Ryby - horoskop 2017

Ryby - horoskop 2016rybyRybám se rok 2017 bude zdát možná poněkud extrémní a chvílemi budou muset slevit ze svého pohodlí. Zvládnou-li však přicházející situace s trpělivostí a přehledem, pak se nemají Ryby čeho bát, ale právě naopak.

Dynamický rok 2017 bude Rybám podle horoskopu hrát do karet a nakonec si ho báječně užijíe. Hvězdy jsou Rybám v mnohém nakloněny, a tak je dost pravděpodobné, že jejich myšlenky a nápady dostojí svojí realizace. Veškerý čas a píle v realizacích projektů a pracovních úkolů se Rybám v nejbližších letech vrátí.

Po celý rok by se navíc Rybám mělo podle horoskopu velmi dařit v milostné sféře a ve vztazích obecně. Jejich letošním úkolem však bude nebát se ukazovat svoje skutečné emoce a být upřímné v komunikaci v druhými.

Horoskop Ryby - Leden 2017

V lednu očekávejte významnou událost. Možná vás už vztah nenaplňuje tak, jako dříve. Zkuste situaci vyřešit a zbytečně se neuzavírejte sami do sebe. Dobrá rada od někoho z vašich blízkých vás vytrhne z letargie a ihned se vám uleví.

Pro Ryby by rok měl začít velkým zvýšením pracovního nasazení. Ukažte svým nadřízeným, co ve vás je. Když to zvládnete, budete výrazně vynikat nad ostatními. Vyhněte se ale sebestřednosti.

Horoskop Ryby - Únor 2017

V únoru budete mít velkou šanci změnit věci, které vás už dlouho trápí. Zvažte však pečlivě, zda vám změna vážně prospěje - rozhodně nebude zadarmo. Budete muset plno věcí obětovat. Zatím bude možná vhodnější ještě chvíli počkat.

V práci udržujte stále pracovní tempo, které jste nasadili minulý měsíc. Pracujte pilně a tvrdě, budete mít šanci na další kariérní postup. Ryby se tak mohou těšit nejen na prémie a další odměny, ale i na nové cenné zkušenosti.

Horoskop Ryby - Březen 2017

S březnem počítejte s příchodem nestabilního období. Měli byste se držet osvědčených postupů, které máte zažité. Ryby by neměly zkoušet úplné novinky, teď se to rozhodně nevyplatí. Pokud budete chtít někoho zaujmout, spolehněte se na své stálé metody - víte přesně, co máte udělat. Nezkoušejte ze sebe dělat něco, co nejste.

Věnujte se více své rodině a blízkým přátelům. Nenechte se úplně pohltit prací, vyhraďte si několik dní z týdne na relaxaci. Možná přijdete na jiné myšlenky

Horoskop Ryby - Duben 2017

Předešlé měsíce jste kvůli práci mírně zanedbávali svůj vztah. Po drobné krizi na začátku dubna se však můžete znovu těšit na harmonii.  Nastane stabilní období, které by si roztěkané Ryby měly pořádně užít.

V dubnu byste měli snažit zamezit míru stresu, kterou jste zažívali minulé měsíce. Situace si předtím vyžadovala vaši plnou pozornost, nyní se však můžete více uvolnit.

Horoskop Ryby - Květen 2017

Květen pro vás bude klidným, až pasivním obdobím. Nesnažte se zbytečně o něco, co stejně nemá smysl. Zůstaňte v klidu a nenechte se vyprovokovat svým okolím. Užívejte si nového dostatku volného času. Věnujte se svým blízkým a rodině.

Ve vašem vztahu se projeví nečekané problémy. Váš partnery o vás bude mít neopodstatněné obavy, tak mu vše dostatečně vysvětlete. Není třeba trápit kvůli zbytečným nedorozumění.

Horoskop Ryby - Červen 2017

Nezadané Ryby by měly v červnu vyrazit do společnosti. Je čas se osmělit a zbavit se studu. Nezanedbávejte však kvůli vztahům svou práci. Vedení po vás sice stále nevyžaduje velké výkony, nesmíte však zůstat pozadu.

Starosti z práce nebo školy si zbytečně nenoste domů. Vytvořte si pohodovou atmosféru, odpočiňte si a věnujte se věcem, které vás skutečně baví.

Horoskop Ryby - Červenec 2017

Celý rok jste se snažili osamostatnit a být naprosto nezávislí. V červenci však možná budete mít potřebu se víc stýkat se svou rodinu a blízkými. Nebojte se je požádat o radu v profesním životě - červenec přeje všem Rybám, které svých cílů dosáhnou díky týmové spolupráci a kooperaci s ostatními.

Potřeba se více sbližovat se promítne i do vašeho milostného života. Své lásce dejte najevo, jak moc vám na ní stále záleží. Nezadané Ryby by poté měly vyrazit do společnosti - je na čase najít partnera na den nebo rovnou na zbytek života.

Horoskop Ryby - Srpen 2017

V srpnu čeká všechny nerozhodné Ryby velmi traumatické období. Plno práce, málo volného času i neshody ve vztahu vás budou provázet celý měsíc. Pokud jste však minulé měsíce pilně pracovali a připravovali se na nejhorší, vše bude výrazně lehčí.

Srpen i tak bude pro většinu Ryb velkou psychickou zkouškou. Snažte se pod váhou vší nové odpovědnosti udržet chladnou hlavu a hlavně se nehroutit. Brzy se vaše situace trochu zlepší.

Horoskop Ryby - Září 2017

Září bude pokračovat s hektickým tempem. Nároky na vaše výkony se příliš nesníží a vy budete mít co dělat, abyste všechny úkoly zvládli včas. Dost možná se ale jedná jen o zkoušku, zda novou odpovědnost dokážete ustát. Musíte pořádně zatnout zuby.

Vás vztah čeká těžká zkouška. Nedělejte unáhlená rozhodnutí, mohli byste přijít o důvěru lidí, na kterých vám záleží. Pořádně si vše promyslete a snažte se najít ideální rozhodnutí pro obě strany.

Horoskop Ryby - Říjen 2017

Říjen by pro vás měl být měsícem zlepšení a pozitivních změn. V zaměstnání se situace trochu uklidní. Pokud jste všechny potíže přestáli bez větších škobrtnutí, můžete se těšit na pochvalu od nadřízeného.

V osobním životě se také budete moci radovat - váš vztah bude prosperovat a s partnerem se přesunete do velmi šťastného období. Užívejte si každého společně stráveného okamžiku.

Horoskop Ryby - Listopad 2017

V listopadu vás možná bude okolí oprávněně považovat za workoholika. Do práce jdete s pílí a vervou, která výrazně převyšuje snažení vašich kolegů. Je to však dobrá cesta, jak udělat dobrý dojem na vedení. Nebojte se, brzy si vašeho nasazení všimnou a odměna nebude malá.

V práci také můžete využít kontaktů, které jste za celý rok získali. Noví přátelé a známí vám zcela jistě pomohou vaši kariéru posunout o velký krok dál.

Horoskop Ryby - Prosinec 2017

Prosinec si pro vás připravil zimní romanci. Abyste si ji mohli užít, budete muset trochu vyjít ze své komfortní zóny a navštívit místa, kam by vás jindy ani nenapadlo vkročit. Nová láska by vám však za to stát měla.

Jak se budou blížit vánoční svátky, budete čím dál roztěkanější a podrážděnější. Snažte se své blízké ušetřit špatných nálad, které stejně brzy odezní. Přebytečnou negativní energii se snažte vybít třeba při sportu.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 16252x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Doporučené články

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte