Střelec - horoskop 2017

Střelec - horoskop 2016strelecHoroskop pro rok 2017 předpovídá, že zrozenci ve Střelci se mohou těšit na profesně i osobně stabilní rok. První problémy a možná i drobné zvraty se objeví až v druhé polovině roku.

Budou-li Střelci v práci udržovat konstantní tempo, pak mají našlápnuto na úspěch i pracovní postup. Zejména na jaře se Střelcům vyplatí vyrazit na dovolenou nebo aspoň dostatečně relaxovat, nevystavovat se stresu apod.

V druhé polovině roku pravděpodobně přijdou nesnáze ve vztazích Střelců. Horoskop radí, aby Střelci rešení potíží neodkládali, další složitosti a problémy by mohly aktuální situaci jen zhoršovat.

Na podzim se také mohou objevit jisté složitosti v pracovní oblasti, Střelci by zde proto neměli klesat na mysli, ale vydržet a mít na paměti, že i negativní zkušenosti mohou být velmi cenné.

Konec roku bude pro Střelce zřejmě nejnáročnější, ale podpoří je rodina a přátelé.

Horoskop Střelec - Leden 2017

Střelci by se měli mít v lednu na pozoru. Někdo z vašich blízkých bude mít potíže a bude na vás, abyste zasáhli. Kolega, kamarád nebo dokonce někdo z rodiny se dostane do situace, které sám nevyřeší, tak mu podejte pomocnou ruku. Váš dobrý skutek nezapomene.

V profesním životě budete moci využívat svou novou autoritu. Rozdávejte úkoly a organizujte práci, ale zbytečně se nepovyšujte na ostatní. Pomluvy ze strany kolegů by vám jen přivodily stres, který by vám zbytečně bránil v odpočinku.

Horoskop Střelec - Únor 2017

Střelci budou v únoru působit přístupně pro své okolí. Dost možná tak získáte nové přátele a známosti. Díky ním zároveň si zároveň otevřete cestu ke spoustě zajímavých obchodních příležitostí.

Přátelským přístupem uděláte radost nejen svým kolegům, ale i nadřízeným. Ve vaší společnosti se dokážou uvolnit a možná vám tak svěří informaci, kterou byste ani neměli vědět. Nově nabytou znalost můžete nenápadně využít a trochu si přilepšit.

Horoskop Střelec - Březen 2017

V zaměstnání se vám v březnu vyplatí udržet vysoké pracovní tempo. Pokud to zvládnete, uděláte první krok k pracovnímu postupu. Na závistivé kolegy neberte ohled, pokud svou práci nestíhají, je to jen jejich vina.

Díky vašemu životnímu optimismu a neustálé dobré náladě působíte na lidi důvěřivé. Nenechte si od ostatních nic líbit a rozhodně se nenechte od nikoho využívat. Dejte svému okolí najevo, že si na vás nesmí dovolovat.

Horoskop Střelec - Duben 2017

V dubnu vás práce bude čím dál více bavit. Nebojte se jí zasvětit co nejvíce času, klidně na úkor svého volného času. Máte šanci zvládnout všechny resty, které byste jinak jen těžko doháněli. Dovolenou si můžete vybrat později.

Práce vás v dubnu bude tak naplňovat, že vám nebudou vadit ani přesčasy. Ty ale budou vadit vaší rodině, neměli byste je příliš zanedbávat. Najděte si chvíli třeba na společnou večeři.

Horoskop Střelec - Květen 2017

Přemíra stresu v květnu Střelcům škodí, dávejte si proto pozor na své zdraví. V květnu byste měli část svého času věnovat odpočinku a relaxaci. Situace v práci se na chvíli uklidní, tak toho využijte a vyrazte někam na výlet.

Květen pro váš osobní život nebude šťastným měsícem. Ve vztahu se setkáte s nedůvěrou partnera, kterou jste si způsobili sami svou nepřítomností. Snažte se však pochopit jeho pocity, vžijte se do jeho situace. Romantické gesto udělá mnohé.

Horoskop Střelec - Červen 2017

V červnu se vám začne dařit v oblasti vztahů. Dlouhodobé budou stabilnější, nemusíte se tak bát plánovat společnou budoucnost. Klidně udělejte další důležitý krok, na který byste si jindy netroufli. Nezadaní střelci by měli vyrazit do společnosti, mají velkou šanci poznat pravou lásku.

Snažte se vyhýbat konfliktům a hádkám. Zbytečně byste proti sobě rozeštvali lidi, na kterých vám záleží. Myslete i na své zdraví, přílišné pracovní vypětí minulých měsíců vašemu tělu rozhodně neprospívá.

Horoskop Střelec - Červenec 2017

V profesním životě jste v červenci na vrcholu. Pracovní úspěch přichází jeden za druhým a vy máte vše pod kontrolou. Vaší rodině ale bude vadit, jak málo času s nimi trávíte. Promluvte si s nimi a snažte se jim vysvětlit situaci.

Červenec je zároveň skvělou dobou pro velké změny v trávení vašeho volného času. Můžete začít s novým koníčkem nebo se věnovat studiu, na které jste celý rok neměli čas. Na aktivity, které stejně děláte spíše z donucení, byste už měli zapomenout.

Horoskop Střelec - Srpen 2017

Srpen Střelcům přichystal hektické, zrychlené období, které ale bude plné úspěchů. Nebudou však zadarmo, každý si budete muset vydřít v často tísnivé atmosféře. Nevzdávejte se nikdy předem, vaše snažení přinese kýžené výsledky.

V profesním životě vás čeká velké rozhodnutí. Pokud jste svolní cestovat klidně i velké vzdálenosti, čekají vás velké změny v pracovní náplni i platových podmínkách. Pokud svolíte pouze k menším změnám, vaše kariéra se trochu přibrzdí.

Horoskop Střelec - Září 2017

V září mají Střelci možnost zažít plno nových dobrodružství, žádné nudné dny vás rozhodně nečekají. Na druhou stranu taky čekejte plno stresu v zaměstnání, kde vám neustálý spěch a nestíhání nebudou dělat příliš dobře.

Horoskop Střelec - Říjen 2017

V říjnu se snažte být co nejvíce nezávislí. Práci, kterou sami zvládnete, nepředávejte ostatním. Když vše zvládnete včas a sami, všechna chvála a uznání připadne právem jen vám. Poté si užijte zaslouženého odpočinku.

V tomto období se Střelcům zlepší zdraví. Můžete se proto bezbolestně vrátit ke sportu, který jste většinu roku zanedbávali. Jezte zdravě a udržujte se v kondici.

Horoskop Střelec - Listopad 2017

Listopad bude přát všem střelcům, kteří se nebojí obětovat čas i peníze pro splnění svých cílů. Vaše okolí vás možná bude odrazovat, ale ke konci měsíce vám jen dají za pravdu. Bez risku se žádného zisku nedočkáte a v listopadu to platí dvojnásob.

Odvaha se vám vyplatí i v osobním životě. Pokud jste se doposud nedokázali odhodlat, abyste oslovili svou lásku, nyní už musíte. Pokud zaváháte, tak možná bude už pozdě a svou nerozhodnost si budete vyčítat pěkně dlouho.

 Horoskop Střelec - Prosinec 2017

Stále máte pozitivní a veselé období. Každá činnost vám v prosinci dělá potěšení a vaši blízcí to ocení. Dobrou náladu si však musíte udržet. Dost možná se ve vašem okolí stane nepříjemná událost, kterou úplně neovlivníte. Snažte se proto udržet úsměv na tváři.

V prosinci se těšíte dobrému zdraví. To však není důvod pro to, abyste mohli během svátku přejídat. Zdravotní by se vám mohly brzy vrátit, běžte proto na dlouhou ozdravnou procházku.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 12940x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte