Blíženci - Horoskop 2020

blizenci_200x

Blíženci patří mezi vzdušná znamení, jejich vládcem je planeta Merkur. Zrozenci ve znamení Blíženců jsou nesmírně přátelští, činorodí, aktivní a šikovní lidé, kteří se nejlépe uplatní v kreativních, improvizačních a reprezentujících povoláních. Jsou z nich vynikající moderátoři, novináři, učitelé či školitelé, diplomaté, hudebníci, cestovatelé nebo kreativci. K jejich povaze se příliš nehodí autority, proto jim svědčí práce na volné noze nebo v podnikání. 

Horoskop na rok 2020 slibuje Blížencům poměrně vydařený rok 2020, který bude v mnohém rozhodně šťastnější nežli rok uplynulý. Planeta Neptun a její vliv ve znamení Ryb bude slábnout, a tak se Blížencům uleví. Blížence v roce 2020 čekají nové příležitosti, známosti a milé náhody. Zvýšenou opatrnost by ale Blíženci měli věnovat svému zdraví.

Podívejte se na celou charakteristiku Blíženců jako znamení zvěrokruhu.

Horoskop Blíženci – Leden 2020

Začátkem roku se bude Mars nacházet ve znamení Štíra, což bude po Blížence znamenat neutralitu. Pokud jste od začátku nového roku 2020 čekali velké změny, pravděpodobně budete zklamaní. Vše totiž zůstane při starém a vaše naděje se nenaplní. Nebuďte z toho ale zklamaní, ještě vás čeká 11 nádherných měsíců v roce 2020.

Horoskop Blíženci – Únor 2020

do 16. února bude planeta Mars procházet znamením Střelce, který Blížencům přinese nedostatek fyzické i psychické energie. Budete se cítit slabí, nemocní a podráždění. Pokud můžete, vezměte si v práci několik dní volno a pokuste se dát se dohromady. Nejhorší je myslet si, že se bez vás ostatní neobejdou. Každý je nahraditelný, obzvlášť v práci. 

Horoskop na rok 2020 varuje Blížence před nervovým zhroucením a pracovním vyhořením. Zamyslete se, zda se náhodou v práci příliš nepřepínáte? Workoholismus není něco, za co bychom se měli plácat po ramenou. Je to nemoc. 

Horoskop Blíženci – Březen 2020

Celý březen se ponese pod taktovkou Marsu ve znamení Kozoroha a bude pro Blížence velmi příznivý a bezproblémový. V práci i doma se vám bude dařit a vše co si naplánujete, budete s chutí a neutuchající jarní energií plnit. Jen ale pozor na pýchu, která předchází pád. 

Volný čas využijte k utužení vztahu s rodinou a kamarády, které jste dlouho neviděli. Nečekejte, až to udělají oni a ozvěte se jim první. 

Horoskop Blíženci – Duben 2020

Horoskop na rok 2020 předpovídá na měsíc duben Blížencům dobrou formu. Budete se stejně jako v březnu cítit plní energie. Využijte ji k plnění vašich snů. Začněte konečně hubnout, sportovat nebo pravidelně jíst. Pokud na to nestačíte sami, využijte služby výživových poradců nebo hledejte inspiraci na internetu. Pro začátek nemusíte do cvičení ani hubnutí investovat žádné velké částky, vždyť dnes najdete na internetu skoro všechno zadarmo. Pokud vás zajímá blíže vliv Měsíce, přečtěte si lunární kalendář

Horoskop Blíženci – Květen 2020

V měsíci lásky by si ženy měly dávat pozor na selhání životních partnerů. Lustrovat partnerovi telefon, mail nebo kapsy kalhot není dobrý nápad. Opravdu chcete vědět, zda byl skutečně na tenisu nebo s kamarády v hospodě? Není lepší žít ve sladké nevědomosti? Zamyslete se nad tím, co by se změnilo, kdybyste se dozvěděla pravdu - opravdu byste ho chtěla opustit? Pozor na unáhlená rozhodnutí

Horoskop Blíženci – Červen 2020

Červen bude Blížence lákat k moři, daleko do ciziny. Nenechte se ale zlákat oblíbenou dovolenou all-inclusive. Bude vás nudit a z dovolené se vrátíte otrávení. Raději dejte přednost dobrodružství. Vhodnými zeměmi jsou Kanárské ostrovy, Afrika nebo jižní Amerika. V Evropě doporučujeme neprobádané země typu Kazachstán, Gruzie či Rumunsko. 

Horoskop na rok 2020 velí Blížencům, aby se na sebe dávali na cestách pozor. Risk je zisk, ale nikoliv 1000 kilometrů od domova, a navíc s nejistým pojištěním. 

Horoskop Blíženci – Červenec 2020

V červenci bude ideální čas na řešení partnerských problémů, které zničehonic přetečou a už před nimi nebudete moct utéct. Pamatujte si ale na poučku mlčeti zlato mluviti stříbro. Než partnerovi něco vyčtete, dobře si to promyslete. Narozdíl od vás si on vše řečené velmi dobře pamatuje. Horoskop na rok 2020 varuje před unáhlenými rozhodnutími. 

Horoskop Blíženci – Srpen 2020

Život je příliš krátký, abyste trávili čas v zaměstnání, které vás nenaplňuje. V srpnu budete mít své práce dost. Budete ji chtít změnit, zároveň se ale budete změny bát. To je normální. Kdo nic nezkusí, nic ale nezíská. Proto tentokrát běžte do změny po hlavě a srdcem. Vyplatí se vám to. 

Horoskop Blíženci – Září 2020

V září bude těžké vás zastavit. Pustíte se do nových projektů, ale pro samou práci a nadšení zapomene sami na sebe. Energii nejlépe načerpáte při wellness. Přestože si takové aktivity běžně často nedopřáváte, vydejte se pro tentokrát na masáž a zaplaťte si pobyt ve wellness. Z takové relaxace budete žít ještě měsíce. 

Lidé, kteří si jen stěžují, nadávají a skuhrají dokážou člověku vzít pořádný kus energie. A co teprve, když s takovými lidmi mluvíte denně? Zkuste se jim vyhnout a bude vám líp. 

Horoskop Blíženci – Říjen 2020

Horoskop na rok 2020 předurčuje Blížencům od října do prosince neutralitu. Mars se bude nacházet ve znamení Berana a bude střídavě popocházet sem a tam, což bude pro Blížence znamenat jak nové příležitosti, tak risk. 

Na konci října se mohou objevit zdravotní potíže, vyčerpání, únava nebo apatie. Zkuste se dát pár dní volno a pokud problém neodezní, je jasné, že ho musíte řešit s odborníky. 

Horoskop Blíženci – Listopad 2020

V listopadu se Blíženci mohou těšit na zajímavá setkání. Buďte aktivní a nečekejte, až k vám vše přijde samo. Pochvalte oblíbené prodavačce účes, dejte se do řeči s náhodným kolemjdoucím při čekání na autobus nebo napište kamarádce, kterou jste neviděli už od základní školy. Nezavírejte se doma před světem, doma vás nic nového nečeká. 

Horoskop Blíženci – Prosinec 2020

Horoskop na rok 2020 varuje před flirtem na vánočním večírku. Euforie z dokončené práce a blížící se dovolené ve vás může spustit nečekanou lavinu chuti sblížení se sympatickým kolegou. Pozor ale, abyste místo balení dárků neřešili doma partnerskou krizi

Zároveň si dávejte pozor na dietní prohřešky. Pár kousků cukroví po jídle nevadí, ale celý tác ano. Přece nechcete leden začínat s pěti kilogramy navíc. To by nebyl moc pěkný začátek roku 2021. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 7269x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte