Soustředěná práce s kyvadlem dokáže nalézt odpovědi na spoustu otázek

Kyvadlo dokáže odpovědět na spoustu otázek, pokud se dobře ptáte.Věštění budoucnosti zajímá lidstvo od pradávna. Věští se z křišťálové koule, z kávové sedliny, z kamenů, z run, z karet, tarotu, z ruky a podobně. Jedním ze způsobů a možností je věštění za pomoci kyvadla. Kyvadlo se však nepoužívá pouze k věštění, ale i k jiným druhům práce s energiemi. Práce s kyvadlem je schopno 80% lidí, nejedná se o žádný podvod ani čarování. Podmínkami je 100% soustředění a „vypnutí ega“.

Práce s kyvadlem

Práce za pomoci kyvadla funguje na jednoduchém principu svalových mimovolných drobných pohybů vycházejících z podnětů nervové soustavy. Nervová soustava je naším vodičem univerzální energie. Princip práce s kyvadlem tedy spočívá především ve vypnutí ega, racionálního myšlení a ostatních rušicích vlivů. Musíte se napojit na univerzální energii a nechat tuto energii Vámi jenom proudit. Při práci s kyvadlem není žádoucí vědomě ovlivňovat pohyb kyvadla nebo jeho odpovědi. Musíte být stoprocentně soustředěni na práci, vnímat odpovědi, které Vám kyvadlo dává a reagovat na vzniklou situaci.

Základ pro práci s kyvadlem je jeho pohyb. Tím, že se Vám podaří kyvadlo dostat do pohybu, nemáte však zdaleka vyhráno. Musíte si osvojit jeho pohyby, takříkajíc si ho „ochočit“ a sžít se s ním. Nejtěžší na tom celém asi je poznat, zdali jsou údaje kyvadla pravdivé, či se jedná o touhu či podvědomé přání „tazatele“. Mnoho lidí zanevřelo na obdobnou metodu věštění za pomoci prstýnku na řetízku jen proto, že ukazoval odpovědi, které nebyly pravdivé. Ten prstýnek, ani řetízek za to nemohl, způsobilo to přání člověka, které bylo vnuknuto do pohybu prstýnku. 

Základní postupy pro práci s kyvadlem

  • Vyberte si pro práci a věštění takové kyvadlo, které Vám sedne do ruky a bude Vám vyhovovat po všech stránkách. Tedy Vám bude příjemný a sympatický materiál, ze kterého je vyrobeno, váha bude tak akorát, aby Vám byla příjemná do ruky, celkově by s Vámi mělo osobnostně souznít. Není výjimkou, že vyzkoušíte několik kyvadel, třeba i z různých materiálů. Oblíbená jsou kovová, z drahých kamenů – křišťálové, ametystové apod.
  • Najděte si místo, kde se pohodlně usadíte, a to v době, kdy Vás nic a nikdo nebude vyrušovat.
  • Kyvadlo držte v ruce zlehka nad deskou stolu. Zkuste myslet na něco příjemného a opakujte si v duchu nebo nahlas slůvko ANO – několikrát po sobě. Sledujte, na kterou stranu se bude kyvadlo točit nebo jaký pohyb a jakým směrem bude vykonávat. To je dobré výchozí vodítko pro poznání kladné odpovědi kyvadla na námi položenou otázku. V další fázi zkuste myslet na něco negativního a opakovat si NE – znovu pozorujte směr pohybu a oba výsledky si zaznamenejte.
  • Po několika dnech (dostačující jsou dva až tři dny) udělejte opakovanou zkoušku odpovědí ANO a NE. Kyvadlo by mělo reagovat stejně, pokud tomu tak není, zkoušejte dál, dokud nedojde k ustálení.
  • Kyvadlo mějte vždy uložené na čistém místě v tmavém sáčku. Nedávejte ho nikomu do ruky na hraní ani na práci. Je pouze a jen Vaše.

Co je radiestézie?

Práci za pomoci kyvadla se odborně říká tzv. radiestézie. Kyvadlo je dobrá magická pomůcka, která dokáže otestovat sílu energetických polí, odpovídat na otázky z naší současnosti nebo budoucnosti, být rádcem a pomocníkem nebo sloužit i ke zjišťování zdravotního stavu, vhodného řešení situace nebo navázání kontaktu s duchovními bytostmi.

K práci se používá kyvadlo většinou 12 – 15 cm dlouhé. Kyvadlo může být z jakéhokoliv materiálu a může mít různé velikosti, provázek může být libovolně široký. Kyvadlem může být vlastně prakticky cokoliv, co má uprostřed otvor, na který se dá zavěsit. Takovým nejznámějším "domácím" kyvadlem je asi prstýnek na niti, dlouhém vlasu či řetízku. Nit, vlas nebo řetízek se omotává kolem prstu – ukazováčku tak, aby měly i s kyvadlem délku asi 15 - 20 cm.

Někteří věštci za pomoci kyvadla používají tuto metodu i k léčení. Kyvadlo se pohybuje nad nemocnými nebo postiženými místy lidského těla a věštec čte z pohybů kyvadla místo a diagnózu choroby. Říká se, že za pomoci kyvadla je možné také stanovit dobu propuknutí nemoci a navrhnout i vhodnou preventivní léčbu. Kyvadlo lze například držet i nad vzorkem lidské moči nebo krve nemocného. Někdy se ke stanovení diagnózy užívá dokonce i držení kyvadla nad fotografií pacienta.

Kyvadlo se poměrně hojně užívá také k hledání vodního pramene, vodního toku nebo podzemní vody, k sledování stopy, k hledání ztraceného předmětu. Pravděpodobně nejběžnějším a nejrozšířenějším bylo v minulosti stanovení pohlaví nenarozeného dítěte za pomoci kyvadla. Dnes nejčastěji k ověření správného postupu, správných životních kroků a podobně. Nejčastější je takové položení otázky, na kterou je možné odpovědět ANO nebo NE s pomocí tabulky.

Jak se naučit správně používat kyvadlo

Provázek kyvadla držíme v dominantní ruce mezi palcem a ukazovákem.Na počátku práce s kyvadlem nikdy nepracujte v přítomnosti jiných osob. Naučte se nejprve co nejlépe používat kyvadlo o samotě, v místě, které je Vám známé a příjemné. Pracujte beze stresu a uvolněně. Nejprve si dobře omyjte a osušte ruce a pracujte bez náramků, prstenů, hodinek na ruce.

Kyvadlo uchopte a držte v dominantní ruce. Šňůra, na které kyvadlo visí, se drží palcem a ukazováčkem lehce a jsou obráceny směrem dolů. Paže by měla být pevná, ale bez napětí. Od papíru je kyvadlo vzdálené asi 2 cm. Jsou tři základní tvary, které kyvadlo obvykle opisuje, a to kruhy, elipsy nebo přímky, krom toho však existuje také mnoho dalších odchylek a možností. Musíte vyzkoušet, jak Vám bude kyvadlo odpovídat na ano a ne, viz postup uvedený výše v textu

Jako pomůcku si můžete vytvořit tabulku ve tvaru kříže. Na konci jedné přímky bude napsáno ANO a na konci druhé přímky bude napsáno NE. Také je nutné vyzkoušet si, jak bude reagovat na různé látky a druhy hmot. Využitím právě různých druhů hmot si zvládnete vyzkoušet, jak Vaše kyvadlo reaguje, zjistíte, že je třeba možné ho různě upravit a prodloužit nebo zkrátit jeho šňůru pro jasnější reakce. Tím, že si poznamenáte kroužení kyvadla za známých podmínek, si budete moci připravit vlastní diagram, který využijete v budoucnosti.

Testování předmětu k magické práci a kontakt s magickými bytostmi

Chceme-li si vyzkoušet, zda se nám některý předmět hodí pro případnou další magickou práci, můžeme tak učinit právě za pomoci kyvadla. Kyvadlo uchopíme do dominantní ruky, tedy pravé jste-li praváci, levé, jste-li leváci. Jestliže je směr pohybu kyvadla mezi rukou a předmětem sem-tam ze strany na stranu, pak tento předmět je vhodný k určité další magické práci. Pokud se předmět nehodí, tak se kyvadlo se pohybuje obráceným směrem. Protože se však vlastní pohyb kyvadla může všemožně odchýlit od všeobecných pravidel, doporučuje se, aby si člověk před jeho vlastním použitím dotázal kyvadla, jaký směr a pohyb bude znamenat souhlas.

Pokud již budete mít s prací s kyvadlem úspěch, tak můžete zkusit pracovat např. s mapou, papírem, fotografií a označte si místa, kde jste zaznamenali nějakou reakci. Pokud chcete znát odpověď na nějakou otázku, položte jí opět tak, aby se na ni dalo odpovědět ano-ne.

symbol mantry ÓMZa pomoci kyvadla se můžeme napojit na kontakt s duchovními bytostmi. Před touto prací samotnou je nutné, abychom si navodili nejprve stav transu. Toho dosáhneme např. stejně znějícími zvuky, bude provádět stejné pohyby a mít stejné myšlenky. Pomocí zvláštního vnitřního klidu se mění náš stav na specifický mezi bděním a spánkem. V tomto stavu jsou obvykle lidé více citliví na vjemy s jiných rovin, neboť se zde mění vibrace i vnímání času. Jedním z možných pomocných prostředků je budhistická mantra ÓM. Mantra se opakuje v duchu nebo nahlas, dokud člověk nepocítí, že je zbaven veškerých myšlenek. Více o mantrách se dočtete zde.

Uchopíme kyvadlo, pohodlně si opřeme ruku o stůl, ruku volně položíme na plochu stolu. Poté člověk jakoby odejme energetickou ruku, která drží kyvadlo, ze svého hmotného těla. Při tomto je nutné se velmi soustředit a koncentrovat svoji vůli. Odejmutí ruky si můžeme představit podobně, jako když si něco svlékáme.

Energetickou ruku položíme volně na stůl. Ruka, která drží kyvadlo je tímto způsobem připravená na svou činnost, to znamená, že prostřednictvím kyvadla se naváže spojení s duchem ochrany.

Následně požádáme svého ducha ochrany o to, aby s námi komunikoval pomocí kyvadla.  I v tomto případě je nutné zeptat se svého kyvadla, co bude znamenat odpověď ano a co bude znamenat ne nebo ještě nevím či snad. K tomuto si ještě můžeme vytvořit tabulku s písmeny a číslicemi a popřípadě i slovy. Ta nám vypomůže s odpověďmi na naše otázky.

Po skončení kladení našich otázek ruku opět vložíme jako by do své ruky a je nutné poděkovat duchovi ochrany za pomoc při věštění, za odpovědi na naše otázky.

 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 25612x

array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Dobry den.Je to hezky článek. Mněl bych na vas prozbu.občas si věštím. Ale když se ptam .tak mi občas obrátí ano na odpověď ne. Nebo úplně špatně. Nemůže to byt třeba ,že to věštění mam dělat určitý den a hodinu . jsem ve znamení beran.předem děkuji Smíšek

Dobrý den, doufám, že se mohu vměstnat do konverzace. Zkuste se před položením konkrétní otázky zeptat, zda se na tu otazku vubec muzete zeptat. Na některé otázky se nemáme ptát buď momentálně nebo vůbec. Snad to pomuze


Doporučujeme k tématu

Ženšen 1000mg 90tbl.

Kořeni dlouhověkosti - energie, vitalita Ženšen pravý, latinsky Panax ginseng,…

Cena: 285 Kč

Aromaterapeutické pastilky Kardamom, Citron

Osvěžení a energie Osvěžující pastilky BONNE SANTÉ pastilky s přírodními…

Cena: 45 Kč

Kitl životabudič 500ml - sirup na…

Energetický elixír na povzbuzení Elixír se vyrábí ze zahuštěné hroznové…

Cena: 187 Kč

Kitl Životabudič pro muže 500ml

Energetický bylinný elixír pro muže Kitl životabudič je vyroben ze…

Cena: 202 Kč

Lunární náramek Růženín + Křišťál

Náramek z drahých kamenů pro život v souladu s Měsícem varianta mat: pukaný…

Cena: 340 Kč

Lunární náramek Karneol

Náramek z minerálních kamenů pro život v souladu s Měsícem Lunární…

Cena: 340 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte