Býk - Horoskop 2019

byk_200xHoroskop Býk 2019 

Horoskop na rok 2019 Býkům slibuje poměrně pohodový a vyrovnaný čas. Býci se mohou těšit na vyřešení potíží, které jim v dosavadním životě dělaly starost. Napravení problémů se ale neobejde bez vlastního přičinění Býků, kteří budou muset přiložit ruku k dílu a o vlastní blaho se sami postarat. 

V oblasti lásky se Býci mohou těšit na nové a nečekané možnosti. Situace, které budou vypadat beznadějně, se nakonec vyřeší. Horoskop na rok 2019 slibuje zažehnání partnerských krizí a nové začátky. Ve vynikajícím postavení bude celý rok Pluto, které představuje plodnost. Pokud toužíte po početí, rok 2019 pro vás bude úspěšným. 

Celý rok bude pro Býky nakloněn novým možnostem. Bude čas na to, splnit si tajné sny a otevřít se novým výzvám. Ty se mohou promítnout do různých oblastí vašeho života, ať už se bude jednat o lásku, kariéru, děti nebo peníze

Čtěte také:

Horoskopy

Na peníze by si Býci měli v roce 2019 dávat pozor. Může se projevit stinná stránka jejich běžné spořádanosti a Býci mohou mít tendence rozhazovat. Pamatujte na to, že je vždy dobré mít zásobu našetřených peněz.

Zdraví, děti, svatba, změna zaměstnání, nové bydlení, problémy s autem - to vše může vyžadovat velké finanční investice, tak na to v roce 2019 myslete. Zaujal vás horoskop na rok 2019 pro Býky? Čtěte dál! Nejprve si ale přečtěte obecnou charakteristiku Býků

Horoskop Býk - Leden 2019

Ze silvestrovských oslav a Vánoc se Býci rychle vzpamatují. Budete schopni se rychle vrátit do práce i běžného života. Abyste měli pořád dostatek energie, je třeba si ji do těla umět doplnit. Po těžké práci se odměňte masáží nebo dortíkem v kavárně. 

Stejně dobře vám udělá sauna. Pravidelné saunování posiluje imunitu, zbavuje kožních problémů a pomáhá k relaxaci. Jakmile proto budete mít možnost, saunu vyzkoušejte.  

Horoskop Býk - Únor 2019

Ženy Býci v únoru pocítí silný vliv Venuše. Projeví se to zejména na potřebě cítit se krásně a žensky. Dopřejte si proto návštěvu kadeřnictví, manikúru nebo kosmetiku. Rozhodně taky nešetřete na oblečení. Vyhněte se běžným nákupákům, ale raději si kupte jeden drahý kousek, který vám vydrží mnoho let a budete se v něm cítit skvěle. 

V druhé polovině února může okolí pociťovat vaši přílišnou umíněnost. Pro okolí budou některá vaše rozhodnutí nepochopitelná. Nezapomeňte je proto ostatním vysvětlit.  

Horoskop Býk - Březen 2019

Mezi špatné vlastnosti Býků patří obžerství, hrabivost, nenasytnost a hltavost. Špatné návyky v jídle mohou způsobit, že se na jaře roku 2019 budete cítit těžcí a nafouklí. Zařaďte do svého jídelníčku proto více zeleniny, obilovin a začněte pravidelně cvičit.  

Ve zdravém těle je zdravý duch a pro horoskop na rok 2019 to platí dvojnásob!

Horoskop Býk - Duben 2019

V dubnu se můžou dostavit nepříjemné zdravotní problémy. Býci obvykle trpí na nemoci hrtanu, nosohltanu, jícnu nebo žlučníku. Dávejte si proto dobrý pocit, co do svého těla dostáváte. Snídejte zdravě, jezte minimálně 5x denně, vstávejte i usínejte v pravidelný čas a choďte alespoň 3x týdně cvičit. 

Pamatujte na rčení “jsme to, co jíme”. Každá vložená energie se vám nějakým způsobem vrátí, proto se o své tělo starejte, aby vám dlouho vydrželo.  

Horoskop Býk - Květen 2019

Květen bude pro Býky nepochybně měsícem lásky s velkým L. Zadaní i nezadaní Býci se mohou těšit na příjemná překvapení a romantická gesta. Ženy Býci nejvíce ocení pocit luxusu, obletování a hýčkání. Na lichotky neodovídejte "ale jdi", ale naopak "děkuji". 

Pokud hledáte romantickou aktivitu pro dva, naplánujte tajný výlet s překvapením nebo masáž pro dva. Stejně tak vaše polovička ocení s láskou připravenou večeři nebo romantický venkovní piknik. 

Horoskop Býk - Červen 2019

Býci si potrpí na smyslové zážitky a milují gastronomii a objevování nových chutí. A právě podle smyslových prožitků byste měli volit i letošní dovolenou.Vyzkoušejte například jižní Francii a Provence, která je známá fialovými poli levandule. Tamní kultura vás obohatí  novými chutěmi i vůněmi.   

Stejně dobře se budete cítit také v sousedním Španělsku. Zajeďte si do regionu Andalusie, která je proslulá perfektní gastronomií, čistým mořem a krásnou přírodou. 

Horoskop Býk - Červenec 2019

Býci jsou známí svým skvělým úsudkem, kterým dokážou předem odhadnout vývoj každé situace. I úsudek Býků se ale někdy může mýlit! Pokud v roce 2019 uděláte chybu, nebojte se za ni omluvit. Vaše okolí to ocení.

V červenci si dávejte pozor na rozbouřené emoce, vlnu agrese a nepochopení, které může vyústit v hádky. 

Horoskop Býk - Srpen 2019

Býci jsou lidé praktičtí, kteří si nepotrpí na velké změny. Proto je může srpen zaskočit. Objeví se nové možnosti, které vás postaví před rozhodnutí, a vy se budete muset vybrat, zda odpovíte ANO či NE. Nezavírejte se novým možnostem jen proto, že ze začátku nevypadají podle vašich představ.

V srpnu si užijete pohodový čas s vaší rodinou. Můžete se těšit na krásný, společně strávený čas a spoustu legrace.

Horoskop Býk - Září 2019

Býk je známý tím, že umí žít naplno a vychutnávat si každý okamžik. Dávejte si ale pozor na množství peněz, které utratíte. Štědrost k okolí je jedna věc - kdo dává, měl by ale zároveň umět brát. Zamyslete se nad tím, zda vaši nejbližší vaší štědrosti jen nevyužívají. Pokud ano, mluvte o tom. 

Na podzimní depresi vyzrajete aktivním odpočinkem. Neseďte doma, ale zajděte si na jógu, do posilovny nebo využijte podzimní otevírací doby hradů a zámků. 

Horoskop Býk - Říjen 2019

Horoskop na říjen 2019 není pro Býky příliš příznivý. Podle něj se budete cítit vyčerpaně, bez energie a naštvaně. Vrátit energii do žil vám pomohou ruční práce jako je malování nebo šití.

Pokud se na ruční práce necítíte, zkuste pobyt v sauně nebo procházku na čerstvém vzduchu. Pokud se k vám nebude nikdo chtít připojit, nespoléhejte na ostatní a vyrazte sami!   

Horoskop Býk - Listopad 2019

Tvrdohlavost a neústupnost, která je pro Býky tak typická, se vám v listopadu nemusí vyplatit! Obrňte se trpělivostí a připravte se na diskuzi a vyjednávání. Je dost možné, že ústupky, které budete muset udělat, se vám budou příčit a nebudete s nimi souhlasit. 

Na konci listopadu si dávejte pozor na vaše přílišnou potřebu mít a vlastnit. Věci vás šťastnými neudělají. Naopak rodina, zážitky a děti ano! 

Horoskop Býk - Prosinec 2019

Pokud vás dlouhodobě sužuje zdravotní problém, v prosinci dojde k jeho zlepšení či napravení. Horoskop 2019 říká, že konec roku bude také ideálním časem k definitivnímu odstranění vlastních zlozvyků. 

Horoskop na rok 2019 Býkům také předurčuje nečekané změny v oblasti kariéry. Buďte ve střehu a připravení otevřít se novým obzorům. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 18104x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte