Vodnář – Horoskop 2020

vodnar_200x

Vodnáři mezi ostatními znameními zvěrokruhu vynikají svou vynalézavostí, inteligencí a technickou zdatností. Jsou činorodí, aktivní a obvykle nevydrží jen tak sedět. Taková pobytová dovolená u moře, na které se jen leží na lehátku, je dokonale zničí. Vodnáři si nejlépe odpočinou aktivním pohybem. Lákají je adrenalinové nebezpečné sporty a rádi riskují. Vodnáři patří mezi vzdušná znamení zvěrokruhu, přečtěte si o nich. 

Horoskop na rok 2020 Vodnářům předpovídá množství změn. Štěstěna bude na vaší straně a tento rok bude ideální pro životní kotrmelce a převraty. Nezadaní Vodnáři se konečně dočkají velké lásky, o kterou ale budou muset sami zabojovat. Do klína vám rozhodně samo nic nespadne, předpovídá horoskop na rok 2020.

Podívejte se na celou charakteristiku Vodnářů jako znamení zvěrokruhu.

Horoskop Vodnář – Leden 2020

Úbytek sil zaznamenáte na přelomu roku po novoročním křepčení. Nepodceňuje náznaky únavy, jinak se může stát, že skončíte v posteli s vleklou nemocí. Pokud vás něco bolí, neřešte to léky na bolest, ale snažte se zjistit příčinu nemoci. Pokud vám praktický lékař neumí poradit, zkuste celostního lékaře, který se snaží se problémy nahlížet komplexně. 

Chcete vědět, co dalšího o vás prozradí hvězdy - na rok 2020? Přečtěte si lunární kalendář

Horoskop Vodnář – Únor 2020

V únoru se vše v lepší obrátí a veškeré fyzické slabosti budou zažehnány a to díky planetě Mars. Znovu pocítíte chuť sportovat, být aktivní a bavit se. Pokud můžete, vyrazte při nejbližší příležitosti na hory. Nejlépe si odpočinete při zimních sportech, jako je běžkování, lyžování nebo sáňkování. Dobře vám udělá také svižná procházka, doporučuje horoskop na rok 2020

Nezapomínejte na své blízké. Navštěvujte je, volejte jim a hlavně... ptejte se, zda něco nepotřebují a jak jim můžete pomoci.

Horoskop Vodnář – Březen 2020

Jarní rovnodennost si užijete, pokud se budete věnovat sami sobě. Zapomeňte pro jeden den na všechny starosti světa a dopřejte si pořádný relax. Rozmazlujte se - kupte si nový kousek do šatníku, zajděte si na masáž, na pedikúru nebo si zacvičte večerní jógu při svíčkách. Budete se cítit nabytí energií jako nikdy. 

Vaše neustálé stížnosti na partnera mohou ostatní obtěžovat. Obzvlášť když si stěžujte stále dokola na to samé. Přesedlejte raději na optimistickou vlnu. 

Horoskop Vodnář – Duben 2020

V dubnu bude vaším úkolem reprezentovat. Setkáte se s novými lidmi, na které budete chtít udělat dojem. Na nic si nehrajte a buďte přirození. Zamilují si vás takové, jaké jste, radí horoskop na rok 2020.

Lži, nenávist a závist vás budou provázet na konci dubna. Soustřeďte se raději na to dobré a nad pokryteckými lidmi mávněte rukou.  

Horoskop Vodnář – Květen 2020

Změna životního stylu nepřijde sama od sebe, budete muset vzít štěstí do vlastních rukou. Zapište se do nejbližšího fitness centra, objednejte si krabičkovou dietu a hlavně... najděte si někoho, s kým budete moct celý hubnoucí proces sdílet. Ve dvou se to lépe táhne a pokud vás bude někdo motivovat, budete mít delší výdrž v předsevzetí, které si dáte. 

Horoskop Vodnář – Červen 2020

Do vašeho života vstoupí nová láska. Zadaní Vodnáři budou zvažovat, jak s ní naložit, nezadaní Vodnáři se bleskurychle zamilují. Pozor ale na růžové brýle, které si nasadíte od prvního dne s novou láskou na oči a nebudete chtít vidět zřejmé. 

Kvůli nové lásce se dostanete do sporu s blízkým člověkem, který to s vámi myslí dobře. Jen to zatím vy sami nevidíte. 

Horoskop Vodnář – Červenec 2020

V červenci bude nejvyšší čas vyrazit na dovolenou. Nevhodnějšími destinacemi pro Vodnáře jsou Norsko, Island nebo Dánsko. Zejména vám udělá dobře čerstvý horský vzduch a čistá voda. Namísto Skandinávie tak můžete vyrazit také do Slovinska nebo do Alp. Přizvěte na rodinnou dovolenou blízké kamarády, užijete si víc zábavy. 

Dávejte si pozor na hazard a zbytečný risk, který vám v červenci nepřinese nic dobrého, varuje horoskop na rok 2020

Horoskop Vodnář – Srpen 2020

Srpnové dny využijte k seberozvoji. Přečtěte si duchovní knížku, zapište se na zajímavý kurz nebo se konečně začněte učit na hudební nástroj. Přece nechcete život jen tak promarnit, ne?

Využijte volné chvíle k pomoci bližním. Stačí jeden dobrý skutek týdně a budete se cítit skvěle. 

Horoskop Vodnář – Září 2020

V září vás bude trápit lenost. Najednou se vám nebude chtít vstávat, cvičit, vykonávat domácí práce ani pracovat. Pokud můžete, dopřejte si pár dní volno, než se vše zase vrátí do starých kolejí. Nedostatek energie nemusí znamenat jen to, že jste líní, ale stejně tak může značit nastupující nemoc. Proto poslouchejte své tělo. 

Pozor na konflikty, do kterých můžete být vtaženi na konci září. Raději co nejdřív vycouvejte z nefungujících vztahů pryč

Horoskop Vodnář – Říjen 2020

Do nepříjemné situace se dostanete v polovině října. Podaří se vám z ní ale elegantně vybruslit, za což budete moct poděkovat svému šarmu a důvtipu, slibuje horoskop na rok 2020

Učte se naslouchat. Není důležité vždy jen říct svůj názor, ale také vyslechnout názor druhého. Vždyť nemusíte mít vždy pravdu, přestože si myslíte opak

Horoskop Vodnář – Listopad 2020

V listopadu vás potrápí rodinné spory. Snažte se vše urovnat ještě před Vánocemi, nebo vás budou čekat tiché svátky bez špetky vánoční romantiky, pohody a lásky. Jako omluvu kupte dárek nebo udělejte milé gesto, na který druhý dlouho čeká. 

Biologické hodiny budou na konci listopadu tikat a vy pro jejich hlasitost zapomenete na jiné, stejně důležité věci, varuje horoskop na rok 2020. 

Horoskop Vodnář – Prosinec 2020

Vánoční svátky si nejlépe užijete v obklopení blízkých. Pozvěte k vám domů přátele, které jste dlouho neviděli. Udělejte si hezký večer, připravte něco dobrého na jídlo a otevřete si třeba lahvinku dobrého vína nebo domácí vaječný likér. Pobavíte se jako nikdy a jak známo - smích léčí

Konec roku využijte k rekapitulaci všeho, co se vám povedlo i nepovedlo. Přemýšlejte, jak dobré změnit v lepší, radí horoskop na rok 2020


Stáhnout v PDF

Přečteno: 8522x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte