Špičkové centrum klinické medicíny Synexus nabízí zdarma komplexní zdravotní prohlídky

PR článek

 SynexusSynexus

Společnost Synexus, která kromě dvou stovek klinik po celém světě provozuje také pražské centrum klinické medicíny, pacientům zdarma nabízí komplexní zdravotní prohlídky včetně krevních testů, denzitometrie a konzultací s lékaři. K dispozici je celkem dvanáct moderně vybavených ordinací. Pravidelné zdravotní prohlídky nejsou podmíněné účastí na výzkumných projektech kliniky, pacienti se k ničemu nezavazují.

V této chvíli zaměřuje Synexus svou pozornost zejména na výzkum léků na vysoký cholesterol a triglyceridy, a to pro dvě specifické cílové skupiny. Tou první jsou pacienti s diagnostikovaným diabetem druhého typu a kardiovaskulárním onemocněním, druhou pak pacienti, kteří trpí statinovou intolerancí, a tak jsou při užívání běžných léků na snížení cholesterolu postiženi silnými nežádoucími účinky a často tím nuceni medikaci vysadit úplně.

Vyjádření kvalifikovaného personálu: „Léčba vysokého cholesterolu je pro nás důležitá, jelikož patří mezi rizikové faktory mnoha onemocnění.“

Klinický výzkum je důležitou součástí vývoje léčiv. Pacientům jsou pod dozorem odborníků kliniky Synexus podávány látky, které již svou účinnost prokázaly v laboratorních testech a nyní je čeká závěrečná fáze testování. Dobrovolníci z řad široké veřejnosti mají možnost pomoci všem pacientům s onemocněním, kterým sami trpí, a zároveň zdarma získat přístup k léčbě.

„Vážíme si každého pacienta, díky kterému můžeme pomáhat milionům nemocných po celém světě. Proto našim dobrovolníkům věnujeme tu nejlepší možnou péči, a celá řada z nich s námi spolupracuje dlouhodobě,“ říká odborný personál Synexu.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 225 666 111.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 3070x

array(0) { } array(0) { } array(0) { }
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte