Blíženci - horoskop 2017

Blíženci - horoskop 2016blizenciBlíženci mohou podle horoskopu na rok 2017 očekávat velmi pozitivní rok, především v druhé polovině roku 2017 se jim bude dařit jak v osobním životě, tak i po pracovní stránce.

Po celý rok by měla v rodině Blíženců vládnout harmonie a smíření, drobné neshody se Blížencům podaří vyřešit hned ze začátku, a tak by nemělo docházet k větším výkyvům.

V práci je sice mohou v průběhu roku 2017 podle horoskopu  potkat některé ne úplně příjemné situace, ale je třeba si uvědomit, že čas Blíženců teprve přijde. Pro první polovinu roku bude výhodnější se držet spíše v ústraní, až druhá polovina roku 2017 bude pro Blížence více nakloněna budování kariéry, navazování nových kontaktů a celkově kariérnímu postupu.

S koncem roku 2017 by měli Blíženci očekávat nečekané možnosti a možná i nějakou nabídku. Je třeba zvážit celou situaci, a pokud Blíženec vyhodnotí, že mu to za to stojí, měl by chytit takzvaně šanci za pačesy. Rozhodně by však Blíženci neměli kvůli práci zanedbávat svůj osobní život, rodinu a partnera.

Odměnu mají Blíženci téměř jistou. Měli by si však dát pozor, aby kvůli práci nezanedbávali svého partnera. Při troše snahy se naučí rozložit si svůj volný čas o něco lépe.

Horoskop Blíženci - Leden 2017

Leden bude Bližencům přát hlavně v oblasti rodiny a vztahů. Konečně budete mít víc času sami na sebe a na své blízké. Na osobní štěstí nesmíte zapomínat, jinak budete jen zbytečně nešťastní.

Váš partner se v poslední době musel obrnit trpělivostí kvůli vašim stále měnícím se náladám, toho si važte a dejte mu to pořádně najevo.

Horoskop Blíženci - Únor 2017

Osobní únorové spory Blíženci zvládnou hravě vyřešit a navrhnout kompromis výhodný pro obě strany. Toho využijete jak v rodině, ale také v zaměstnání.

V únoru se vyplatí plánovat do budoucna. V práci Blížencům teď nic důležitého neuteče a tak se mohou věnovat svým snům. Pořádně si tento čas užijte. Zbytek roku nabere pořádné obrátky a na takové kratochvíle již nebude čas.

Horoskop Blíženci - Březen 2017

Březen si pro vás chystá setkání s člověkem v nouzi. Pomozte mu - v budoucnu se vám to několikanásobně vyplatí. Dejte si však zároveň pozor na zdraví, zřejmě se vám nevyhne drobné nachlazení.

Nenechte se v práci demotivovat situací ve firmě nebo spolupracovníky. Pokud budete dál dobře dělat svou práci, vše dobře dopadne. Nesmíte hlavně nápadně zaostávat, v březnu by se to mohlo profesně velmi vymstít.

Horoskop Blíženci - Duben 2017

V dubnu stojíte v profesním životě stojíte tak trochu na tenkém ledě, je proto třeba, abyste se drželi více při zemi. Váš čas teprve přijde. Nic nezkazíte, pokud teď zůstanete trochu v ústraní. Jakákoliv ukvapená reakce nebo rozepře vám jen uškodí.

Každý problém se dá vyřešit v klidu bez jakékoliv konfrontace. V dubnu to pro Blížence platí dvojnásob. Je třeba si uvědomit, jak se v konfliktech chováte a snažit se o změnu.

Horoskop Blíženci - Květen 2017

Horoskop radí, abyste se v květnu stále drželi spíše v ústraní, alespoň pokud jde o vaši kariéru. Už tak vás možná vedení sleduje. Prozatím nic nezkazíte, pokud trochu zvolníte. Pokud se Blíženci dostanou do rozepře, bude důležité, aby zachovali klidnou hlavu a nenechali se vyprovokovat.

Co můžete udělat teď, neodkládejte na zítřek. Měli byste být podnikaví a využít své zajímavé nápady.

Horoskop Blíženci - Červen 2017

Červen bude přát vašim vztahům. Díky skvělé náladě budete schopni vyjít s každým. Možná přišel čas na to, abyste své pravé řekli, co si myslíte. Dočkáte se tak nevídané harmonie a vaše okolí to na vás hned pozná.

V červnu konečně dostanete příležitost, na kterou už dlouho čekáte. V zaměstnání Blíženci ukáží, co v nich je, a tak se znovu přiblíží dosažení svého cíle. Není ovšem třeba se příliš stresovat, klidně se trochu rozmazlujte.

Horoskop Blíženci - Červenec 2017

V červenci neslibujte nic, co nemůžete splnit. Bolest, kterou tím někomu způsobíte, jen tak neodčiníte. Pokud budou ostatní naopak něco slibovat vám, dostatečně to oceňte. Připravte se ale na zpoždění. Důležité je si nic nebrat osobně.

Pracovní spolupráce možná bude v červenci trochu skřípat, mějte však trpělivost. Pokud vše dobře zvládnete, vedení si toho jistě všimne.

Pokud vás někdo požádá o pomoc, nebojte se přiložit ruku k dílu.

Horoskop Blíženci - Srpen 2017

Nebuďte v srpnu tak vážní a neřešte problémy ostatních. Mohli byste se tak dostat do pěkných potíží. Hleďte si svého a nehaste, co vás nepálí. Místo toho se věnujte řešení rodinné situace, které už dlouho odkládáte.

Nesnažte se své okolí příliš poučovat. Vaše jindy cenné rady je budou jen rozčilovat a vy budete zbytečně nešťastní. Zůstaňte při zemi, usmívejte se a vydržte do konce měsíce.

Horoskop Blíženci - Září 2017

První týden v září se budete muset připravit na období plné úzkostí a nesnází. Nic se vám nebude dařit a možná budete mít pocit, že vás okolí přestává mít rádo. Situace se ale v půlce měsíce obrátí a z vás opadne všechen stres.

Konečně dostanete odpovědi na otázky, které vás celý rok trápily. Připravte se na pravdu, která se vám možná nebude líbit. Nezoufejte však a otevřete svoji mysl novým příležitostem.

Horoskop Blíženci - Říjen 2017

Se začátkem října je na čase sebe a svoji rodinu pomalu připravit na zimu. Chladné počasí vám neudělá dobře, možná vám hrozí nachlazení. Jakmile vám nebude nejlépe, radši zůstaňte doma ležet.

Koncem října se vám bude dařit v osobním životě. Budete mít čas si dostatečně promluvit se svým partnerem a dokázat mu svou lásku.

Horoskop Blíženci - Listopad 2017

V listopadu se Blíženci mohou těšit na zlepšení mnoha věcí, které je už delší dobu trápí. Stačí jen vytrvat, zatnout zuby a vše se v dobré obrátí. Nastane čas, kdy se už nebudete muset stresovat kvůli maličkostem.

Nemyslete si však, že vše zvládnete sami. Pokud budete potřebovat poradit, neváhejte se obrátit na své blízké. Když budete trpěliví, vše správně vyřešíte.

Horoskop Blíženci - Prosinec 2017

S prosincem a koncem roku vás dosáhne vánoční shon. Nestěžujte si však zbytečně. Ve vašem okolí jsou v podobné situaci všichni a vaše výtky neocení. Snažte se být přátelští.

Letos pro vás budou svátky konečně obdobím pohody. Spolu s rodinou si užijte zaslouženého odpočinku a těšte se na další rok.

 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 16642x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte