě zjistíte, že jste neměli smůlu. Štěstěna vám bude přát.  

Keltský horoskop 2018 (3)

Fíkovník (Osika)

Tyto zrozence čeká krásný a úspěšný rok. V lásce i v práci je vše v pořádku. Čeká vás období klidu, míru a rozvoje. Bude přáno stávajícím párům i těm nově vznikajícím. Rodinný život by měl plynout také v poklidu. Rozhodnete-li se pro nějaký odvážný projekt, pak jeho vývoj pravděpodobně bude nad očekávání dobrý. Přemýšlíte o větších investicích? Štěstěna vám bude rozhodně přát více, než v předcházejících letech, proto se nebojte využít svých šancí. Nezapomínejte ale i odpočívat.

Jasan

V tomto roce bude muset Jasan čelit mnohým výzvám. Keltský horoskop 2018 předpovídá zejména v první fázi roku potíže v milostném životě, mnohá nepochopení a hádky. V druhé polovině roku by se tato situace měla však uklidnit. Rovněž v pracovní oblasti bude první část roku spíše obtížná. Chcete si najít nové pracovní uplatnění? Pak raději počkejte až do léta a podzimu, dříve by změna pravděpodobně nedopadla právě šťastně. K žádnému velkému bohatství letos asi nepřijdete, ale přáno bude novým nápadům i projektům.  

Jabloň

V tomto roce keltský horoskop 2018 předpovídá štěstí a pohodu. Přátelské i milenecké vztahy, které se letos zrodí, budou pozitivní a přínosné. Pokud se objeví v probíhajícím vztahu nějaké potíže, vyřešte je společně stráveným časem na výletě. V práci by vše mělo být také v pořádku, čekají vás dobré příjmy. Loni se vám příliš nedařilo? V tomto roce se můžete těšit na to, že štěstěna se na vás usměje v mnoha ohledech.  

Líska

Tento rok nepřeje rutině a sentimentu. I když se vám do toho možná nebude úplně chtít, v tomto roce by bylo vhodné poznávat nová místa i nové lidi a příležitosti. V práci by se vám mělo dařit, i když hrozí různé neshody s kolegy. Příjmy by neměly být špatné, avšak pozor na výdaje. Buďte obezřetní v ohledu financí. Nemáte letos sklony více utrácet, než u vás bývá zvykem?

Ořešák

Keltský horoskop 2018 prorokuje tomuto znamení nepříliš veselý rok. Pro lásku a milostné vztahy nebude toto období právě příznivé, hrozí hádky, neshody a rozchody v dlouhodobých vztazích. Novým vztahům a známostem však rovněž nebude příliš přáno. V práci vás čekají mnohé výzvy a hodně práce, finanční ohodnocení ale asi nebude úplně podle vašeho očekávání. Vyhněte se také zbytečným finančním investicím, pokud to bude možné, spíše šetřete. Osud vám není příliš nakloněn a tak raději moc neriskujte.

Jilm

Užili jste si v minulém roce hodně změn a zvratů? Keltský horoskop 2018 říká, že oproti tomu minulému, by tento rok měl být pro Jilm klidný. Znovu najdete harmonii a rovnováhu. V přátelství i lásce by se Jilmu mělo docela dařit, žádné velké zvraty a výkyvy vám nehrozí. Práce by měla pokračovat v tempu a na úrovni, které jste již dříve nastavili. Výdělky by měly být dostačující, avšak pozor na neočekávané ekonomické ztráty.  

Borovice

V tomto roce se budete cítit velice dobře a proplujete jím s klidem a pohodou. V lásce by nemělo docházet k žádným velkým výkyvům, a pokud hledáte novou známost, můžete se setkat s mnohými zajímavými lidmi. V práci bude také vše v pořádku, příjmy by měly být lepší než dříve a na pracovišti bude spíše klid. Bude se vám žít pohodlně a radostně. Měli jste v minulosti málo času sami na sebe? Napravte to, věnujte se svým koníčkům a cestování.

Cedr (Modřín)

Lidé, kteří žijí ve vztahu, ale i ti, kteří hledají vztah a lásku budou mít v tomto roce mnohé potíže a pochybnosti. Nečiňte raději v tomto ohledu žádné unáhlené kroky. Pokud jste v práci spokojení, rozhodně ji letos neměňte, zřejmě si takovým krokem nepolepšíte. Letos žádné velké nečekané štěstí zřejmě neobdržíte, vše si budete muset zasloužit, na druhou stranu se nebude jednat o špatný rok

Keltský horoskop 2018 (1)

Dub

Chcete letos potkat svou lásku? Pak v roce 2018 hodně cestujte. Na cestách potkáte lidi, kteří vás obohatí. Nechte věcem volný průběh a důvěřujte osudu a štěstěně. Vztahy s blízkými budou možná komplikované a problematické, budoucnost však přinese řešení. Tento rok bude bohatý na nové možnosti a zážitky. Užívejte si svoje nové šance. Opatrní buďte v otázkách financí.

Vrba

Rok pro Vrby začne dobře, ale konec roku bude asi trochu náročnější. Láska si vás najde a vztah bude veselý a harmonický. Přišly ve vztahu potíže? Keltský horoskop 2018 radí, nevyhýbejte se komunikaci. Jen společná řeč a porozumění překonají vzniklé překážky. Letošní rok je vhodný pro setkávání s lidmi. Celkově jde o dobré období pro nalezení vnitřního klidu a to jak v otázkách kariéry, tak i osobního života.

Jeřáb

Pokud jste prožili nějaký čas osamělí, pak toto je vhodná doba pro nalezení protějšku. V pracovní oblasti by mělo vše probíhat bez obtíží. Doba není vhodná pro hledání nového zaměstnání, ale spíše je dobrá pro vytvoření si lepší pozice v již stávající práci. V průběhu léta by na vás mohla dopadnout únava z práce, nepřekonávejte ji a spíše se více zaměřte na svoje osobní potřeby a relaxaci. Najdete tak opět ztracenou energii a zápal.

Lípa

Tento rok je vhodný k získávání nových znalostí. Radost a vyrovnanost by měla být přirozenou součástí tohoto roku. Chcete-li najít nové zaměstnání, pak je tato doba opravdu příhodná. Ve stávající práci můžete povýšit nebo získat lepší pozici. Tento rok vám skutečně přinese štěstí a pravděpodobně i vyřešení nějakého problému, který na svoje řešení čekal již řadu let. Štěstěna vás doprovází i v oblasti finančních investic.    

Oliva (Olše)

V tomto roce dojde k mnohým změnám. Začátek roku bude možná trochu komplikovanější, než si na nové situace začnete zvykat. Keltský horoskop 2018 ale přináší uklidnění v létě, to už si budete užívat nová přátelství i lásky. V pracovní oblasti změnám budou přát první měsíce roku. Stejně tak první měsíce roku přejí novému bydlení nebo investicím do bydlení. Svoji pozornost upřete především na svoje zdraví, bylo by vhodné více cvičit a možná i zařadit nějaké nové dietní návyky.

Jedle

Jarní období roku 2018 nevylučuje setkávání s novými zajímavými lidmi. Pravým obdobím na nové známosti ale bude léto. Letošní rok bude také přát všem vašim novým projektům i nápadů. Stejně tak nebudete mít nouzi o peníze. Měli byste si ale dávat pozor na únavu. Tu můžete zahnat procházkou, masáží nebo četbou knihy. Také pozor na vaši tendenci obětovávat se. Letos by se vám to nemuselo vyplatit. 

Podívejte se na naši webovou stránku věnovanou jen KELTSKÉMU HOROSKOPU

Diskuse k článku

 • Berenika Ostra

  23:00 14. 3. 2018 0
  Dekuji moc:))
 • Redakce Spektrum Zdraví

  08:30 14. 3. 2018 +1
  Dobrý den Bereniko, znamení jsme doplnili na konec článku :)) Pěkný den, Anička, SZ
 • Berenika Ostra

  22:37 13. 3. 2018 0
  Dobry den, nemohu se najit- myslim ze tu chybi jedle

Lunární kalendář

ÚTERÝ 30. 11. 2021
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
STŘEDA 01. 12. 2021
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
ČTVRTEK 02. 12. 2021
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni
PÁTEK 03. 12. 2021
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni
SOBOTA 04. 12. 2021
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, dnes je novoluní. Přejte si přání, při novoluní se plní. Je vhodný den na vnitřní očistu těla. Dopřejte si masáž…
více o tomto dni
NEDĚLE 05. 12. 2021
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v přibývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 06. 12. 2021
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v přibývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť a nehty, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes…
více o tomto dni

Elektrokolo šetří vaše klouby a zpříjemní zážitek z každé jízdy

Znáte ten pocit, kdy vám při jízdě na kole těžknou nohy, tuhnou záda a dechu, sil i nadšení z jízdy ubývá? A je to právě tento pocit, který vás od dalších cyklistických zážitků doslova odrazuje? A co kdybychom ...

Odcizení ve vztahu: Co jej způsobuje a jak ho řešit?

Odcizení ve vztahu se může dostavit především po mnohaletém soužití dvou lidí. Je to jakýsi klín, který brání spokojenému partnerskému životu. Může se jevit i jako určité zklamání, jež následuje po fázi zamilov...

Kácení stromů na zahradě: Na co myslet, než se do něj pustíte?

Rozhodli jste se letos pro kácení stromů na zahradě? Pak to nemusí být tak snadné, jak se na první pohled zdá. Ještě než se starších a nemocných stromů zbavíte, měli byste si podrobně nastudovat, zda potřebujet...

Elektrokolo šetří vaše klouby a zpříjemní zážitek z každé jízdy

Znáte ten pocit, kdy vám při jízdě na kole těžknou nohy, tuhnou záda a dechu, sil i nadšení z jízdy ubývá? A je to právě tento pocit, který vás od dalších cyklistických zážitků doslova odrazuje? A co kdybychom ...

Nejčastější psychosomatická onemocnění aneb Zjistěte příčinu svých obtíží

Psychosomatická onemocnění už zamotala hlavu kdejakému lékaři. Jejich spouštěčem je téměř vždy disharmonie lidské psychiky. Nežádoucí fyzické projevy s tím související, mohou postihnout v podstatě kteroukoliv č...

Vánoční dekorace a znamení zvěrokruhu aneb Vsaďte na výzdobu podle horoskopu

Vánoční dekorace podnítí tu správnou sváteční atmosféru. Mnozí lidé se v ní doslova vyžívají a dokonce tvoří i vlastní výrobky. Pokud však ve zdobení interiéru i exteriéru svého obydlí tápete, může vám částečně...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Domácí hydratační koupel dodá vaší pokožce opět zdravý vzhled

Domácí hydratační koupel se v podzimních a zimních měsících stává čím dál více aktuální. Pokožka má totiž v chladném počasí tendence k značnému vysušování. Avšak i přesto, že použijete do celotělové lázně vyživ...

Je cvičení během menstruace prospěšné nebo byste měla zůstat spíše v klidu?

Známe to všechny velmi dobře. Jakmile přijde menstruace, do ničeho se nám nechce, jsme unavené a často i bez energie. I když to bude znít zvláště, tak správný a vhodný pohyb během menstruace napomůže vyplavován...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Oblečení pro psa v chladném období je věčné téma. Kde je pravda?

Oblečení pro psa je téma, o kterém se mezi pejskaři bouřlivě diskutuje. Jedna strana jej rezolutně odmítá a ta druhá prosazuje. Skutečnost je ale taková, že pravdu lze najít někde mezi těmito rozdílnými názory....

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Medové perníčky podle zkušených babiček 4x jinak. Vyzkoušíte je?

Medové perníčky připravuje každá hospodyňka po svém. Zejména babičky mají své osvědčené a letité recepty, které po generace předávají ve své rodině. A právě jejich recepty vám nyní přinášíme, což se může v před...

Nas****st vládne republikou...

Taky ste si toho všimli? Ptáte se čeho? Přeci tý abnormálně velký nas****sti v naší společnosti. A nebude to lepší. Teď se kvůli očkování rozděluje společnost ještě víc... Neočkovaný budou závidět vočkovanejm a vůbec, bude to celý v řiti.