Býk – Horoskop 2020

byk_200x  

Býci patří mezi zemské znamení. Element Země jim propůjčuje ženské a plodné vlastnosti, ale také určitou marnivost či hrabivost. Planetou Býků je ženská planeta Venuše, doplňujícím znamením je Měsíc. Pokud vás zajímá blíže vliv Měsíce, přečtěte si lunární kalendář

Horoskop na rok 2020 předpovídá Býkům poměrně vydařený rok, který ale v žádném případě nebude stabilní. Čeká vás mnoho změn, o některé z nich budete muset poctivě zabojovat. První polovina roku se ponese pod taktovkou Jupitera na začátku Kozoroha, který vám bude přát. V druhé polovině roku se ale k Jupiteru přidá planeta Saturn, která s vašimi jistotami pořádně zatřese. Pozor na konec roku, který může Býkům přinést řadu nepříjemností.

Podívejte se na celou charakteristiku Býků jako znamení zvěrokruhu.

Horoskop Býk – Leden 2020

Začátek roku bude příznivý, vaše kroky bude určovat planeta Jupiter. Od 1. do 3. ledna se bude Mars nacházet na konci znamení Štíra, což pro vás bude znamenat neutralitu. Nečekejte tedy od prvních lednových dní žádné extrémní pozitivní změny, naopak si snažte užívat všední dny a čerpat pozitivní energii nového roku 2020. 

Ve vztahu buďte průbojní a pokud po něčem dlouhodobě toužíte, partnerovi to bez obalu řekněte. Teď je na to ten správný čas. 

Horoskop Býk – Únor 2020

Únor se ponese stále pod taktovkou planety Jupiter. Horoskop na rok 2020 slibuje v únoru relativně poklidné dny. V práci nastanou klidné vody a vy tak budete mít čas sami na sebe a na rodinu. Nehrozí žádné přesčasy, nezdary nebo jiné problémy. Dokonce i námitky šéfa vás protentokrát ponechají chladné.  

Od 17. února bude planeta Mars procházet znamením Kozoroha a bude pro Býky znamenat velmi pozitivní vliv. Mars vám propůjčí sílu, statečnost, neurvalost a bojovnost. Na konci února snadno získáte vše, po čem toužíte, tak se o to s chutí poperte. 

Horoskop Býk – Březen 2020

V březnu se pustíte do nových projektů a budete překvapení, že všechno nejde tak, jak jste si vysnili. Myslete ale na to, že cesta na vrchol nemusí být vždy rovná, ale naopak bývá plná malých i velkých překážek. Vždyť i cesta je cíl

Na den přesně 31. března začne Mars procházet znamením Vodnáře, což pro vás nebude znamenat slibné vyhlídky. Budete unavení a nepříznivé postavení Marsu vám přinese fyzickou únavu. Pozor na jarní nachlazení, rýmičky a chřipky. I když je jaro, může vás venku snadno ofouknout. 

Horoskop Býk – Duben 2020

Horoskop na rok 2020 radí Býkům, aby se v dubnu konečně začali řádně starat o své tělo. Je nejvyšší čas nazout tenisky a rozběhnout se do lesa nebo alespoň do nejbližší tělocvičny. Teď je ten správný čas udělat životní změnu, pokud se ale jednou rozhodnete, váš plán dodržujte. Stačí jen 30 dní, aby si tělo osvojilo pravidelný návyk. Vyzkoušejte tedy pro začátek běhat 2x týdně, chodit obden na procházku nebo každý den ráno cvičit pozdrav slunci. Vaše záda vám budou vděčná. 

Na konci dubna pozor na finance, mohou se vám snadno rozutíkat, tak si je hlídejte. 

Horoskop Býk – Květen 2020

Nejste zadaní a 1. máj se blíží? Navadí! Udělejte si den pro sebe nebo si naplánujte výlet s nezadanými přáteli. Ostatně květnové dny by Býci měli trávit v oklopení přátel. Uspořádejte doma promítání oblíbeného filmu. Co na tom, že nemáte promítačku. Bohatě postačí televize nebo jen notebook. 

Od 14. května bude Mars procházet znamením Ryb, což bude pro Býky znamenat poměrně pozitivní energii. Překvapí vás nová vlna energie, která se vám vlije do žil. Budete se ráno budit odpočatí a budete mít chuť zkoušet nové věci. Tato nová síla vám ale vydrží jen do 28. června, kdy Mars přesedlá do znamení Berana a jejich vztah bude neutrální. Proto květen i červen využijte maximálním způsobem!

Horoskop Býk – Červen 2020

Nezadaní Býci se v červnu konečně dočkají. Nového partnera hledejte ideálně mezi Blíženci, se kterými si dokonale sednete. Zadaní Býci by si měli dávat pozor na pokušení. Nemravné návrhy mohou přijít od zadaného kolegy i neznámého sympatického cizince. Každá akce má ale i svou reakci, tak na to myslete ještě předtím, než uděláte nějakou hloupost

Neodkládejte zdravotní problémy na neurčito, ale snažte se vše vyřešit hned. Dlouhodobé bolesti hlavy, chronický stres nebo brnění v těle nejsou problémy, které se vyřeší sami přes noc. Budete se do jejich řešení muset pustit sami. 

Horoskop Býk – Červenec 2020

Horoskop na rok 2020 vám v červenci přinese pozitivní vliv ze strany Marsu ve znamení Berana. Naložte s pozitivní energií patřičným způsobem. Nepromarněte krásné letní dny vysedáváním u televize nebo nečinným povalováním, ale snažte se veškeré aktivity dělat vědomě. Zkuste si vědomě přečíst knihu nebo se vědomě podívat na celý film bez reklam, ale nepřebíhejte neustále od jedné aktivitě ke druhé. Roztěkanost není trendy

Červenec vás možná finančně potrápí. Pokud na dovolenou nemáte, rozhodně si na ní nepůjčujte, zbytečně byste se zadlužili. Raději letos místo do Itálie vyrazte jen k rybníku. I tam bude hezky. 

Horoskop Býk – Srpen 2020

Horoskop na rok 2020 si v srpnu bude z Býků střílet. Budete mít pocit, že se vám děje série neuvěřitelných náhod, které nebudou brát konce. Nebojte se ale, na konci srpna do sebe vše zapadne a vy vše pochopíte. Vždyť vše má svůj smysl, i když to tak někdy na první pohled nemusí vypadat. 

Horoskop Býk – Září 2020

V září si užijete pořádnou honičku. Uzávěrky v práci, vypravování dětí do školy, nové roční období, podzimní nemoci a další starosti. Snažte se ale všechno brát s nadhledem, vždyť s humorem jde všechno líp.

V září budete mít možná pocit, že běháte od čerta k ďáblu a nestíháte ani pracovní, ani domácí povinnosti. Vše je ale jen o plánování času. Pořiďte si nový pěkný diář, plánujte si denní úkoly a za každý takový splněný úkol se poctivě odměňte. Motivace je základ

Horoskop Býk – Říjen 2020

Svatební sezóna končí a vy přemýšlíte, proč jste se ani letos nedočkali vytouženého sňatku. Možná není chyba ve vás, ale v partnerovi. Jste si jistí, že po svatbě opravdu touží? Zkuste si o společné budoucnosti promluvit. Je to lepší, než se trápit a malovat si vzdušné zámky

Horoskop na rok 2020 varuje před podzimními nemocemi. Dobře se oblékejte, zvyšte dávku vitamínu C a doma řádně větrejte. Jen tak se vyhnete začínajícím chřipkovým epidemiím. 

Horoskop Býk – Listopad 2020

Horoskop na rok 2020 upozorňuje všechny Býky, že listopad nebude vhodný pro riskantní akce. Nepříjemnou rozmluvu, finanční transakce i nejisté změny přesuňte raději na prosinec nebo až rok 2021. Pozor na stereotyp a nudu, která se rozmohne jak v práci, tak doma. Namísto litování se si vymyslete takový program, který vám udělá radost. 

Uvařte si voňavý punč a začtěte se do nové detektivky, naložte se do vany plné bublinek, zajděte si (klidně sami) do kina nebo vyrazte na pořádnou podzimní procházku. Co na tom, že venku fučí a leje jako z konve. Snad máte deštník!

Horoskop Býk – Prosinec 2020

Co kdybyste letos hektičnost a marnivost Vánoc hodili za hlavu a užili si skutečné pohodové Vánoce. Zkuste si v práci říct o delší volno, takový den či dva navíc bohatě stačí. Navštivte příbuzné, které jste dlouho neviděli, pozvěte přátele na ochutnávku vánočního cukroví a vyrazte na běžky nebo alespoň sáňkovat. 

Konec roku 2020 si užijte a nedělejte si hlavy s tím, co bude. Užívejte si přítomný okamžik a na veškeré problémy pro tentokrát zapomeňte. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 8605x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte