Rak - horoskop 2017

Rak - horoskop 2016rakRok 2017 nebude pro tak citlivé znamení, jako je Rak, podle horoskopu úplně jednoduchý. Energii a podporu však může čerpat ve vztazích. Pozitivní energie v oblasti vztahů se Rakům dostaví hlavně na jaře.

Horoskop pro rok 2017 Rakům doporučuje vyrazit do společnosti, bavit se a užívat si radostí života. Obzvláště nezadaní Raci mají letos velkou šanci najít svůj protějšek.

Co se týká kariéry, tak podle hvězd to v nadcházejícím roce nebudou mít Raci vůbec jednoduché. Hned na začátku roku tyto zrozence čekají velké úkoly. Je dobré, aby Raci udržovali konstantní pracovní tempo a nic je pak nerozhází.

Velké zvraty letos Raci spíše očekávat nemusí, ale pokud se objeví nějaká lukrativní nabídka, pak je dobré ji rychle využít. Podle horoskopu se Rakům v roce 2017 velice vyplatí zariskovat.

Na začátku podzimu budou mít Raci zřejmě poslední šanci v roce k nějakým změnám, jinak lze očekávat pasivní pokračování v již rozběhlých činnostech a ke konci roku možná i problémy. Ty si budou Raci muset vyřešit sami a bez pomoci okolí.

Horoskop Rak - Leden 2017

Leden nebude pro Raky ani zdaleka odpočinkový, čeká vás plno důležitých událostí. . Pokud si hned z počátku roku necháte „ujet vlak“ jen těžko pak budete zameškané dohánět. Pokud se vám vše podaří, rozhodně si nenechte úspěch stoupnout do hlavy.

V rodině si užívejte klidu a harmonie. V uvolněném prostředí se můžete odvážit rozebrat důležitá témata, která by se jindy setkala s nevraživostí a nepochopením. Nyní je ta pravá chvíle.

Horoskop Rak - Únor 2017

Rak by měl v únoru udržovat své pracovní nasazení z minulého roku. Tam, kde ostatní tápají, vy budete excelovat. Možná se tak konečně dočkáte vyhlídky pracovního postupu. Najděte si však i čas na trávení volných chvílí ve společnosti, nezanedbávejte ani své přátele.

Podaří se vám vyřešit problémy a spory ostatních. Zachováváte si chladnou hlavu i v krizových situacích díky zkušenostem, které jste za celé roky nasbírali. Zaměřte se však i na své vlastní potíže, občas je potřeba se věnovat i sám sobě.

Horoskop Rak - Březen 2017

Pokud v březnu uvidíte člověka v nouzi, podejte mu pomocnou ruku. Spolu s dobrým skutkem si zajistíte výhodnou příležitost do budoucna.

Může se stát, že se dostanete do situace, kterou jste si sami zavinili, ale jen tak ji nevyřešíte. Nezoufejte a poučte se z chyb, které teď už víckrát nezopakujete.

V březnu si možná sáhnete skoro až na dno, ale na druhou stranu zjistíte, že jste mnohem silnější, než jste si třeba mysleli.

Horoskop Rak - Duben 2017

Pro Raky se v profesním životě v dubnu nic nezmění. Žádné zvraty nebo povýšení určitě nečekejte. Zato se vám bude dařit v osobním životě. Budete mít dostatek příležitostí si užít přítomnost svých známých. Jejich pozornost vám bude dělat velkou radost.

V dubnu budete nabití pozitivní energií, kterou budete přenášet i na své okolí. Nebojte se navázat nová přátelství, oslovit své lásky nebo si jen popovídejte se svým přáteli. Oslovujte i neznámé lidi, kteří vás zaujmou - jistě získáte důležité kontakty.

Horoskop Rak - Květen 2017

S květnem přišel čas se vrátit nohama zpátky na zem. Je potřeba se pořádně zaměřit na zaměstnání, osobní život bude muset na chvíli stranou. V rámci pracovního vytížení však nezapomínejte na své zdraví, snažte se co nejvíce vyhýbat stresovým situacím a nepodceňte prevenci.

Může se stát, že tak trochu zapomenete na vnější dění v okruhu svých přátel. Měli byste se věnovat závažným úkolům, které se už nesmí dále odkládat. Na užívání budete mít ještě dost času, teď vám nic nesmí utéct.

Horoskop Rak - Červen 2017

Nezadaní Raci by měli být v červnu v pozoru. Na obzor se vyskytne potenciální partner, kterého byste rozhodně neměli minout. Nebraňte se proto pozváním na akce, na které byste jindy nešli. Pár věcí možná budete muset překousnout, ale vyplatí se to.

Problémy budete v červnu řešit jak v oblasti vztahů, tak v profesním životě. Dost možná s vámi vývoj v práci dost otřese. Neoddávejte se však zbytečně depresím, když vytrváte, vše dobře dopadne.

Horoskop Rak - Červenec 2017

Pořád ostatním pomáháte a přestáváte myslet sami na sebe. V červenci dejte ostatním šanci, aby naopak pomohli vám. Věřte tomu, že se vám to bude líbit. Nebuďte však příliš sobečtí, jinak brzy své okolí otrávíte.

Snažte se porozumět svému okolí. Pár hezkých slov a dobrých rad vám hned otevře cestu k novým přátelstvím. Na staré známosti však nezapomínejte a dejte jim vědět, že si jich stále vážíte. Možná je pozitivně překvapíte.

Horoskop Rak - Srpen 2017

V srpnu máte chuť na trochu lásky a romantiky. Udělejte si se svým partnerem hezký večer a zapalte pár svíček. Připravte si něco speciálního a jistě budete naprosto neodolatelní.

Pokud máte pocit, že se příliš řídíte emocemi a přestáváte myslet racionální, měli byste trochu přibrzdit. Milostná dobrodružství vás sice v srpnu budou bavit, ale není třeba udělat chybu, kterou by vás mohla dlouho mrzet.

Horoskop Rak - Září 2017

V září získáte nové cenné přátele. Važte si jich, do budoucna vám mohou zajistit plno zajímavých pracovních příležitostí. Naslouchejte jejich radám a vše si pořádně zapamatujte, nové informace se vám budou hodit.

Zbytek měsíce věnujte samostudiu. Věnujte se i oblastem, které by vás jindy nelákaly, je třeba si rozšířit obzory. Snažte se poznávat co nejvíce lidí a věcí, nebojte se za nimi klidně daleko cestovat.

Horoskop Rak - Říjen 2017

Říjen pro vás bude jedno velké potěšení. Váš vztah bude fungovat ještě lépe než obvykle. Není tak třeba nic měnit, i když jste předtím možná měli pocit, že tomu tak není. Opravdovou lásku si zasloužíte a přesně víte, co musíte udělat, abyste si ji udrželi.

Nenechte se rozčilovat žárlivostí svých kolegů. Váš osobní život není jejich věc. Užívejte si pohodu s osobou, se kterou byste chtěli klidně strávit zbytek svého života.

Horoskop Rak - Listopad 2017

Uklidněte se a trochu zvolněte, listopad vám to dovolí. Je třeba si život vychutnávat doušek po doušku. Zbytečným uspěcháváním si uškodíte v osobním i pracovním životě. Zbytečně se budete frustrovat, což vašemu zdraví jen uškodí.

Svůj stres se snažte nepřenášet na ostatní, kolegové by vám to mohli dlouho připomínat. Pořádně odpočívejte, najděte si čas pro rodinu a snažte se svůj život trochu ustálit.

Horoskop Rak - Prosinec 2017

Prosinec pro vás bude nejlepším obdobím za celý rok. Obklopte se těmi, které máte nejraději. Kvůli své přirozené skromnosti vždy říkáte, že žádné dárky nechcete.Tentokrát byste mohli své rodině naznačit, co přesně chcete. Z dárků tak budete mít mnohem větší radost.

V práci bude končit předvánoční shon, můžete se tak více sblížit se svými kolegy. Možná vás překvapí, kolik toho máte společného a vytvoříte si s nimi lepší vztahy, než byste čekali.

 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 17889x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte