Beran - Horoskop 2019

beran_200xHoroskop Beran - 2019

Berani jsou od přírody tvrdí a paličatí. Nechybí jim akčnost, odvážnost, duchapřítomnost a vtip. A právě tyto čtyři vlastnosti budou Berani nutně potřebovat v roce 2019.  

Začátek roku totiž pro Berany nebude příliš příznivý, proto bude třeba, aby si zrozenci v ohnivém znamení zachovali chladnou hlavu a každou situaci brali tak, jak přichází. Od jara se energie začne lepšit a Berani se dočkají světlejších zítřků

V pracovní oblasti se Beranům bude dařit. Čeká je možné povýšení či jiné benefity. Pozitivní změny se ale neobejdou bez přičinění Beranů. Proto bude třeba, aby Berani v roce 2019 byli činorodí a šli za svými sny. 

Čtěte také:

Horoskopy

Horoskop na rok 2019 vidí pozitivní vývoj také v lásce. Na Berany se konečně usměje štěstí. Do života jim přijde životní partner, na kterého čekali. Pro zadané Berany bude rok 2019 nejvhodnějším časem k založení rodiny nebo svatbě.  

Celkově je rok 2019 Beranům nakloněn. Měli by proto zapracovat na svých snech, výzvách a tajných tužbách. Do života jim přijde velká příležitost, která může mít různé podoby. Rok 2019 bude také perfektní čas pro změnu image a napravení zlozvyků. Podívejte se na celkovou charakteristiku Beranů jako znamení zvěrokruhu.

Horoskop Beran - Leden 2019

Začátek roku 2019 nebude pro Berany snadný. Mohou se objevit problémy v práci nebo doma. Berani by proto měli zůstat ostražití a opatrní. Člověk, který se tváří jako váš blízký přítel, vám může házet klacky pod nohy. 

Na potíže jim může zadělat nový šéf nebo nepříjemná kolegyně. Proto mějte oči vždy otevřené a kryjte si záda. 

Horoskop Beran - Únor 2019

Ani druhý měsíc v roce nebude pro Berany šťastným. Bude vám chybět slunce a odpočinek a vaši mysl zatemní špatná nálada. Na špatnou náladu vyzkoušejte relaxační masáž nebo si zajděte do vaší oblíbené restaurace. 

Náladu vám také zvedne změna prostředí. Pokud máte možnost, zvedněte kotvy - alespoň na víkend. Udělejte si prodloužený romantický víkend s partnerem, věnujte se dětem nebo zajděte na kávu s kamarády, které jste už dlouho neviděli.

Horoskop Beran - Březen 2019

Silné postavení Jupiteru ze znamení Střelce slibuje v březnu 2019 silné změny. Z vašeho života by měla zmizet nespravedlnost. Budete se o ni ale muset sami zasadit, nic nepřijde jen tak samo. 

Nebojte se vyjádřit svůj názor a řekněte nejbližším to, co tak dlouho nosíte na srdci. Vám se uleví, a navíc se pročistí vzduch. 

Horoskop Beran - Duben 2019

V dubnu se objeví první vlaštovky, které pro Berany budou znamenat změnu a naději do nových zítřků. Spolu s jarním sluníčkem přijde i vlna energie, kterou Berani ucítí ve všech kostech. Je čas na nové začátky, změny a odvážné činy. Změny jsou vám v dubnu skutečně nakloněny, proto se nebojte vystoupit ze své komfortní zóny a udělat věci jinak. 

V roce 2019 si splňte i ty nejodvážnější sny! Ať už se jedná o cestování, nové bydlení, touhu po potomcích nebo jiný sen, jděte mu vstříc. Štěstěna je vám nakloněna

Horoskop Beran - Květen 2019

Beran někdy navenek může působit uzavřeně a může mít problém navazovat nové kontakty. Proto si v květnu dejte za cíl na této vlastnosti zpracovat. Více choďte do společnosti, oslovujte cizí lidi a říkejte ANO věcem, které byste normálně odmítli. 

Horoskop Beran - Červen 2019

Červen patří dovoleným a aktivní a vrtošiví Berani zatouží vyrazit vstříc zážitkům. Horoskop na rok 2019 však varuje před možným nebezpečím, které na ně mohou na cestách číhat. Pozor si dávejte zejména na adrenalinové sporty a vysoké nadmořské výšky.

Pokud vás to táhne k moři, nejlépe se budete cítit na řeckých ostrovech či v Chorvatsku. Stejně dobře vám bude i ve slunné Francii nebo u Baltského moře

Horoskop Beran - Červenec 2019

S pokračujícím létem se konečně můžete těšit na slibovaný příliv lásky. Berani však musí mít v roce 2019 oči otevřené dokořán. Jen když půjdete příležitostem naproti, usměje se na vás štěstí. Nebojte se proto být aktivní a člověka, který vám bude sympatický, oslovit jako první. Jediné, co se může stát, je, že vás odmítne. Nic horšího se stát nemůže. 

Horoskop Beran - Srpen 2019

Preciznost a vytrvalost jsou vlastnosti, se kterými Berani obvykle bojují. Horoskop na rok 2019 však slibuje, že v srpnu přijde zlepšení. Bude tedy ideální čas na nové aktivity, které preciznost a vytrvalost potřebují. Vyzkoušejte jógu, společenské tance nebo adrenalinové sporty.

Stejně od ruky vám půjdou jakékoliv ruční práce. Vyzdobte si domov, vysaďte si do truhlíku muškáty nebo se vrhněte na výrobu domácích mýdel. 

Horoskop Beran - Září 2019

Vše, co vás v roce 2019 trápilo, se v září konečně vyřeší. Nesnažte se však řešení obejít a vyhnout se problémům. Tím sami sobě spíše uškodíte. Pokud vám něco vadí, řekněte to. 

Stejně, jako se budete snažit být upřímný k druhým, buďte upřímní také sami k sobě

Horoskop Beran - Říjen 2019

Starší ročníky se v říjnu mohou těšit na celkové zlepšení svého zdravotního stavu. Konečně se zbavíte strachu z nemoci a vše bude v pořádku. Navíc může dojít i k napravení dlouhodobých zdravotních obtíží, které vám dělaly starost. 

Berani by si v říjnu měli také dávat pozor na nebezpečný hazard. Jít do rizika se vám v říjnu rozhodně nevyplatí. 

Horoskop Beran - Listopad 2019

Sebevědomí posílíte novým oblečením a péčí o sebe samotné. Udělejte věci, které dlouho odkládáte. Masáž, káva s kamarády, romantická večeře nebo cvičení vám může pomoci vyšvihnout se zase do výšin. 

Posílené sebevědomí ihned zužitkujte. V práci si řekněte o víc peněz, oslovte neznámého člověka nebo se vrhněte do pořádání kurzů. 

Horoskop Beran - Prosinec 2019

Konec roku bude pro Berany nakloněn odvážným činům. Horoskop na rok 2019 říká, že neuděláte chybu, pokud se pustíte do nejistých transakcí, přátelství či vztahů. Nebojte se zariskovat. Někdy se to vyplatí. 

Konec roku využijte k rekapitulaci uplynulých 12 měsíců. Co se vám povedlo, a co naopak vůbec? Na co jste pyšní a co byste chtěli změnit?


Stáhnout v PDF

Přečteno: 15778x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte