Štír - Horoskop 2019

stir_200xHoroskop Štír 2019

Horoskop na rok 2019 předpovídá, že aby prožili Štíři pohodový rok, budou muset konečně dát sami sebe na první místo

Bude čas na to, udělat si ve věcech pořádek. A nejen ve věcech, obrazně řečeno. V roce 2019 půjdou Štíři tvrdě za svým a bude se jim dařit ve všem, na co sáhnou - pokud ovšem budou vytrvalí, trpěliví a dostatečně bojovní, možná až agresivní.

V životě Štírů mohou projít v roce 2019 proměnou vztahy, láska, kariéra, majetek i bydlení. Ochrannou ruku budou nad Štíry pomyslně v roce 2019 držet Saturn s Plutem v Kozorohu

Čtěte také:

Horoskopy

Štíři naleznou to, co hledají a podaří se jim zbavit všeho, co jim ubírá energii a brzdí je v rozletu. Bude čas na to ukončit nefungující vztahy a zamávat lidem, kteří Štíry jen využívají pro svůj vlastní prospěch. 

Tohle v pořadí druhé vodní znamení představuje vše tajemné, mystické a záhadné, což se projeví i v roce 2019. Na své okolí budou Štíři chvílemi působit odměřeně až chladně, proto bude potřeba zapracovat na pocitech a vyjadřování.

Štíři zjistí, že projevit ve správnou chvíli své emoce nemusí být na škodu. Ba naopak - může to velmi pomoci. 

Horoskop na rok 2019 bude Štírům přát zejména v lásce. Nezadaní Štíři budou mít ideálních 12 měsíců pro to, nalézt, co opravdu hledají. Zaujala vás tato předpověď pro rok 2019? Podívejte se také na charakteristiku pro Štíry jako znamení zvěrokruhu

Horoskop Štír - Leden 2019

V první polovině měsíce ledna se bude Štírům dařit v lásce a ve vztazích, kde se mohou těšit na pořádnou dávku emocí a přílivu vášně. Tajemní Štíři budou zmítáni milostnými choutkami a zatouží po nových dobrodružstvích. 

V druhé polovině měsíce si naopak dávejte pozor na možné konflikty. Od okolí si nenechte nic vnunit ani namluvit. Mějte své názory a stůjte si pevně za nimi. Jen tak vás budou ostatní respektovat a vy budete moct v klidu žít po svém.  

Horoskop Štír - Únor 2019

Jedna nevinná věta vyřčená v zápalu boje. Jeden by nad ní mávnul rukou, Štír ale ne. V něm dovede taková věta rezonovat dlouhé dny. Horoskop 2019 varuje před podrážděností, velkými emocemi a přílišnými sklony dramatizovat. 

Pokud máte krizi, nebuďte sami, bude vám psychicky ještě hůř. Raději kontaktujte přátele nebo vyrazte někam za zábavou. Zajímavá výstava, nově otevřený bar nebo komedie v kině vám udělají dobře. 

Horoskop Štír - Březen 2019

Pokud se vám blízký člověk svěří s tajemstvím, nevyzrazujte je nikomu dalšímu. Ztratili byste důvěru blízkého přítele a možná o něj i definitivně přišli. Pokud ve vás přítel vidí vrbu, respektujte toto jeho přání. 

V březnu se mohou Štíři těšit na plodné období. Bude ideální čas na to, navazovat nové známosti. Muži budou úspěšní, ženy Štíři mají ideální období na plánování potomků a následné otěhotnění.  

Horoskop Štír - Duben 2019

Štíři by neměli potlačovat své city. Naopak! Měli by se naučit říkat věci přímo. V dubnu na to bude ideální čas. Pokud na srdci nosíte křivdy nebo jiné negativní emoce, ven s nimi. Uleví se vám. 

Horoskop na rok 2019 přeje snům. Jakýkoliv neuskutečněný sen, který jste si vysnili, má velkou šanci, být v roce 2019 uskutečněn. Cestování, láska, práce, děti, bydlení - vzhůru do toho! jakýkoliv krok kupředu, který v dubnu uděláte, se vám jednoznačně vyplatí.

Horoskop Štír - Květen 2019

V květnu si budou Štíři muset uhájit své pozice. Pomlouvačná kolegyně v práci, dotěrný kamarád nebo nepříjemná sousedka vám mohou pořádně zavařit. I když neradi vstupujete do zbytečných konfliktům, nebojte se v květnu ozvat. 

V květnu nebude vhodný čas pro změny. Raději ještě chvíli setrvejte ve starých zajetých kolejích a dělejte vše tak, jako obvykle. 

Horoskop Štír - Červen 2019

V červnu buďte aktivní v hledání lásky, nové známosti vám přinesou štěstí. Láska může čekat i na zdánlivě nepředvídatelných místech. Stačí se příště na kolemjdoucího usmát nebo při frontě v supermarketu nekoukat jen do telefonu. Mějte oči otevřené a štěstěna se na vás usměje!

V druhé polovině června své okolí okouzlíte kuchařským uměním. Vaše rodina i kamarádi ocení vaši kreativitu a vy se stanete hvězdou každého večírku. 

Horoskop Štír - Červenec 2019

Pokud zvažujete, jaká dovolená pro vás bude letos ideální, horoskop na rok 2019 vám poradí. Štíři si nejvíc odpočinou na horách nebo u vody. Baví je mystika, proto jsou super vhodné nejrůznější tajemné hrady a zámky

Ubytování volte s možností stínu a ochlazení. Rozpálená poušť nebo betonové město Štírům dobře neudělá. Stejně tak se vyvarujte stístěným prostorům a podzemí. 

Horoskop Štír - Srpen 2019

Srpen 2019 bude pro Štíry dramatický. Ve vztazích a lásce mohou přijít problémy a krize. Zachovat chladnou hlavu si sice umíte, co takhle ale někdy projevit emoce?

V srpnu na sobě pracujte a dejte si pořádně do těla. Projížďka na kole, jogging nebo power jóga vám dobijí baterky na dlouhé hodiny. Pamatujte, že abyste předešli zdravotním problémům, měli byste každý den aktivovat lymfatický systém

Horoskop Štír - Září 2019

Vše zlé se v dobré obrátí a Štíři se mohou těšit na nové začátky v lásce. Čeká vás nové seznámení a možná se i bláznivě zamilujete! Pozor ale ne růžové brýle, které vám partner hned ze začátku nasadí. 

Pokud jste na sobě pracovali, v září to konečně bude vidět. Dostane se vám poklon a uznání ze strany okolí. 

Horoskop Štír - Říjen 2019

Štíři snadno podlehnou stresu a nečekané problémy v práci nebo v lásce jim mohou zavařit o mnoho víc než jiným znamením. Neztrácejte nervy a snažte si zachovat chladnou mysl. Pomůže vám uklidňující hudba, svíčky, meditace před spaním nebo mystické čtení. 

Vyzkoušet můžete také bylinky na nervy. Skvěle funguje máta, meduňka, květ černého bezu nebo levandule. 

Horoskop Štír - Listopad 2019

Pokud jste minulý měsíc stres neukočírovali, v listopadu mohou přijít depresivní stavy. V takovém případě nebuďte sami, naopak se obklopte rodinou nebo partou přátel, kteří vás ze špatných stavů zaručeně dostanou!

Je také možné, že vám chybí sluníčko. Pokud můžete, vyrazte alespoň na pár dní na dovolenou do zahraničí. Slunná Itálie, Španělsko nebo Kanáry vám pomohou cítit se lépe!

Horoskop Štír - Prosinec 2019

V prosinci si dávejte pozor na majetek. Zbytečně nerozhazujte a v žádném případě si nepůjčujte na Vánoce. To, co jste reálně nevydělali, nemá smysl, utrácet za drahé dárky

Buďte s rodinou. Úklid i práce počkají, ale společně strávený čas už nic nenahradí. Stanovte si pro rok 2020 cíle, které se pokuste dodržet.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 16946x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte