Lev - horoskop 2017

Lev - horoskop 2016levHoroskop pro rok 2017 praví, že zkušenosti, které Lvi v tomto období získají, budou velmi cenné a přínosné.

V první polovině roku se budou Lvi orientovat především na mezilidské vztahy. V práci se Lvům nebude dařit úplně podle plánu a nakonec se ukáže jako lepší řešení vyrazit i do přírody nebo do společnosti a zbytečně nepřepínat svoje síly.

Na jaře si budou Lvi užívat dokonalé partnerské harmonie nebo čerstvé zamilovanosti.

V roce 2017 se podle horoskopu nevyplatí Lvům nic lámat přes koleno. Je dobré si nenechat uniknout důležité události, ale zároveň se zbytečně nestresovat a stát nohama pevně na zemi. Důležité je nevzdávat se a snažit se neustále motivovat nejen sebe, ale i své okolí.

S příchodem zimních měsíců budou mít zrozenci ve znamení Lva dostatek času na odpočinek.

Horoskop Lev - Leden 2017

Leden bude pro Lvy velmi náročný. Pokud budete chtít dosáhnout svého, připravte se na potíže, které jste nečekali. Obzvláště v osobním životě. Zkuste svou energii soustředit jiným směrem.

Díky své bojovnost a cílevědomosti budete v práci úspěšní. Připravte se ale na překážky, nic nepřijde zadarmo. Využijte své zkušenosti, překonejte komplikace a ze situace vyjdete jako vítěz. Nebojte se pustit do větších projektů, vše dobře zvládnete.

Horoskop Lev - Únor 2017

Nepropadejte v depresi. Na únor si nedělejte plané naděje, že vše vyjde, jak by mělo. Věnujte se spíše sobě a svému osobnímu rozvoji. Ve společnosti přijdete na jiné myšlenky. Vstřebávejte názory ostatních a poučte se z nich.

V únoru se dostanete do problémů se svým partnerem. Je třeba si přiznat, že váš vztah už trochu ochladl. Nic však není úplně ztraceno, pořádně si promluvte.

Horoskop Lev - Březen 2017

Hvězdy jsou v tom správném postavení, proto se v březnu opět zvyšuje šance, že Lev konečně potká svůj vysněný protějšek. Nečekejte však na svou příležitost, vyjděte jí vstříc. Běžte do společnosti a zažijte trochu dobrodružství.

Dávejte si pozor na zbrklost, březen rozhodně pro Lva není dobrý měsíc pro unáhlená rozhodnutí. Možná máte rádi, když je vše podle vašich představ, ale připravte se na významný střet zájmů. Zvažte své postavení a zbytečně se do ničeho nehrňte.

Horoskop Lev - Duben 2017

Můžete se těšit na duben plný souznění a lásky. Lvi si v osobním životě opravdu přijdou na své. Zažijete spoustu nových zážitků, které vám přinesou plno radosti. Energie zúročte i v zaměstnání - s dobrou náladou vám vše půjde lépe od ruky.

Rodina vám v dubnu velmi pomůže. Oplaťte jim jejich laskavost a neberte jejich rady jako samozřejmost. Najděte si čas na své blízké a dokažte jim, jak si jich vážíte.

Horoskop Lev - Květen 2017

V květnu vás čeká období, které můžete věnovat plnění dlouhodobějších plánů. Investice se vám nyní určitě vyplatí. Do všech rozhodnutí však i tak jděte s rozvahou, nenechte se tahat za nos někým, komu nevěříte.

V profesním životě vás čeká velké množství problémů, které budete muset neodkladně řešit. Za vzniklou situace sice nemůžete, ale není třeba si zbytečně stěžovat. Za každou cenu se vyvarujte konfliktů s nadřízenými.

Horoskop Lev - Červen 2017

Červen s sebou přinese velký zlom, je ale třeba se nenechat zviklat a držet se nohama pevně na zemi. Neoddávejte se příliš emocím - je sice skvělé, že prožíváte nejkrásnější chvíle s partnerem, neměli byste ale zanedbat své pracovní povinnosti.

Pracovní resty bude nutné vyřešit co nejdříve, snažte se nezaostat ve velké konkurenci vašich spolupracovníků. Práce bude tvrdá a komplikovaná, na druhou stranu vám zajistí plno nových zkušeností.

Horoskop Lev - Červenec 2017

V červenci dostanete možnost dokázat svoji moc a sílu. Jakkoliv vám to udělá dobře, nebuďte panovační příliš dlouho. Demonstrace vašich schopností bude bohatě stačit, ale přílišné vychloubání by vám zbytečně vytvořilo pár nových nepřátel.

Neposlouchejte pomluvy a hlavně je sami nešiřte. Jestli to uděláte, budete první, na koho spadne klec. Pokud vás někdo chce dotlačit do činnosti, která se vám něčím nezdá, nebojte se odmítnout. V opačném případě byste mohli tvrdě narazit.

Horoskop Lev - Srpen 2017

Srpen vám přinese kreativitu! Díky své náhle oduševnělé mysli dokážete s lehkostí řešit problémy, které ostatní trápí dlouhou dobu. Nebojte se měnit zavedené postupy a nastolovat nová pravidla, v srpnu je doba, kdy si všichni budou vážit vašeho názoru.

Svoji kreativitu můžete uplatnit i v osobním životě. Vezměte svou rodinu na netradiční výlet, překvapte partnera stylovým dárkem. Své skvělé nápady přetavte ve skvělé věci, které udělají radost vašemu okolí.

Horoskop Lev - Září 2017

V září se snažte trochu přibrzdit. Zbytečným spěchem svou situaci jen zhoršujete. Nedotažené projekty nikomu radost neudělají. Dejte si na čas, vše pečlivě rozmyslete a výsledky se brzy dostaví.

V práci předejte trochu zodpovědnosti i svým kolegům. Nemusíte přece všechno dělat sami. Je na čase, abyste šetřili energii a naopak ji přijímali od ostatních.

Horoskop Lev - Říjen 2017

V říjnu se učte novým věcem, v říjnu se vám bude vše lépe pamatovat. Nové poznatky se vám budou hodit. Vyzkoušejte nové nástroje nebo techniky, máte šanci před ostatními získat náskok.

Nebojte se velkých investicí. Pokud budete mít pocit, že na něčem můžete vydělat, věřte svému instinktu. Díky novým informacím, které jste na začátku měsíce získali, jednoduše poznáte, co vám přinese největší zisk.

Horoskop Lev - Listopad 2017

V listopadu by vám kvůli vašemu obrovskému nadšení a velkému výdeji energie mohl trochu dojít dech. Ostatní na vás budou spoléhat, ale měli byste si dát chvilku odpočinku. Jejich prosby budou muset chvíli počkat.

Když budete chvíli nedostupní, vaše okolí si vás začne více vážit. Možná vám rovnou sami nabídnou pomoc. Užívejte si tak chvilku, kdy můžete využít ostatní. Dost možná se to jen tak nebude opakovat.

Horoskop Lev - Prosinec 2017

V prosinci na vás pomalu přijde vánoční nálada. Nevěnujte pozornost každodenním stresu svého okolí. Vraťte se alespoň na měsíc zase do časů dětství - užijte si pořádnou koulovačku nebo postavte sněhuláka.

Prožijte si chvíle harmonie u rodinného krbu. Čeká vás jen klid a pohoda. Do konce roku odpočívejte v teple domova a pomalu se připravte na nový rok.

 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 13850x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte