Váhy - horoskop 2017

Váhy - horoskop 2016vahyRok 2017 je pro Váhy jako na kolotoči. Venuše je ve velmi silném postavení, a tak bude rok pro Váhy velice akční a variabilní. Tito zrozenci si možná letos sáhnou až na dno svých sil, ale veškeré zkušenosti budou velmi posilující.

Rok 2017 začne podle horoskopu hekticky, Váhy by proto měly očekávat velké změny a nebát se vyjít svému štěstí vstříc. V kariéře se příliš neměly snažit o velké výkony, stejně by jejich snaha nyní nepřinesla žádné kýžené výsledky a zbytečně by si Váhy přidelávaly potíže.

Ani v létě nelze očekávat přílišné zklidnění situace, nejlépe Váhy udělají, zamyslí-li se nad svými prioritami a budou vše řešit s rozmyslem a postupně. Situace se zklidní asi až spíše s přicházejícím koncem roku.

Horoskop Váhy - Leden 2017

Leden si pro vás připravil pořádně nabitý začátek roku. Není čas na zimní spánek, probuďte se z letargie. Je potřeba být aktivní, abyste mohli uskutečnit své neotřelé nápady. Zužitkovat je můžete hlavně v oblasti kariéry.

Váhy, citlivé a rozumově založené povahy, čeká v lednu hektické tempo. Budete z toho nesví a váš partner také. Věnujte mu více času, aby ve vás neztratil důvěru. Hlavně se zbytečně nehádejte, zbytečně byste si jen kazili náladu.

Horoskop Váhy - Únor 2017

V únoru si můžete vybrat, zda se spokojit s všedností svého vztahu, nebo trochu zariskovat. Věřte svým pocitům a nebojte se svému štěstí vyjít vstříc. Vyrazte do společnosti, neodmítejte pozvání na skleničku nebo jen kávu. Nikdy nevíte, co se vám může přihodit.

V práci vás čeká těžká situace a možná změna ve vašem týmu. Pokud si sami chcete svou pozici udržet, budete muset své profesi věnovat velkou část svého osobního času. Jedině tak se vám nepříjemné potíže vyhnou.

Horoskop Váhy - Březen 2017

Sáláte pozitivní energii a lidé ve vašem okolí to brzo poznají. V březnu navazujte nové kontakty a získávejte informace či pracovní konexe. V březnu vám to půjde samo. V práci to ale i tak nebudete mít lehké, držte se raději zpátky. Nepřidělávejte si práci a potíže navíc.

Musíte si zvyknout na hektické pracovní tempo, které vám začalo v únoru. Až to zvládnete, srovná se vám i osobní život. S partnerem se konečně domluvíte a váš vztah znovu začne

Horoskop Váhy - Duben 2017

S příchodem dubna se změní tísnivá atmosféra na vašem pracovišti. Vaše kariéra se probudí k životu a vaší pozitivní nálady si všimnou i nadřízení. Musíte setrvat a vaše profesní cíle se brzy vyplní.

Při plnění svých pracovních představ však berte ohled na ostatní. Pracujte za sebe, ale hlavně jako součást týmu. Kolektiv si vás bude více vážit a neuděláte si zbytečně nepřátele z lidí, kteří by vám v budoucnu mohli výrazně uškodit.

Horoskop Váhy - Květen 2017

V květnu se konečně můžete těšit na chvilku klidu. Čerpejte novou energii a upevňujte zdraví. Nemoci by se vám měly vyhýbat, nebojte se proto trochu pracovat na své kondici. Volného času na to budete mít dostatek.

Drobné neshody, které v květnu přijdou v zaměstnání i v mezilidských vztazích, můžete jednoduše napravit vstřícným gestem. Oceňte práci svých kolegů, partnera pozvěte na večeři a vaše starosti se vypaří.

Horoskop Váhy - Červen 2017

Užívejte si pohody v rodinném kruhu, červen je pro ni jako stvořený. Váš vztah vás bude naplňovat. Nezadané Váhy možná pocítí touhu se seznamovat a bude se jim velmi dařit. Čekají vás mnohá milostná dobrodružství.

V okolí vás možná budou považovat za sobce. Takové názory ale neberte moc vážně. Někteří lidé si prostě pomoc nezaslouží a vy byste jen zbytečně mrhali svou energií při činnosti, která stejně nikam nepovede.

Horoskop Váhy - Červenec 2017

V červenci budete ve svém vztahu postrádat potřebnou jistotu. Vaše sebevědomí tím výrazně poklesne. Promluvte si s partnere a zkuste situaci vyřešit. Je však možné, že budete muset přistoupit na velké kompromisy.

V profesním životě budete dynamičtí. Neustále se vám budou naskýtat nové zajímavé příležitost a důležití lidé s vámi budou chtít probírat budoucí plány. Udělejte co nejlepší dojem, bude na něm do budoucna hodně záležet.

Horoskop Váhy - Srpen 2017

V srpnu objevíte lásku, která se přitom dlouho jen ukrývala ve vašem blízkém okolí. Možná budete překvapeni, ale situaci si určitě užijete.

Potkáte plno zajímavých lidí mimo svou obvyklou skupinu přátel. Nebojte se s nimi sblížit, jejich názory a sny vás mohou v mnohém obohatit.

V práci byste se měli více soustředit. Za každou cenu se vyvarujte neplnění úkolů a termínů. Mohli byste významně ohrozit své postavení.

Horoskop Váhy - Září 2017

Září by pro vás mělo být ve znamení upevňování vztahů s partnerem a přáteli. V průběhu září přijde pár zaškobrtnutí, která by vás mohla stát jejich náklonnost.  Nevyhnete se ani problémům v rodině, připravte se na praní špinavého prádla.

V profesním životě vás čekají změny. Vaši kolegové budou problémy ze svého osobního života projektovat do profesního. Nenechte je demoralizovat celý kolektiv a včas si s nimi promluvte.

Horoskop Váhy - Říjen 2017

Říjen by pro vás měl být měsícem relaxace a meditace. Nikam se nežeňte a snažte se nasbírat energii na další měsíc. Zajděte si na procházku, vyrazte do přírody nebo si jen přečtěte dobrou knihu.

V říjnu se ukáže, kdo je váš pravý přítel. Vaši blízcí vás ve svízelné situaci nepodpoří, ale pomoc vám přijde z míst, které byste možná nikdy nečekali.

Horoskop Váhy - Listopad 2017

Zaměřte se na rodinu, pracovní povinnosti v listopadu můžou počkat. Věnujte se domácímu odpočinku, měli byste zároveň trávit dostatek času se svými nejbližšími.

Listopad přeje vše Váhám, které se chtějí více vzdělávat. Zajděte si do knihovny, podívejte se na dokument nebo navštivte přednášku. Každý nový poznatek budete mít možnost brzy zužitkovat ve svém profesním životě.

Horoskop Váhy - Prosinec 2017

V prosinci pro Váhy přichází nejlepší čas na sebezdokonalení a seberealizaci. V práci bude mít vedení čas na vaše připomínky, tak se nebojte ozvat. Vaše neotřelé nápady jistě najdou své uplatnění.

Dočkáte se finančních odměn, se kterými jste ani nepočítali. Kupte proto dárky pro své nejbližší, velkou část roku jste na ně neměli čas. Užívejte si společně strávený čas a v klidu počkejte na konec roku.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 16540x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučené články

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte